• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
lenkabu: Vše snad ok, jen malá nedržela teplotu tak šla do inkubátoru a Markéta už je z jipky na pokoji :wink:
Jinak tu pusinku jsem taky obdivovala :dizzy_face: :dizzy_face:
A ty míry tak o tom se mi může jen zdát :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2010 ve 21:24  • Odpověz
autor
Holky kdo potřebujete něco dokopit na léto, ( pokud vůbec nějaké bude ) tak v tescu mají 30% na vše oblečení :grinning: :grinning: :grinning:
Dnes jsem neodolala, to tam prostě nešlo nechat :grinning:
27. kvě 2010 ve 21:26  • Odpověz
autor
ještě detail
27. kvě 2010 ve 21:27  • Odpověz
autor
tak repete
27. kvě 2010 ve 21:27  • Odpověz
Se nedivim že zlevňujou letní žádný léto nebude :grinning: :grinning: :grinning: jsem četla že to počasí je kvůli islandský sopce a klidně může vydržet ještě 3 měs :wink:
28. kvě 2010 v 08:28  • Odpověz
markyttka: :dizzy_face: je nádherná :dizzy_face:
28. kvě 2010 v 08:39  • Odpověz
Markyt: gratuluji!!! Jste nám vyfoukli jméno :angry: :grinning: !!!!
28. kvě 2010 ve 12:20  • Odpověz
marky taky existuje možnost že se ve vaší rodině narodí kluk :grinning:
28. kvě 2010 ve 14:24  • Odpověz
Leni myslíš??? :grinning: :grinning: :grinning: to mě vůbec nenapadlo...
28. kvě 2010 v 17:21  • Odpověz
to už asi nikoho moc nenapadne ale pořád tu ta možnost je :grinning: viděla jsem u voleb Robina s Denisou, potkávám pořád jen jeho,přiznej se že jsi ho poslala na mateřskou :grinning:
28. kvě 2010 v 19:07  • Odpověz
autor
Tak já měla do dnešního dne za to, že pohlaví dítěte určuje spermie a ta předpokládám, že nemá s Markéty rodinou nic společného :stuck_out_tongue_closed_eyes:

U Lukáše je taky převaha kluků z tátovi strany 10 kluků na 2 holky

a od mamky je mrtě kluků na jednu holčičku a holčičce už je asi 21 let :grinning: :grinning: Takže tam se fakt holky nerodí :grinning:

No a vidíte my máme Kačenku a třeba ty samé pingoury zaženeme a budeme mít pro Kačenku sestřičku, i když to by bylo asi
už moc velká náhoda :zipper_mouth:
29. kvě 2010 v 08:44  • Odpověz
To nemá ale nic jinýho než holka se tam nerodí,nevim co dávají těm chlapům do jídla :grinning:
29. kvě 2010 v 15:37  • Odpověz
autor
lenkabu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No vy zatím taky plujete tímto směrem :grinning:

ale jak říká mamka: holčičky jsou lepší, jsou k pořádku, ke kuchyni .... sakra asi jsme se nějak zvrtly :grinning: :grinning:
29. kvě 2010 v 16:20  • Odpověz
kinsli: no tak za ten pořádek a kuchyň se modlím, ale jestli bude Bláňa po mě, tak dřív umřem špínou a hladem :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2010 ve 20:52  • Odpověz
autor
konja: Tak nějak :grinning: No kdyby byla po Lukášové mamince tak to je zase pravý opak, takže ať jde raději zlatou střední cestou :wink:
Schnít nemusí, umřít hlady taky ne, ale všeho zase s mírou :wink:

Jinak holky, máme srdíčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Musela jsem na pohotovost :frowning2: myslela jsem, že s Kačkou to jen tak nedám, protože jsem jely v 20h a to už normálně spí, ale dalo se to. Byla hodná, čekala jsem nějaké scény když uvidí bílé pláště, ale ok, byla u sestřičky, malovala si a tiskala nějaká tiskátka :grinning: :grinning: :grinning:
Pořád jen říkala a kde je maminka?? a sestřička vedle ... a za pár vteřin ... kde je maminka :grinning: :grinning: :grinning:
Ale dobrý, zvládly jsme to vyfasovala jsem Utrogestan a mám klidový režim, tak zítra se bude taťínek pěkně smekat a já chci snídani do postele :grinning:
29. kvě 2010 ve 21:43  • Odpověz
Peťo gratuluju k srdíčku. Pamatuju si ještě od sebe,že je to nádherný pohled.A to už nějakej pátek bude :grinning: :grinning: :grinning: .Hrůza jak to letí.Předem se omlouvám ale dočítat nebudu.
29. kvě 2010 ve 23:00  • Odpověz
kinsli: tak to jsme na tom stejně, jestli bude po tchýni, tak to si užijem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. kvě 2010 v 07:20  • Odpověz
u nás prostě, ženská přebije spermie, prostě je vidět, kdo v náší rodině má větší moc :grinning:

Kinsli - gratuluji k srdíčku, mě to čeká v úterý, tak už jsem jako na trní... a proč jsi musela na pohotovost?
Jinak včera večer jsem robinovi říkala, že si vůbec nepamatuji, že by mi s denisou bylo takhle zle... a on mi řekl, to je dobře, že si to nepamatuješ, neb by jsi dobrovolně další dítě nikdy nechtěla... :wink: to má pravdu, trpím jako zvíře a ještě Denisu do toho, tak je to síla. Nemám sílu ani uklidit byt, natož normálně fungovat. Rána trávím na záchodě, nebo se dávím. Nejlepší je ležet, to mi je dobře :grinning:
30. kvě 2010 v 08:45  • Odpověz
autor
markyfrana: Tak to mě moc mrzí, že Ti je tak zle, holky vždycky píší aby ty druhé ulklidnily, že je to prý dobře, že je vidět, že se miminko snaží :wink: Vím, že Ti to asi moc nepomůže, zalehni a Denisku když je to možné přihrej Robinovi, babičce, dědečkovi, ségře :wink: a lež když Ti je tak lépe :wink:

Já s nevolnostmi neměla problém ani v jednom těhu, spíš naopak není mi nic, jen mě spíš štve, že nevím co bych sežrala :grinning:
Fakt já téměř na nic nemám chuť. Uzeninu nepozřu vůbec ( ale to ani u Káťi ) Co mě moc chutná je vařené hovězí maso :wink:
Jenže to se také nedá jíst pořád. Dnes jsem si dala k snídani rohlík s marmeládou a fakt jsem si pochutnala a k obědu Lukáš dělá bavorské vdolečky :wink: Není to asi to pravý ořechový kvůli cukrovce v předchozím těhu, ale fakt nevím co jíst :unamused:
Teď si ale říkám, že 8tt není nic takže předpokládám, že teď ještě prcek slinivku nezatěžuje.
Holky co myslíte??? Já bych řekla, že největší záhul je tak od 20tt, co myslíte?? A v té době už dávno budu jíst všechno. S Kačkou jsem se myslím srovnala okolo 14tt.

Jinak na pohotovost jsme jely, protože jsem hodně začala špinit a když jsem se utírala tak jsme měla na papíru i krev :pensive:
ale na UZ krvácení neviděl, tak snad ok :wink: a miminko velikostně odpovídá :wink: dokonce je o den větší :grinning: :grinning: :grinning:

konja: Ber to z té druhé stránky, než Bláňa vyroste tak ty už budeš mít taky své roky, tak sedneš do křesla a ona kolem tebe bude skákat a podstrájet Ti :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2010 v 10:50  • Odpověz
autor
markyfrana: Jinak na nevolnosti dost pomáhají ty lízátka proti nevolnosti, koupí se v lékárně :wink:
V úterý určitě srdíčko bude :wink: neboj :wink: Už by mělo být dávno :wink: Já jsem si ho nějakým prográmkem vypočítala na 21.5.
takže ty by jsi ho měla mít ještě dřív :wink:
30. kvě 2010 v 10:54  • Odpověz
Hoj hoj,
a taky prej na nevolnosti moháhá po ránu cola po lžičkách.Ale vím to jen z doslechu ,mě při Adél nebylo blbě vůbec.
30. kvě 2010 v 11:35  • Odpověz
Kinsli: jo, to by bylo super, spíš aby mě nepeskovala jako ta tchýně, to je to z čeho mám obavy :sweat_smile: Jen co bych se jedné čerdenice zbavila(ikdyž ta tady bude zaručeně ještě ve 150!), tak aby nenastoupila druhá :grinning: Kinsli, já taky u Bláni začla na začátku špinit až krev na papíře a taky jsem letěla na pohotovost celá vykulená a bylo to v pořádku. Taky jsem dostala utrogestan a ascorutin a měla jsem ležet a už to bylo dobrý. Řekli mě, že takhle na začátku se to někdy stává a většinou to bývá ok :wink:Tak hezky odpočívej a manža ať se stará :grinning:
Marky: jj, cola nebo pepsi by měla zahnat žaludeční nevolnost. Neznám to tedy z těhu, ale teď na dovče jsme byli na výletě lodí a já se po půl hodině plavby držela na zádi zábradlí a přemýšlela jestli to už vrhnu nebo ještě pět sekund vydržím, takhle zle mě nebylo snad nikdy, ale všimnul si mě jeden egypťan a hned mě podal pepsinu, že to bude do tří minut v pohodě. No blbě mě bylo pořád, ale už mě to tak šíleně nenutilo zvracet, žaludek se opravdu srovnal. Kdybych se nenapila, tak jim tam ze.leju palubu zaručeně pak už se mě jen motala hlava :sweat_smile: Tak to zkus, třeba ti to aspoň trochu uleví :wink: Nebo ty lízátka, ale s těma nemám zkušenost, tak nevím
30. kvě 2010 v 17:16  • Odpověz
autor
Ty lízátka jsou fakt dobrý :wink: Teď jsme u mamky a našly jsme zaštrachaný balík a v něm plavky pro Kačenku :grinning:
Holky ta je v nich tak nádherná, fakt jí moc sluší i velikost jsem trefila, jsou jí akorát :wink:
Brala jsem to podle KG ne podle věku :wink:

@madlina moc děkuji za gratulace :dizzy_face: Tím, že jsi to psala včera tak jsem Tě přehlídla :wink:
Jak se máte??? Až bude hezky tak můžeme vyrazit na brouzdálko :wink:

Holky pak Vám jsem hodím odkaz co jsme vybrali za dovolenou, spíše jsem si tedy nechala poradit a vypadá to, že by jsme mohli být spokojený všechny :wink:
30. kvě 2010 v 18:51  • Odpověz
kinsli tak a´t už je to dobrý a gratuluju :wink: já špinila den kdysi s Vandou,volala jsem Rešlový a tak mi doporučila nikam nejezdit a na den zalehnout do postele.......zabralo to výborně :wink: mmch špinění v první trimestru může ovlivnit výsledek tripplů :wink:

marky co si pamatuju tak jsi vyprávěla jak jsi poblila ředitele v těhu s Denisou takže ti asi blbě bylo :sweat_smile: :grinning: vydrž je to vopruz :wink:

ženy byla jsem v Pardubicích v Afi paláci v HM a Orsay a mají nádherný věci a i velký výběr velikostí a to se normálně v Orsay neoblíknu v těch jejich XS :wink:
30. kvě 2010 ve 22:06  • Odpověz
autor

lenkabu: díky :wink: Já už jsem pak od soboty nešpinila :wink: Vůbec nevím proč tomu tak bylo, kdy se to stalo v práci tak chápu, tam mám pohyb, ale takhe byla sobota fakt docela v pohodě. Dopoledne jsme šly na písek, tam já seděla na lavičce, pak jsme jeli na zmrzku ( autobusem ) a odpoledne když jsme tedy začala špinit tak jsme byly taky na hřišti :wink: a to jsme seděly s mamkou na lavičce a krafaly :grinning: :grinning: :grinning: Takže fakt žádný extra pohyb a žádná extra zátěž :wink:

Holky nechcete zajít někam na véču??? Tenhle týden by měla mít snad madli ranní :wink: Já bych když tak poprosila mamku aby pohlídala :wink:
31. kvě 2010 ve 14:04  • Odpověz
kinsli: mě bylo řečeno, že se to u špinění ani většinou nepozná proč to vzniklo, protože já jsem taky nic namáhavého nedělala, stalo se mě to dopoledne, Filda byl pryč a já se jen tak poflakovala doma. Hlavní je, že je to v pořádku a miminko se má k světu :wink:
31. kvě 2010 ve 14:26  • Odpověz
Ahoj holky! Opět po nějaké době zde :slight_smile:)

lenkabu - nádherné fotky!!

markytkaaa - obrovská gratulace k holčičce. Ať jste obě zdravé a plné sil. Co Patriček na sestřičku?

kinsli - určitě bude vše ok. Já jsem s tím měla také na začátku těhu problém a po práškách a klidovém režimu se vše uklidnilo. Ale do práce už mě teda doktorka nepustila. A samozřejmě gratulace k srdíčku.

markyfrana - takže Ti je tak nějak "jinak", že by tedy první potomek mužského pohlaví :slight_smile:), :slight_smile:), .... Ať Ti je brzy lépe. Bylas na srazu?

kacici - hodně zdravíčka
31. kvě 2010 ve 23:06  • Odpověz
autor
Holky objednávala jsem fusaky nechcete někdo??? Zimní od emitexu mají tyto barvy:

máme zde k dispozici tm. modré, oranžové, béžové, khaki limetka, černo
> > růžové.

je to výprodej kolekce 2010 a stojí 599,- :wink: Tak když tak dejte vědět :wink: Já vzala oranžový pro Kačenku ( máme oranžové golfky )
a pro prcka černo - růžový :sweat_smile: Když se náhodou netrefím tak ho vystelu bleděmodrou dekou :grinning: :grinning: :grinning:

bambik: moc díky, od té soboty fakt ok :wink:
1. čer 2010 ve 13:52  • Odpověz
markyfrana: já blila jak amina a nepomáhalo nic ani lízátka - gravipop, ani coca colla, ale bylo mi doporučeno stále do žaludku něco tlačit - po trošičkách. Já měla po kapsách piškoty, nakrájená jablíčka v krabičce.... a vždycky když jsem měla pocit že je mi zle, tak si něco dát. Blila jsem stejně, ale nebylo mi tak zle a byla jsem schopná s tím 2 letým syčákem fungovat.
Hodně mi pomohla mražená coca cola - dala jsem si ji do ledovače a za den vycucala i 20 kostiček. Ale bacha obyč ne light.
No ať Tě to brzy opustí, není to nic příjemného a člověk si myslí, že to nevydrží. Znám to a soucítím s Tebou.

Kinsli: gratulujeme k ťukání. Není nikde psáno, že když si ěla TC v prvním těhu, že ji budeš mít i teď. Sice je dobrý si to hlídat, ale zase nepřehánět.

My jsme na chaloupce a je nám dobře. Jen to počasí by mohlo být lepší. Dětičky už mi spí- uštvala jsem je na kolech, tak si užiju hezký večer.
1. čer 2010 v 19:50  • Odpověz
To je hnus,já blila naposled při porodu a vadilo mi to na celý akci nejvíc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2010 ve 22:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.