• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Me prijde fajn,ze nemame pisek vsude,hlavne v te puse :rolling_eyes: ,lachtan je fakt super hriste na blbem miste - strasne tam pali to slunicko a chodi desne moc mamin :grinning:
7. čer 2010 v 07:59  • Odpověz
holky, nevíte, kde je v hradci kavčí plácek? prý by to snad mělo být někde blízko masarykáče?
7. čer 2010 v 08:47  • Odpověz
Ahojda,
Krys, Kavčí plácek je u Malýho náměstí.Jak je hotel Eliška ,tak hned za rohem.Co tam má být?
7. čer 2010 ve 12:30  • Odpověz
madli díík :wink: To je tam, jako bych chtěla jít dolů na tř. ČSA? za dva týdny bude divadelní festival, a v rámci doprovodného programu tam má hrát můj brácha s kapelou :slight_smile:
7. čer 2010 ve 12:44  • Odpověz
Krys je to přesně z druhé strany.Jako kdyby si chtěla jít k soudu.
8. čer 2010 v 09:46  • Odpověz
díky moc :wink:
8. čer 2010 v 11:58  • Odpověz
Přidala jsem nový fotečky,tak mrkněte. :slight_smile:
8. čer 2010 ve 12:31  • Odpověz
@madlina - Adelka je kouzelna a teda mas doma klon - Adelka je cela ty :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: - to vis,ja tise zavidim,co tise hlasite zavidim :grinning: ,u nas jsou obe cely tatka :unamused: Ta masinka jezdi odkud - tchyne chtela jet s Terezkou,ale ja nevim zda by to vydrzela,jak dlouho jezdi apod.Ona to ma pry jako ritual,s kazdym vnoucetem ma vylety podle veku jednou za dva roky od tri let,mezitim moc zajem nekam je brat nema,ale ten vlacek vypada hezky,Terezku by to snad i zabavilo,ja si rada odpocinu,hlidani nasich babicek je takrka nulove,tak vyzvidam :grinning:
Peto ta pani na hldiani muze kdykoliv? Asi si od tebe vezmu kontakt,kdybychom chteli nekam s Alesem vyrazit,tak nemuzeme,nemame hlidani takze by se nejaka pani hodila. My byli naposledy na Silvestra,pak jen rychle nakupy pres den,kdykoliv si totiz reknu moji mamce,tak se ji nechce,boli ji nohy apod.,nejak me presla chut se uz ptat :pensive: a nas vztah dostava uz pekne zabrat,ze nejdeme jen my dva nekam, i kdyby na dve hodky :wink:
8. čer 2010 ve 12:48  • Odpověz
:grinning: Kacici: neříkej?? U nás je to stejné. Naši jsou daleko a tchýně mi při každé příležitosti naznačuje jak je nepostradatelná babička...., po hlídání jsou oba na zabití, protože babička všechno dovolí, nezakáže, štve mě, že mluvěj sprostě a jako strašná sranda to učej i děti.... Já dětem nedám najíst, protože vždy když přijdou k ní, tak jí vyjedí lednici.... navíc se teď chytili s manžou a i se švagrovkou, tak jsme ti špatní....
Teď is užíváme. Děti jsem v neděli odevzdala mamce na chalupě a chodím do práce na zkoušku. Jsem vyspalá, doma je uklizeno, vyžehleno.... no bomba. Srdíčko sice občas zapláče, ale když je slyším po telefonu, jak jsou spokojení a nechtějí jít ani k telefonu, bo nemají čas, tak je mi zase dobře.

Holky, už vám přišla mateřská?? Ještě že jsou děti pryč, protože my už žijem na výpary z ledničky :grinning:
8. čer 2010 ve 14:56  • Odpověz
Bebul neprisla,cekam na ni fakt nutne :frowning2: ,hajzlici,posilaji to snad dyl a dyl :angry:
To mas super,ze jsou deti spokojene u babicky :dizzy_face: A jak je v praci?
8. čer 2010 v 15:33  • Odpověz
Jo a musim se pochlubit,Natalka nam zacala dnesnim dnem lezt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. čer 2010 v 15:34  • Odpověz
V práci je to zatím dobré, 2. den. Děti 4 z 8 a jsou to ty méně problémové, tak ten hukot teprve přijde asi v září. Ale uklidňují mě, že 8 se jich tam zatím ještě nesešlo. Tak v to budu taky doufat, protože to už by byl fakt masakr.

Natáka je šikulka, asi po mamince :wink: , tak si to holky vybraly dobře, podoba po tatínkovi a šikovné a chytré po mamince :grinning:
8. čer 2010 v 15:39  • Odpověz
bebul - :grinning: ,tak drzim pesticky,at jich chodi tak akorat :wink:
No sikulka,spis bych rekla ze nikam nespecha,je vic v pohode,to Terca uz obchazela stul a co vim tak po ctyrech uz behala zavody :grinning: Ale hl. ze jde tak jak ma,pekne postupne :grinning:
8. čer 2010 v 15:43  • Odpověz
autor
@kacici : Tak to už budeš mít doma veselo :grinning: JO holka už ti končí relativní pohoda :grinning: :grinning: :grinning:
Teď už to bude jen horší... já umím povzbudit co :wink:

Paní Ti číslo klidně dám, ale když si budete chtít někam vyrazit tak Vám holky klidně pohlídám :wink:
My jsme se s paní nějak neshodly tak teď už jsem nervózní a čekám na tu PN. Papíry mám tak snad to nikdo nebude zdržovat a budu moc zůstat od dalšího týdne doma. Fakt už to ani nedávám, když mám vstávat v 5h tak jsem KO :confounded:
8. čer 2010 ve 21:28  • Odpověz
souhlas že třebeš je ideální pro tatínky,miloš byl nadšený.............a asi to způsobilo odliv od lachtan páč jsou vedra a už druhý den tady bylo max dvacet lidí :confused:

gratulace k lezení ,aspon se líp zabaví :slight_smile:
8. čer 2010 ve 22:44  • Odpověz
Ahojda,

kaci,děkuju za pochvalu.Adél mi je podobná až teď. Jako miminko byla podobná Petrovi ale co bylo nejhorší,měla období kdy byla celá tchýně.mašinka jezdí od muzea.Přesněji má nástupiště proti restauraci Bystřička.nedá se to přehlídnout.Je tam normální cedule jako na zastávce mhd. A Terka by to určitě zvládla.Jízda trvá tak půl hoďky.Pouštějí tam i info o Hradci,kudy se projíždí adt.To Adél teda moc nebralo.Spíš ji v každý zatáčce zajímala lokomotiva.No jo,naše dítě nevydrží 5 minut v klidu.
Blahopřeju k lezení.To teď budete mít doma veselo až se ti holky rozutečou každá na jinou stranu,co? :slight_smile:

Holky na to hřiště se chci juknout taky.Mám to v plánu na sobotu odpolko ale uvažuju jestli nezajedem na nový koupálko.
9. čer 2010 v 09:25  • Odpověz
Holky tak ja jdu chystat veci na koupalko,jdu dnes s Naty obhlidnout teren,zitra s obema - to bude ocistec,jdu totiz sama :sweat_smile:,tak se snad holky neutopi :sweat_smile: a v patek maji byt nejvetsi paraky,takze to asi zustaneme doma,max mlhoviste u lachtana a pak pres to desny vedro doma v chladku a po 15.00 ven zase na mlhoviste nebos tatkou na koupaliste. Pak pisnu jaky to tam bylo,dneska to bude v klidu a beze stresu,zitra se asi pos...,ale pujdu s dalsima maminkama co maji deti,tak snad na zachod budu moct jit v klidu :grinning: ,ale jeste to neni jiste,budu muset jeste zlakat tehu kamosku bez deti:grinning:
9. čer 2010 v 09:32  • Odpověz
Kaci,užijte si to.Já si budu "užívat"v práci.Máme tam na padnutí. :unamused:
9. čer 2010 v 09:38  • Odpověz
kac tak pak poreferuj jak koupálko :wink:
9. čer 2010 ve 12:24  • Odpověz
kaci: tak to máš můj obdiv, já bych teda sama s klukama na koupálko nešla, leda by mě pak odváželi rovnou do Bohnic :confounded:
9. čer 2010 ve 12:37  • Odpověz
Tak já už na koupadlu byla včera s Fildou a spokojenost. Jen to vstupný by mohlo být jiný, ale co se dá dělat. Jinak je to tam opravdu moc fajn :dizzy_face:
9. čer 2010 v 15:21  • Odpověz
autor
Tak mi teď Kačka smazala celý příspěvek :angry: Znova to psát nebudu ) mi jdeme vyzkoušet bazén od 17-19h
9. čer 2010 v 15:22  • Odpověz
já tak koukla dnes jen z auta.................je tam někde kousek stínu?
9. čer 2010 v 17:11  • Odpověz
lenkabu: stín je u dětských prolejzaček, je tam pergola. Jinak stín není :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale můžeš si za 40,- půjčit slunečník. Jo a na dětském hřišti mají gumový povrch, který teda na tom slunci byl příšerně rozpálený, tak doporučuju vzít nějaké botky
9. čer 2010 v 19:42  • Odpověz
Dík :slight_smile: Na koupaliště bez stínu nejdu,jsme všichni albíni,bysme tam zhebli :sweat_smile: až bude pod mrakem nebo menší teplo. já jezdím ráda do pardubic na sluneční pláž jestli znáte,tam je spousta stromů.
9. čer 2010 v 19:44  • Odpověz
Holky tak bazen pro deti super :dizzy_face: ,ja jsem nadsena. Zitra jdeme znovu i s Terezkou,nakonec jsem ukecala dedu :sweat_smile: ,sice se cukal,ale uz jsem nevydrzela a vycetla mu ze ostatni kdyz maji babicky a dedecky za rohem,tak aspon jednou za cas venovat pul dne vnuckam neni tolik :sweat_smile: ,ze zavidim vsem mym kamaradkam co maji dedy i babi funkcni a co vic,vubec si nerikaji,oni maji zajem o vnoucata ze sve strany a tesi se. No tatka se asi chytil za noc a pujde s nami,jdeme jen od rana do 12.00,pak prejedeme s obema domu,aspon se vyspi v golfkach :slight_smile:Pak budeme doma a odp na zharadku na pivko s obema hokama,ale jeste uvidim,mozna zustanu s Natalkou doma.
Holky ta Terka neuveritelne zlobi :sweat_smile: :rolling_eyes: ,ja uz nevim co s ni,dnes na zpivankach projecela 70% hodiny - rev,krik,plac,utikala ke dverim,no uz jsem to chtela vzdat a jit domu :pensive: Je hrozna asi posledni tyden,max. vystupnovala svuj vzdor :sweat_smile: a to odmlouvani a neposlouchani,,netusim co se to s ni zase deje :unamused:
Leni stin tam je u detskeho koutku,je tam takova striska a pod ni stin,ale musi byt rychla,my meli dneska mista tam a rekla bych uplne suproveprimo u lavicky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:Nebo se da pujcit slunecnik :wink:Vlozim vecer nejake fotecky
9. čer 2010 v 19:45  • Odpověz
Holky tri fotecky,jedna Naty a dalsi dve vyfocene detske koupalko :wink:
9. čer 2010 ve 21:35  • Odpověz
Ahojda,
to jste mě s tím stínem -nestínem moc nepotěšili :frowning2: .vypadá to,že to letos zase jistí koupálko v Pardubicích.
10. čer 2010 v 10:17  • Odpověz
Je to tam krásný,to teda jo :slight_smile: Dneska to řešily i matky na yamaze a velký nadšení teda nebylo,jak jsem říkala,hlava na hlavě,to se dalo čekat. Já to prubnu někdy brzo ráno nebo večer,přes den ani náhodou,to zamířim taky do pardubek :slight_smile:
10. čer 2010 v 11:39  • Odpověz
lenkabu: já tam šla s Fildou od půl jedný a cca do tří hodin to šlo, moc lidí tam nebylo. Ale víkendy asi budou šílený :pensive:
10. čer 2010 v 11:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.