• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
A já to nestihla :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2010 ve 22:37  • Odpověz
autor
Byli rychlí, fakt to smazali asi do 5 min co jsem jim napsala :wink:
23. dub 2010 ve 22:45  • Odpověz
Ahojda,
venku je krásně takže tu stejně asi nikdo není ale musím si "vylít" srdíčko.
Včera nám sousedka s přízemí přiznala,že je 15 týdnů těhotná.No a dneska ráno mi kámoška poslala mms těhu testu a sms ,že je těhotná.Gratulovala jsem ji ale přitom jsem měla co dělat abych neflákla mobilem o zeď.Dneska budeme mít tak vygruntovanej byt jako nikdy.Musím něco dělat abych tu neseděla a neřvala.

Omlouvám se že nebudu všechno dočítat ale poslední dobou jsem návštěvy tady flákala takže bych to asi nezvládla všechno přelouskat.
25. dub 2010 v 10:51  • Odpověz
autor
madlina: Je mi to moc líto :pensive: Neboj i vy se dočkáte :wink: Adélku máte tak žádné stresy, když to šlo poprvé, půjde to i po druhé :wink:
Kámoška se rok snažili, pak byli na několika IVF, nebo na šem to byli, prostě na umělém a nic a nakonec se jim povedlo po 2 letech přirozenou cestou :wink:
25. dub 2010 ve 12:02  • Odpověz
autor
jak tvoje kamarádka tak sousedka určitě po prvním skoku taky neotěhotněly :sweat_smile:
A těm dvoum nejmenovaným z naší diskuse budiž přáno :dizzy_face: Já mezi ty šťastné rozhodně nepatřím,
ale, že bych z toho měla těžkou hlavu tak to rozhodně ne. Až to bude tak to bude :wink:
25. dub 2010 ve 12:05  • Odpověz
Péťo právě že jo.Sousedka otěhotněla hned a kámoška po čtyřech měsících.Proti našim 15měsícům,je to hned.Dohodli jsme se s Petrem že to zkusíme tenhle rok a když nic,tak se na to vykašlem.Jak píšeš,jedno dítě už máme.
25. dub 2010 ve 12:12  • Odpověz
autor
madlina: Proč vykašlete, to není nejlepší řešení, jen se na to tolik neupínej, prostě spolu spěte když vy chcete, nic nepočítej, tedy pokud Vaše " potřeba není 1x měsíčně :sweat_smile: " to by pak moc šance nebyla. Žijte pro Adélku, teď už bude krásně, přes týden jste zakopaný v práci tak si sototy, neděle užívejte ve třech :wink: Můžete výletovat, naplánujte nějakou hezkou dovču... :wink: Uvidíš, že když na to přestaneš myslet tak to příjde ani nebudeš vědět jak :wink:
25. dub 2010 ve 13:05  • Odpověz
Asi to vyznělo blbě ale myslela jsem to jak píšeš.Přestanem se o to snažit a budem si užívat.Buď to dopadne nebo ne.
25. dub 2010 ve 13:22  • Odpověz
madli věřím že to nasere řádně :wink: a člověk to moc neovlivní že.......doufám že se tenhle rok zadaří.
25. dub 2010 v 17:48  • Odpověz
Madli: drž se, mam švagrovku, ta se taky snaží a nic, ale u nich je problém jinde. Neres to, vim ze Te to stve... ale asi musis myslenkove vysadit, odreagovat, přestat na to myslet a ono to vyjde, neboj. Dokonce mám kamarádku, ta nemohla nemohla, pak se na to vykašlala, začala víc makat na kariérním růstu, sobě... a pak když jí to bylo nejmíň vhod (státnice, dlouhodobá stáž...) tak otěhotněla a musela hned od začátku na neschopenu.
Pozdravuj Adélku a teď jsme marodi, ale až se z toho dostaneme, tak vás zase rádi uvidíme. :wink:
25. dub 2010 v 18:31  • Odpověz
Holky moc děkuju za milá slovíčka.Přez den jsem slzičky odehnala uklízením a docela to pomohlo.Před chvílou přijel Petr z práce tak jsem nadhodila,že bysme si mohli dát vínko a že si jako popláču na jeho rameni.Přijel děda z chalupi,přivezl nám nějaký věci,pozdravil se s Adélkou a petr ho pozval na víno.Si teda asi stoupnu k žehlícímu prknu a u Pojišťovny budu žehlit.

bebul určitě moc rádi přijedeme.Vždycky mi to u vás tak rychle uteče.Brzo se vykurýrujte.
25. dub 2010 v 19:17  • Odpověz
Holky tak u nás už stoupá cestovní horečka, děti ještě spí a já už nemůžu. Už mě hrabe, ležím v posteli a v hlavě mě pořád běží písnička z pohádky - červený traktůrek, jezdí po poli... :grinning: To už je fakt psycho :grinning: :grinning: :grinning: Večer v osm odjíždíme směr letiště, tak snad mě dřív neodvezou do blázince :grinning: Mějte se tu kráááásněěěě a já pak napíšu jak jsme se měli.

Bebul: ještě jednou děkuji za půjčení golfek, Bláňa je z nich nadšená a leze si do nich sedat i doma :grinning:
26. dub 2010 v 07:01  • Odpověz
Dobře doleťte :slight_smile:
26. dub 2010 v 07:58  • Odpověz
Ahoj holky, nechcete se sejít s prckama? Má být krásně, navrhuju čtvrtek odpolko tředa v Jiráskáčích? :wink:
26. dub 2010 v 08:00  • Odpověz
Já to asi nedám, ve čtvrtek jdeme na focení.
26. dub 2010 ve 12:39  • Odpověz
Já taky ne,jsem v práci :frowning2:
26. dub 2010 ve 12:44  • Odpověz
autor
já jo, jsem volkná tak od 15h, podle Kačenky :wink:
26. dub 2010 ve 13:16  • Odpověz
My jsme marodi, takže určitě nee. Navíc čekáme jestli u nás propuknou neštovice, takže pokud ano, jsme na delší dobu mimo provoz. Matěj už je měl, ale Aduš ještě nee. Už s nima přišla min 2x do kontaktu a dokonce jsem chtěla nakazit, ale byla kojená a tak nic, ale teď uvidíme.

Holčiny na rovinu.
Byl u nás chlap kvůli penězům, hypoškám, pojistkám... a logickými argumenty a čísly mě přesvědčil, že to nad čím jsem uvažovala už dlouho je správné, ruším úrazovku a životku, byla drahá a teď už 4 měsíce čekám na odkošnění úrazu a kde nic tu nic...doporučil mi změnu pojišťovny i na auto... tak pokud máte zájem, písněte mi do IP mobil. Je to zadarmo!!!
26. dub 2010 ve 14:35  • Odpověz
já ve čtvrtek můžu jenom dopoledne, odpoledne máme zpívánky.
26. dub 2010 v 16:27  • Odpověz
Tak je to už 5 let, co na svět vykoukl ten náš brouček Matýsek.
Včera před 5 lety jsem pekla buchtu, sázela kytičky, zalévala zahrádku a odpoledne tu byla na kafíčku kamarádka a říkala, hele zítra mají naši chlapi svátek a tys říkala, že na Jaroslava bude mimi. Takhle to holka nestihneš .
Na truc jsem to stihla. V 11 v noci mi prdla voda, chvíli po půlnoci jsme dorazili do porodnice a v půl 6 při střídání služeb mi píchli oxitocin.
V 9.05 byl Matěj na světě. 56 cm a 3570g.
Dnes po 5 letech má 128cm a 26 kg, nějak nám roste k oblakům.

Matýsek si slaví narozeniny chorobou. Včera odpoledne měl 41,1, má hrozný kašel a nesmrká. Asi ho zabiju, nemůžu ho donutit se vysmrkat. Popotahuje, hrozím odsávačkou (i když planě, protože má křehké žilky v nose a jak mu ji tam strčím, tak teče a teče červená) ale vysmrkat ho nedonutím.

A jsme rodiče tyrani. Včera jsme se shodli s manžou. Matýskovi se kýve zub a už fakt hodně, ale přesto tam má tu žilku... a my nejsme schopní ho vyrvat, ani jeden. Prostě jak vidím ty oči.... bhééééé. Fakt nechápu, jak někdo děti může záměrně opařit, popálit... Na prdel už dostal, to jo, tak měkká nejsem, ale ten zub mi fakt nejde. Asi se budu muset trošku líznout
27. dub 2010 v 11:45  • Odpověz
Matýskoviy přejeme k narozeninám všechno nej nej a hlavně ať se brzo uzdraví.
27. dub 2010 ve 12:27  • Odpověz
Tak se přidáváme ke gratulacím :slight_smile: Bodej´t bys nerodila když jsi zryla zahradu,kytky zasadila,napekla..... :grinning: :grinning: :grinning: hele máma má doteď šok z toho jak se mi jako malý pokoušela vytrhnout zuby,no nedala to :sweat_smile: já si to taky pamatuju doteď ale ne že by to bylo tak děsný já byla vyděšená z ní :grinning: tykejvavý zuby byly děsný jak se to pomalu viklalo a člověk neměl nervy na to to vyrvat a čekal kdy teda........až to přijde ve stáří (teda ve stavu mých zubů tak ve 40 :sweat_smile: ) tak mně jebne z toho.

krys ten čtvrtek nakonec můžu,focení jsme přeložili na další týden tak mi napiš v kolik se máme dostavit :wink:
27. dub 2010 ve 14:49  • Odpověz
já nemůžu stále, neb se děti rozdělily :rolling_eyes:
27. dub 2010 v 19:07  • Odpověz
autor
Matýskovi vše nej
27. dub 2010 ve 21:13  • Odpověz
autor
jsem nasraná, že ani nevidím, zmizely mi z koníka veškeré jpg, takže jediné co vidím je přezdívka + text, jinak nic
dokonce ani smajlíky nemám
27. dub 2010 ve 21:15  • Odpověz
Matyskovi vsechno nejlepsi k dnesnim narozeninam - ty brdo,uz je to velky kluk :confused: ,me prijde tech 5 let takovy zlom,ale vubec nevim proc :grinning:
27. dub 2010 ve 21:34  • Odpověz
Asi že jsou to první půlkulatý narozky, jednou tolik a má první křížek na hřbetě :grinning:

ženy komu už spí děti ve velké posteli? my jsme ji Vandě koupili a po obědě tam usne v pohodě,večer vypije mlíko a přijde a prudí..........není zvyklá na uspávání takže neusne když tam jsem,no já ji na to ani zvykat nechci ale co teda mám dělat nevim :sweat_smile: teď jsem ji tam nechala s mlíkem a čekám a doufám že nepřijde :sweat_smile: první večer přišla a řekla že spadla (myslím že kecá je tam zábrana) a usnula v obýváku na zemi a včera jsem se na to vyprdla a usnula u nás,snad bude jednou spát i tam :confused:
27. dub 2010 ve 21:37  • Odpověz
Jo Leni me uz spi rok, ma tam taky zabranu. Ale prvni mesice super,pak najednou s nama,pak zase super no a ted vysira a chce usinat jedine se mnou ve velke posteli :rolling_eyes: No ale dela to jen me,Alesovi usne v pohode,vi jak na me,ach jo,jsem fakt mekka.
V pokojcku kdyz ji necham tak me budi Natku,coz taky nedelala,ale ted se ji nejak zalibilo krast Natce jeji duliky z postylky :rolling_eyes:
27. dub 2010 ve 21:43  • Odpověz
No to mně čekají věci...............teď už skoro jásám že tam usnula sama,tak snad aspoň dneska...............ta postýlka ze kt. nezdrhnou má fakt něco do sebe :pensive: :sweat_smile:
27. dub 2010 ve 21:44  • Odpověz
Leni ma :grinning: Ja jdu zalehnout Teristaka,samozrejme skace me pomalu po hlave :rolling_eyes: ,ona proste chce aby se k ni nekdo tulil a vi ze je mamca slaba a vzdy nakonec jde.Leni u Vas to tak treba nebude,kazde dite je jine a Vanda je fakt zlata :dizzy_face:
27. dub 2010 ve 21:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.