• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
marky já si říkala že vás to určitě chytlo venku :stuck_out_tongue_closed_eyes: některý cestovky to platí na vlastní náklady ale těch bude minimum a jinak jako vy...........jsem to včera četla,že vyšší moc se nepojišťuje :sweat_smile:
20. dub 2010 v 18:46  • Odpověz
autor
markyfrana: hlavně, že jste si to užili a v pořádku dorazili :dizzy_face: Pak hoď nějaké to foto.

bebulka1: mě je to v celku jedno, tento týden krom zítřka budeme odpoledne na Slezském :wink:
většinou chodíme na hřiště. Další týden máme Kačenku v Urbanicích asi ne-st a pak budeme zase tu :wink:
20. dub 2010 ve 21:35  • Odpověz
Zdravím :slight_smile:

Holky nemáte nějaký tip na salón :slight_smile:, kde na jednom místě by byla kosmetika, manikúra, pedikúra ... plus třeba nějaké další rozmazlování, masáž nebo tak něco :slight_smile:? :slight_smile:
Mamka bude mít 45 a já nějak vůbec nemůžu přijít na dárek ... takové hýčkací odpoledne by možná nebylo špatné :slight_smile:
20. dub 2010 ve 22:32  • Odpověz
markytkaa: tak já vím jen na masarykáči, že jsou v jednom salonu - kadeřník, manikúra, pedikúra a tuším, že tam měli i masážní stoly a kosmetiku, ale jestli mají stále plný stav personálu a někdo neodešel nevím. Je to jakoby do patra nad vinotékou a student agency, nevím jak se ten salon jmenuje.
21. dub 2010 v 08:35  • Odpověz
markyt to nevim,je vidět že si tyhle služby zatím nedopřávám ale už bych mohla začít :slight_smile:

Dneska jsem viděla krys, Kuba je snad větší než Vanda :slight_smile: a koupila jsem konečně boty na písek, Vanda sice prndala že chce růžový ale ukecala jsem to

http://katalog.fare.cz/components/com_virtuemart/shop_image/product/331d90d7a8fd58178b25d4f9b1ed6393.jpg
21. dub 2010 v 11:49  • Odpověz
markyfrana: s jakou jste byli cestovkou? Já se modlím aby jsme vůbec odletěli, snad už dá sopajzna pokoj :rolling_eyes: Těšíme se na to už půl roku a tak představa, že tot akhle na poslendí chvíli padne, mě dost silně děsí! A kde jste byli přesně? My letíme do Hurghady.
21. dub 2010 ve 12:02  • Odpověz
autor
lenkabu: jsou hezký :wink: na kolik příjdou??? my máme :

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=33015815&tab=1
+ ještě jedny proužkované

na zimu jsme měly toto a už je mám koupené i na další :grinning: vzala jsem vel 26 tak snad to bude ok, teď má 24
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30575900&tab=2

z fare bych vybrala viz foto :wink: Nejvíc asi ty poslední ( hnědá s růžovou )
21. dub 2010 v 15:07  • Odpověz
Leni, botky jsou luxusní :slight_smile: tak Venoušek měl včera 5200, za dva týdny přibral 700g, jedlík jeden :slight_smile: Se asi Kubánceho snaží dohnat :grinning:
22. dub 2010 v 07:49  • Odpověz
konja jeli jsme s ETN Travel. my to kupovali jako last minute, přes net. ale bavili jsme se tam na pláži s lidma, co jeli s exim tour a byli na tom úplně stejně. 1 noc hradí cestovka, ostatní si musíš hradit sám.. :angry: vyšší moc...
byli jsme v Makadi Bay - hotel Solymar makadi club je to cca 20km od Hurghady.
22. dub 2010 v 08:16  • Odpověz
No tak jedem s eximem. Musíme teda doufat, že už se nic nestane a v klidu odjedem i přijedem :sweat_smile:
22. dub 2010 v 10:54  • Odpověz
Holky dávejte si už pozor na klíšťata, právě jsem jedni vytáhla z Bláni :rolling_eyes:
22. dub 2010 v 11:01  • Odpověz
22. dub 2010 ve 14:05  • Odpověz
Marky - super fotecky z dovci :dizzy_face: ,hned bych si tos vami vymenila :grinning: :grinning: :grinning:, i kdyz chapu ze ten odlet byl o nervy :unamused:
Fakt je videt jak si to Deniska uzivala a je moc sikovna ze se neboji vody :wink:
Leni boticky jsou moc pekne,fakt hezky - kupovala jsi je za Centralem?Ja objednala nove jako ma Peta(jsou fakt moc pekne),ale do tech nam noha urcite nedosroste hodne dlouho,takze jsem vylecena z koupe boticek pres net a jdu do obchodu,ja to proste musim tem holkam vyzkouset a pak se rozhodnout :unamused:
22. dub 2010 ve 14:54  • Odpověz
Marky: nádhera :dizzy_face:
22. dub 2010 v 16:04  • Odpověz
autor
kacici: kolikátky máš??? My máme jedny UK 6 a druhé UK 7 a jsou v pohodě :wink:
22. dub 2010 v 16:39  • Odpověz
autor
markyfrana: nádhera :dizzy_face:
22. dub 2010 ve 20:28  • Odpověz
Peto 9 a potrebujeme urco 8,jenze to jsou jako 26 nase a ja blbec obj.27 :unamused:
23. dub 2010 v 08:17  • Odpověz
Boty stály 499 a taky kupuju jen v obchodě páč přes net si netroufám,ty velikosti se liší snad kus od kusu.....ceoroční má 25 a tyhle jsem musela vzít 24.......kupovala jsem je v tý ulici za Atlantou,myslím Havlíčkova? je to přímo prodejna Fare. Sandály mám vyhlídnutý od Santé za 536,to mi přijde dost slušný :slight_smile:
23. dub 2010 v 10:34  • Odpověz
marky Denisa vypadá na fotkách jak školkový dítě :slight_smile: a vaše rodina je tak velká že zaberete půl letadla :grinning: kdyby tam celej ten babince Robin střelil za velbloudy tak si může otevřít 3 velbloudí farmy :grinning:
23. dub 2010 v 10:38  • Odpověz
Markét, fotky máte nádherný :wink:
23. dub 2010 ve 13:31  • Odpověz
Leni možná vypadá jako školkový dítě, ale pouze na fotkách, měří cca 85cm :grinning: takže je to mrňous...
díky
23. dub 2010 v 18:00  • Odpověz
autor
lenkabu: Kačka má úzkou nohu tak už mám tak nějak obkouknutý který jí sedí, a když náhodou střelím vedle tak je zase prodám :wink:

Sandálky jsem kupovala v pardubkách v obuvi, vzala jsem o 1 cm větší tak snad do nich dorozte. Myslela jsem si, že jí noha roste pomalu, ale asi prd. V říjnu měla 13 cm a březnu jsem vyřazovala stélku 14 cm protože říkala, že jí tlačí. Tak jsem jí schvála změřila nožičku a má vážně 14 cm tak jí vyrostla za půl roku o 1 cm, to mě příjde až skoro dost. Teď nosí 23/24
jak které prostě stélku 14,5-14,8 cm.
23. dub 2010 v 19:37  • Odpověz
autor
Jinak holky, třeba se to změní, ale už 2 dny po obědě nespíme :rolling_eyes:
Možná, že mě to i na léto bude vyhovovat víc, kdyby to tak bylo. Spí 19:30h a vstává teď mezi 9-10h.
Dnes prý po 9h a včera po 10h. takže luxusní, alespoň se o víkendu vyspím :grinning:
23. dub 2010 v 19:40  • Odpověz
autor
Jinak děda nám nastupuje od pondělí do práce takže mám po hlídání :frowning2:
zkusím jednu holčinu co bydlí o patro víš, zoufale schání nějakou brigádu tak snad by se jí to hodilo.
Jen si nejsem úplně jistá, jestli je ta pravá na svěření klíčů od bytu :pensive:
23. dub 2010 v 19:43  • Odpověz
Vstávání po 9 h...........si děláš prču ne :grinning: :grinning: :grinning: Vanda 6-7 dál ani náhodou.

marky tak to abych dala bacha aby Vanda Denisu nezašlápla,těch 93 cm min mít bude :sweat_smile:
23. dub 2010 v 19:55  • Odpověz
Holky i ta 6,7 je nadhera,ale u nas ta 5.00 to je teprve zuzo :grinning: :grinning: :grinning:
Marky taky bych rekla ze je Denis podle fotek velka :confused: :slight_smile:
23. dub 2010 v 19:58  • Odpověz
autor
Holky ona před posunem času stávala v 7:30h pak asi cca 10 dní po změně v 6:30h
a teď tedy nespí po obědě tak vstává mezi tou 9-10h protože zase naspává jako by to co nenaspí po obědě.
Mě i teď ve dvou letech stále spala 3 hodiny po obědě. a na své narozeniny se probudila v 16:15h celá užvaná, nedospalá
a zývala :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2010 ve 20:21  • Odpověz
autor
Zkusila jsem napsat do jeslí ale moc šancí tomu nedávám :frowning2:
23. dub 2010 ve 20:22  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš do fóra to, co patří do interní pošty".
23. dub 2010 ve 21:46 • kinsli
autor
ježiš trapas :sweat_smile: tak to do této otevřené diskuze fakt nepatřilo :sweat_smile:
No jo už nic nenadělám :sweat_smile:
23. dub 2010 ve 21:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.