• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
kryserka: ty jsi kolikátého května???

Jinak Marky, vše nej :wink:
10. kvě 2010 v 16:32  • Odpověz
holky díky
nemáte někdo tip na ubytování v penzionu do cca 100km od HK? chceme jet s partou a dětma (bohužel většina žen je proti spaní ve stanu :confounded: ) takže sháním penzion. kdybyste měli někdo dobrý tip, tak neváhejte a dávejte odkazy :grinning: :grinning: :grinning: díky
10. kvě 2010 v 18:35  • Odpověz
marky konja kdysi chválila toto,já jsem nám tam objednala týden v srpnu

http://www.pensionblata.cz/?lng=cz
10. kvě 2010 v 19:30  • Odpověz
a gratuluju taky :slight_smile:
10. kvě 2010 v 19:30  • Odpověz
autor
Holky byli jsme na mamas-papas a fakt hezký, ale smutný :frowning2:
10. kvě 2010 ve 23:44  • Odpověz
kinsli: jsem 10. :slight_smile:
11. kvě 2010 v 09:54  • Odpověz
autor
Jéé tak to krys přejeme vše nejlepší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Já jsem 22 :wink:
11. kvě 2010 ve 14:01  • Odpověz
autor
kryserka: Co Venoušek, je hodnější než Kubík???
11. kvě 2010 ve 14:03  • Odpověz
všem oslavencům vše neeeeej.-
U nás se taky slaví o 106. švára je 10. manža 15. mamka má 27. šedesátiny.. no je to mazec a to ještě není všechno a v červnu to bude ještě horší :grinning:
11. kvě 2010 ve 14:27  • Odpověz
Všem gratuluju,ztrácim se už v přehledu,je tu někdo kdo se nenarodil v květnu? :grinning:
11. kvě 2010 v 15:11  • Odpověz
lenkabu: Já, se hlásím, nejsem květnová :grinning: já jsem s Aduš na konci září :dizzy_face: , dala jsem si ji k narozeninám
11. kvě 2010 v 16:58  • Odpověz
Já jsem říjnová,to už jsi taky Váha ne?

kaci:už jste měly konzert na yamaze? my dneskam,horší než minule,můžem si povyprávět :grinning: já už na ty konzerty dlabu,bude chodit jen jako divák
11. kvě 2010 ve 21:10  • Odpověz
autor
holky IP :wink:
11. kvě 2010 ve 22:56  • Odpověz
Peřo vás vykradli ,nebo co?
12. kvě 2010 v 11:50  • Odpověz
Ježiši, patří tam Peťo.Mooooooooooc se omlouvám.
12. kvě 2010 ve 12:19  • Odpověz
Krys - vsechno nejlepsi k narozeninam -dodatecne :slight_smile:
Leni - na koncerte jsme dneska nebyli,mam obe holky zase nemocne :frowning2: Coz bylo taky docela fajn reseni,my bychom sli asi jen jako divaci,ja bych ji nechtela k necemu nutit. Terka je tim uplne prolezla :rolling_eyes: a Naty to chytla od ni.
Jo a vsechny moje kamaradky nemaji skolku a to dokonce i ty co nejsou s druhym ditetem na materske a ty co jsou tak nedostali podruhe skolku pro 4-lete prcky - at zije HK :pensive: jako nechapu jak to chteji resit,kdyz je ted cim dal vic deti,to budou brat az vzdycky jen predskolni :confused: nebo od 4 let vice a to abych byla rozvedena,samozivitelka a mela tri prace :grinning: Pry i na krajich HK je plno,no mame deti ve spatnou dobu :grinning:
12. kvě 2010 v 18:56  • Odpověz
Holky,
my školku sice máme, mám výhodu, že jsme fakt místní a máme už ve školce staršího sourozence. Ale s tou prací ve školce to vypadá bledě, ach jooo. A já už se tááák těšila a myslela jsem si, že je to tutovka.
12. kvě 2010 ve 20:05  • Odpověz
Mně dostalo že v pardubicích vzali všechny tříleté s trvalým pobytem :confused: jsem tomu nevěřila ale asi fakt jo,neteř budou 3 tenhle měsíc, švagrová ani nemá práci a školku mají..............asi 300 dětí se nedostalo a pro ty se dělají místa v nějaký obytných buňkách co z nich sestaví školky. tomu říkám péče města, s tím tady bych je poslala doprdele.

bebul já myslela že se vracíš tam kde jsi byla?

kinsli:IP nějak nechápu,já myslela že byla pro někoho jiného a poslala jsi mi ji omylem :sweat_smile: ale četla jsem to asi v minutě ráno
12. kvě 2010 ve 20:39  • Odpověz
holky neděste mě, u nás je sice jeden děda už v důchodu a možná půjde i manželova maminka teď v létě, ale představa, že to budem muset takhle pytlíkovat mě teda docela děsí. Navíc nemám práci a jestli do zápisu něco seženu nevím. Asi budu muset lhát a tvrdit, že budu nastupovat zpět tam kde jsem pracovala před MD, protože jinak jsem úplně bez šance :frowning2: Je to hnus :angry:
13. kvě 2010 v 06:56  • Odpověz
lenkabu: Leni, já už jsem tu psala, že za 9500 se tam fakt nevrátím. Oni všichni myslí jak je na univerzitě fajn, ale mně to teda za ten plat fajn nepřijde, když uvážíš, že příprav je děs a hrůza (každý semestr nové předměty a jde to dopředu), rozvrh jak mi ho nasadí, přes to nejede vlak, takže učím klidně do 8 večer a nikdo nebere ohledy, že mám 2 malé děti, navíc v sobotu a neděli dálkaři a to vše bez příplatků za víkendy... prostě je to povinnost to odučit. Stále na tebe tlačej, abys začala studovat a dodělala si co nejdřív PhD., Doc.... , publikovat, publikovat, vědecká činnost, ale kdy to má člověk dělat, aby to nedělal na úkor rodiny... to nikdo neporadí.
Do toho státnice, přijmačky, akreditace a tak jsi stále v práci a peníze??
Myslela jsem si, už mi to bylo i přislíbeno, že nastoupím s Aduš do MŠ, ale holt si budu muset hledat dál, ach jo.
13. kvě 2010 v 08:16  • Odpověz
bebulko - to me mrzi,tak drzime pesticky at neco brzo sezenes :wink: Nechces si otevrit tu skolku? :grinning: Jinak tve duvody proc nenastoupit zpatky kde jsi byla naprosto chapu,plat je smesny za ty hodiny co tomu venujes :unamused:
Konji drzim pesticky at ti skolka vyjde :wink: Ja si jdu dneska pro rozhodnuti,ze nas nevzali,ale chci si s reditelkou promluvit at me rekne jak pristi rok a hl. jak pak se sourozencem kteremu budou jen tri roky,protoze vim,ze ted treba nebere ani ty,tak ji dam radeji do skolky jinam
13. kvě 2010 v 08:24  • Odpověz
Holky dobra zprava kamaradce vzali toho 3-leteho chlapecka do Pohadky :dizzy_face: ,ale slysela jsem neco o tom ze brali deti narozene jen do kvetna,takze tem co uz jsou tri roky u zapisu.No v Radnici pisou neco jineho,matky na materske nezajem,takze si sezenu papir ze jdu do prace od pristiho roku,i kdyby na castecny uvazek :stuck_out_tongue_closed_eyes: No jsem zvedava jak to vsechno za rok bude,tento rok me to netrapi,pocitala jsem s tim,ale za rok uz bych ji rada do skolky dostala,tak snad reditelka mluvila pravdu ze dava prednost 4-letym i kdyz je maminka na materske s druhym.
13. kvě 2010 ve 12:15  • Odpověz
kacici: taky jsem teď dočetla radnici :unamused: Tak jsem z toho silně otrávená. Na třech letech mě končí mateřská a jestli nebudu mít školku, tak jak mám asi vůbec do nějakého zaměstnání nastoupit? Je to děs, nikdy by mě nenapadlo, že takovéhle problémy bude člověk řešit. A plně chápu, že chceš dát Terezku do školky, protože si zaprvé odpočineš a zadruhý to prospěje i jí. Já začla dávat Fildu do školky na třech letech jen na dopoledne a dělal tam hrozně velké pokroky, byl mnohem samostatnější, hrozně moc se zlepšil v mluvení, protože ho to nutilo komunikovat mnohem víc než doma nebo na hřišti atd. Školka je pro děti dobrá, je to mnohem lepší než když je matka s děckem doma. Škoda, že je teď taková blbá doba... :unamused:
13. kvě 2010 ve 14:08  • Odpověz
autor
Holky z tou školkou je to na prd :frowning2:
já chtěla dát Kačku taky od 3,5 let alespoň na dopoledne :rolling_eyes:
Budu to asi řešit tím hlídáním v koutcích. Třeba až od dalšího září, že bych jí tam dala třeba na 3h vyřádit a zašla si s prckem na plavčo :wink:

jinak zpráva byla pro vás jen jsem zapomněla smazat tu první větu :wink:
původně jsem to kopírovala z uzamčené diskuse :wink:
13. kvě 2010 ve 14:27  • Odpověz
bebul tak to chápu,za ty peníze a náročnost není důvod to dělat :wink: snad se uvolní jiná školka

kaci do Pohádky je obrovský nával co jsem slyšela,na toho sourozence se radši zeptej :wink:

konja:ono jim nestačí že řekneš že nastupuješ tam kde jsi byla,musíš mít potvrzení :wink:

Já se státní školkou už nepočítám a chci aby od let šla přesně z důvodů jaký píše konja,takže jdeme do soukromé. Sice to bude drahý,ale máme skoro rok abysme se na to připravili.
13. kvě 2010 v 15:20  • Odpověz
Leni nejhorší je už i soukr. školky odmítají. Teď jsem se na to ptala, ale je tam aspoň větší šance přijetí. My tam asi taky příští rok v září skončíme... :angry: Taky se na to začínáme připravovat, teď jsme splatili hypošku, další dítko na cestě... vidím to zatím tak, že s druhým budu doma taky max. rok a pak zase do práce, pokud mě vezmou. Myslím, že je švihne, až jim oznámím, že jsem těhotná. Zatím to nechci říkat, až přejdou ty 3 měsíce, kdyby náhodou se něco stalo - aby si zatím nikoho nehledali :wink:
13. kvě 2010 v 17:35  • Odpověz
autor
Soukromá školka nám nehrozí na to příjem nemáme, tak budu doufakt alespoň od 4,5 let ve státní :wink:
Těhu v práci také tajím, jednak by je mrsklo a hlavně jak píše Marky, počkám minimálně do 12tt abych věděla, že je vše ok, než s tím vyrukuji :wink:
13. kvě 2010 ve 20:45  • Odpověz
Holky ja jsem teda presla i z te Pohadky,reditelka se mnou skoro nejednala,spis jsem pro ni byla jedna z mamin ktera ji snad obtezuje a to jednani me bohuzel velmi zklamalo :pensive: Cekala sjme 15minut,spechala jsme obe holky nemocne a hl.jsme musela neco odnest jedne mamince k tescu,tak me dala papiry na stul at to podepisu,ze se vzdavam odvolani. No jedine co me rekla - To jste cekale,ne?.ja se ji chtela pak na neco zeptat,ale ona odesla a nerekla,jestli to staci nebo ne. Musela sjme se po 5 minutach zeptat ucitelky jak teda,jestli to staci.No sjme silne zklamana z tohoto pristupu,celkove me to mrzelo,nevim zda tam jeste vubec chci Terezku dat :sweat_smile: .Kamardaku sjem tam potkala a jejiho chlapecka vazne nebere,prestoze tam ma sestricku predskolaka,tak nevim nevim,tahle skolka me zklamala na cele care a vazne moc :pensive:
13. kvě 2010 ve 20:50  • Odpověz
Pristi rok dam zadosti do jinych,tahle je sice nejbliz k nasemu domu,ale vadi me to jednani,asi jsem naivni,ale cekam trosku lidsky pristup :sweat_smile: Takze samozrejme jsme se snazila neco zjistit od ucitelky co tam hlidala deti,ale ta nic bohuzel nevedela,nema zadne informace a to me taky dostalo,preci jenom by to ucitelky meli vedet driv nez ostatni - kdo se bere,jaky deti apod.
13. kvě 2010 ve 20:52  • Odpověz
kaci mají takový nával že jednají jak chtějí :wink:

marky:Ing. Honzejková jak vede plavání si zařizuje soukr. školku, otvírat by měla v září :wink: Bude brát teda jen celotýdenní pobyty,já jsem jí už řekla ať s Vandou počítá od března jak jí budou . Jo a bere teda opravdu od let :wink:
13. kvě 2010 ve 20:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.