• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Ahojky, rada bych se zeptala, zda je tady nekdo z okresu Jicin. Diky :slight_smile:
17. únor 2009 v 15:45  • Odpověz
autor
arwenka: Ne jsme všechny z HK
17. únor 2009 ve 20:14  • Odpověz
autor
holky nechcete někdo nechat uplést bekovku??? Paní mě již plete :wink:
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=358658
17. únor 2009 ve 22:52  • Odpověz
kinsli:mně se už plete taky jedna čepička a na bekovku asi využiju jednu březnovku :grinning: kdybych ten komplet viděla,tak si vzpomenu :wink:

do pátku jsem s vandou sama doma,budu se o své dítě starat sama,nezvyk :sweat_smile: Jak je doma Miloš tak kolem ní nedělám nic :sweat_smile:
18. únor 2009 v 08:02  • Odpověz
tak jsem dnes zjistila, že 24.2.v úterý je v žirafě burza dětského oblečení.Jsem to málem prošvihla.Vím, že je to vždy někdy v tuhle dobu, ale úplně jsem to pustila z hlavy a teď jsem na to náhodou narazila. Nevím jestli tam chodíte, ale já se tam vždy vyřádím :grinning: Hodně věcí tam prodám a ještě víc nakoupím :grinning: Hlavně na kluka tepláky na lítajdu venku a různá trička. Tech je totiž vždy potřeba hodně, je to můj malý čuník :grinning: Tak pokud se také vypravíte "do boje", tak se tam uvidíme. :wink:
18. únor 2009 v 09:59  • Odpověz
konja:půjdu možná,ještě nevim :wink:
18. únor 2009 ve 12:27  • Odpověz
lenkabu: no je pravda, že nejvíc se tam vyřádí maminky asi větších dětí (ikdyž na mrňouse je tam věcí taky vždy dost), protože naše drahá děťátka (teda aspoň to moje) jsou schopná venku na písku likvidovat oblečení rychlostí blesku. Takže hlavně tepláky tam maminy berou ve velkém. Taky se mě zdá, že z tech tepláků nejrychleji vyrůstá, už jsou mu zase troje krátké :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jen tam chce jít fakt ráno a s dostatečným předstihem. Vždy tam jdu tak dvacet minut před otevřením, říkám si že jdu strašně brzo, ale vždy už tam nějaké maminy jsou. Chce to jít fakt brzy. :wink:
18. únor 2009 ve 12:33  • Odpověz
konja:já možná vezmu taky něco na písek,na jaře už budem chodit a nebude si tam prasit nový věci :grinning:
18. únor 2009 ve 13:11  • Odpověz
Konja: Kde je žirafa?? asi bych tam taky vyrazila, protože už se .doma topíme ve věcech po dětech a na Matěje se musí všechno kupovat, tak bych tam asi něco taky pořídila.

Tak budem bez štěňat, pejska jsme sice sehnali, ale buď byl teplej :sweat_smile: , nebo mu doma nedali dostatečnou instruktáž. Tak sháníme dál a štěňata budou až za rok v únoru, no to mám radost, teď by to vyšlo tak krásně na duben, kdy už je relativně teplo, tak i s pejskama bychom mohli být venku...
19. únor 2009 v 09:09  • Odpověz
bebulka: Mateřské centrum Žirafa, holky tam chodí do herny. Je to v budově Media naproti Tescu (bývalý Carefoure).
http://mczirafa.ic.cz/index.html
v pravo dole - pravidla burzy. Zde je vše napsané - datumy, čas, platby, atd.
19. únor 2009 v 09:55  • Odpověz
bebul:kamarádka má jorkšíra a ten není schopen osouložit fenu...buď to dělá opačně nebo ty holky tak prudí že ho nechtěj ani vidět :sweat_smile: tak pořídili druhýho domů,fenku,že snad když spolu budou vyrůstat tak se jednou zadaří
19. únor 2009 v 10:27  • Odpověz
Páťovi všechno nejlepší k svátku :slight_smile:
19. únor 2009 v 10:34  • Odpověz
díky díky za info ohlendě burzičky, jdu na to.
Právě jsme se vrátili z procházky, byli jsme se školkou na sáních a Aduš padla do mdlob i bez obídku, prostě se nasosala z prsa a bum prásk spí. Aby ne, běhala tam za dětma jak smyslů zbavená, jednou jela s Verunkou, jednou s Anetkou, pak s naším Matějem..... a mezi tím pobíhala a řehtala se, pusu od ucha k uchu.

U nás to se psem taky vypadalo všelijak, i se k tomu měl, ale dopadalo to do oka, do kolene....
19. únor 2009 ve 12:07  • Odpověz
Zdarec :slight_smile:

Díky za gratulky :slight_smile:
Ta burza nezní špatně ... ale já mám k těm Páťovo hadříkům takový pouto :grinning: já si to schovávám ... né všechno, ale dost toho jo :grinning: stejně si myslím, že jestli bude druhý tak taky kluk :grinning:

lenkabu: taky máme yorkšíra bukvu :slight_smile:
19. únor 2009 v 17:45  • Odpověz
ahoj holky,
ta burza je moc fajn,ale je tam toho tolik a je to tak neprehledne ze je to skoda :unamused: Ja tam minule udala jedny riflicky,ale dala jsem tam jen 6 veci. Spis se mi podari vecicky prodat pres MMB nez pres tuhle burzu. Ale na nakup to musi byt fajn.
19. únor 2009 v 18:42  • Odpověz
Já schovávám minimum věcí...neutrální barvy,oblíbené a ve výborném stavu.Zbytek prodávám nebo hned daruju,doma nic nemám,ale šla bych tam možná nakoupit.

markyt:jak se ti jorkšíři rozmnožujou,já znám dva a ani jeden není na holky..ten druhej šuká jen plyšovýho slona :sweat_smile:

kacici:pěkný jméno pro kluka,u mně je taky jedno z top :slight_smile:
19. únor 2009 v 19:16  • Odpověz
Leni dekuju :slight_smile:
Ja taky neschovavam obleceni - to pekne holcici prodavam a nechavam jen na doma tricka,bodycka.No nakonec nevydrzime a nechame si rict pohlavi miminka :grinning: .Kdyz to bude holcicka tak teprve potom zacnu setrit pekne veci po Terezce - nastesti se narodi deti ve stejny mesic,velka vyhoda :grinning: Kdyz to bude chlapecek,tak bude mit jiny satnik a po male budu prodavat vsechno. Nemame to kde skladovat :confounded:
19. únor 2009 v 19:26  • Odpověz
Já to taky nemám kde mít a ani se mi skladovat nechce i když je to finančně výhodnější.Půjdeš zase na amnio?
19. únor 2009 v 19:37  • Odpověz
Leni nevim :unamused: . Screening v 1.trimestru nic moc - NT 2,5,nosni kustka pritomna.Krev taky chaoticka,ale nakonec byl vysledek hodne dobry,riziko 1:1000,takze ted se ceka na tripple testy a ty rozhodnou. Byla jsem na nich minuly utery a nikdo zatim nevola,tak tise doufam,ze se tomu tentokrat vyhnu. Ale za 14 dni jdu na velky UZ - Dr. se zameri na rozstepove vady kvuli kortikoidum co jsme brala a pak se rozhodneme zda pujdu nebo ne. Nechce me tam posilat bez duvodu a zatim rikal,ze to vypada docela dobre,ale samozrejme me nezaruci,ze to budeme mit zdrave miminko. To nezaruci nikdo dokud se nenarodi,ale kdyby byla nejaka pochybnost tak na amnio jdu,ja bych postizene mimi mit nemohla :pensive:
19. únor 2009 v 19:57  • Odpověz
kacici: nebydlíš někde v Selicharovce? .. jsi mi z fotky taková povědomá :sweat_smile: :wink:
19. únor 2009 ve 20:31  • Odpověz
kacici:tak snad to bude dobrý...nejdeš na uzv k prof eliášovi?slyšela jsem samou chválu.
19. únor 2009 ve 21:32  • Odpověz
dobré ráno,
holky jdete někdo do herny??? nějak se mi nechce v tomhle počasí... :confounded:
20. únor 2009 v 07:46  • Odpověz
Já jdu,Vanda je v poslední době teplákovec obecný=v řeči březnovek,visí na teplákách a řve.se těším až vypadnu.
20. únor 2009 v 07:47  • Odpověz
Leni já taky teda půjdu :slight_smile:, prosím tě vezmeš ohřívačku na lahev, musím ji tam dát oběd a nějak ho ohřát. děkuji
20. únor 2009 v 07:51  • Odpověz
jj,beru
20. únor 2009 v 07:56  • Odpověz
Markytkaa - bydlime v Selicharovce,taky si myslim,ze te tady u nas potkavam :wink: :grinning:
Leni - jdu k Dr. Hodikovi,chodim k nemu do poradny a je jeden z odborniku co dela konsilia na VVV,tak jen tise doufam,ze za 14 dni neuvidi nic patologickeho :wink:
Ta herna je super,jen nase Terezka by po vasich detech furt lezla :sweat_smile: a chtela je krmit a davala by jim pit :grinning: .Dokonce i stejne stareho kamarada tak pronasledovala,ze byl mokry od hlavy k pate :sweat_smile: :grinning: a musel mit Terezcino ruzove obleceni,kdyz sel domu :grinning:
20. únor 2009 v 07:58  • Odpověz
kacici: :grinning: :grinning: :grinning:

To moje dítě je tak otravný poslední týden :confounded:
20. únor 2009 v 08:12  • Odpověz
Leni neboj ono se to zlepsi :wink:Nam ted Terezka spala posledni dva mesice hrozne :rolling_eyes: ,byt vzhuru v noci treba i 3,4 hodiny pro ni nebyl problem a rano vstavala v 5.00,nekdy i driv. Bylo to sileny :zipper_mouth: A ted hura,dve noce spala jak zabita az do rana :grinning:,dost se nam to zlepsilo po homeopatickem sirupu Sedalia. Pisu to proto,protoze Terka byla pres den protivna a podrazdena,u niceho nevydrzela,nalepena byla na mych teplacich jak pises snad od rana do vecera :rolling_eyes: Ted jak hezky spi(asi poslednich 10 dni je videt zlepseni)je jak vymenena,vubec me nepotrebuje,hraje si sama,radi a rechta se.Ja v tomhle obdobi byla furt nekde,doma by me hrablo :sweat_smile:
20. únor 2009 v 08:22  • Odpověz
Kacici: Hodík je super, jen se člověk nesmí bát, když nic neříká, protože on přemýšlí a dumá.... Já u něj byla 2x s Matýskem a to nám předpovídal, že to bude obr mimi, ale jen co se nožiček týká a taky jo 56 cm, vydrželo mu to do teď.

Hele a co zkusit na to řvaní... Chamomila vulgaris 9 ch, je to homeopatikum, používá se i když rostou zoubky na zklidnění a dává se to i dětem, pokud mají takové to vytrapovací období. U nás to teda zabírá. Mám ji v lékarničce a když už to s Adélou nemůžu vydržet, tak jí 3 kuličky lupnu a za chvíli je pokoj, uklidní se, zabaví se a nemusím ji nosit na rukách a konejšit.
Ta Sedalia je vyloženě na spaní a může se s tou chamomilou kombinovat
20. únor 2009 v 08:37  • Odpověz
Ona spí normálně ale jak je vzhůru tak na mně visí a řve :rolling_eyes: Hodík mi dělal amnio,je dobrej :wink:
20. únor 2009 v 08:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.