• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
konji: no to jste měli kliku. Policajti by nic nevyřešili, protože pokud není škoda jinde než na jeho autě, tak by s tím stejně nic nedělali, max mu dali dejchnout... Tak si zapiště do kalendáře a příští rok si udělejte oslavičku :grinning: , dnů k zamyšlení a oslavám není nikdy dost.

děda je po operaci, se docela divím, že si to riskli, no a já teď trnu. Bojím , bojím. Na návštěvu nemůžeme, s dětma mě tam nepustí, večer až je Kája doma už je na návštěvy pozdě, do Rychnova a zpátky. Navíc ještě nejsme OK, tak abych dědovi nepřidala nějakýho bacila od těch mým raubířů.
Já myslela, že ho převezou do Hradce a tady se bude teprve něco dít a oni si ho nechali v Rychnově - body jsou peníze, že?
12. dub 2010 ve 13:54  • Odpověz
madli: na rozjezdy je nejlepší mírný kopeček, kdy se rozjede vlastně sama. Matějovi to trvalo přesně 2 hodiny než na to přišel.
12. dub 2010 ve 13:55  • Odpověz
bebul ono je dost možný že ho v Hradci nechtějí :pensive: Tady je hodně plno a jak slyší 90 let a zlomený krček,tak to není pro ně perspektivní.................zdravotnictví je byznys :unamused:
12. dub 2010 ve 14:01  • Odpověz
Lenkabu: nevolali, nebylo k čemu. Na baráku žádná škoda, ja s dětma jsme naživu a ten idiot ihned odjel, ani okénko nestáhnul, nic. Jediný co vím, že to bylo menší stříbrné auto, které teď jezdí po Hradci s nabořeným předkem, ale v tom šoku jsem si ani nevšimla co to bylo za značku...ikdyž já mám problém poznat značku auta i bez šoku :grinning:
12. dub 2010 ve 14:57  • Odpověz
Značku bych taky nepoznala,mám problém vzpomenout si čím jezdím já :grinning: Mně by napadlo asi volat cajty jen ze msty,co kdyby ho náhodou chytli :sweat_smile:
12. dub 2010 ve 14:59  • Odpověz
Lenko: chtějí, teta dělá staniční na ortopedii, tak si ho i vyžádala, ale Rychnov zasekl drápek a než se to stihlo dovyřídit, tak byl děda odoperovanej :angry:
12. dub 2010 v 16:20  • Odpověz
To neznám že by si někde chtěli nechat pacienta v tomhle věku :sweat_smile: asi je to v malých nemocnicích jiný
12. dub 2010 v 16:52  • Odpověz
leni: jaká je pravděpodobnost, že mi v HK udělají druhého císaře bez zbytečných keců? :slight_smile:
Mám v místě už dvě jizvy, operace refluxu, ledviny v roce asi 1990, pak 2008 akutní sekce ... myslíš, že by si riskli rodit normálně? Popravdě už o to nějak nestojím ... radši bych přišla do špitálu na termín, dát si lokální a být u toho a bez bolesti :grinning: :slight_smile:
12. dub 2010 ve 23:14  • Odpověz
markyt: mnohem větší než že by sis ukecala vaginální porod :grinning: spíš by se bránili tomuhle..............můžeš tomu pomoct když řekneš že tě bolí jizva,pak říznou bez keců :wink:
13. dub 2010 v 07:48  • Odpověz
markytkaaa: myslím že můžeš být v klidu. SP jen s doktorem průšvihářem a jen pokud mu podepíšeš, že víš o všech rizicích a neseš odpovědnost za to když se něco.... Jinak je 99% CŘ, ani je nebudeš muset ukecávat.
13. dub 2010 v 09:59  • Odpověz
Ahoj ženy,jdu vás mezi domácí prací a prací ve fabrice pozdravit. :sunglasses:
13. dub 2010 v 11:22  • Odpověz
leni, bebu: No, mně právě někdo říkal, že snad v HK jdou za každou cenu po SP ... zvlášť Podholová, že k CŘ už musí být opravdu důvod ... Malá byla do soboty ještě KP, čímž by mi to ulehčila, ale už se otočila potvůrka :sweat_smile:
Takže leda si stěžovat, že to bolí - píchá, řeže a tak jo :slight_smile: :grinning:
Fakt by bylo úžo přijít ráno bez bolestí, nechat se fiknout, ještě být u toho vzhůru, pak v klidu pokecat s manžou, a vyspat se :grinning: Toho moc nechci ne :grinning: Ideálně samo pak z JIP přejít na nadstandart a dělat si společnost s notebookem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. dub 2010 v 16:11  • Odpověz
markyt co vím já tak naopak..........po CŘ zase CŘ a zvlášť když je to brzy po první těhotenství :wink: stěžuj si na jizvu a máš to jistý....... :slight_smile:
13. dub 2010 ve 20:10  • Odpověz
markyt: kamarádka zase naopak chtěla rodit stůj co stůj SP, ale měla za sebou CŘ a slepák a Podholová ji sama indikovala kvůli jizvám a tomu, že měla děti 2 roky po sobě CŘ. Fakt si stačí postěžovat v poradně, že jak roste bříško, tak tě táhne jizva a máš to 100% :wink:
14. dub 2010 v 11:39  • Odpověz
Holky nemáte někdo náhodou na dvd prasátko Pepinu? Bláňa to příšerně žere, koukáme na to snad desetkrát za den, ale bohužel jen na pc :frowning2:
14. dub 2010 v 18:07  • Odpověz
Já mám,zítra ti ho půjčím :wink: Vanda by na to zírala ještě teď,já tu prasečí rodinu nesnášim :sweat_smile:
14. dub 2010 v 19:00  • Odpověz
To jdi zlato :slight_smile: Tak já ho hned vysmahnu a vrátím co nejdřív. Děkuju :slight_smile:
14. dub 2010 ve 21:46  • Odpověz
oprava: jsi :grinning: :grinning: :grinning:
14. dub 2010 ve 21:46  • Odpověz
Klidně ho vysmahni pomalu, můžu to pustit i na youtube a nejlíp kdyby zapomněla že prase existuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dub 2010 ve 21:47  • Odpověz
Mě leze Pepka taky na nerva, ale zase jsem vděčná za to, že dokáže chvilku na něco koukat a je aspoň pár minut klid a já můžu aspoň třeba uvařit nebo uklidit. Madam má teď období, že se ode mě nechce hnout ani na krok a chce se vším pomáhat, sedět na kuchyňské lince a ve všem se přehrabovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže já zase říkám - zlaté prase :sweat_smile: :grinning:
15. dub 2010 v 07:13  • Odpověz
u nás taky frčí, Pepina jedna chrochro. Matěj ten zase chce pořád dokola koukat na lego star wars, indiana jones, spidermana, batmana... a takový ty klučičí blbiny. Adéla se toho bojí a Pepina ji zaručeně uklidní. I když začíná se přeorientovávat na Jen počkej zajíci, Medvídka Pú a starodávnou Bludičku (víla Mejvis, zlá Edna...)
15. dub 2010 v 07:59  • Odpověz
Konji - v dubnovem slunicku vychazi DVD Pepiny :wink: ,ja si ho chci taky koupit. Myslim si ze prave vypalit tohle DVD zrovna nejde :unamused: ,zkouselo to v mem okoli vic lidi a neslo to.
http://www.mf.cz/produkty/slunicko-dvd/
Holky zdravim po delsi dobe,nejak nestiham,Naty je furt nemocna,ted bere druha ATB Klacid,ale to je teda humus :frowning2:
Bebulko moc drzim pesticky s dedou a doufam,ze uz Vam je lepe :wink:
markyt - no ja mam teda bohuzel informace jako ty - i kdyz byly holky po cisari nechali je rodit DP,ale asi zalezi na lekari
15. dub 2010 v 10:42  • Odpověz
SP,ne DP,ach jo,pisu rychleji nez myslim :unamused:
Jo a u nas jinak zadna zmena,bacily jsou nasi verni kamosi,takze az budou holky zdrave jdu se opit :grinning: ,dneska jsem poprve nekojila 24hodin :confused: ,musim totiz davat Naty co nejmin mlika,furt se zahlenuje a mlecne vyrobky ji vadi,takze dostava hodne caje a na noc davam jediny UM. No myslim ze ukoncujeme kojeni,UM s flaskou me vezme lip nez prso a mam pocit ze prsa se me vubec neplni,coz me nevadi,myslim si ze je uspech s myma citlivyma prsama kojit aspon doted :slight_smile:
15. dub 2010 v 10:45  • Odpověz
Ahoj ženy,
včera dorazily krámy :angry: :angry: :angry: ,tak jsem si dneska udělala radost a koupila si v Deichmannoj botičky.Moc moc krásný
15. dub 2010 ve 13:10  • Odpověz
autor
madlina: Mě zase včera odrazily :grinning: Jinak radost si dělej to je potřeba :wink:
Co se týká pohádek tak já toho teď objednala sposty tak doufám, že bude Kačka na něco koukat.
Jsem dnes nějaká hotová :frowning2: bez nálady :pensive: Tak snad se to večer zpraví :grinning:
Zítra jdeme do staročeské hospody pozvala jsem Lukáše + jeho rodiče na večeři z první výplaty :grinning:
15. dub 2010 ve 13:55  • Odpověz
Já byla v út v Praze a měla tam tak dobrou pizzu že teď ji budu hledat po Hradeckých pizzerkách :slight_smile:
15. dub 2010 ve 14:12  • Odpověz
kinsli: Vanda celou cestu domů vyprávěla jak jí Kačka dělala malá na čepici,zase takovej Monk to asi nebude :slight_smile:
15. dub 2010 ve 20:03  • Odpověz
Krásný pátek,
chtěla bych jít příští týden s Adél do solný jeskyně.Nechcete se některá přidat? Chci vyzkoušet tu v Habrmance.
16. dub 2010 v 09:46  • Odpověz
dík z apozvání dnes to nedám,třeba jindy a konečně zjistím co na těch solných jeskyních je :slight_smile:
16. dub 2010 v 11:57  • Odpověz
autor
lenkabu: Fakt se nám to vydařilo :dizzy_face: a žirafka má fakt úspěch :grinning:
Dnes jsem jí koupila ještě metr na zeď a nějaké hračky do vany. Ty staré musím vyházet, to už je fakt kekel :confounded: :sweat_smile:
Zítra máme rodinnou akci, ale nějak se mi do ní nechce :pensive:
16. dub 2010 ve 13:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.