• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
bambik - Daník už nemá plíny ani na noc? já je denise pro jistotu dávám pořád a nemůžu se odhodlat ji je nedat...
6. kvě 2010 ve 12:26  • Odpověz
Koukám že jsem prošvihla Denisy narozky...........kdy to bylo 3.5. že? Opožděně vše nej :wink:
6. kvě 2010 ve 14:39  • Odpověz
autor
Denisce také přejeme opožděně vše nej :slight_smile:

Jinak Danda je šikula nám odbourání noční plíny vůbec nehrozí Káťa má za noc 2x 400 ml mlíka a většinou 300 ml čaje takže já spíš chodím než jdu spát přebalit a pak ráno než jdu do práce jí přebaluji.
6. kvě 2010 v 19:05  • Odpověz
markyfrana - jééé, Denisce dodatečně vše nejlepší :slight_smile:. My jsme trdla.

Danda se v tomto směru vytáh. Už dlouho neměl plínu a snad už ani nikdy mít nebude :slight_smile:). V noci se na čůrání budí. Takže nám v plenách zbytečně leží peníze, tak kdybyste měl někdo zájem, písněte do IP.
6. kvě 2010 ve 21:39  • Odpověz
To je šikovnej,pak že jsou kluci v tom opožděný :slight_smile: U Vandy stále nic nehrozí když nepočítám to že občas ji přesvědčím jít na nočník,říkat si nechce.
6. kvě 2010 ve 22:06  • Odpověz
to je danda opravdu šikovnej, my ji někdy máme počůranou někdy ne, asi to záleží na tom, jestli se v noci vzbudí nebo ne. Dřív si taky říkala a musela jsem ji v noci dávat na nočník, ale pak ti najednou sama přestala... :frowning2: vůbec nevím proč, a to přes den si říká bez problému..

leni jak to máš se školkou? mě řekli, že ji možná vezmou příští rok v září :frowning2:, tak nevím, jestli od nového roku nezkusím tu soukromou...
7. kvě 2010 v 08:19  • Odpověz
Holky tak my jsme na tom tak jako ze kupujeme dvoje pleny,dvoje Sunary a obcas ted uz i presnidavky Terezce :sweat_smile: ,do toho Naty prikrmy - doma nevarim,ona me to neji a hl. ten cas uz nejak chybi kdyz jsou dve.
Skolka je nulova holky i pro 3-lete deti ted a maminky chodi do prace,fakt mame uzasne mesto v tomhle smeru,pak napisi do radnice ze vsichni dostali skolku - jako vzdy :rolling_eyes:
Jo a neda me to ale Peto, Marky - vy jste se domluvily? :grinning: :grinning: :grinning: Velka gratulace a drzim Vam obema pesticky :zipper_mouth: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. kvě 2010 v 09:11  • Odpověz
Jo a ten smajlik :zipper_mouth: tam nemel byt,meli tam byt tyhle smajlici tri :dizzy_face:
7. kvě 2010 v 09:25  • Odpověz
Holky veliká gratulaceeeeee :wink: , tak bezprobémové těhulkování a zdravoučké fazolečky.
7. kvě 2010 v 09:29  • Odpověz
Gratuluju :slight_smile: marky to bylo zase na první pokus v egyptě co? :grinning:
7. kvě 2010 v 09:41  • Odpověz
čau holky :wink: musím vás taky pozdravit :slight_smile: se holky sejdou v porodce :grinning:
Kinsli: tak moc gratuluju, já myslela, že už jste snažení odsunuli a ona je fazolka v břiše :grinning:

Marky: taky přeju dodatečně Denisce, jsem si to pak uvědomila ve městě, že vlastně měla narozky :slight_smile: A Tobě přeju předčasně k pondělním kulatinám taky všechno nej :slight_smile: To bude velikááánská oslava, co? :wink:

bambik: Kuba musí mít plíny pětky, taky mi tu po něm zbylo asi šest balíků čtyřek, tak Venoušek je pak unosí, ale máme v tom taky uložený prachy....
7. kvě 2010 ve 12:12  • Odpověz
Díky
Leni - jo jo, na první neboť byl i jediný nechráněný :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem to vůbec nečekala, takže se s tím teď smiřuji a uklidňuji... :wink:
7. kvě 2010 ve 12:22  • Odpověz
marky ty se taky nemůžeš bez antiko o chlapa ani otřít co :grinning: ke školce.............u nás bez šance,koukám po soukromých ať aspoň někam od 3 let chodí.
7. kvě 2010 ve 12:26  • Odpověz
Přesně tak :grinning: aspoň mám dárek k narozkám pro Robina :grinning: Dělám mu tu poukaz na vození v kočárku a zítra mu to na oslavě dám. Ho asi švihne :grinning: :grinning: :grinning: jsme si právě na dovče řekli, že to ještě o cca 2 měsíce to snažení oddálíme... :grinning: :grinning: :grinning: bohužel jsme nepočítali s naší plodností... :wink:
7. kvě 2010 ve 12:59  • Odpověz
Hele tak když to bylo letos v plánu tak co už :grinning: :grinning: :grinning: Aspoň nemusíš kupovat dárek a další květňátko to taky nebude :slight_smile: :grinning:
7. kvě 2010 ve 13:08  • Odpověz
jj teď už se začínám i těšit :slight_smile: aspoň stihnu porodit, když mi ještě bude 30 a když se nezblázním, tak vidina, že 3 děti zvládnu tady pořád je :grinning: Teď jenom aby bylo všechno v pořádku a nebylo mi zle, jak mi teď už je :unamused: , ale to jsem měla u Denisy taky, takže žádné změny a novinky...
7. kvě 2010 ve 13:14  • Odpověz
Když mi bude ještě 30 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Aspoň nějaká pozitiva a sociální jistoty :grinning: Ty jsi dost blila u Denisy že? A kdy se práskneš v práci?
7. kvě 2010 ve 13:45  • Odpověz
autor
Holky děkujeme za gratulace :wink:

markyfrana: Moc gratulujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: my ty děti máme fakt na stejno. Kačenka měla být o 3 dny starší než Deniska
a teď ty máš termín o 3 dny dřív jak my :grinning: :grinning: :grinning:

kryserka: Neposovali jsme nic :wink: snažili jsme se březen, tam byla mega vysoká šance a nedopadlo to no a teď duben a to už klaplo :wink:
Kdybych neměřila TB tak bych měla v profilu snž snad do přechodu :pensive:
7. kvě 2010 ve 14:01  • Odpověz
autor
Jinak já stihnu porod ještě v 28 letech :wink:
7. kvě 2010 ve 14:02  • Odpověz
autor
jinak co jste se tu bavily o školce tak to je samozřejmě bez šance ale napadlo mě, že by nebylo až tak marný jí dávat na hlídání do nějakých koutků. Třeba na 4h denně 3x v týdnu. Je to myslím za 40,- hodina tak je to úplně směšný peníz a alespoň by se vyblbla alespoň se svými vrstevníky :wink:

Holky od Rešlové hoďte mi prosím někdo od IP tel číslo. díky
7. kvě 2010 ve 14:05  • Odpověz
Ahojda,
holky moc gratuluju k těhulkování.

Peťo bohužel nedorazíme.Adélka má rýmu a mám hodně práce na zítra.jestli chceš ještě to číslona Rešlovou,zkusím ho najít a písnu do IP.
7. kvě 2010 ve 14:33  • Odpověz
Čauda holky!! Dnes je tu tedy nevídaně rušno a tolik krásných novinek!!! Obrovské gratulaceeeee!!!!! Moc Vám to štěstí přeji. Ale včera jste to v pasech ještě neměly, ne? Kdy jste to zjistily? To bude mít Robin krásný narozeninový dárek :slight_smile:). Tak hlavně, ať je vše jak má být.

Takže jsem z původní gardy adept na poslední místo :frowning2:. Vím, že se opakuji, ale trochu mě to deprimuje. Jakoby mi něco utíkalo. Jak je na tom vůbec vlastně caryrfuk? Co Lucie?

kinsli - díky za pozvání, ale všimla jsem si IP až teď.
7. kvě 2010 v 15:14  • Odpověz
autor
bambik: Já sem si to dala do pasu zčera večer po třetím pozitivním testu :slight_smile:
7. kvě 2010 v 15:32  • Odpověz
Já myslím že caryfuk taky nikam nespěchá :wink: Co by ti utíkalo, plodná ještě chvíli budeš :grinning:
7. kvě 2010 v 15:34  • Odpověz
Rešlovce teď pevná blbne a hlásí to že je číslo dočasně odpojené, tak Tí písnu do IP mobil. Musíme se taky konečně domluvit s tou Weleldou, neštovice nejsou a tak příští týden už by to mohlo klapnout :wink: .

Jinak školka, pokud matka nepřinese potvrze ní, že jde do práce, tak jen těžko. U nás je to taky boj, 1. musí být místní, 2. starší sourozenec v MŠ výhodou, 3. matka nastupuje do práce a přinese potvrzení od zaměstnavatele, 4. přednostně se berou předškoláci. Žádostí 130, přijmá se 15 dětí.
7. kvě 2010 ve 20:47  • Odpověz
Zdravím :slight_smile:

Gratulace novým těhulím ... panejo lednáčci tu budou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile:

Jinak z našich luk a hájů ... před 14dny jsme byli na srazu Undater u Prahy a mazec :grinning: končili jsme o den dřív, Jirka mě vezl v bolestech zpět do HK :grinning: :slight_smile: Blokli se mi záda ... 7,8 a 9 obratel a prý to zmáčklo i nějaké patogenní nervy či co ... každopádně týden ve špitále, inzulín do břicha, prášky na tlak, atb do kapačky kvůli zánětu močáku, špatné jaterky a na bolest jsem měla pořád koktejl v kapačkách ... plus do toho střevní viróza, takže totálně všechno vyblito, tak mi i jídlo rvali kapačkou ... no užila jsem si mega, co vám mám povídat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ale teď je to ok ... nechali mi prášky na tlak (paradox jak prase ... celé těhu nízký tlak a teď beru prášky na vysoký tlak ... ale párkrát během dne mám pocit, že snižuju už tak nízký tlak a je mi na omdlení ... ), dietka kvůli gestačnímu diabetu a minulý týden jsem dobrala atb .... takže teď čekám na slehnutí, až mě ty neduhy všechny opustí ... snad teda :sweat_smile:

Jo a porod zvládnu ještě ve 24 :slight_smile: :grinning: ... občas si říkám, když jsem měla takový problémy teď ve svým věku, jaký bych mohla mít, kdybych nechala mateřství třeba do 40 ... :sweat_smile:
7. kvě 2010 ve 20:48  • Odpověz
markyt to je brutus, spíš řekni co jsi neměla? :sweat_smile: Gestační diabetes je svině,já celej život požírám sladký,to by mně zabilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nejvíc ti pomůže porodit,už máš nějakej plán jak to bude? Jestli bude císař tak už by mohl i za 14 dní ne?
7. kvě 2010 ve 20:51  • Odpověz
leni: no mám doporučení už i od neurologa kvůli těm zádům, takže doufám, že to nebude problém. Teď v pondělí jdu naposledy ke svý a už mě odešle na rizikovku a tam bych to ráda domluvila ... ideálně na 21.května :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile:
7. kvě 2010 ve 20:55  • Odpověz
Nechce se ti pamatovat si víc datumů? :grinning: Po těch problémech co jsi měla tě říznou s radostí :wink:
7. kvě 2010 ve 20:57  • Odpověz
leni: to jsem zvědavá :grinning: :slight_smile: hele s tímhle datumem by to bylo mega hustý :slight_smile: byly by jen jedny narozeniny ročně ... takže super :grinning:
7. kvě 2010 ve 21:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.