• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Holky tady je muj novy uces a barva a holky jak dnes delaly bunkr v pokojcku. Obe jsou toho stale plne,Naty dokonce blinkala po vecernim mlicku,takze zase omezeni mlecnych vyrobku,chudinky,zrovna Sunar obe miluji. No vidim to zase k Dr. po vikendu,my se toho asi jen tak nezbavim,jeste ze je venku hnsne,takhle me to ani nemrzi,ze jsme stale doma :sweat_smile:
15. kvě 2010 ve 20:40  • Odpověz
autor
Kačí, no prostě kočka :dizzy_face: :dizzy_face: a holkám to taky moc sluší :dizzy_face:
15. kvě 2010 ve 20:54  • Odpověz
Peto moc dekuju,dneska jsem zase hotova - jak Naty blinkala tak peru :unamused:To pocasi je fakt brrrr :rolling_eyes:
A co ty tehulko? :dizzy_face:Jak se citis?
15. kvě 2010 ve 20:56  • Odpověz
autor
kacici: Výborně, mě nic není :grinning: :grinning: :grinning:
Měla jsem jen před týdnem ty křeče, ale koupila jsem magnézku - tučnou zásobu, tak se s ní prolívám
a jsem naprosto v pohodě :wink:
Jinak já dnes taky prala :wink: To mi nevadí, ale kdo to bude žehlit :confounded:
15. kvě 2010 ve 21:15  • Odpověz
Peto zkus to nadhodit Lukymu,ja bych mela taky zehlit a necham to na zitrek Alesovi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Jsem dneska unavena,holky pres den zabavit kdyz uz jsme tak dlouho doma je narocne :unamused:
Jsem moc rada ze je ti tak dobre,ale tukam,ty nevolnosti prichazi az dyl - kolem 9tydne :sweat_smile:
15. kvě 2010 ve 21:17  • Odpověz
autor
Lukáš dnes pekl chleba a fakt boma :wink: Kačku jsme začali budit v 5h na přebalení a na mlíko a už sklízíme zásluhy :grinning: :grinning: :grinning:
Je to jak cca 3 týdny a má 12 kg :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ( měla 11,7 pak zhubla na 11,5 kg a teď vyskočila na 12 kg ) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. kvě 2010 ve 21:18  • Odpověz
autor
kacici: žehlení Lukášovi :grinning: :grinning: tak to fakt nehrozí to by raději chodil nahatej :zipper_mouth:
15. kvě 2010 ve 21:20  • Odpověz
autor
S kačkou jsme zvracela tak 5x mezi 9tt-12tt
15. kvě 2010 ve 21:21  • Odpověz
Kacici: kočka z Tebe je, fakt moc Ti to sluší. A chápu, že s Tebou manža nikam nešel. Přeci jenom brokovnici zatím asi nemáte, ale až holky povyrostou.... :sweat_smile:.
U nás kdybych nadhodila, že má manža vyžehlit :grinning: :grinning: :grinning: to by byl vtip týdne :sweat_smile:
15. kvě 2010 ve 21:22  • Odpověz
autor
bebulka1: Tak jsem ráda, že v tom nejsem sama :grinning: :grinning:
Ono na to není nic děsnýho, to je jen o tom chytit to prkno a dokopat se k tomu. Ale za ten týden toho fakt tak na 3h mám :frowning2:
15. kvě 2010 ve 21:24  • Odpověz
Peto tak to je parada - super ze je Kacka takova sikulka :slight_smile:
No nam Terezka hubne :sweat_smile: - teda nevim jak to budu Dr. vysvetlovat pred rokem na 2 letech 16kg a ted ma 15kg :pensive:,nechapu to ,prijde me docela tezka oproti jinym detem,ale vaha asi nelze a pokud vazi min no tak to teda uz na ni radsi nelezu :grinning:
Teda fuj,to muselo byt narocny :unamused: - tak at je to v tomhle tehu jinak :wink:
Jinak nastesti Ales zehli rad,kouka se pritom na hokej :grinning: fakt me moc pomaha s holkama,nedam na nej dopustit,vim ez by to zvladnul s nimi levou zadni :dizzy_face:
15. kvě 2010 ve 21:25  • Odpověz
kacici : jo a nechtěla by si se specializovat na děti??? Schopných pediatrů je v HK málo a ti co jsou beztak budou za chvíli mířit do důchodu. Ale je pravda, že rodinný lékař je rodinný lékař. Jen teda netuším jak se to řeší s pojišťovnama, protože vím, že když jsem chtěla po mém doktorovi, aby mi napsal něco spešl pro děti, tak mi řekl, že musím za pediatrem, protože on mi to napsat nemůže, že tam jsou určitá specifika. (tomu že by se mu jen nechtělo nevěřím, protože u něj mamka pracovala...)
15. kvě 2010 ve 21:25  • Odpověz
autor
Kačí: Jak Natynce vyrostly vlásky tak jí to moc sluší :dizzy_face:

Kačka tady běhala dopoledne v culíku a ve sponkách a vypadala úplně jinak než v rozpuštěných - taková starší.

Jinak jsem jí dnes měřila a má stále 90,5 cm.
15. kvě 2010 ve 21:26  • Odpověz
bebulko - moc dekuju.U nas jsem zehlila jen ja,ale po narozeni Terezky se sam Ales nabidnul s plenama a ted uz zehli vse,vcetne svych kosili a mych veci :sweat_smile:
Brokovnici zatim nemame,ale bojim se co bude Ales vyvadet az budou holky v puberte :grinning: :grinning: :grinning: ,tak nejak chapu proc si pral toho kluka :grinning: ,tomu by vzdy domluvil at segru chrani a zbije kazdeho kdo se k ni priblizi,takhle se holky budou kryt :grinning:
15. kvě 2010 ve 21:29  • Odpověz
autor
kacici: zvracela jsem více méně od nervů, takže třeba se mi to teď vyhne :wink:
15 kg je v pohodě, Terka je normální, ani silná ani hubená :wink:
15. kvě 2010 ve 21:29  • Odpověz
autor
Já jsem ráda, že Lukyn alespoň hlídá když jsem v práci :wink:
15. kvě 2010 ve 21:31  • Odpověz
bebul - ja bych do toho i sla,ale je to dost narocny,deti ti nepovi co je trapi a boli :frowning2: ,musis mit sesty smysl a kolikrat hledat tam kde by to nikoho nenapadlo,asi bych se bala.A hl. kolecko je na detskym a ja se priznam nemam na to psychicky,videt ty nemocne deticky,co maji nevylecitelnou chorobu,ja obrecela svou prvni navstevu detske jipky a to jsem byla do 5.rocniku presvdcena ze budu delat detsky :sweat_smile:
15. kvě 2010 ve 21:32  • Odpověz
zvracet 5x za celý těhu, to pro mě zní jako procházka růžovou zahradou.

Zásoby magnezie u Petry jsem viděla na vlastní oči a dokonce jsem jí i upila :sweat_smile: , díky díky.
U nás by fakt žehlení neprošlo, manža ani nenaplní pračku... ale zase uvaří a jak, snaží se prostě jinak, ale to žehlení by pro něj bylo fakt za trest a možná i životu nebezpečno :grinning:
15. kvě 2010 ve 21:32  • Odpověz
Jinak ja myslela rodinny,ze budu vsechno o vsech vedet,ale delala bych dospely pacienty,myslim ze rodinny lekar jeste neni specializace - uznana atestace i kdyz se k tomu smerovalo,kdyz jsem byla na medicine,ze taky chteji udelat primo obor,aby lekra byl rodinny a vedel vsehcno o vsech,ale zatim je to asi jen sen par lekaru
15. kvě 2010 ve 21:34  • Odpověz
Peto ty jsi vykradla lekarny ? :grinning: :grinning: :grinning: Jsem moc rada ze ti to pomohlo. Jinak ja myslela ze to bylo 5x dene,ale jestli jenom 5x za tu dobu,tak to je o.k. :wink: Ale me bylo teda u druheho mnohem hur :sweat_smile:
15. kvě 2010 ve 21:36  • Odpověz
kacici: tak to jsme na tom podobně, spousta věcí mi nevadí, ale něco se mnou fakt zacloumá a psychiku má člověk jen jednu. Já teď zvažuju jestli nastoupit k autistům. Práce sice ne moc náročná, dobře placená, ale já jsem z mentálně postižených, autistů... vždycky totálně grogy a bojím se aby to pak neodnášely moje děti a rodina. Sluchově postižení, vady řeči... mi nevadí, tyhle děti mě snad i dobíjejí, ale ty menťáčci... stále přemýšlím zda raděj nevzít méně placenou práci...a jestli to ustojím.
15. kvě 2010 ve 21:36  • Odpověz
bebulko - verim ti ze tohle by byla dost psychicky narocna prace a preci jenom jak pises musis myslet i sama na sebe a svoji rodinu. Ja kdybych mela takovy pocit,ze to pak spatne odnese moje rodina zvolim mozna tu mene placenou praci,ale vim ze budu psychicky o.k. :wink: Ta prace s detmi je dost neocenena a pritom hodne narocna
15. kvě 2010 ve 21:39  • Odpověz
kacici: uvidíme, jestli vůbec něco seženu, teda spíš jestli to klapne, jinak mi asi nic jiného nezbyde. Pokud bych to nezvládala, tak 3 měsíční zkušebka to jistí. Jinak třeba si v tom najdu něco co mi bude sil dodávat a třeba budou ty děti jiné než s jakými jsem se doteď setkávala. Měla bych jít v červnu na týdenní zácvik... tak uvidíme. I to mi hodně napoví.

Holky jdu do hajan. Měli jsme dneska oslavičku, K. má narozky, ale je trochu nachrmlaný a teď kouká na hokej a snaží se u toho potit. Já toho mám za dnešek plné zuby a už se mi klíží očka. Tak dobrou nooooooc a všechny blešky na pomoc
15. kvě 2010 ve 21:44  • Odpověz
Bebul - tak prejeme vsechno nejlepsi a hl. hodne zdravicka :slight_smile:
Jinak ja chodim stale k Natalce,bude narocna noc :frowning2:
To misto je pravda ze to clovek vyzkousi a uvidi,drzim pesticky aby si v tom nasla co ti bude energii dodavat,jsi skvela zenska :dizzy_face: ,deti te miluji vyuzij toho :slight_smile:
Tak holky papa,ja jdu asi spat misto Terezky do pokojcku k Natalce,Terezka spi u nas ve velke a Naty stale poplakava :cry:
15. kvě 2010 ve 21:47  • Odpověz
autor
Jasně, že to bylo 5x za těhu. Tedy ty by jsi mě přála 5x denně, u toho by se hezky hublo :sweat_smile:

jinak jsem vybrakovala hypernovu, ne lékárnu :wink:

bebulka1: Předala jsi kalhotky ???
15. kvě 2010 ve 21:49  • Odpověz
autor
kacici : Ach jo, Kačí máš to náročný :pensive:
Snad přijde nějaký zlom a holky budou ok, tohle by mě zabilo :pensive:

Je mi jedno jesli to bude jak říká Kačka s julčou nebo pinďoulem :grinning: ale hlavně ať je to zdravé :wink:
15. kvě 2010 ve 21:52  • Odpověz
Kači: To je hrůza, že takhle marodíte! Snad už bude brzo líp!
Kinsli: Nebylo to nic hroznýho, neboj! Nikoho jsem neurážela, nic podobnýho.... :wink: Jsem slušná, hodná holka
15. kvě 2010 ve 23:44  • Odpověz
Jo a Kačenko: Mooooooooooooooc slušíííííííííííííí
15. kvě 2010 ve 23:45  • Odpověz
Holky tak mame za sebou pohotovost - Naty v noci 40teploty,kasel az se dusila.Dostala svoje treti ATB :frowning2: behme 2 mesicu :confused: ,celou noc nespala jak se davila. No parada,hl.ze to nema na plicich,ale Dr. ji pry ATB dat musela,jinak by to kleslo niz. Takze dalsich 10 dni doma :frowning2: Po obede pisnu vic,musim bezet za ni
16. kvě 2010 v 09:15  • Odpověz
kacici: tak přejeme brzké uzdravení bez dalších komplikací :wink:

bebul: a kam přesně by jsi měla nastupovat? Dobře placená práce v těchto oborech mě zní jako pohádka :sweat_smile: Já už se také pomalu rozhlížím, za rok mě končí mateřská a zpět do Danety se mě nechce , právě kvůli platu a taky lidi se tam strašně změnili, ti co tam pracovali za mě už tam skoro nejsou a zůstaly jen dámy, které jsem teda moc nemusela... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. kvě 2010 v 09:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.