• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Já byla prej zlatý dítě,teda snad až debilní :sweat_smile: Naši neznali že bych nechtěla spát, prý jsem to vzala vždy jako fakt že spát se chodí a chodila i do velký postele a nevylejzala..................a když se narodil brácha tak mi nebyly ještě dva roky a chodila jsem sama bez kočáru a nechtěla se vozit, jsem říkala mámě že to už snad hraničilo s blbostí :sweat_smile:
27. dub 2010 ve 21:49  • Odpověz
Leni, každé dítě je jiné a to nemyslím jako frázi. Matěj byl taky na tohle zlatej a Aduš je vysírka, ale taky je to v rámci mezí. Ale tuhle jsme konstatovali, že mít jako první Adélu, tak Mates tak rychle po ní nebude, protože o druhém dítěti bych začínala uvažovat až teď a tudíž by byly od sebe víc jak 3 roky a ne 2 akousek
28. dub 2010 v 08:31  • Odpověz
Leni: super, v kolik Ti Vanda spí? My jdeme 10:45 na RHB, to bude tak do půl dvanáctý, a pak budu doufat, že mi Kuba usne v kočáru, v tom sourozeneckým to má chudák nepohodlný, takže od těch půl dvanáctý můžeme kdykoliv :slight_smile: Pak nějak kolem půl pátý budu potřebovat jít nakoupit, tak dám asi Kubu babičce, abych to měla v klidu. v pátek bychom měli grilovat, pokud teda nebude lejt, tak musím nakoupit proviant, zatím toho moc připravenýho nemám :sweat_smile:
28. dub 2010 v 08:59  • Odpověz
Ahoj ženy :wink: ,
hlásím že naše Adél je taky vysírka co se týče spaní.Někdy usne hned,ani nestihnem dočíst pohádku,a někdy vysíra i hodinu.nejdřív nechce přikrejt,pak zase jo,pak má žízeň,chvílu na to musí čůrat atd.No prostě na zybití.A aby usínala sama? Tak to u nás neprošlo.Jeschopná udělat takovou hysterickou scénu ,že by na mě sousedi zavolali sociálku že tu mučím dítě.Když jsem se snažila naučit ji to jako malou,aby usínala sama,tak se do mě tchyně pustila,že je na to ještě malinká.Když jsem do toho šla teď,protože jsem už fakt byla vytočená,tak to zase otočila proti mě a že jsem ji to měla naučit když byla malá.Nejhoirší je že se Adél budí i v noci a vysírá jen kvůli tomu že chce přikrejt.A vysírá dokud jeden z nás nepřijde a nepřikreje ji.Nebo se v noci budí že nechce bejt v pokojíčku sama.Přitom má v zásuvce světýlko a vidí na nás do obýváku.Se to spaní snad taky nenaučíme.
28. dub 2010 v 09:39  • Odpověz
zdravím všechny v této diskuzi... chci se optat, nevítě o nějaké fotografce, která dělá pěkné těhu fotečky za rozumnou cenu...??? sháním a sháním,ale nemůžu najít... předem díky za rady...
28. dub 2010 ve 20:00  • Odpověz
autor
Holky tak já musím veřejně vychválit Kačičí :D Dnes u ní byla Kačenka poprvé na hlídání a naprosto v pohodě,
a navíc po 10:30h už spinkala a vzbudila se akorát na 12:45h když jsem si pro ní přijela. Fakt paráda, holky jsou šikulky :slight_smile:
28. dub 2010 ve 20:21  • Odpověz
p.klara Lukavská dělá ale nevím za kolik :wink:

kinsli super :slight_smile:

krys kdybysme čekaly až se Vanda vyspí tak se sejdem tak v 16 :wink: máme yamahu do 10:30,vezmu kočár a ona si tampůl hodiny zdřímne tak klidně na půl dvanáctou :wink:
28. dub 2010 ve 20:33  • Odpověz
Lukavská dělá pěkný fotečky, slyšela jsem, že podražila- 2tis., ale kolik jich je nevím. Nám dávala před 4roky(to je strašný,jak to letí, když jsem se fotila a miminkem) všechny na CD + asi 30 hotovka a to za 800Kč
28. dub 2010 ve 21:56  • Odpověz
My se loni fotili u Strouhala za 1400 a bylo to hodně fotek na CD.........kolik už fakt nevim ale několik desítek to bylo. Ale nevim esli dělá těhotný.
28. dub 2010 ve 22:55  • Odpověz
Kam jdete na čarodky ženy? Já letos jedu do Prahy :sweat_smile: Ne že by se tu nedal sehnat oheň,ale kamarádka je čestvě přestěhovaná tak to spojíme s kolaudací bytu,už se těším :slight_smile: Vandě jsem udělala pseudokostým.........přišitý dvě myši na čepici a jedna na tunice a ráno jak to viděla tak je servala že je tam nechce :sweat_smile: No nic, aspoň se nevyhne pomalovanýmu bodyčku a legínám :slight_smile:
30. dub 2010 v 10:19  • Odpověz
my jdeme do stěžer, ke kolegovi z mé práce. Chodíme tam už cca 4 roky :grinning: akorát loni jsem měla Denisu u babičky na hlídáni, ale letos ji musím vzít s sebou... :angry: takže ji tam dám asi spát do kočárku a pojedeme domů poslední 16. bude tam grilovaná kýta, sud, oheň a čarodějnic taky dost :grinning:
30. dub 2010 v 11:49  • Odpověz
tady se probírají čarodějnice.Tak u nás je to jednoduchý.Petr s Adél jedou na chalupu a já do práce :frowning2: .
30. dub 2010 ve 12:45  • Odpověz
U nás je to taky hodně jednoduchý. Za chvíli jdeme do krámu pro trochu těch špekáčků a nějaké to pečivo (už nejsou ani jogurty, mlíko...). Večer uděláme rychlotáboráček, opečeme buřtíky, zaudíme sousedy a půjdem si je sníst domů a opět do peřin. Nějak se nás ten bacil nechce pustit.
Ráno se Matýsek rozkuckal takovým způsobem, že se pob... No já na tom nejsem o moc líp a manža taky hlásí bolesti v krku, jeslti si ty bacily budeme takhle ještě chvíli předávat,tak zmutujou totálně. Už jedeme podruhé dokola.

Hezké čarodějnice a holky, bacha na policajtky, jsou vyzbrojeny košťatama a luxama a dávají dýchnout i v oblacích :wink: , tak abyste některá nepřišla o papíry na koště. I když taky výhoda, bude muset zametat a luxovat drahá polovička
30. dub 2010 ve 13:00  • Odpověz
autor
Já jedu s Kačenkou do Urbanic, snad si to Káťa užije, Lukyn chtěl čarodejnice bez dětí, což jsem odmítla tak si každý jdeme po svém :D
Vlak nazpět nám jede po 21h tak snad to Kačka vydrží. Kdyby ne tak vezmu z Urbanic ten starý kočár co jsme měli než jsme koupili sporťák. Uspím ji v tom a přepravím spící domů do postýlky :D
30. dub 2010 v 15:18  • Odpověz
Ahoj holky! Moc Vás zdravím po delší době, co jsem se tu neukázala. Doufám, že všude všechno v poho, v rámci možností.

Kačence a Matýskovi dodatečně přejeme vše nejlepší!!!

bebulka, kacici - Vám ať už dají ty viry a bacily pokoj. Vím o čem mluvíte. Daneček s manžou si tím střevákem prošli o víkendu a já jsem to schytala včera a tak ještě dnes ležím.

markyfrana - skvělé fotečky, je vidět, že si to holky v Egyptě užívaly.Úplně čumím, jak Denisa odvážně skáče do bazénu. Jinak Danda je taky prcek, měl 86 cm při posledním měření, ale zato má 13 kg. A Deniska taky nevypadá, že by byla nějaká hubeňoura :slight_smile:). By se k sobě hodili.

konja - tak ta si dovolenou užívá právě teď, copak asi dělaj .... Hned bych někam jela.

lenkabu - nejde mi odepsat na IP. Nicméně my jsme ji prodali a o nikom nevím. Ale vzhledem k datumu zprávy je asi Tvá poptávka stejně již pasé.

No a co je u nás nového a pro mě podstatné je to, že máme školku. Od září ho budu dávat na pět dní v měsíci a od konce března na plnej. Jsem na frajera zvědavá :slight_smile:. Jinak co jsem četla příspěvky, tak je to dnes skoro výhra v loterii, sehnat školku. U nás tedy vzali všechny přihlášené děti, ale kámoška z Černilova nenašla, jak u nich, tak ani v okolí jediné místo. Je to děs běs!!

A také chodíme do solné jeskyně v Chelčické ulici, nedaleko malého Tesca, tak kdybyste se někdy některá chtěla přidat. Kapacita je šest dospělých.

A taky se chystáme přijít do kontaktu s neštovicema, tak kdybyste měl někdo potom zájem :slight_smile:).

Tak holky, krásné čarodky!!!!!!!
30. dub 2010 v 18:21  • Odpověz
autor
Jé bambik to je fakt výhra z tou školkou :D My by jsme taky šanci žádnou neměli, tak jsem vymyslela takovou trošku lest, tak budu doufat, že mi jí od dalšího roku taky vezmou :slight_smile:
30. dub 2010 ve 21:18  • Odpověz
bambik se školkou je to skoro zázrak :slight_smile:

nějaký fotky ze sadů a z dneška

http://caligula.rajce.idnes.cz/Jiraskovy_sady_29.4.2010_a_carodejnice_ve_Kbelich/#album
30. dub 2010 ve 22:08  • Odpověz
autor
Leni fotky moc hezký, z Vandy už je fakt slečna :slight_smile:
1. kvě 2010 v 08:46  • Odpověz
Ahojda,
přišli fotečky tak jsem jich pár hodila do albumu.Klidně ještě přidám .
2. kvě 2010 ve 14:22  • Odpověz
Holky moc pekne fotecky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. kvě 2010 ve 21:07  • Odpověz
Leni super fotky.není ti Vanda tak trochu podobná :wink: ?

Kdo jdete zítra večer si sednout? Pokud to teda platí.
2. kvě 2010 ve 21:20  • Odpověz
Já psala kinsli IP že nakonec nemůžu,Miloš bude pryč pracovně tak kdyžtak příští týden :wink: A Vanda mi teď je tak trochu podobná :slight_smile:
2. kvě 2010 ve 21:27  • Odpověz
Holky ja taky nebudu moct :frowning2: - sice jsem Pete rekla o vikendu ze si to zaridim,ale Ales ma hodne prace a rekl,me ze s holkama to fakt delat nemuze - posudky,takze mam smulu.navic jsme mela jit pred tim cvicit a taky me to nedopadlo,maji plne lekce dopredu,ach jo,nejak me nic nevychazi :frowning2:
Jak ten pristi tyden? ja bych sla moc rada a kdyz to reknu ted tak snad uz neckne,ale je fakt ze toho ma v posledni dobe A. fakt moc :unamused: I kdyz v sobotu si uzival a v nedeli byl diky tomu nevyuzitelny
3. kvě 2010 v 07:59  • Odpověz
Tak z toho vychází příští týden líp :wink: Klidně hned v pondělí :wink:
3. kvě 2010 v 08:20  • Odpověz
To by bylo bezva,to me klapne uz i to cvico :grinning: a bude pondeli jen moje :grinning:
3. kvě 2010 v 08:22  • Odpověz
Ahojda,
já jsem ještě nachcípaná a venku je hnusně, tak mně by taky víc vyhovoval příští týden :wink: , snad už bude líp.
Aduš vypadá, že ty neštovice zase nechytila, už se těším až v září nastoupím do práce a ona do školky, že hned při prvním kontaktu s nima je schytá a já budu doma na paragraf :angry:
3. kvě 2010 v 10:50  • Odpověz
autor
Holky nevím co bude další týden, ale dnes se mi stejně nikam nechce. Jsem od 00:45h vzhůru takže půjdu tak na osmičku spát.
3. kvě 2010 ve 14:34  • Odpověz
Tak já teda sama nikam nepůjdu.A příští týden taky ne.Budu mít odpolko.

Bebul my byli v kontaktu s neštovicema 2x a nic.I když teď mámr před sebou ještě 14 kdy můžou vyrašit.Ale klidně můžou,dneska jsme byli na druhý dávce očkování.
3. kvě 2010 v 17:54  • Odpověz
Holky, krásný fotky :slight_smile:.

Nemáte některá zájem o Pampersky 4 + ?? Zbylo nám tři a půl balíku ....
5. kvě 2010 ve 21:54  • Odpověz
Já kupuju Vandě šestky :sweat_smile:
6. kvě 2010 v 11:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.