• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
konja: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2010 v 09:05  • Odpověz
autor
mydva28: co jsi sem psala, že Ti to smazali???
15. kvě 2010 v 09:06  • Odpověz
autor
Holky, byli jsme včera v Jeně a vybrali si překrásnou ložnici :dizzy_face: Fak jsem z ní nadšená :dizzy_face:
Dnes to akorát raději ještě pojedeme přeměřit, že to na tvrdo objednáme, ale mělo by to být ok.

Kdo potřebujete nějaký nábytek, linku.. atd. tak se tam zajeďte mrknout, do pondělí mají -20%
na vše :wink: U nás to dělá třeba 7000,- takže to už je fakt slušný peníz dolů :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2010 v 09:10  • Odpověz
konja: ty bláho ty kozeny nemají chybu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dnes se mi zdálo, že jsem porodila trojčata kluky ... začínám mít strach tyjo :grinning:
15. kvě 2010 v 09:46  • Odpověz
Konja - dortik opet uzasny :dizzy_face: ,teda ja te vzdycky obdivuju :wink: ,fakt parada
Peto to jste dobre nakoupili :wink:
U nas stale stejne,spis ne-li horsi u Naty :frowning2:,nastesti je manza doma a pomaha,ted sel na nakup.
Holky mam novy uces a barvu - fakt parada :dizzy_face:,no vlasy to potrebovaly jako sul,A. jes pokojeny,pry me to ted moc slusi a vcera rikal,tak nechces jit nekam vecer a pak radsi dodal,radeji ne aby si nam pak s nekym neutekla :grinning:
Terezka kouka na pohadku a Naty nemuze chudinka zabrat :frowning2: ,no vcera jsme se u ni stridali az do 1.00 jak ji ten kasel budil a plakala :pensive:
15. kvě 2010 v 09:55  • Odpověz
Konji ,opravdu krásnej dekolt. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Peťo nám nabízela školku na Pláckách nebo c Březhradě.A u nás si to nezkoušela?
15. kvě 2010 v 09:57  • Odpověz
Marky - ze ty tajne doufas,ze tam jsou tri deti v brisku :grinning: :grinning: :grinning: - neboj se,urcite budes mit pekny porod a vazne dve deti vic lasky souhlasi,sice ano i vic prace,ale aspon vis ze to za to stoji :wink: Je to parada a koukala jsem ze jsi nakonec zvolila dvojkocarek - musim souhlasit,udelala si dobre,ja mela Terezku chodici,ale jakmile je Naty v kocarku tak se chce spis furt vozit,takze ma smolika a musi chodit po svych,potrebuju ji vic unavit. Ale ted mame druhe golfky za super cenu do auta na celodenni vylety a holky muzou byt v golfkach obe a Tera se v nich i vyspat :wink:
15. kvě 2010 v 09:58  • Odpověz
Ahoj Madli - jak se mate?Co Adelka?Jak adaptace v praci a ve skolce - je vse o.k..?
15. kvě 2010 v 09:59  • Odpověz
Kacci a co takhle fotečku .Já se chystám ke kadeřnici v červnu.Abych byla kočka na dovaolenou.Opět to jistěj melíry a trochu zkrátíme konečky.
15. kvě 2010 v 10:00  • Odpověz
Madli urcite dam - vcera me jeste vyfotil Ales,holky na srpnu 09 chtely videt taky zmenu,jen musim stahnout fotky z fotaku,urcite ji behem dneska vlozim :wink: . Vlasy jsem mela puvodne do pulky zad a ted je mam na ramena,no i min a barva je kastanovo - kofolova :slight_smile: Teda ja sjme fakt rada ze me mamka vytahla a bylo to super,protoze ted mam pocit ze na hlave nic nemam a kadernice to komentovala,no uz jste to potrebovala jako sul,no ja byla naposledy jeste s pupkem pre rokem :sweat_smile:
15. kvě 2010 v 10:02  • Odpověz
Madli a kam jedete? To bude parada si odpocinout ve trech,vid?My jeste nevime zda nekam pojedeme - je plno otazniku kolem dovci,takze to nechame otevrene a pojedeme na last minute. Radi bychom Italii s detmi,kvuli Natcine kuzi,ale co klapne to bude. Jinak za rok bychom urcite chteli letecky nekam dal - libi se nam moc Spanelsko,kvuli tomu ze Naty do 2 let ma vetsinu zdarma
15. kvě 2010 v 10:05  • Odpověz
kaci: já jsem fakt musela jít dvojkočárku ... Páťa je sice jako chodec docela zdatný, ale taky pěkný neposlucha, když na to příjde ... a na takový přesun do města, k dr, nakoupit nebo se jít jen projít do centra to bude potřeba jak sůl, navíc se tam vychrupe a má to naprosto úžasný prostorný koš na nákupy po délce celého kočárku :slight_smile: :dizzy_face:
navíc jsem si nechala manducu ještě od Páti, takže i to bude řešení ... golfky a nosítko na břiše :grinning: :slight_smile:
15. kvě 2010 v 10:08  • Odpověz
Tak uz beruska spinka :dizzy_face: ,ale dneska ji to nejak trvalo :unamused: .No je mi ji moc lito,ze tak trpi na ty prudusky,ji snad jde vse rovnou dolu :confused: ,je daleko vic nemocna nez Terezka.No snad bude lip,teda doufam.
Ted me Ales vyrazil dech,pry by si moc pral dat Terezku do te soukrome skolky,ze to nejak zvladneme,ale ja fakt nevim :sweat_smile: ,2 dny v tydnu by byly asi akorat aspon ted na zacatku,ale vaham kvuli penezum,na doraz zase jit fakt nechci :unamused:
15. kvě 2010 v 10:10  • Odpověz
No v práci je to lepší.První měsíc a půl to bylo šílený.Kdybych měla kam jít,tak změním místo.Ale myslí že do druhýho mimča tam vydržím.A ve školce? Naprostá pohoda.Od února jsme měli jen jeden brečící den že tam nechce ale jinak super.Jen se v šatně převlíkne,vlepí mi pusu(nebo Petroj,podle toho kdo s ní jde) azmizí ve třídě.Včera mi zavřela dveře od třídy přímo před nosem.Ještě že jsem nestála moc blízko. :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2010 v 10:13  • Odpověz
Marky - ja jen ze s tebou max. souhlasim a nekdy jsem dost litovala ze nemam dvojkocarek a ty budes mit rozdil mezi detmi stejny jako ja. Souhlasim Manduca je super reseni s golfkama :wink: To my budeme brat urcite na dovcu,jestli teda pojedeme :wink:
Mas to dobre vyreseny,ja tenkrat furt vahala a ted uz to zapotrebi nastesti neni,Terka jezdi na motorce a k narozeninam dostane first bike a za rok uz snad bude jezdit na kole bez kolecek a Naty zase dostane motorku a first bike,je to fajn,ze to muzou holky mit po sobe,ze to hezky navazuje a pak se to proda,segra deti jeste nechce a ani nad nimi nepremysli,pry mam co se da prodat prodat,ze si to pak kdyztak bude shanet sama. No posouva to dal a dal,ale chapu je to tezky,musi byt na to dva a ona moc dobre vidi,ze to neni jen radost,ale i starost
15. kvě 2010 v 10:14  • Odpověz
Madli :grinning: :grinning: :grinning: ,tohle me udelala taky Terezka 2x u pani a ta se pak desne smala :grinning:
A moc,moc drzim pesticky aby vyslo druhe miminko co nejdriv :wink: :slight_smile:
Ja se te prace desim cim dal vic,zvazuju delat obvodniho lekare a to bude taky makacka,ale pokud ne tak furt vaham,ktery obor zvolit,ve fakultce misto asi nebude,tam je stop stav a myslim ze i delsi dobu bude a dojizdeni,deti bude dost narocna kombinace,takze ted jsem rada ze jsem jeste doma a pak to za rok a pul zacnu resit,kdybych delala obvodaka tak i driv :wink: Navic toho obvodaka bych mohla delat u kamardky,ktera je sama obvodak,takze by t byla parada,pak teda pujcka na ordinaci a vse kolem,ale stale vaham zda do toho jit :sweat_smile: Nikdy jsme to delat nechtela,spis jsem chtela delat v nemocnici,ale jak jsou dve deti,chci ten cas venovat i jim
15. kvě 2010 v 10:19  • Odpověz
Jedem do Chorvatska.Rozhodovali jsme se mezi Chorvatskem a Španělskem.Nakonec vyhrálo Chorvatsko.Kdyby něco,můžem se kdykoli zbalit a jet domů.A hlavně nás čeká příští jaro stěhování a předělávání bytu takže koždá našetřená korunka bude dobrá.Jedem ještě se známejma.Ty mají kluka o půl roku staršího než je Adél.Děti se znají a byli s náma už loni a osvědčilo se nám to.Jen nevím jak moc budem odpočívat.berem Adélce s sebou kolo :grinning: :grinning: :grinning: .
15. kvě 2010 v 10:20  • Odpověz
Madli to je parada,moc preju at vyjde hezke pocasi a mas pravdu,ted by se clovek uz mel trosku bat zda ty lety vyjdou,vid?Musi to byt neprijemne zustat nekde dele a nemit treba dalsi hotovost apod.Autem ase preci jenom muze otocit a jet domu. Jinak to mate super,ze jedete jeste s nekym,navic koho mate osvedceneho a deti se znaji :wink: No a odpociek kdyz bdue mit Adus kolo :grinning: ,nevim,nevim :grinning:
15. kvě 2010 v 10:23  • Odpověz
Holky známá má taky děti kousek po sobě a vyřešila vození tak,že si koupila takový přídavný sedátku ke kočárku.Zkusím to najít na netu protože nevím jak se tomu přesně říká.Je to jen takový sedátko s kolečkem a připevňuje se to z boku ke kočárku.

Kaci chystám se změnit obvoďačku,že bych ještě chvílu počkala? :wink:
15. kvě 2010 v 10:25  • Odpověz
Ten dřívějčí odjezd máme nazkoušenej z loňska.Adél se ze sluníčka tak ošklivě osypala na ramínkách,i ze předu.K tomu měla takový divný velký pupínky,tak jsme to zabalili o den dřív a jeli domů.ven by stejně nemohla a udržet ji v baráku bez klimošky,bylo nemyslitelný.
15. kvě 2010 v 10:28  • Odpověz
Madli je to buggypod,ale ja jsem tomu moc neverila :sweat_smile: ,myslim ze by stabilita byla nekde jinde a ta cena kolem 3000kc :confused: ,nakonec jsme koupili do zimi skate a pak pred zimou prodali,protoze v zime by se s tim nedalo jezdit a vubec jaka ted byla zima,ze?No Terezka musi jezdit na motorce a obcas vezmu manducu a dam do ni naty nebo tercu :grinning:
15. kvě 2010 v 10:35  • Odpověz
Madli - ja prave stale vaham,nechtela bych byt obvodak ktery vsechno resi tak ze vsechny posila do fakultky,chtela bych umet trosku vic a zajimat se o celou rodinu - takze spis takovy rodinny lekar,ktery vi vsechno o vsech :grinning: ,protoze to kolikrat tak usnadni zivot,prijde me ze rodinna anamneza je strasne dulezita. No od 2 let Natky bych kdyztak nastoupila na castecny uvazek,kdyby to klaplo :wink: Ale obvodak bych byla nedriv za dalsi 3 roky,takze jestli nejsi spokojena se svou klidne napis a ja se zeptam kamaradky zda bere dalsi pacienty,je to fakt dobra lekarka,jezdila s rychlou,atestaci mela hodne narocnou,jeste za tech slozitych podminek,takez ta to ma teda vazne vydreny se vsim vsudy
15. kvě 2010 v 10:40  • Odpověz
Spíš mám dr.trochu z ruky.Autem jsem tam hned ale zase se tam blbě parkuje.Takže to jistí autobus ale to mám tak na půl hodiny jen cestu tam.Ke všemu když mi to ujede,tak další jede za půl hodiny.A pak ta ordinační doba.Píše že má od 7:30 ale jezdí až kolem 8:30.Ráno tam je jen sestra.Pak než se vykecaj důchodci,tak to je na celej den.
15. kvě 2010 v 10:45  • Odpověz
Jo tak to jsem měla na mysli.K tomu kočáru.
15. kvě 2010 v 10:46  • Odpověz
kacici: tak to se pak také hlásím jako další pacoš :grinning: Moje doktorka odchází do důchodu a na zácvik už tam má nějakou mladou paní, ale nevím, nevím jestli si s ní padnu do oka. Byla jsem tam teda u ni jen jednou, ale moc mě neseděla. Chtěla jsem poradit něco na nervy , protože jsem se před státnicema tak trochu hroutila, srala, blila, vůbec nespala, měla jsem zimnice, teploty, motání hlavy atd. a ona se mě dá se říct vysmála s tím, že je to absolutně normální a ať si uvařím bylinkový čaj :confounded: Tak z ní mám takové zvláštní pocity a od té doby jsem tam radši nešla abych tam zase nebyla za blázna co jen simuluje :rolling_eyes: Takže se když tak taky hlásím do pořadníku :grinning:
15. kvě 2010 ve 12:17  • Odpověz
autor
Tedy holky Vy jste toho ale nakecaly :dizzy_face:

madlina: Dovolenou si hezky užíjte, hned bych taky jela :grinning: no tak snad další rok v září :wink:
Letos se bojím v autě bych sedět třeba 20 hodin nevydržela, pojišťovny stejně uzavírají pojistky jen do 23tt
a to mě akorát tak vychází na to září, takže nic :wink:
Za rok dáme něco érem, jak za rok tak za ten další bude prcek zdarma :grinning: :grinning:

Jinak já co se týká obvoďáka, tak ani nevím jak vypadá :sweat_smile: Byla jsem tam když jsem byla na 12tt
což už je fakt dlouho :grinning:

madlina: Vyzkouším i Vaši školku, myslím, že od nás tam jede č.25, že???
zápis je v dubnu?? Nebo kdy se podávají přihlášky??? Jak to probíhá?? To tam musíš přijít s dítětem???
Já jen, že kdybych měla s Kačkou stát hodinové fronty v 5-6 školkách tak by mě asi mrsklo :pensive:
15. kvě 2010 ve 13:23  • Odpověz
peti přímo ke školce jede od vás i bus č.14. Ale jak je to se zápisem,tak to fakt nevím.My to měli bez.jen jsem podala přihlášku a domluvila se na nástupu.
15. kvě 2010 ve 13:27  • Odpověz
Kacici: holky, tak se držte, a ať jste brzy zdraví, všichni. U nás je vždycky nejhorší to, že si ty bacily předáváme do kolotoče a oni mutují a mutují a my jsme vlastně pořád na hromadě, ale ne všichni naráz. Teď zase chrble taťka :unamused: .

Jinak Březhrad je letos na O. Brali 15 dětí a to se naplnilo místníma a ještě se nedostalo na všechny :zipper_mouth: . Jak strašej v novinách, tak se možná ještě něco bude dobírat v 2. kole, ale děsím se, protože oni to našvihají, vyhláškou povolí větší počet dětí ve třídě a nebude to školka, ale hlídárna. Ono u těch mrňat je už hodně, když jich je přes 20 a vyhláška dokonce povoluje 31 dětí ve třídě :angry: . Jak psala sestra, tak v Mladé Boleslavi dokonce povolili 34, to už aby ta učitelka byla anděl, nebo naopak to bude lemplík, kterému je to jedno a fakt ty děti bude jen hlídat. Na individuální aktivity nebude mít sil a ani čas a prostor.

Madli: tak si dovču užijte. My letos opět malta a zlaté písky, snad za rok až budu v práci, dopadne Sardinie. Chceme jet autem s kolama. Protože mě nebaví plácnout se někde na pláž, už 2. den se koušu nudou a vymýšlím kravinky....
15. kvě 2010 ve 13:42  • Odpověz
Jedeme až v červenci.Ale určo si to užijeme.Díky.
15. kvě 2010 ve 14:20  • Odpověz
autor
madlina: tak jsem tam písla :slight_smile:
15. kvě 2010 v 19:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.