• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
Holky, mám prosbičku, je tu nějaká " háčkovací " tetička??? Potřebovala bych pro Kačenku tak 2 čepičky a byla bych raději, aby byly od někoho z HK, aby jsme je mohly vyzkoušet. Přes net už na to peču, to akorát tak přijde a letí do skříně. Všechno je malé a má je max do polou uší což nechci to je na nic. Nebo někdo na půjčení?? Máme 48 cm a hloubku 19 cm.
16. kvě 2010 v 09:50  • Odpověz
autor
kacici: Nechápu, kde to ty holky chytají. když jste téměř pořád doma :pensive: To je buď jedna nebo druhá popřípadě obě :rolling_eyes:
16. kvě 2010 v 09:51  • Odpověz
Kinsli: dáme si spicha ve městě, vyberete si barvičky... a domluvíme se. Háčkování mi vcelku jde a baví mě to. :wink:
plíny předám dnes, včera jsem byla na kole a vezla spoustu jiných věcí. dnes jedeme autem, protože musím nabrat i děti, tak se mi to tam vejde.

Včera tchýně s Matějem domluvila, že až se vzbudí, tak ho k ní odvezu a bude se tam koukat na pohádky /pořídili si nechutně velkou televizi/. Příště až si s ním něco podobného domluví, tak jí ho klidně v tu půl pátou, kdy vstal a dožadoval se babičky, dovezu. No a jak vstal, tak samo vstala i Adéla. Dnešek začal skvěle.

Kacici: broučci. Tak se opatrujte a ať je brzy malá v pořádku.
16. kvě 2010 v 11:01  • Odpověz
Ahojda

Kaci moc ti to sluší.Všechny tři jste kočky.A hlavně přejeme brzké uzdravení.
16. kvě 2010 v 11:08  • Odpověz
autor
bebulka1: Super, jsi zlatá :dizzy_face:

U nás se naštěstí vstává mezi 8:15-8:30h, ale je to asi taky tím, že jí budíme na 5h a dáváme jí 400 ml. mlíka, takže se napucne a spinká :wink:
Až se Kačka vyspí tak jedeme do Jeny zaplatit tu ložnici :dizzy_face: Už se na to moc těším i když na postavení si ještě musím počkat, předělávat to budeme v půlce července. I když třeba by jsme mohli i dřív a šoupnout Kačkou do Urbanic, snad by na to týden stačilo :wink:
16. kvě 2010 ve 12:55  • Odpověz
kinsli: tak kalhotky předány, děkujeme... :dizzy_face:
19. kvě 2010 ve 13:47  • Odpověz
konja: vracím se k té práci. Pro mě je dobře placená práce, pokud dostanu víc než na VŠ, kde jsem brala 9500 a byla jsem ráda. Teď bych měla mít super prac dobu, práci kousek od domu a násupák 18, což si libuju, po 3 měsících navýšení o osobko... oproti předchozí práci 2x tolik :grinning: jen se obávám jestli to ustojím a nebude to mít nějaký vliv na děti a rodinu. Abych nebyla vyš'tavená už v práci a nejezdila se domů vyspat a načerpat síly, protože si něco musím nechat i na ty děti.
19. kvě 2010 ve 13:50  • Odpověz
autor
bebulka1: 18 je krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Snad se Ti tam bude líbit :wink: Jinak moc díky za předání :wink:
19. kvě 2010 ve 14:50  • Odpověz
bebul zní to dobře a jestli to půjde zjistíš do 3 měs :wink:
19. kvě 2010 ve 20:12  • Odpověz
21. kvě 2010 ve 22:19  • Odpověz
markytkaaa: všechno nejlepší, Patriček už je velkej klučík :slight_smile:
22. kvě 2010 v 06:57  • Odpověz
Bebul: To zní hezky, jen já nevím kde jsi předtím pracovala, takže jsem nějak nepochopila kam se vracíš :sweat_smile: Ale snad se ti tam bude líbit. Já jsem byla v Danetě také spokojená, ale plat jsem měla na korunu přesný jako ty na VŠ , takže tam mě taky už zpátky neuvidí... :unamused:
22. kvě 2010 v 06:59  • Odpověz
markyt fotky jsou moc hezký :slight_smile: hele neměla jsi naplánováno na narozky rodit? :grinning:
22. kvě 2010 v 09:00  • Odpověz
autor
markytkaaa: Moc hezký fotky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Patričkovi přejeme vše nej :dizzy_face:
22. kvě 2010 v 09:44  • Odpověz
leni: já jsem se nakonec rozhodla vypotit "to" do peřin :grinning: :sunglasses:
22. kvě 2010 v 10:58  • Odpověz
Patričkovi všechno nejlepší, hlavně zdravíčko, nulové záchvaty žárlivosti na sourozence a na maminku a hladký průběh při chápání, že už se svět nebude točit jen kolem Tebe. Ale jinak krásné dětství a spoustu super zážitků s celou rodinkou a nějakou bezva oslavu s nejlepšíma dárečkama pro chlapáky :grinning: .
22. kvě 2010 v 11:07  • Odpověz
konja: dělala jsem na peďáku na specce.
22. kvě 2010 v 11:08  • Odpověz
Holky nevíte něco co pomáhá proti zácpě? Bláňa už má skoro třetí den zácpu, dnes se od rána kroutí, tlačí a řvě, ale nic nejde ven. Včera mě začla tlačit ve vaně, tak jsem ji rychle dala na nočník a snad dvacet minut měla chudák hovínko centimetr venku, zbytek vevnitř a nešlo ji to tam ani zpět a řvala, tlačila, řvala, tlačila... a dnes je to teda skoro celý den. Nevím jak ji pomoct :frowning2:
22. kvě 2010 v 18:21  • Odpověz
autor
konja: myslím švetkový kompot :wink:
22. kvě 2010 ve 21:49  • Odpověz
švestková šťáva od hippu :wink:
23. kvě 2010 v 08:30  • Odpověz
Konji,tohle zacalo trapit nasi Terezku od 2 let a stridave to ma nekdy ted taky,je to nestesti,uz jsem byla tak hotova,ze jsem myslela ze ji seberu a dovedu k Dr. at ji to vybavi rucne :frowning2:
Existuje snad jen prevence,dbat aby fakt mela v klidu cas se vykakat,davat obcas stavu od Hippu(svestk) nebo svestkovou presnidavku,pak mam doma i Duphalac,kdyby nahodou nesla tri dny,neriskuju dele,to je pak parve tahle stolice a to je jak za trest.Musim Terezku pri kakani objimat a pomahat ji tlacit. Davam ji dost tekutin,i ty hnusne sladke stavicky,obcas to ni vylozene cpu,kdyz vidim ze nechce moc pit.Drz se,je to podle me jeden z hodne neprijemnych problemu,snad to mela Blanicka jen vyjimecne :unamused:
23. kvě 2010 v 16:53  • Odpověz
kacici: no já doufám, že to bude dobr ý, ale zatím ani náznak zlepšení. Má to kakání tvrdý jak šutr, takže ji to musí hrozně bolet, řve a kroutí se, nechce si sednout na nočník, noc. Nacpala jsem do ni trochu švestkové šťávy, ale účinek zatím žádný a bohužel se k té zácpě přidalo ještě odmítání jídla i pití. Snažím se hlavně pití do ni cpát, ale ona řve,řve a řve a všechno odhazuje. Možná zajdu zítra k dr. ona má chudák od rána v zadečku bobek a nejde ven a nejde :frowning2: Mám strach aby si zadeček nenatrhla (to se mě stalo po porodu po také takové ukrutné zácpě), to by bylo ještě tisíckrát horší :frowning2:
23. kvě 2010 v 17:01  • Odpověz
jinak vůbec nevím z čeho to má, protože do teď chodila pravidelně a co jsme se vrátili z dovči tak spíš byl opačný problém. A pak najednou ze dne na den tohle :frowning2:
23. kvě 2010 v 17:03  • Odpověz
Konji,Terezka si ten konecnik natrhla uz 2x,vim o cem presne pises,ja bych ji zkusila dat ten Duphalac,jestli nemas posli manzu k nam,mame ho doma.Ja jsem vylecena to neresit,vzdy to skoncilo s krvi ze zadecku a me to rvala srdce videt ji jak place a hovinko neslo ani ven ani dovnitr,proste zustalo mezi :frowning2: Dr. ti poradi zmenu stravy,upravu jidelnicku a mozna i ten Duphalac jako nam.
Jinak nam pomohlo to ze ted chodi na velky zachod sama,mame takove schudky a tam se ji lip tlaci nez na nocniku
23. kvě 2010 v 17:05  • Odpověz
Knoji my nemely jediny problem,chodila o 2 x denne na velkou a najednou fik a mame problemy,uz pul roku,je to desny,pry se to stava a kolem me to resilo vic maminek v tomto veku :confused:
Jo a chce to vazne resit co nejdriv,pak maji blok chodit kakat :unamused:
23. kvě 2010 v 17:06  • Odpověz
Jo a smaozrejme vynechat potrvainy co stavi - banan,ryze,mrkev,sladkosti - jenze tohle se u ans ani nikdy moc ve velkem mnozstvi nejedlo - cokolady ji snim vzdycky ja :grinning: ,davat hodne certsveho ovoce,hroznove vino,jablicko,cerstve svestky
23. kvě 2010 v 17:09  • Odpověz
tak se mě konečně podařilo z ní to hovínko dostat, ale byl to boj. Řičela, mlátila mě do hlavy, na nočníku prostě sedět nechtěla a nakonec jsem ji stejně musela pomoct a opatrně to zní dostat. Ale tím jak ho tam měla od rána tak to bylo taky s krví :frowning2: Zkusím ty kapky, jedu pro manžu do práce, tak se po cestě zastavím ve fakultce v lékárně, tam mají otevřeno nonstop. No a ještě zajdu pro další dávku švestkové sťávy a vezmu i kompot, protože doma nám už došel. Snad to přejde, až moc dobře vzpomínám jaká muka jsem si s tímhle prožívala já, jak strašně to bolí a když si představím, že to teď prožívá Bláňa, tak mě to rve srdce :frowning2:
23. kvě 2010 v 17:39  • Odpověz
Konji,to jsem rada ze se to podarilo,u nas to je taky vzdy se slzama v ocich a pak jak bokotuje zachod :pensive: takze ja si hodne hlidam jeji kakani,fakt aby chodila minimalne jednou za dva dny,pruser uz je treti den,tam pak nasazuju uz tvrde metody na vykakani
23. kvě 2010 ve 22:11  • Odpověz
konja snad to bude brzo lepší je to děs :confounded:

Koukám na hokej,z tohodle šampionátu budu mít asi žaludeční vředy ale dlouho jsem se tak pasivně-sportovně nevyžila :slight_smile:
23. kvě 2010 ve 22:27  • Odpověz
lenkabu: byly to nervy,ohryzala jsem si skoro všechny nehty :grinning: Ale mělo to jeden pozitivní přínos - Bláňa se z toho prvního gólu bez řevu vy.rala :grinning: Tak snad už je to na lepší cestě a švestková šťáva slaví první úspěch :dizzy_face: . Hlavně to nezakřiknout :zipper_mouth:
23. kvě 2010 ve 23:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.