• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
ahoj holky
prosím Vás, jak je to s tím screeningem v 1. trimestru? To se chodí ně nějaký "spešl" UTZ nebo to klasicky dělá moje dr při kontrole? já mám jít v pondělí na krevní testy, ale víc o tom nic nevím. další poradnu mám 12.7., tak jestli to bude to utz??? moc tomu nerozumím a zapomněla jsem se jí zeptat, neboť jsme zase řešily genetický utz, stále přetrvávající hematon atd....
16. čer 2010 v 19:14  • Odpověz
marky jak která, moje to třeba dělá ale musí mít na to speciální atest takže většinou posílají do nemocnice,zavolej jí :wink:
16. čer 2010 v 19:15  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš do fóra to, co patří do interní pošty".
16. čer 2010 v 19:15 • markyfrana
autor
@markyfrana : Já jdu na krev 24.6. a UZ 14.7. tak to by vycházelo s tím tvým datumem :wink:

Holky mám 2.7.-25.7. dovolenou, no to bude paráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. čer 2010 ve 20:17  • Odpověz
autor
teď jsem přemýšlela co tam bylo napsáno, že to admini smazali, a už vím :grinning: :grinning: :grinning:
No jo Marky asi zapomněla :wink:
16. čer 2010 ve 20:38  • Odpověz
16. čer 2010 ve 20:58  • Odpověz
autor
@markyfrana: Foutky jsou fakt krásný, my chceme jít v říjnu :wink:
16. čer 2010 ve 21:07  • Odpověz
já chci jít znovu někdy v prosinci - těsně před porodem s břichem a Denisou :grinning:
16. čer 2010 ve 21:10  • Odpověz
marky výborný, všechny ženský ve vaší rodině jsou úžasně fotogenický :slight_smile:
17. čer 2010 v 08:26  • Odpověz
autor
To já s břichem taky, ale zase nechci být jako koule s Kačí jsem vypadala na tom 37tt šíleně :grinning:
takže teď to zkusím okolo 30tt
17. čer 2010 ve 13:40  • Odpověz
Tak jsem dnes dělala svůj první svatební dort. Já byla nervózní jak kdybych se měla vdávat sama :sweat_smile: Pořád jsem si jen říkala, že to nesmím podělat, protože kdyby někdo podělal můj svatební dort, tak bych ho zabila :sweat_smile: Před chvilkou si ho kámoška odvezla, tak doufám, že přežil cestu a neopadal :sweat_smile:
http://truhlarovi.rajce.idnes.cz/Dorty/#IMG_3543.jpg
18. čer 2010 v 16:48  • Odpověz
Konji parada :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Prosim te muzu poprosit o dortik pro holky na cervenec? :sweat_smile: Budu potrebovat dva s rozdilem tydne mozna 14 dnu :sweat_smile:
Holky mam velkou prosbu,kde bych sehnala rakev na auto?Potrebujeme jen pujcit na dovcu na konci srpna - nekde v autopujcovnach?Vim ze ji kdysi nekdo z vas taky shanel,moc dekuju za rady :slight_smile:
18. čer 2010 v 16:58  • Odpověz
kacici: není problém. Písni přesný termín a domluvíme se :wink: Na rajčeti mám všechny dorty co jsem zatím dělala, tak to okoukni a nebo navrhni vlastní, zvládku SKORO všechno :wink:
18. čer 2010 v 17:12  • Odpověz
Ten dort je krásnej,já bych ho sežrala jak vidim tu spostu marcipánu :grinning:

kaci mně napadají jedině autopůjčovny jinak netuším.........jedete autem do itálie? to by Vanda nedala. :confused:
18. čer 2010 v 17:38  • Odpověz
@konja - urcite bude jeden na treti vikend v cervenci,slavime to 2x,jednou s moji rodinou,podruhe s A. rodinou. Chtela jsem pect sama ovocny,ale priznam se ze ty marcipanovy jsou uzasny a nemaji chybu a hl. kdyz to nedelam sama(ani to neumim s marcipanem),tak by to dopadlo urcite katastroficky :grinning:(vim,ze by se to nedarilo tak jak ma) a chutna me dort o mnohem vic :grinning:
Dneska nehlidal Blanicku dedecek? Videla jsem podobny kocarek s panem na Benesovce :wink:
Holky Naty rekla prvni sluvko - MAMA :dizzy_face: ,az na to ze stale krici a haleka cely den a je jak klistatko :sweat_smile:
18. čer 2010 v 17:41  • Odpověz
Leni Terka to da v pohode,docela cestuje rada,paradoxne na to jak krici a rve,ze? :sweat_smile: No a Naty to bude orsiek,uvidime :slight_smile: . K narozkam dostanou to prenosne DVD do auta,tak snad na chvilku zabava bude az se vzbudi,chceme jet pres noc :wink:
18. čer 2010 v 17:42  • Odpověz
Tak s DVD asi jo :slight_smile: Mně Vanda prudí po hodině jízdy že chce ven tak si nedovedu představit jet autem do zahraničí :pensive:
18. čer 2010 v 18:29  • Odpověz
kacici: jj, hlídal :slight_smile:
18. čer 2010 v 18:47  • Odpověz
autor
My minulý rok jsme to zvládly a teď myslím, že by to bylo taky bez problémů :wink:

@kacici : Rakev fakt v autopůjčovně, není to ani moc drahý, já ji minulý rok sháněla :wink: Nakonec jsme to narvali do auta :grinning: Tak jsme nakonec ani nepotřebovali. A od dalšího roku na dovolenou asi jedině s vozíkem :grinning:
Já chtěla koupit auto, Lukáš paradoxně, ještě nechce. Že by si stejně musel nechat felícii na ryby, což jsem říkala ať na to zapomene, že nebudeme ptalti 2x pojištění. Takže uvidíme :wink: Při nejhorším to vozejk jistí :grinning:
Na nějaké přemisťování nám to zatím stačí i ve čtyřech :wink:

@konja Dort super :wink:

Jinak včera byla Marky ve stejné hospodě co my a Kačka s Deniskou dělaly dobrý bugr :grinning: :grinning:
Deniska vzala lopátku a začala házet písek, Kačka se řechtala jako šílená a házela ho pak taky.
Tak jsem čekala kdy to jedna druhé hodí do očí a nastane řev :sweat_smile: Ale dobrý :grinning: :grinning:

Ráda tam chodím, ale skoro vždycky je tam nějaký problém, takže raději budeme chodit do severky, tam je taky pískoviště.
Minule tam byla jedna agresivní holčička tak jsem pořád lítala jako trhlá, aby jsme pak ještě neskončily s rozseknutou hlavou. Takže jsem z toho měla prd. A teď mi zase Kačka vlítla pod houpačku, Vypadalo to dost děsivě, ale naštěstí byla jen trochu odřená. Ale ječela jako tur :unamused:
18. čer 2010 ve 20:59  • Odpověz
autor
@kacici : V týdnu budu mít ranní :wink: a v tom dalším odpolední a pak už 3 týdny dovolené :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2010 ve 21:01  • Odpověz
Kinsli a ve které hospůdce jste byli?
19. čer 2010 v 08:39  • Odpověz
Hodila jsem do albumu ukázku toho,jak to vypadá když přijedou....Koukněte se sami :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2010 v 08:42  • Odpověz
autor
@madlina ve vinném šenku u polikliniky :wink:
jdu juknout na fotky :wink:
19. čer 2010 v 09:24  • Odpověz
autor

@madlina No to je úžasný :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2010 v 09:26  • Odpověz
Tam taky občas s holkama zajdeme.

A ještě lepší je,když odjížděj ,všichni mávaj a řvou na ně ahoooooooj. :grinning: :grinning: :grinning: .Se normálně válíme smíchy.
19. čer 2010 v 09:29  • Odpověz
autor
@madlina Jak máš další týden směnu???
19. čer 2010 v 09:31  • Odpověz
Bohužel odpolko.Mohla bych na chvílu jen dopolko.
19. čer 2010 v 09:32  • Odpověz
autor
@madlina Tak to máš protisměnu :frowning2: Já mám teď ranní a další týden odpolední. Nevadí od 2.7.-25.7. mám dovolenou tak pak někam vyrazíme :wink:
19. čer 2010 v 09:33  • Odpověz
Super.Budu moct až po 10.7. Třetího odjíždíme na dovču.
19. čer 2010 v 09:35  • Odpověz
autor
@madlina Jasně není problém my odjíždíme až 18.7. jinak budu v HK :wink:
19. čer 2010 v 09:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.