• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Tak super.se ozvu až přijedem.Ale i než odjedem. :wink:
19. čer 2010 v 09:38  • Odpověz
autor
@madlina Tak super, holky nemám u sebe tel. :frowning2: Budu ho mít asi až večer, tak jestli máte někdo tel na Lenku tak mi ho prosím napište do IP. Moc díky
19. čer 2010 v 11:28  • Odpověz
kinsli já myslím že do večera nic nezmeškáš :grinning: píšu IP
19. čer 2010 v 16:07  • Odpověz
autor
@lenkabu : Jasně, já už myslela, že jsi na hotelu :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2010 v 17:49  • Odpověz
Jsem sama doma, Miloš pryč pracovně,Vanda u babičky,dala jsem vanu a je mi krásně,skoro hotel :grinning:
19. čer 2010 v 18:10  • Odpověz
Tak se nabaž, hezky si odpočiň ať máš na výkon hodně sil a je to brzy za Tebou.
Miminko, kojení,.... skoro Ti závidím toho drobíška :wink: , muchlováníčko s miminečkem
19. čer 2010 ve 21:25  • Odpověz
autor
@lenkabu : Doma už chybí jen ta hodná teta co za tebe navaří :grinning: :grinning: :grinning:

@bebulka1: V kolik jste jeli domů??? Hoď pak nějaké fotky :wink: My měli foťák jen půjčený, takže fotky budou , až .. až :frowning2:

Jinak jsme se holky úžasně vyspala :dizzy_face: Už jsem byla fakt úplně KO. V pátek jsem šla spát v 14h-16:30h a pak od 21h - 7h :grinning: :grinning: :grinning:

Jako to vstávání na 5h fakt už moc nedávám, ještě tak do středy, pak už je to děs :confounded:
19. čer 2010 ve 22:10  • Odpověz
Tak jsme byli včera kamarádce na svatbě a teda něco takového jsme ještě nezažili. Kamarádka je ruska a brala si také rusa a to byl teda mazec, všechno samí rusové, češi jsme tam byli jen já s manželem a ještě dvě kámošky ze střední školy. Asi mě upadne hlava, vodka tekla proudem, neustále se muselo za mohutného skandování pít na štěstí nevěsty s ženichem, pokaždé se muselo pít až do dna, oni nás při tom hlídali aby jsme to nešidili! :stuck_out_tongue_closed_eyes: S Leošem jsme byli na šlupky už po půl hodině :sweat_smile: Ale co mě nejvíc šokovalo, oni měli moderátorku! Přijeli jsme tam až na odpolední zábavu, ona na nás už čekala na chodbě, uvedla nás do sálu, každému představila kdo jsme, měla tam o nás napsané informace a pak jsme museli do mikrofonu před celým sálem gratulovat novomanželům a pronášet děkování. No v pr..li bych se viděla :sweat_smile:Pak se muselo tančit, když jsme si jen na chvilku sedli, tak už u nás byla organizátorka a zvedala nás, tančilo se na samé ruské hitovky, pak jsme dostali takové ty třapaté koule co mají roztleskávačky a do toho vodka,vodka,vodka! :stuck_out_tongue_closed_eyes: U rusů není normální, že je jeden proslov na začátku hostiny, ale v průběhu hostiny musí každý něco říct na počest novomanželů a po každém proslovu se samozřejmě musí pít co jiného než vodka! Těch hostů tam bylo k padesáti! Takže člověk je hned totálně zbouranej, do toho moderátka která se vás snaží neustále zapojovat do různých veselostí, scének a soutěží :stuck_out_tongue_closed_eyes: No myslím, že na tuhle svatbu nikdy nezapomenu :grinning:
20. čer 2010 v 08:21  • Odpověz
Ahojda,
takže svatba s velkým S. Mě by asi vyvedli,vodku zrovna moc nemusím.ještě tak do džusíku ale jinak brrrr.
20. čer 2010 v 10:25  • Odpověz
autor
já jakož to téměř abstinet bych fakt neuspěla. Nepiji ani na silvestra, prostě mi to nechutná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ještě tak snesu curacao s juicem, ale to se tam určitě nepodávalo :grinning: :grinning: :grinning:

My jsme byli zase pozvaný na Ukrajinské - Ruské vánoce. Bylo to fakt nádherné, byla jsem unešená :dizzy_face:
20. čer 2010 ve 12:51  • Odpověz
Holky já se taky snažila bránit, protože tvrdý alkohol nepiju, ale ono to tam prostě nešlo!Nalili vám holinu a pij,pij,pij do dna a když jsem říkala, že ne, že tohle nepiju tak se na mě koukali jak na vraha, že to teda ne, že to je na štěstí nevěsty a ženicha a nejde jinak. Z odmítnutí hrozil pomalu mezinárodní konflikt :grinning: :grinning: :grinning:
20. čer 2010 v 15:05  • Odpověz
Kinsli: my tam byli snad až do konce, pak už sklízeli atrakce, skákací hrad a zbyli tam jen dospěláci u pivka... pak jsme sedli na kolo a frčeli dom. Fotek jsem moc neudělala, hlavně svoje děti na různých atrakcích, ale teď jsem spíš pozorovatel a hlídač a fotit dost zapomínám.

Konja: tak to by pro mě bylo za trest a kdyby to nešlo jinak než napít se, tak bych asi i odešla, protože do pití se nutit nenechám, je mi z toho zle... navíc vodka - stojí mi hrůzou všechny chlupy.
20. čer 2010 v 15:08  • Odpověz
autor
@bebulka1 My by taky vyhostili :grinning: :grinning: :grinning:
20. čer 2010 ve 20:12  • Odpověz
Bebulka1: no já taky tvrdý nepiju, max. si dám malý pivko, ale přežili jsme :grinning: Ono odejít z kamarádčiny svatby bych si asi neodpustila, mrzelo by mě to, ona mě byla za svědka a je to nejlepší kamarádka. Tak jsem se prostě mezi tím prolejvala colou, vypila jsem ji snad dva litry a tak se ta vodka hodně naředila, že to šlo. Ale v deset jsme už museli utéct, protože už se nám začínal motat jazyk a byl by průšvih :grinning: Ale r áno naštěstí dobrý, měla jsem strach že mě bude zle, ale bylo mě fajn. Ono se to nesmí míchat a musí se hodně pít nealko.Pak se to dá zvládnout :sweat_smile:
20. čer 2010 ve 20:58  • Odpověz
Svatba by mně taky zabila,máte výdrž :wink:

Abych nezapomněla,Kubovi všechno nejlepší k narozeninám :slight_smile:
20. čer 2010 ve 22:16  • Odpověz
autor
Také přejeme vše nej :wink: Nevím proč, ale myslela jsem si že je v červenci :zipper_mouth:
20. čer 2010 ve 22:30  • Odpověz
že Kuba moc děkuje :slight_smile:
21. čer 2010 v 11:44  • Odpověz
tady je s dortem :slight_smile:
21. čer 2010 v 11:46  • Odpověz
@kinsli v červenci je Tobíšek od maato :slight_smile:
21. čer 2010 v 11:47  • Odpověz
Asi to už vítě, ale kdyby někdo ne, tak Lenka dnes v 12:35 porodila holčičku, jmenuje se Alice Martina, měří 51cm a váží 3910g. Je to teda pořádný kus baby :grinning: Ale všichni zůčastnění jsou v pořádku :slight_smile:
21. čer 2010 v 15:03  • Odpověz
No míry exkluzivní :slight_smile: To u nás nebudeme mít ani na šestinedělí :grinning: :grinning: :grinning:
Gratulace samozřejmě a ať holčička dělá jen radost :dizzy_face:
21. čer 2010 v 16:26  • Odpověz
autor
Lence moc a moc gratulujeme :dizzy_face:
Ještě 4 cm a 90g a byla by to Kačenka :grinning: :grinning: :grinning:
Dvě jména super, chtěla jsem dát Kateřina Anna , ani nevím proč jsem to nakonec nedala :frowning2:
Teď u druhého už chci jen jedno jméno :wink:
21. čer 2010 v 17:43  • Odpověz
Taky moc gratulujeme. Holky hodně klidu, pohody, zdravíčka....

Já jsem na tohle konzerva a prostě 2 jména bych nedala. Beru, něco jiného při křtu... ale mít civilně 2 jména :dizzy_face: .
Stejně tak nechápu, nechávat si svoje i manželovo přijmení, pokud k tomu nemám nějaký extra důvod (slavní předci a není v rodině další nositel jména..., nebo když je už z prvního vztahu dítě a mělo by jiné přijmení než matka) v tom případě to chápu, ale jinak mi to přijde jen jako módní záležitost a snaha napodobovat naše ,,celebrity ".
21. čer 2010 v 18:05  • Odpověz
@markytkaaa kolik teď máte? :wink:
21. čer 2010 ve 20:12  • Odpověz
Ahoj,
letím jen pozdravit.Byli jsme v Siku utrácet,hodila jsem do sebe obídek,připravila Adél věci na cvíčo a za chvílu letím do práce.Omlouvám se,nedočítám,nestíhám.Aspoň dneska ne.

Peťo,nemá tvůj manžel tento týden odpolední? Myslím že se stavoval u nás na lince.Ale nebyla jsem si jistá jestli je to on,tak jsem byla raději ticho.
22. čer 2010 ve 12:50  • Odpověz
autor
@madlina : ano má :wink:
22. čer 2010 ve 12:55  • Odpověz
Hm,tak to byl asi on.Teda aspoň co jsem ho viděla na fotce. :slight_smile:
22. čer 2010 ve 13:03  • Odpověz
Ahojda holky,
mám prosbičku, mohli byste mi písnout do IP kontakt na nějakou osvědčenou paní na hlídání??
Kamarádka se na podzim vrací do práce a potřebovala by hlídání tak 2x do měsíce dopoledne pro půlročního chlapečka.
Dík
23. čer 2010 ve 13:10  • Odpověz
Holky, nechtěla byste některá dětský olej od Weledy? Je úplně nový, jenže jsem ho poletla s kojeneckým, a ten dětský obsahuje heřmánek, na který máme alergii :frowning2:
23. čer 2010 ve 13:42  • Odpověz
autor
@bebulka1: Tak to Ti neporadím :frowning2: Já bych 2 dny v měsíci klidně dala :grinning: Ale já budu do listopadu v práci :frowning2:
Jedine kdybych měla odpolední :wink: To budu jezdit od 15h :wink:
Jinak o nikom nevím :frowning2: ten kdo hlídá tak chce na plno né na pár hodin v měsíci :frowning2:
My jsme Kačenku vyřešili protisměnami :wink: Doma se v podstaťe jen vystřídáme, já přijdu a Lukyn odchází do hodinky do práce :wink:

@kryserka: My už používáme jen mléko :wink: Tak se zeptej tam kde jsi ho koupila jestli by Ti ho nevyměnili :wink:

@madlina: Jo to byl asi on :wink: Já teď zrovna dělám s paní co pracovala v Buhleru :grinning:
23. čer 2010 ve 14:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.