• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Ahojda ženský :slight_smile:

Zdravím už z domu, pustily nás v pondělí s váhou 2750g :slight_smile:

Porod byl plánovaným CŘ v celkové anestezii (neurolog nedal jinak, kvůli hospitalizaci minulý měsíc) ... ale měla jsem chuťku z toho udělat komedii jako Bendová :grinning: Ve stylu ve čtvrtek jsem vařila pro kluky jídlo, aby tady měli co jíst, kdyby mě nááááhodou odvezli do porodky, pak přišly bolesti, byly čím dál pravidelnější, ale já netušila, že by to mohlo být k porodu, ale nakonec jsme raději jeli :grinning: Manžel mě masíroval na sále a těšili jsme se na přirozený porod, ale lékaři se pak zalekli, ale raději se uchýlili k operativnímu porodu :grinning: :grinning: :grinning:

Nějaké fotos :slight_smile:
2. čer 2010 v 10:05  • Odpověz
autor
markytkaaa: Vítejte doma :wink: Malá je úžasně vlasatá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. čer 2010 ve 12:31  • Odpověz
markyt to je drobek a to jsi měla docela pupek co? :slight_smile: to jste měli dobrodružný porod, co ty,jsi ok?
2. čer 2010 ve 14:17  • Odpověz
ahoj holky

Marky - holčička je krásná a moc gratuluji :grinning:

jinak u nás nic moc, začnu prohlídkou v úterý - srdíčko bije (to je všechno v pořádku), jsem v 7+3tt, mimi je o den mladší než dle PM, takže v pohodě. ale mám veliky hematom asi se zbytby druhého zárodku!!!, takže jsme asi měli dvojčata, kde to jedno nevydrželo a teď se čeká co se stane... no hrůza, takže jsou 3 možnosti, z toho 1 je že potratím i to zdravé mimčo, takže doufám, že to bude všechno v pohodě a hematom se bud vstřebá nebo začnu krvácet, ale mimčo se udrží. mám mít klid, nic nezvedat, moc se nenamáhat, více méně jenom ležet - s dvouletým dítětem??? a bez sexu :angry: . Zítra jdu na prohlídku k primářovi p. Kopeckýmu, tak uvidím co mi na to řekně on. do toho mi je pořád špatně, když se najím je to ještě horší, takže moc nejím a to mi je zase zle z hladu - no vyberte si :unamused:
dneska jsem byla v práci a asi začnu pracovat na plný úvazek, neb tam mám větší klid, než doma s dítětem :slight_smile:
2. čer 2010 v 15:00  • Odpověz
autor
@markyfrana: Tak hlavně ať Ti to dobře dopadne a mimčo to ustojí :wink:
Jinak toho druhého je mi líto, ale vy myslím chcete 3 prcky, tak třeba se ještě zadaří :grinning:
2. čer 2010 v 15:17  • Odpověz
marky uvidíš,snad se to vstřebá :confounded: :wink:
2. čer 2010 v 15:31  • Odpověz
markyfrana: držím palce, já měla také hematom, ale nikdo nevěděl kde se tam vzal a proč. Krvácela jsem, ale Bláňa se odmítla pustit :grinning: Tak se hodně šetři a držím palce :wink:

markytkaaa: malá je nádherná :dizzy_face: A co na ni říká velký bráška?
2. čer 2010 v 15:38  • Odpověz
Holky díky :slight_smile:

lenka: právě ani tolik né, u Páti jsem měla větší :wink: tady je fotka pupku před odjezdem do nemocnice ... takže den před porodem :slight_smile:

marky: snad se to vstřebá :slight_smile: Je to těžký, když ti řeknou odpočívej s dvouleťákem :sweat_smile:

konja: bráška je zatím zlatej fakt :slight_smile: pusinkuje jí, hladí ... občas mám teda pocit, že jí tou láskou umačká, ale zatím to ujde, musím zaklepat ... :slight_smile: ale říká jí Ferdo jako psovi co má u babičky :grinning:
2. čer 2010 v 17:58  • Odpověz
ha ... teda jako tady je ta fotka :grinning:

2. čer 2010 v 17:59  • Odpověz
markyt: veliká gratulace k holčičce, je krásná :wink:

marky: mooooc držím palce, ať se miminko udrží :wink: Ten stres Ti vůbec nezávidím :cry: Joo, s tím klidem jsou doktoři hrozně vtipný :angry: pak písni, co Ti řekl Kopecký

my byli včera zase na rhb, tak nám přidali ještě jeden cvik,a le už je to mnohem lepší, už prý celkem odpovídá na toho 3,5 měsíce, ale s ručičkami u pasení ještě pořád bojujeme, tak nám na to přidal zase jeden cvik, tak zase brečíme u cvičení spolu :cry: Ale je tak strašně hodnej a trpělivej, fakt zlatíčko. Odpo jsme byli na kyčličkách a sledování ukončeno, vše OK, tak mi to udělalo radost :slight_smile:
3. čer 2010 v 07:31  • Odpověz
autor
@kryserka To tak strašně letí, Venouškovi už jsou 3,5 měsíce :confused:

Dnes jsem byla na kontrole a u nás vše ok :wink:
3. čer 2010 v 15:24  • Odpověz
Možná už jste to zaregistrovaly, ale v Třebši hned za sportovní halou na fotbalovém hřišti postavili moc hezké dětské hřiště. Právě jsme se vrátili domů, děcka jsou ulítaný a nadšený. A co je super, že se do hospůdky na druhé straně dá jí t na pití, něco k snědku a taky na záchod :slight_smile:
5. čer 2010 v 11:43  • Odpověz
ahojda,
ženy my měli na dnešek dobrodružnou noc.Byli jsme si sednout na pivku a Adél spala u babičky.V noci zvonila,že Adél brečí že jí bolí ucho a asi hoďku se jen v postaly převaluje.Sme se teda oblíkli a jeli na pohotovost.Naštěstí to nic nebylo.Měla asi jen zalehlí ucho od rýmy.Na dětskej den co jsme měli dneska v plánu,jsme ani nejeli.Ted jsem Adél měřila a měla 37,5.Dostala Nurofen tak to snad bude dobrý.Máme jít večer do kina tak to snad nebudu muset odříct.
A asi zase dorazí mrcha.Tak divně mě tlačí břucho ale furt nic.

O tom hřišti vím a chystám se ho omrknout.
5. čer 2010 v 18:23  • Odpověz
konja mně to dneska říkal Miloš,co nejdřív se tam chystám :wink:
5. čer 2010 ve 21:03  • Odpověz
autor
madlina: Tak držíme pěstičky, aby mrcha nedorazila :wink:
noc nic moc, ale hnavně, že jste relativně v pořádku :wink:
37,5c nic není to bych ani nesrážela, ale děsím se docela úterka. Jdeme na spalničky.

holky slyšela jsem, že jsou u toho až 40c horečky je to zhruba po jaké době od očkování?? Já jen jestli je to ten den, za 3 dny nebo za týden??? My jsme zatím s žádným očkováním problémy neměly, tak doufám, že to snad nějak ustojíme :wink:
Kór když je venku tak krásně :dizzy_face: :dizzy_face: V týdnu půjdeme vyzkoušet už ten nový bazén, má být hezky a je prý vyhřívaný :wink:
Dnes jsme byli v ZOO a fakt jsme si to užili, proti minulému roku kdy jí zajímali jen čoklové :sweat_smile: to teď byla fakt paráda :wink:
5. čer 2010 ve 21:28  • Odpověz
Kinsli:Taky se chystíme na ten nový koupák. Do čtvrtka má být krásně, tak se těším, že se snad aspoň jednou letos vykoupem i jinde než v moři
6. čer 2010 v 07:20  • Odpověz
ahoj holky,dlouho jsme tu nebyla,ale nestiham,mame spoustu aktivit a pres den stihnu jen mailik a MMB a na MK max. IP :sweat_smile:
@markytkaaa - malicka je nadherna - fakt krasna princezna se Vam povedla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Holky koupaliste jdeme taky vyzkouset tento tyden,ted jel Ales s Terkou na fotbal.Az se vrati jdeme do te Trebse,obed uz mam uvareny od rana - bude cina s ryzi a bramb. polevka,takze spechat varit domu nemusim,ted jdu jen poklidit,Naty si da prvni spani.Odp. nakup,babicky,dalsi hriste,no snad to vsechno stihneme v klidu :grinning: . Koupaliste chceme tento tyden taky urcite vyzkouset - kdy tam holky pujdete ja zvazuju stredu a nebo ctvrtek. Mam dve tehulky kamaradky tak ji pisnu,treba to privitaji jako zpestreni a pujdou se mnou,uz jsme se predbezne domlouvali a ja to aspon nebudu mit jako honku na koupalku,protoze bych nevedela kterou driv nekde chytit :grinning: Naty ase plazi desne rychle,zacina i lezt,ale pak zjisti ze kdyz se plazi je tam rychleji :sweat_smile: ,takze je nekdy jak bumerang.Terezka je uz sikulka,ale vzdor bych rekla ze je snad nejvetsi ke trem rokum :sweat_smile: ,no myslim ze uz to bude lepsi a lepsi,obe si spolu hezky hraji,tak jsem rada ze jsou tak blizko sebe :dizzy_face:
Jo a asi dopadne ta Italie na konci srpna - teda ja budu teprve zitra volat do cestovky,zda maji jeste volne apartmany,chceme na stejne misto jako pred 2 lety,zname to tam,vim ze ej to super i pro mensi deticky jako je Naty a pojedou s nami kamaradi,tak to bude uplne super. Ale jeste se bojim tesit,vsak to znate,budu se tesit az bude den pred odjezdem :grinning:
6. čer 2010 v 07:55  • Odpověz
Tak mi pak řekněte jakej koupák je,já chodím pořád do padesátky a na ten novej se mi moc zatím nechce,myslím že tam bude hlava na hlavě. :unamused:
6. čer 2010 v 08:18  • Odpověz
Tak ta Trebes je uzasna - fakt nej hriste pro me teda zatim :wink: :slight_smile:,je tam dost atrakci a houpacky pro mrnata :grinning:,Naty byla nadsena a Ales jeste vic,kdyz si mohl dat pivko :grinning:
Lachtan me nevyhovuj,desne lidi a slunicko,tady je i stin :dizzy_face: a pro me neocenitelne - blizko zachody :grinning:
6. čer 2010 ve 12:24  • Odpověz
autor
Já koupák vidím tak na středu :wink: od kolika půjdete?? My tak 15h-19h. Ještě uvidíme podle toho v kolik se vzbudí Kačenka :wink:
6. čer 2010 ve 14:13  • Odpověz
My jdeme do Třebše,musím ten zázrak vidět :slight_smile: Jestli je tam stín tak super, u Lachtana je to ve vedru k nev ydržení.
6. čer 2010 v 15:50  • Odpověz
Je to tam hezký,oceňuju že jsou tam jiný prolejzačky než jinde. Jen Vanda teda reklamuje absenci písku.
6. čer 2010 v 19:14  • Odpověz
Leni a veris mi ze me ten pisek nechybi? :grinning: :grinning: :grinning: Terka by ho mohla stale na tuny - fakt sileny,stale ji to nepreslo,takze pro nas vede hriste v Trebsi,zitra tam odp. zajdeme az se vrati Ales,teda pokud nebude prset,to by se zmenil plan,Ales je rad doma,cely den jezdi po venku,takze mu nevadi byt s holkama doma a ja bych si zasla cvicit :slight_smile:
6. čer 2010 v 19:57  • Odpověz
lenkabu: já myslím, že ho tam ještě dodělají, protože hřiště ještě není celé hotové.
6. čer 2010 ve 20:19  • Odpověz
A u lachtana taky nebylo pískovistě hnedka :wink: Tak musíme doufat
6. čer 2010 ve 20:20  • Odpověz
Taky jsme dneska byli v Třebši :slight_smile: A hřiště super ... jen teda to vedro, na tom tartanu to byla výheň ... a ta hospoda, to je ten přístřešek na druhé straně travnatého hřiště? ... My jsme si pak byli sednout na benešovce na džus :slight_smile:

Jinak všem děkujeme za gratulace :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. čer 2010 ve 20:48  • Odpověz
Mně taky nechybí aspoň neni všude bordel,jen Vanda to cestou zpátky musí vzít ještě přes písek u Lachtana :grinning:

markyt jo to je ten přístřešek na druhá straně,mně to nijak nenadchlo,takovej pajzlík,ale když je žízeň nebo potřebuješ na záchod tak dobrý.
6. čer 2010 ve 21:31  • Odpověz
lenkabu: no tak hospoda není žádnej luxus, ale lepší než drátem do voka,ne? :wink: Když musíš, tak máš jít kam a nemusíš letět až domů, což je super. V úterý hraje manžel v Třebši fotbal, tak jsem ráda, že už se tam děti zabaví a můžeme se na něj chodit v klidu koukat. Do teď to bylo utrpení, Bláňa běhala do hřiště, Filip lezl po panelech, nebavilo je to tam. Řekla bych, že tohle je ideální hřiště pro tatínky. Vezmou dítě ven, dítě je nadšené, oni se kouknou na fotbal a ještě si dají pivko. Co víc si přít? :grinning:
7. čer 2010 v 07:00  • Odpověz
Konji - Ales tam chodi uz pekne dlouho a bere si sebou vzdy Terezku,jenze ta objevila tam vzadu u bunek kocicky a tak tam s ni musi min. 10x zajit :grinning: ,na hriste vbiha taky,no ale kdyz ji koupi krupky je chvilicku klid :grinning:
Me hospudka vyhovuje,Ales zna majitele,chodime si tam sednout na zahradku,kdyz mame chut na pivko a ted ze je tam hriste je to max. super,Ales si necha Naty a ja vezmu Terezku na druhou stranu vyblbnout :grinning:
7. čer 2010 v 07:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.