• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Se nedivím já se z toho málem po.rala taky :grinning:
24. kvě 2010 v 07:34  • Odpověz
autor
No to já myslela, že se taky poseru, ale vzteky :angry:
Ze soboty na neděli jsem se skoro nevyspala, tak jsem byla fakt hotovka a těšila se domů do postele a místo toho, abych
mohla využít toho, že jsem bezdětná a jít v klidu spát tak jsme poslouchala řev a drnčení aut. Ráno jsem myslela , že snad nevstanu :angry:
24. kvě 2010 v 15:37  • Odpověz
kinsli příště špunty do uší :grinning:
24. kvě 2010 v 16:46  • Odpověz
autor
lenkabu: jsem nepotřebovala ani televizi jakmile byl gól tak Alessandrie se otřásala v základech :grinning:
Na začátku jsme byla u kámošky a tam tak taky asi z 300m hospody řev jako kráva :grinning: :grinning: :grinning:

Šla jsem si teď alespoň na 2,5h lehnout a je mi lépe :wink: Jdu dělat večeři a budu pokračovat :grinning:
24. kvě 2010 v 18:36  • Odpověz
kinsli: tady to taky nebylo o nic lepší. Jakmile byl gól, tak málem spadnul panelák a ještě po půlnoci nám vyřvávali lidi s vlajkama pod okny, na kruháku kroužily auta s vlajkama a troubily jak o život :rolling_eyes: Chápu jejich radost, ale když chce člověk spát tak je to na ho.no :angry:
24. kvě 2010 v 18:46  • Odpověz
autor
konja: Káťa byla naštěstí v Urbanicích, tak o to mě to štvalo míň :grinning: Kdyby se vzbudila a třeba 2-3h vytrapovala tak to by mě asi švihlo :angry: Jako ze soboty na neděli jsme spali v Urbanicích, jsem říkala, že to už mě fakt nehrozí :pensive: Přitom jsem blbá vím, že vždycky je problém, ale stejně jsem se nechala ukecat. Já se jednak na těch jejich postelích nevyspím a hlavně spíme s Kačkou v jedné místnosti, a navrájem se děsně rušíme :unamused: Ta se tam chruje, pije a budí mě, pak zase Lukáš se otočí zaskřípe to a Káťa je vzhůru no fakt psycho. Ze soboty na neděli jsem usnula po 3:30h. Když jsme šli v cca 23h spát tak jsme Káťu vzbudili a už to jelo, bumbat, kakat, čůrat a takhle až po 3:30h kdy mi došly nervy Lukáš jsem vyhodila ( do pokoje k bratrovi a Káťu mrskla do postýlky ) Chvíli řvala a pak usnula.
24. kvě 2010 v 19:03  • Odpověz
Tak se s váma musím podělit o dnešní zážitek s Bláňou. Bláňa se rozhodla, že si své kakací problémy vyřeší po svém. Na čtvrtek dělám dort, tak jsem dnes pekla a měla jsem vyndané tři kostky másla abych je měla měkké do krému a když jsem se po nich začla shánět zjistila jsem, že na stole leží jen dvě. Tak jsem si nejdřív myslela, že už jsem magor a neumím počítat a pak jsem nakoukla do pracovny, kde si Blanička hrála a ona seděla uprostřed hraček, na klíně prázdný obal od másla, ruce pomalu až po lokty špinavý a máslo sežraný, ještě dokousávala poslední kousíček :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jestli se z tohodle nepodělá tak už nevím :sweat_smile:
25. kvě 2010 v 11:39  • Odpověz
autor
konja: Ty kráso :grinning: :grinning: :grinning: tak to bude dobrý čistič střev :grinning: :grinning:
Naše Kačka taky miluje máslo, ale kostku by fakt nedala :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2010 ve 13:52  • Odpověz
To je hukot :grinning: :slight_smile: Ale co ... maximálně se posere :slight_smile: :grinning:
25. kvě 2010 v 15:33  • Odpověz
Já už si říkala jestli markyt nerodíš :wink:

konja myslím že vaše problémy se stolicí jsou vyřešeny :slight_smile: :grinning: já teda máslo taky miluju ale kostku bych nedala :grinning:
25. kvě 2010 v 15:43  • Odpověz
leni: :wink: jako šla bych do toho a asi by mě nemuseli tolik přemlouvat :grinning:
25. kvě 2010 v 15:45  • Odpověz
Jsem ztratila ten papír na jména takže je vyřešeno ... bude to NoName :grinning: uni pro obě pohlaví ... které mi mimochodem od 30tt nepotvrdili, prý nohy křížem ... no nevím nevím jestli si nepřivezeme druhýho pinďoura :grinning:
25. kvě 2010 v 15:46  • Odpověz
Aspoň budeš mít trochu napětí na sále :grinning: a jak to nakonec bude,řez nebo není rozhodnuto?
25. kvě 2010 v 15:48  • Odpověz
Vypadá to na řez ... mám doporučení i od neurologa, kvůli zádům :wink:
Spíš se nějak nedokážu rozhodnout, jestli jsem dostatečný drsoň na spinál nebo radši celkovou ... :sweat_smile:
25. kvě 2010 v 16:03  • Odpověz
Co člověk to názor,kamarádka z 12 opic má za sebou ted docela ošklivej zážitek se spinálem,ale zae říkala že celkovou by ani tak nechtěla..............celkovka je rozhodně větší námaha por organismus,ael řez při vědomí taky žádná radost......těžký no. Už víš termín?
25. kvě 2010 v 16:05  • Odpověz
Holky nevíte kde je v HK největší výběr bot Santé? ráda bych jedny konkrétní sandály :wink:
25. kvě 2010 ve 21:58  • Odpověz
lenkabu. no mě radila paní v lékárně, že v Malšovicích naproti Policii.
26. kvě 2010 v 07:05  • Odpověz
markytkaa: kamarádka rodila jedno v úplné a jedno při spinále a říkala, že do celkové už by fakt nešla. Že to bylo mnohem lepší, viděla mimčo a hormony pracovaly mnohlem líp...

lenkabu: taky mi radili obuv u policajtů, ale kdysi byli bezkonkurenční u centrálu zdrav potřeby. Ale je to už chvíli, tak teď nevím

My máme za sebou krušný víkend a jsme o 2000,- lehčí. Amálka se rafla s ridgebegem a má tlamu skrz, chybí jí horní řezák, 2 stehy.... a antibiotika na týden. Ale jen co jsme přijeli z veteriny, byla čerstvě po narkoze a doktor říkal, že bude spát...nohy se jí motaly, dala jsem ji na zahradu vyčůrat a ona mi hned v tý zašitý hubě přinesla tenisák a a jako že si jdem hrát... :sweat_smile:
26. kvě 2010 v 09:59  • Odpověz
dík,naproti policajtům to znám,tam už jsem jedny kupovala tak to nebudu komplikovat a půjdu znova :wink:

bebul ridgeback byl špatná volba :sweat_smile: poučte ji že do sporu má jít jen s plemeny menšími :grinning:
26. kvě 2010 ve 14:39  • Odpověz
autor
lenkabu: Já kupovala Kačce asi před 3 týdny ve Fare a už jí jsou skoro malé :angry:
Tak jestli na ně nějak akutně nespěcháš tak ještě vydrž, stejně je hnusně tak ať nedopadnete jako my :frowning2:
Fakt je měla na noze tak 5x :frowning2:
26. kvě 2010 v 15:01  • Odpověz
autor
bebulka1Chudák Amálka :pensive: Snad bude brzy ok :wink: Bude mít alespoň poučení pro příště :sweat_smile:
že s většimi psi se neflirtuje :grinning: :zipper_mouth:
26. kvě 2010 v 15:03  • Odpověz
kinsli jo já čekám až bude trochu hezky,už jsem je chtěla koupit před měsícem :grinning:
26. kvě 2010 v 15:11  • Odpověz
autor
lenkabu: já mám naštěstí troje :grinning: ( kupovala jsem ty co ještě nenosí ve výprodejích po sezóně )
ale ty jí byly jseště před měsícem mega velký a teď už je má tak na postavení malíčku :angry:
Asi mě švihne :grinning:
26. kvě 2010 v 15:55  • Odpověz
26. kvě 2010 v 18:38  • Odpověz
V prvním momentu jsem myslela že jste zavřeli Filipa do klece :grinning: Papouch má krásnou barvu :slight_smile:
27. kvě 2010 v 07:46  • Odpověz
lenkabu: no vypadá to tak :grinning:
27. kvě 2010 v 09:07  • Odpověz
autor
Ahoj, jmenuji se Kristýnka Novotná a od dnešních 11,03 pomáhám bráchovi zlobit mamku a taťku. Soutěžní míry mám 2950g a 48cm.

markyttka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. kvě 2010 v 19:47  • Odpověz
autor
Holky je nádherná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. kvě 2010 v 19:53  • Odpověz
To je drobek krásnej :slight_smile: Víš podrobnosti,jak to nakonec proběhlo?
27. kvě 2010 ve 21:18  • Odpověz
Kristýnka má rty jak Angelina Jolie :slight_smile:
27. kvě 2010 ve 21:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.