• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
Jo úplně bych zapomněla na to nejdůležitější. Byly jsme se včera podívat na Lenďu :wink:
Malá je nádherná, vlasatá :grinning: :grinning: Lenka běhá jak křepelka :grinning:
No tak takové štěstí bych chtěla alespoň na podruhé mít :wink:
23. čer 2010 ve 14:34  • Odpověz
Kinsli: tak super, kdybych na nikoho nenatrefila, tak budu myslet na Tebe. Díky
23. čer 2010 v 17:12  • Odpověz
autor
@bebulka1 : Jasně v pohodě :wink:

Kačí: IP :wink:
23. čer 2010 ve 20:36  • Odpověz
Uf,se mi konečně podařilo vložit do alba fotečky.Tak jestli chcete,jukněte.
24. čer 2010 ve 12:30  • Odpověz
autor
@madlina fotky jsou super, Kačka by v kině vydržela max 5 minut :grinning: :grinning: :grinning: Zatím ji stále pohádky absolutně nezajímají kouká pouze na PC na videa :wink: No alespoň něco.
24. čer 2010 v 15:55  • Odpověz
čus ženy dík za gratulace :wink: porod super,Alice hodná,teď mi tu spí obě děti a ani se neviděli,naši dovezli Vandu spící :slight_smile: časem sepíšu porod a dám to do alba :wink:

bebul jsem též konzerva a dvě jména bych nedala bez pádného důvodu,Martina je po kamarádce co mi umřela, jsem jen čekala jestli ještě někdy porodím holku aby to jméno mohla mít,žádný další dítě dvě jména mít nebude :wink:
24. čer 2010 v 16:35  • Odpověz
autor
@lenkabu: Já Anna chtěla dát taky po tetě která zemřela když jsem byla ještě těhu :frowning2:
Mám tě pozdravovat od doc. Rešlové, chtěla se za tebou zastavit, ale prý toho měla hodně a dostala by se k tobě až pozdě večer :wink:

Jinak vítej doma :dizzy_face: doufám, že budu mít štěstí jako ty a porod bude ok a hlavně tu hodnou holčičku bych si moc přála :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

24. čer 2010 v 18:52  • Odpověz
leni: "žádné další dítě dvě jména mít nebude" ... na jakém počtu dětí chcete skončit? ... ještě zkusit toho chlapečka jo? :slight_smile:

Jinak jsem si zpětně četla diskuzi ... tak rok zpátky, kdy tady bylo prohlášováno, že rozdíl určitě pět let a více :grinning: a teď jsou tady maminy a čekatelky a pět let vzalo za své :grinning:
25. čer 2010 ve 21:18  • Odpověz
autor
@markytkaaa : Lenďa chce 4 děti :wink: a ten rozdíl 6 let je od dalších dvou :wink:
Jako třetí až bude Vandičce 6 let :wink:

Jinak my už končíme :grinning: tedy vyšlo mi kdysi že budeme mít 2 holčičky a chlapečka, ale
já bych to nechala na těch 2 holčičkách. Ale co já vím co bude za 7-8 let.
Třeba pak nějakého mazlíka budu chtít, ale dost o tom pochybuji :grinning: Já už to spíše vidím tak
že v 35 letech budu mít obě děti školního věku už budou velké tak můžou na prázdniny k babičce a my si budeme
moc s tatínkem užívat :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2010 ve 21:55  • Odpověz
Tak Filda byl dneska ve škole pasovaný na námořníka a už je prvňáček http://www.youtube.com/watch?v=MyU-56LfneU
Holky já bulela jak želva :sweat_smile: Vždyť se teprve nedávno narodil, je to ještě takovej ňoumík mrňavej a on už půjde do školy :sweat_smile:
25. čer 2010 ve 23:59  • Odpověz
autor
@konja : hezký :dizzy_face:
26. čer 2010 v 08:27  • Odpověz
konja to je hezký :slight_smile:

no u nás byl první plán že druhý za 6 let ale mně se to nějak zalíbilo a plán jsem změnila :grinning: chceme 3-4,uvidíme jak na tom budu fyzicky a psychicky po třetím,co já vim kolik bude sil po třicítce :slight_smile:
26. čer 2010 v 09:04  • Odpověz
na víkend je miloš s vandou pryč tak mám voraz a sepíšu porod :wink:
26. čer 2010 v 09:04  • Odpověz
krásný víkend ženy :slight_smile: ,
tak to já bych chtěla ten věkový rozdíl pět let a vypadá to,že nám to snad i vyjde.A pak už končím. :slight_smile:
26. čer 2010 v 09:12  • Odpověz
Holky Adélka přišla o svý krásný lokýnky.Na dnešek spala u babičky,ráno přišla a koukám že má kratší culíky.Sice potřebovala přistříhnout konečky.Tak ji Petrova mamka přistřihla.Jenže nejmíň o půlku dýlky co měla.Samo jsem to obrečela a jsem pěkně nasraná.Omlouvám se za ten výraz.
26. čer 2010 v 10:56  • Odpověz
madli ostříhat mi tchyně dítě aniž by se zeptala tak si nedá za rámeček ci jí řeknu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: ani moje máma vandu nestříhá aniž by se zeptala
26. čer 2010 v 11:48  • Odpověz
Moje mamka by to taky neudělala.je pravda,že jsme ji chtěli nechat přistříhnout.Ale měli mi to říct.
26. čer 2010 ve 12:50  • Odpověz
autor
@madlina : Tak to by mě fakt nasralo :angry: :angry: :angry:
určitě jí ale brzy dorostou :wink:
26. čer 2010 ve 13:08  • Odpověz
autor
@lenkabu: tak co říká Vanda na sestřičku???
26. čer 2010 ve 13:09  • Odpověz
je nadšená jak kdybysme jí koupili dlouho odpíranou hračku :wink:
26. čer 2010 ve 13:10  • Odpověz
autor
@lenkabu Tak to je úžasný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Už se na to taky těším :wink:
26. čer 2010 ve 13:50  • Odpověz
Filda měl dneska poslední turnaj sezóny tak jsem fotila, můžete mrknout :slight_smile: http://truhlarovi.rajce.idnes.cz/turnaj_-_cerven2010/
26. čer 2010 v 18:26  • Odpověz
Koukám na diplom,je šikovnej :slight_smile:

Kdo si chce počíst tak jsem hodila do alba popisy obou porodů :wink:
26. čer 2010 v 18:55  • Odpověz
lenkabu: nojo, on se tu teď důležitě nosí :grinning: Od září bude chytat za Hradec, tak je manžel nadšenej. Snad ho to nepřestane bavit :sweat_smile:
26. čer 2010 v 19:33  • Odpověz
lenkabu: tak jsem si početla a teda měla jsi to super :slight_smile: To je fajn, že jste to takhle hezky zvládly :dizzy_face:
26. čer 2010 v 19:41  • Odpověz
o a to mi ještě dneska kámoška zdělila že je zase asi těhotná.pro jistotu mi přivezla ukázat i test.není si jistá jestli to nejsou zbytky pregnylu.Pak na nás tchýně vychrlila co musíme až budem na dovolený.No prostě "super"den.A to jsem si myslela jak si na chalupě užiju.
26. čer 2010 ve 22:18  • Odpověz
autor
@madlina: Na tchýni se vykašli :wink:
27. čer 2010 v 10:37  • Odpověz
madli tchýně jsou na knihu,já už to neřeším ale jednou to sepíšu a vydělám na ní majlant :grinning: jsem vyprávěla kinsli její poslední hlášku .. přišla za mnou 20 h po porodu a jedna z prvních otázek byla kolik kg mi zůstalo nahoře :grinning: na můj nevěřícný dotaz jak to mám vědět odpověděla že na oddělení hned za dveřma objevila váhu :grinning: po prvním porodu přišla zase za 4 hodiny abych ji naučila píchat injekce babičce :grinning:
27. čer 2010 v 11:34  • Odpověz
autor
@lenkabu: Jo ta je fakt hustá :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2010 v 11:57  • Odpověz
autor
@lenkabu Úplně náhodou jsem narazila na album nějaké holčiny, měla myslím nadpis alba bojovníček a nějaké klučičí jméno. Tak jsme jukla do alba a fakt děs běs. Měla tam psaný porod, no řvala jsem u toho jako želva, fakt strašný :angry:
Byla ve 40tt a šla do poradny a tam jí zjistili nějaké blbé ozvy. Tak jí vzali na porodnici a tam jim řekla jestli není malý jen unavený, že měla poslední 4 dny nějaké horečky a průjmy. Na to prý nereagovali a po dalším špatném monitoru to jí řekli ať se jde najíst, že je třeba hladový. Tak že vyrazili s manžou na oběd a pak si dala celou čokoládu ( to jí nařídili ) a vrátila se na monitor a opět špatný. Tak jí jako by přijali, ale nic neřešili. Někde ležela napíchnutá na monitor a vždycky prý jen někdo přiběhl a řekl, že je to špatný a tím to končilo. Nechápu jak to , že už po druhém monitoru jí nefikli a dítě nevyndali, na co jako čekali :angry: místo toho do ní až druhý den začali cpát tablety na vyvolání. Pak co jsem vůbec nepochopila jí šli píchnout vodu, to snad předpokládám, že se dělá jako první a né že jí narvou tabletami a po 6h jdu píchnout vodu. No ve finále jim malý přestal dýchat, rvali ho kleštěmi protože holka se vůbec neotvírala, poslední nález měla na 5 prstů a to ještě jí roztahoval doktor, malého dostali ven po 16 hodinách od doby kdy zjistili, že je něco špatně. Když se narodil tak už 7 min. nedýchal. Nakonec se jim ho podařilo oživit, ale řekla bych že bez následků to nebude, 7 min. je fakt dlouho. Holčinu prý 1,5h šili, no fakt hovada. Bych je snad žalovala :angry: :angry: :angry:
27. čer 2010 ve 12:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.