• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
madlina: Kdy??? ve čtvrtek jsem domluvená s Kačí, ale jinak mám volno :wink: vždy od cca 15-15:30h. podle toho jak se Káče vzbudí :wink:
16. dub 2010 ve 13:32  • Odpověz
jsem debil.........já myslela že madli psala o dnešku :sweat_smile:
16. dub 2010 v 17:01  • Odpověz
16. dub 2010 ve 22:33  • Odpověz
konja ten mráček a sluníčko na drátku je skvělej nápad :slight_smile:
16. dub 2010 ve 22:59  • Odpověz
Lenkabu: No já to viděla už několikrát přidělané na špejlích, ale neměla jsem špejle :sweat_smile: :grinning: Ale takhle je to možná lepší, drátky nejsou "tak nápadný" jako špejle
16. dub 2010 ve 23:04  • Odpověz
Konji - krasnej dort :dizzy_face: a fakt super napad se slunickem a mrackem
Jo a skolka ani nahodou,ale byli jsme tam,domluvili jsme se ze se uvidime zase za rok a sla jsme. Pry uprednostnuje 4 a 5 lete deti,pry to potrebuji vic nez 3-lete.No kamoska uz pracuje,Kubik ma uz tri roky ted pri zapisu,takze zadny 2,5roku jako vetsina deti a neberou ho,doporucila ji at vyzkousi dalsi skolky :sweat_smile: ,takze nase sance byla nulova uz ve dverich,ja o tom nastesti vim uz dopredu,netrapim se tim,protoze sjem s tim pocitala,ale teda az pujde do skolky Natka tak umru strachy,kdeme ji vezmou :pensive:
17. dub 2010 v 08:57  • Odpověz
autor
konja: Je to nádherný :dizzy_face: Teď jedeme nakoupit a pak se pro něj zastavíme :dizzy_face:

Tety zdravím jsou mi dnes 2 roky, měřím 90,5 cm a vážím 11,7 kg :dizzy_face:
17. dub 2010 v 09:33  • Odpověz
Kačenko vše nej,nej, nej a at ti dortík chutná :dizzy_face:
17. dub 2010 v 09:36  • Odpověz
Kačce vše nej :slight_smile:

kaci taky jsem se byla ztrapnit na zápisu :grinning: tříletý děti tam snad ani nebyly,Vanda nejmladší a ofiko nám napsal ředitel žádost od letošního září i když by to ani nešlo,ale stejně je to bez šance,jen aby se nám započítala jedna zamítnutá žádost........prý to bude příští rok lepší,optimista :slight_smile: Vanda měla příhlášku číslo 104 a berou 37 dětí :sweat_smile: Přednost předškoláci,tříleté děti samoživitelek a pak počítají opakované žádosti o školku................to abych se do roka rozvedla :sweat_smile:

kaci Natku ti vezmou tak kde bude Terezka :wink:
17. dub 2010 ve 14:20  • Odpověz
autor
Děkujeme za přání :wink: u nás se ještě spinká, jinak tuny "žrádla" už jsou přichystané :grinning:
Je mi špatně jen to vidím, dám si kousek dorta a končím :grinning:
17. dub 2010 v 15:19  • Odpověz
autor
JInak holky dort od Konji vypadá excelentně :dizzy_face:
17. dub 2010 v 15:20  • Odpověz
kinsli: tak to jsem ráda :dizzy_face: tak hlavně aby taky chutnal :sweat_smile:
17. dub 2010 v 15:58  • Odpověz
autor
konja: Byl výborný :dizzy_face: a pro nás akurátní :dizzy_face: ( tak už alespoň vím jaký si mám nechat pro příště dělat :wink: Marcipán mi moc chutnal :wink:
házím pár fotek :dizzy_face:

http://kinsli.rajce.idnes.cz/17.4.2010_Kacenka_2_roky/#album
17. dub 2010 ve 22:10  • Odpověz
autor
nechcete někdo??? budu objednávat :wink:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22171299&tab=8
17. dub 2010 ve 22:12  • Odpověz
Mně se líbí jak se Kačka olizuje nad dortem na tý první fotce :slight_smile:
17. dub 2010 ve 22:13  • Odpověz
kinsli: tak to jsem ráda :slight_smile:

Holky já jsem nervní jak sáňky na podzim. Pořád sleduju stránky Ruzyně, jestli už se něco změnilo a ono pořád prd. Za devět dní máme odlétat a ona se zrovna teď rozhodně bouchnout sopka :angry: Těším se už půl roku, že konečně poletíme na dovču a ono tohle! Jestli se to nezlepší, tak mě asi švihne :rolling_eyes:
18. dub 2010 v 07:38  • Odpověz
Zrovna jsem si říkala že teď někam letět tak mně švihne :sweat_smile: Snad se mrak rozpustí, to je neuvěřitelný kolik bordelu sem dolítne z Islandu :pensive: Mně by zajímalo co dělají s lidma který chtěli letět z dovolený...................představa že bysme loni v květnu uvízli na letišti s Vandou který bylo lehce přes rok mi teda nedělá dobře :confounded:
18. dub 2010 v 08:14  • Odpověz
a marky měla v dubnu letět do Egypta,jestlipak mají před cestou nebo jsou tam :rolling_eyes:
18. dub 2010 v 08:14  • Odpověz
autor
Jo holky je to fakt děs :frowning2: taky to sleduji :confused:
Asi by mě méně štvalo kdybych byla na dovolené než před dovolenou, při nejhorším bych si jí prodloužila :grinning:
Jsem říkala, že mě docela mrzí, že není Kačka třeba červnová, takhle jsme stihli jen loni jednu dovču kde byla zdarma,
i když možná, že některé cestovky mají děti zdarma do 3 let :wink: Juknu na to v létě by jsme chtěli do Itálie nejspíš asi Caorle :slight_smile:
18. dub 2010 v 09:05  • Odpověz
Jo holky to by me fakt taky desne stvalo - navic kamosce se me vracet manzel z Litvy po tydnu,fakt se tesila,meli naplanovany vylet s malym,ten kazdy vecer po nem breci a ted nevi co bude.Nastesti Litva je jeste v dosahu dalsich komunikaci :sweat_smile: ,ale stejne to stoji za h........
18. dub 2010 v 09:26  • Odpověz
Horsi to maji spis ty co jsou prave mimo Evropu,tech mi je dost lito,prace asi jen tak nepocka,penize na dalsi ubytovani vetsina z nich mit nebude a pokud maji deti :pensive: Nejhorsi je ze se nevi kdy to skonci,muze to trvat klidne tydny,coz je megapruser :sweat_smile:
Najednu stranu jsme rada ze ted nikde nikoho nemame vycestovaneho,vsichni jsou pekne doma pecky v Cechach. My chceme taky Peto Caorle,ale uvidime na posledni chvily,i kvuli penizkum. Mame vytipovane apartmany kde jsme byli pred 2 lety a to bylo vazne super,takze uvidime,chceme urcite na stejne misto,protoze to mame vyzkousene a vime ze ty podminky vyhovuji rocnimu diteti i 3 letemu :wink:
18. dub 2010 v 09:34  • Odpověz
Tak Blanka má střevní chřipku :rolling_eyes: V noci se několikrát zes.ala tak, že to plína nebrala, takže průjem úpln ě všude a ráno do toho začla ještě blindit :cry: Já už toho mám dost, nejdřív nám ohrozí dovču sopka a ted tohle :rolling_eyes: :cry:
19. dub 2010 v 09:58  • Odpověz
Letadla už začínaj lítat a střevní chřipka bude na pár dní :wink:
19. dub 2010 ve 13:49  • Odpověz
lenkabu: snad jo, horší je, že blbě je už i mě. Budu si muset jít lehnout jinak asi padnu.
19. dub 2010 v 15:51  • Odpověz
Konja: my ji měli minulý víkend. Adéla teda průjmovala od středy do neděle a jeden den blila, Matěj blinkal v sobotu, ale u mě se to obešlo jen s tím blbě a trochu průjmu. Ale brzy bylo po všem.
A zítra jedu plavat na kole, ale v pátek už snad budete OK a bez průjmu, tak kočár vezmu do auta a plaveme od 5-6, čili jak se vám to bude hodit, buď před 5 nebo po 6. Vždycky parkujeme na parkovišti vedle Hvězdy, jako směrem k vám.
19. dub 2010 v 18:37  • Odpověz
autor
Holky vůbec mě nestrašte, Kačenka na to děsně trpí :pensive:
19. dub 2010 ve 20:30  • Odpověz
Tak Bláňa už je dobrá, měla sice ještě na večer teplotku 37,3, ale to už je nic a hlavně neblindí ani neprůjmuje. Teď jsem pro změnu lehla já. Včera jsem ještě vyrazila ve čtyři pro Fildu do školky, myslela jsem, že snad ani nedojdu domů jak mě bylo zle, pak jsem si musela jít lehnout, celej večer jsem horečkovala, že mě zuby drnčely, ale teď jsem se probudila a mám už jen zvýšenou, tak snad to bude už taky dobrý. Hlavně aby to nechytl i Filda a manžel :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Bebul, tak v pátek si ještě dopolko napíšem sms, mě je to celkem jedno, kdy to bude, ale možná lepší před tou pátou.Ještě se domluvíme :wink: Děkuju :slight_smile:
20. dub 2010 v 01:00  • Odpověz
autor
bebulka1: Máš u nás ten krém, úplně jsem na to zapomněla :sweat_smile:

konja: Tak super, to jste měly holky rychovku :wink: Já to tedy mívám taky 1-2 dny ale Kačenka týden :pensive:
20. dub 2010 ve 13:31  • Odpověz
ahoj holky,
tak jsme se dneska konečně dostali domů z egypta :grinning: měli jsme se tedy vrátit už v sobotu, ale sopka nám to trošku prodloužila. No můžu říct, že to pak už začínalo být dost psycho, když nás vyhodili z hotelu a řekli, že máme jít s ani ne 2 letým dítětem kempovat na letiště nebo si platit hotel. naštěstí ten den, kdy nás vyhodili a my usmlouvali v hotelu cenu na další noc, nám delegátka napsala, že v o půl noci letíme možná domů. A my naštěstí opravdu letěti :slight_smile:
Jinak dovča byla super, sluníčko, all-inclusive, no prostě paráda - teda až na ten konec... jsem ráda, že jsme to stihli než denise byly 2 roky a byla zadarmo, ale ted si s lítáním dáme trošku pauzu po téhle zkušenosti. \Neboť je to hrůza, když vám tam s naprostým klidem řeknou, že je to vyšší moc a musíte si všechno platit a nemůžete to ani po nikom vymáhat. no utratili jsme určitě za telefony do ČR majlant, kdy jsme zjištovali naše nároky - které vůbec žádné nemáte.... asi budeme chvíli jezdit po evropě autem nebo vlakem :slight_smile:
až budu mít čas, tak Vás dočtu a pošlu fotečky.
20. dub 2010 ve 14:10  • Odpověz
konja: v pohodě, mně je to jedno jestli před nebo po plavču, kočár bude v autě :wink: .

kinsli: kdy by se Ti to hodilo?? že bychom se pro něj stavili, ale prosím písni do IP jak se k vám dostanem a cenu, dík.
20. dub 2010 v 18:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.