• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Tak z tý koledy bude žít Kačka měsíc :slight_smile:

ženy chodíte někdo občas k lachtanovi?teda předpokládám že jen ty z moravskýho :wink:

krys:jak to vypadá s čepicí?
8. dub 2010 ve 14:03  • Odpověz
V dubnu chci objednat z veselý nohavice,tak napište kdo budete něco chtít :wink:
8. dub 2010 v 15:02  • Odpověz
lenka: my chodíme o víkendu k lachtanovi :slight_smile: máme to od babičky kousek :slight_smile:
jinak jsme na hřišti v jungmannce ... ale jsem taková trochu zklamaná, u nás před barákem máme víc parchantů než hodných dětiček :grinning:
8. dub 2010 ve 21:10  • Odpověz
U lachtana zatím dobrý nebo parchanty odstrašuju což je klidně možná protože jsem ve vší slušnosti řekla chlapečkovi ať nestrká Vandu a on se rozplakal :sweat_smile: A to jsem měla make up :sweat_smile:
8. dub 2010 ve 21:11  • Odpověz
autor
jungmanka mazec, třeba jsem neměla štěstí, ale zůstávám věrná Slezkýmu.

Když jsme byla v Jungmance tak první co bylo že jsme šli na klouzačku ok, pak Kačka zmerčila pískoviště tak letěla tam,
chytla tam nějaký kyblík a dávala do něj písek během chvilky jí ho nějaká maminka vyrvala a hodila po mě držku co jako si to dovoluji, že jí nechám hrát s cizí hračkou. Tak jsem jí odtáhla na prolejzačky. Pak tam zmerčila tak 4 letého chlapečka jak si hraje u skluzavky s kyblíčkem a vybírá díru. tak k němu letěla nejdřív s ní nechtěl nic mít :sweat_smile: Že do ní strakal a jakmile vzala třeba do ruky lopátku tak jí to vyškubnul ale během chvilky to vzdal a chvíli si s ní hrál. Pak jsme tam tak pobíhaly a asi po půl hoďce zase chtěla na písek. Tam seděla jedna holčička, taky tak ty 2 roky, měla sposty hraček, jakmile viděla že k Kačka běží tak nasyslila hračky pod sebe lehla na ně a zařala hystericky ječet. Kačka si k ní sedla a snažila se ukořistit z pod ní nějakou bábovku, holka samozřejmě ječela ještě víc, no a reakce maminky, po chvilce přistoupila k holčičce pohladila to vláskách a říká " Karolínko já nechci, aby jsi plakala"
No vy vogo na to jsem fakt neměla slov, drapla jsem Kačku a řekla, pojď pojedeme si dělat bábovky s Domčou.
No prostě matka píča a dcera rozcapený smrad na ránu :angry:
8. dub 2010 ve 21:59  • Odpověz
autor
K lachtanovi půjdeme asi zítra s Kačičí, předpokládám tak po 16h by jsme tam mohly s holkami být :wink:
8. dub 2010 ve 22:00  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já říkám všem že na písku panuje komunismus a všechno je všech :grinning: teda Vanda samozřejmě nesmí brát dětem věci z rukou a obráceně to taky nedovolim. I když že by sejí chtělo něco půjčovat to se jí nechce,madam. Minule stála na písku mávala bojovně kýblem a ječela to je naše :sweat_smile:
9. dub 2010 v 09:08  • Odpověz
Po 16 bych tam mohla být taky když Vanda neprotáhne spaní :wink:
9. dub 2010 v 09:08  • Odpověz
Leni, snad příští týden by měla paní přijít další várka, jsem prý na seznamu, tak snad se dočkáme. Spěcháš na ni hodně? Prý se můžu kdykoliv ozvat a objednávku zrušit nebo změnit. Já si na to teda určitě počkám, čepice stejne potřebujem, zatím naštěstí ještě něco máme
9. dub 2010 v 09:40  • Odpověz
autor
lenkabu: Pošasí nic moc, možná budeme u Kačky, uvidíme :wink:
9. dub 2010 ve 14:19  • Odpověz
krys:počkám :wink:

kinsli jak chceš klidně můžem i na chvíli na hřiště a pak k nám :wink:
9. dub 2010 ve 14:21  • Odpověz
autor
lenkabu: ty jsi mě špatně pochopila :wink: No jo je tady nějak překačkováno. My jedeme s Kačenkou ke Kačičí co má Terezku a Natálku )
9. dub 2010 v 15:00  • Odpověz
já pochopila však bydlí kousek od nás :slight_smile:
9. dub 2010 v 15:26  • Odpověz
autor
lenkabu: Dám vědět, my ještě chrápeme :angry: jesti máte ale holky čas večer tak by jsme se klidně stavily v 18:30h. Podle toho v kolik chodíte spát :wink:
My v 19:30h ale jelikož ještě spí tak by mě stejně takhle brzy nesla :wink:
9. dub 2010 v 15:30  • Odpověz
ok já teprve dodělávám oběd :sweat_smile: jak se Vanda nají tak ji vezmu ven
9. dub 2010 v 15:37  • Odpověz
Jak to u vás vypadá? Já dávám ještě rychlý kafe,jsem nějaká hotová a pak jdeme. :wink:
9. dub 2010 v 16:23  • Odpověz
Hlásíme se z marůdkova. Schytali jsme někde tu střevní virozu. Matěj 2 dny blil a ˇještě včera měl 39,6, dnes už řádí jak černá ruka. Adéla má srajdu od úterka a dneska chuděra i blije. Dnes už 6x, ale nedá si vysvětlit, že nesmí hamat tohle a tamto, protože se po tom pozvrací, tak chodíme jíst tajně na chodbu, ven... aby nás neviděla a nechtěla taky. Já se cítím taky divně, ale nevím jestli je to MS, 4denní nespací půst nebo jsem to chytila taky???
10. dub 2010 v 18:53  • Odpověz
Tak já snad dobrý, ale před chvíli mi volala mamka, že děda šel na záchod, frajer si nevzal hůlku a seknul sebou. Leží v Rychnově vě špitále a má zlomený krček. Prostě když se daří, tak se daří. Ach jo. A to je mu 90, takže léčba veškerá žádná a čeká se, co přiroda vyvede :frowning2:
11. dub 2010 v 11:58  • Odpověz
bebul to je blbý s dědou, snad se ještě nějaká schopnost regenerace projeví
11. dub 2010 ve 20:10  • Odpověz
Leni, tak čepičky jsou na cestě, koncem týdne by měly snad dorazit, nejpozději začátkem příštího :wink:
12. dub 2010 v 09:37  • Odpověz
Ahojda,zkusím nějak postupně dočítat ale nevím nevím,už jsem tu dlouho nebyla .
našla jsem ráno na emailu vtip a musím se s váma podělit.

Babička ------ tento vtip zaslouží Nobelovu cenu

U soudu:"Babičko, tak nám povězte, jak se to všechno
seběhlo?"
Babička:"No, jdu takhle parkem, sluníčko krásně svítilo a
hřálo,tak jsem se posadila na lavičku. Po chvilce šel
kolem
mladík, takový pohledný a sedl si
vedle mně. Po minutě se přisunul blíž a vzal mě kolem
ramen."
Žalobce:"Bylo vám to nějak nepříjemné?"
Babička:"Ne, vzpomínala jsem, jak to bylo krásné, když
sem byla ještě mladá."
Soudce:"A co následovalo dál?"
Babička:"Potom mi začal jednou rukou rozepínat halenku a
když jsem se
nebránila, tak mi druhou začal sunout pod sukni ke
kalhotkám.
Když už se mně
tam málem dotknul, pustil mne a zakřičel: Aprííl!' Tak
jsem ho zabila, hajzla jednoho!
12. dub 2010 v 09:39  • Odpověz
bebul to mě mrzí s dědou.Vtípek jsem vložila než jsem si ten přízpěvek přečetla.Tak se omlouvám jestli je to špatně načasovaný.
12. dub 2010 v 09:41  • Odpověz
Madli: nemáš se za co omlouvat. Super vtípek, aspoň jsem se zasmála :grinning: . Ono není nad bezprostřednost, prostě odreagování.

Děti mám obě doma, už jsou OK, ale ještě bez nálady. Ale vypadl nám setobox, hajzl nefungje a děti jsou jak tělo bez duše že neviděly Berta, Elmo. Snad to do odpoledne zapnou aspoň na kouzelnou školku. Jdem tvořit z těsta, abych je zabavila a nemusela je zabít :wink: . Mám připravené těsto, vodovky... tak pokud z toho vymodelujeme něco hezkého, tak to vyfotím a vložím do galerky.
12. dub 2010 v 09:49  • Odpověz
Těšíme se na inspiraci.
12. dub 2010 v 09:53  • Odpověz
V pátek přijel tchán z chalupy a že prej s Nelinkou (pejsek) to vypadá špatně.Že prej asi chcípne.Měla jsem docela obavu tam v sobotu s Adél jet protože ji má šíleně ráda a kdyby tam Nelinka nebyla,asi by to Adél nepřežila.Naštěstí pejsek chytil druhej den a celou sobotu a neděli lítali abě jak divý.K tomu jsme sledovali na poli zajíce jak hrajou na honěnou :grinning: a stádo srnek a daňků.Adélce se nechtělo ani domů.
12. dub 2010 v 09:57  • Odpověz
Sem se zapomněla pochlubit.Adélka jezdí na kole už baz postranních koleček.ještě vypilujem samostatný rozjezdy.Ty nám ještě nejdou.
12. dub 2010 v 11:40  • Odpověz
Holky tak jsem se dnes s dětma podruhý narodila! Šla jsem se podívat do své práce, přecházíme přechod u Čedoku, už jsme na chodníku a najednou křach a těsně vedle mě a kočárku vlítlo na chodník auto a fláklo čumákem do zdi domu. No já se v tu chvíli málem po.rala. Nejlepší bylo, že řidič hned hodil spátečku, couvnul a odfrčel. Byl to nějakej mladík v kšiltovce, nejel nijak zvlášť rychle, ale možná měl upito nebo byl zhulenej, nedokážu si to jinak vysvětlit :rolling_eyes: Ještě, že Filda šel vedle mě na druhé straně, být na opačné tak ho to auto vzalo sebou :confounded:
12. dub 2010 ve 12:47  • Odpověz
Tak to jste měli z p....e kliku.
12. dub 2010 ve 12:52  • Odpověz
autor
No to jo :confounded: takovéhle děsy :pensive:

madlina: Adélka je šikulka :dizzy_face: My chystáme na další rok bike, takže kolo fakt až ve 4 letech :wink:

bebulka1: Chudák děda :frowning2: tak ať je mu brzy lépe :wink: To měla Lukášova babička, dlouho s tím ležela, ale teď už běhá jako za mlada :wink:
12. dub 2010 ve 13:15  • Odpověz
konja to je humáč :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: volalas policajty?

madli:Adélka je šikovná,já si nedovedu představit že by Vanda jezdila za rok na kole :grinning:
12. dub 2010 ve 13:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.