• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
od 3 let tam mělo být
13. kvě 2010 ve 20:55  • Odpověz
Leni a kolik to bude stat,ja uz premyslela nad tou soukromou v Malsovicich,ale max. 2x v tydnu vic nedame financne do kupy a stejen to bude narez :unamused:
13. kvě 2010 ve 20:56  • Odpověz
Jinak Leni dobry ja to beru - ale meli zadosti min nez loni a zrovna v Pohadce meli zadosti jen 99 a brali34,tak si myslim ze by bnebylo od veci byt aspon trosku milejsi,vzdyt ja se chtela zeptat na par otazek,ale nebylo uz koho :rolling_eyes:
13. kvě 2010 ve 20:58  • Odpověz
kac však já to neomlouvám ale mají pocit že si můžou dovolit no............já počítám že za celotýdenní docházku dám tak 6000 za měsíc.
13. kvě 2010 ve 21:21  • Odpověz
Mám profi foto od Lukavský a je to nádhera ženy..........výcuc jsem dala na rajče,posílám odkaz a hesla do IP páč jsme tam tak trochu v negližé :wink: kdybych zapomněla na někoho tak se ozvěte :wink:

http://caligula.rajce.idnes.cz/Profi_foto_kveten_2010/#album
13. kvě 2010 ve 21:26  • Odpověz
Leni nadhera :dizzy_face: ,fakt moc krasne fotecky,vsem vam to tam slusi :slight_smile:
No my prave tolik mesicne dat bokem nemuzeme :unamused: ,uz i ty 4000Kc by bylo dost,musim si to nechat projit hlavou,chtela bych pro Terezku to nejlepsi a ta skolka v Malsovicich vypada vazne super,jeste aby to tak bylo i ve skutecnosti
13. kvě 2010 ve 22:01  • Odpověz
Leni, ty fotky jsou náááádherný! :wink: ať žije veselá nohavice :grinning:
13. kvě 2010 ve 22:21  • Odpověz
Jééé já bych taky mrkla na fotky jestli můžu :slight_smile:

ad školka ... já to teď neřeším ... ale od těch 4 let bych byla ráda, aby chodil alespoň na dopoledne :slight_smile:
13. kvě 2010 ve 23:01  • Odpověz
Leni,
krááásný fotečky. Hele a ta mrňavá je ti čím dál víc podobná.To má tatínek radost, že??? Už si dělá zbrojní pas??

kacici: no mám ještě něco rozjednané, ale ta MŠ by se mi líbila i z toho důvodu, že bych si vlastně prodloužila MD, s vlastníma dětma ve školce, doma za barákem... ale holt díky jednání paní ředitelky, která to nejdřív přislíbí a pak.... už se mi do toho až tak moc nechce. No uvidím jak se mi bude líbit jinde a kdyžtak si rozjedu fakt ty mikrojesle :grinning: problém je, že bych asi musela vzít ještě někoho, protože nemůžu nasmlouvat děti a pak když budu já nebo moje děti nemocný, tak napsat sms, že nehlídáme.... má to i svoje úskalí
14. kvě 2010 v 08:23  • Odpověz
Fotky opravdu nádherný :slight_smile: Moc vám to rodinko sluší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. kvě 2010 v 10:43  • Odpověz
Lenkabu: Leni, kolik vás stála Lukavská? Možná to tu někde píšeš, ale nějak nestíhám vše pročítat. Díky!
Holky, prý bude nějakou nová soukromá MŠ někde u Draku. Ale mám to jen"jadna paní povídala". Na tohle jsem ráda, že mladej chodí do staciku....
14. kvě 2010 v 11:04  • Odpověz
Mydva - Co se týče ceny,můžete mít menší sadu, to se fotografuje 1 hodinu
a je to s vizážistkou 1 600,- Na CD bývá tak kolem 80 záběrů,asi 4 převleky
fotek udělaných je 20 kusů formátu 10x15.

Pokud se fotografuje 2 hodiny, je více aranžmá a více snímků na CD,
fotek je potom 30 ks, a stojí to asi 2 100,-
U obojího vizážistka nalíčí i učeše.

tohle mi cca před 2 měsíci napsala, když jsem se k ní objednávala.
14. kvě 2010 v 11:50  • Odpověz
Ahojky,

Leni ,moc krásný fotečky.

Ještě že mi už do školky chodíme.Jen mě zaráží že se prej dostali všechny děti co se hlásili.Když jsem školku potřebovala od února,tak měli plno a najednou se dostali všechny.Známá je doma s mimčem a dostala místo pro kluka taky.
14. kvě 2010 v 11:57  • Odpověz
Holky to nejsou tak silene ceny za to foceni - mozna na podzim bychom zase s holkama zasli,ty profi jsou vzdycky moc pekne :dizzy_face: Nevite jak dlouho dpredu je lepsi zavolat a objednat se?
Dneska je fajn den,i kdyz teda venku je hnus :rolling_eyes: Segra prijela a pomohla me s holkama i s uklidem :dizzy_face: a mamka me pozvala odp.- ke kadernici - vcetne barvy a ostrihani,tak si necham neco vytvorit noveho :grinning:
Ta skolka - asi to necham byt - teda tento rok,pristi ji snad nekam dostaneme a pokud to nepujde,tak ji dam do te soukrome za rok a radsi si budu privydelavat. Ona je ta skolka fakt moc krasna,ale ty penize nevim,asi vykrademe banku? :grinning:
14. kvě 2010 ve 13:08  • Odpověz
Stálo to jak píše marky 1600......jako dvě hodiny by Vanda nedala ani náhodou,už tak tam měla asi dva hysteráky :wink: a překvapilo mně jak je to levný já čekala aspoň 2000 :wink:

objedná vás klidně na příští týden,já to asi 3x ještě odložila kvůli práci,ta žena má svatou trpělivost :grinning:
14. kvě 2010 ve 13:13  • Odpověz
bebul díky za tip na Himpex,kdysi jsi tu psala že jsi tam kupovala levný oblečení a nádobíčko pro Aduš tak jsem tam teď jely a paráda,mám nádobíčko k modelíně a nějaký oblečení od Frogu kamarádce na mimino za směšný peníz :slight_smile:
14. kvě 2010 ve 13:14  • Odpověz
Leni to mají asi všechny děti.Když se maji fotit tak se jim zrovna nechce.Adél taky protestovala když jsme byli teď v dubnu.Ale i tak fotky dopadli suprově.
14. kvě 2010 ve 13:15  • Odpověz
ona by se i fotila ale tak 15 min by stačilo a ještě jí někdo převlíkal a říkal co má dělat.........jsem odcházela vyřízená jak po dvanáctihodinový šichtě :grinning:
14. kvě 2010 ve 13:25  • Odpověz
Byli jsme u ní, když se narodil Domča a fakt krása! To ještě nebyla tolik profláknutá a stálo to 600 za asi hodku a půl, protože jsem několikrát kojila- i to nafotila krásně a máme asi 30fotek a cd. Teď bych chtěla s Vojtíškem taky. Leni, prosím prosím, nemůžeš mi nějaký poslat na ukázku, díky! Náš Domča bude po 5 min otrávenej. Co tam má za dekorace? Tenkrát neměla ani klobouk :wink:
14. kvě 2010 ve 13:40  • Odpověz
ateliér je plnej dekorací a zrovna klobouk má Vanda na hlavě i když ten by Domčovi asi nešel :grinning: posílám ti hesla do IP
14. kvě 2010 ve 14:05  • Odpověz
autor
leni, fotky fakt nádherný :dizzy_face:
100% taky zajdeme tak na cca 28tt podle toho jak poroste břicho. S Kačkou to bylo koukatelné do toho 30tt pak už jsem byla jako mamut :grinning:

Školky zkusím 4 přihlášky v okolí 10 min. od baráku a když to nevyjde tak to jistí Praskačka, jen je to fakt z ruky, Kdyby měl Lukyn odpolední tak by jí v klidu odvezl, ale kdyby ranní tak mě ani nehne abych 2 děti vláčela busem na nádro a pak vlakem do Praskačky a zase zpátky. To by byl blázinec. Tak by chodila třeba jen na 14 dní v měsíci. Pořád lepší než nic :wink:
14. kvě 2010 v 16:47  • Odpověz
kinsli a do Praskačky berou když tam nemá trvalý pobyt?
14. kvě 2010 v 16:48  • Odpověz
autor
lenkabu: Určitě berou :wink: A my máme dědečka starostu :grinning: Tak doufám, že když tak tlačenka :sweat_smile:
14. kvě 2010 ve 20:07  • Odpověz
Tak to pak jo :slight_smile:
14. kvě 2010 ve 20:23  • Odpověz
autor
lenkabu: ale mě jedna holčina říkala, že berou všechny přihlášené děti :slight_smile:
14. kvě 2010 ve 20:34  • Odpověz
Kde? V HK rozhodně ne :grinning:
14. kvě 2010 ve 21:29  • Odpověz
A vesnice berou pokud nenaplní kapacitu dětma s trvalým pobytem :wink:
14. kvě 2010 ve 21:30  • Odpověz
autor
v Praskačce, Jasně, že přednost mají děti z Praskačky, ale kolik jich je?? To je prdel, možná tak třetina z celkového počtu.
14. kvě 2010 ve 21:45  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš do fóra to, co patří do interní pošty".
14. kvě 2010 ve 22:28 • mydva28
tak jsem v noci dělala dort pro manžela k narozeninám. Dal mě zabrat, ale snad aspoň stojej holky za to :grinning: Maj +- 5 kg :sweat_smile:
http://truhlarovi.rajce.idnes.cz/Dorty/#Snimek_296.jpg
15. kvě 2010 v 08:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.