• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
kinsli: tohle se stát nám, tak jak znám manžela, tak by skočil doktorovi na krk a na místě by ho taky sedm minut nechal bez kyslíku :angry: Některé příběhy jsou hrozné :frowning2:
27. čer 2010 ve 12:49  • Odpověz
Kinsli to je síla.Bejt to já,tak petr udělá takový zle,by se panečku jinak smekali.

S tchýní se něktrý věci snažím neřešit ale moc mi to nejde.narážky typu že jsem špatná máma,že svýmu dítěti nerozumím,sory ale to si fakt líbit nenechám.
27. čer 2010 ve 13:33  • Odpověz
autor
@konja : Moc hezky napsaný :wink: Fakt chudák holka :frowning2: musela si pěkně zkusit jak fyzicky tak psychicky a navíc naprosto zbytečně. Kdyby jí hned poslali na císaře tak by bylo všechno určitě v pořádku. No jo jenže to je kdyby :angry: :angry: :angry:

@madlina: Já jsem strašná držka, já bych byla ironická :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a kdyby ona dělala debila ze mě udělala bych já dvojnásobného z ní :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2010 ve 13:47  • Odpověz
madlina: no toto říct mě tak bych už asi tchýni neměla....ležela by pár stop po zemí :angry: :grinning: :grinning: :grinning: Nenech si od ní kazit život, když to s ní nejde po dobrém tak se postav a bez okolků ji řekni ať jde do pr.ele a otravuje život někomu jinému :wink:
27. čer 2010 ve 14:10  • Odpověz
No kolikrát se musím hodně držet abych ji tam neposlala.naštěstí se Petr postaví za mě takže jsme dva na jednu.Když ona není zlá nebo to.Když potřebujem,tak pohlídá ale plete se nám do toho jak máme Adél vychovávet .
27. čer 2010 ve 14:16  • Odpověz
autor
@madlina : Mě zase přijde že já nekoupím nic pořádného na sebe :grinning:
co se týká bot tak buď jdou velké ( největší měla 0,6 mm ) nadměrek, nebo mají tenkou podrážku,
nebo.. nebo.. nebo. Ale to, že jí cpou do 2 čísla menších bačkorek je v pořádku :sweat_smile:
Ale já už takové to blbosti neřeším, buď nad tím mávnu rukou, nebo prostě řeknu, že u nás se chodí
v sandálkách, a neřeším to.
Zrovna jsem náhodou narazila na jednu mamču co na MMB nabízela fakt hodně věcí na holčičku 62-86
na donošení zadáčo. Tak jsem si to u ní blokla a když tak to tam odvezu ( myslím pro druhé ) . Stejně jí nedají na sebe nic co by bylo mladší
30 let, na to už jsem taky rezignovala a neřeším to, ode mne jí dají max tak punčocháčky a kalhotky protože to po klukách nemají :grinning: :grinning: jinak povinně do koskovaných kalhot a úpletových svetrů :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2010 ve 14:37  • Odpověz
Kinsli: to neřeš, Fildu s Blaničkou taky tchýně cpe do oblečení po klukách. Má toho plný kufry na půde. Ale já jsem zase ráda, děckám sebou nemusím dávat pomalu žádné oblečení, max. něco kdyby s nima šli někam mimo dvůr, tak ať nevypadaj jak chudobinec na výletě :grinning: . Ale hlavně nemám žádné prádlo a ani nic zničeného, hlavně Filda u nich na zahradě pořád něco montuje, vrtá, řeže, všude leze atd. a tak to oblečení podle toho vypadá. Takže sláva za staré hadry :grinning: Ikdyž občas mám co dělat abych se nerozesmála, když vidím ty modely :sweat_smile:
28. čer 2010 v 09:02  • Odpověz
tak u nás se tomu říká, ukrajinské děti. Taky tchýně hlídala a já přijela domů a když jsem viděla v čem děti běhají. přece je nebude strojit do hezkého>.... ještě si přivezla věci co má doma po manžovi a švagrovce a to byl teda gól. To jsem fakt uchcávala. Mates vypadal, jako když nosí oblečky po strším bratrovi. Bunda až pod kolena, rukávy zahnutý na 6x....
Ale tchýně je tchýně, mlčím, občas soptim, ale nikdo není neomylný a nezavděčí se všem. Ještě že manža stojí za mnou a svou matku bez okolků pošle do pr.... když vidí, že asi co nevidět bouchnu.
28. čer 2010 v 11:30  • Odpověz
autor
No tak koukám, že je to všude stejné :grinning: :grinning:
28. čer 2010 ve 12:33  • Odpověz
Kinsli: je to všude stejné, já mám teda navíc 2 tchýně a 2 tchány, takže občas soptím na 2x.

holkdy o víkendu jsme byli na leteckém dnu a užili jsme si to, super. Děti se svezly policejním autem, byl tam pán s výrem, sokolama a kánětem. Výra jsme si mohli i pohladit. Skákací hrad, letadla a akrobacie, motorka, psovodi... no fakt bomba. Bonbonek nakonec. Letěli jsme L410 nad Náchod a zpátky k Pardubicím. Víděli jsme Rozkoš, Náchod, Kuňku... a dokonce jsme se nepoblili, ale já měla asi 4x namále. Hodil s náma zatáčky a náklony, stoupáky, pády a bylo to teda drsný. Matěj to ustál úplně v pohodě, Aduš mi při těch manévrech pobrekávala a furt chtěla už vystoupit... ale když jsme vylezli z letadla, tak chtěla zase nastoupit a letět ještě jednou :grinning:
28. čer 2010 ve 12:44  • Odpověz
ještě jsem chtěla přidat fotky, ale skleroza je mocná :wink: a je to rychlost blesku :dizzy_face:
28. čer 2010 ve 12:56  • Odpověz
ukrajinské děti :grinning: moje tchýně zalitovala že všechno po klucích rozdala,no zaplaťpánbůh páč mi jednou dotáhla nějaký starý zavinovačky na Vandu a normálně na nich byly obrovský fleky jako od hoven :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem málem blila takže představa že by do něčeho od nich oblíkla dítě je nechutná.......ale já tam Vandu stejně z mnoha důvodů nedávám,když ji hlídá tak u nás doma.

ježiš 2 tchýně,bych seděla za vraždu už :grinning:

a letadlo obdivuju já bych se podělala strachy :grinning:
28. čer 2010 ve 13:24  • Odpověz
autor
@lenkabu Všechno nej Alici k prvnímu týdnu života :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2010 ve 13:30  • Odpověz
Děkuju :slight_smile:
28. čer 2010 v 15:42  • Odpověz
Holky tak dneska po dlouhé době přebaluje manža Bláňu po tom co se podělala. Já se tu chcechtám tak, že si asi čurnu :grinning: :grinning: :grinning: To jsou zvuky co se linou z pokojíčku - fůůj, se pobl.ju, no já se na to můžu vys.at, jak tohle může udělat malý dítě, b lééé to je nechutný :grinning: :grinning: :grinning: Tak na něj volám, že já tohle likviduju narozdíl od něho každý den, tak ať si nestěžuje, ale on tvdí, že já nelikviduju určitě takhle smrdutý, že to mu udělala naschvál :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2010 v 15:44  • Odpověz
Ahojda,
tak jsem byla celej víkend naštvaná na tchýni že ostříhala Adél a neprávem.Byl to tatínek. . :sunglasses:
28. čer 2010 v 19:14  • Odpověz
konjo že radím dítě vložit do sprchy :grinning: :grinning: :grinning:

madli dobrý se bál se přiznat když tě viděl ne? :grinning:
28. čer 2010 ve 21:33  • Odpověz
autor
Tak to naštěstí by Lukáše ani nenapadlo, myslím ostříhat ji :wink:
Přebalit už vůbec ne pokakanou :grinning:, to dělal snad jednou když jsem byla na houbách a odmítla
se vrátit na chatu, abych jí přebalila :grinning:
Ona ale nějak krátce po roce přestala kakat do plín, chodila před odpoledním spaní na nočník a teď chodí ráno po probuzení a většinou i večer než jde spát :wink:
29. čer 2010 v 08:57  • Odpověz
tak to závidím Bláňa se pravidelně pokadí při spaní :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2010 ve 12:18  • Odpověz
konjo tak to je radost :grinning: Vanda zase neuznává nočník na kadění, takže stále do plín..........jo a úplně jsem zapomněla,mám pro tebe ty kalhoty z veselý nohavice,jsme pro ten balík jeli cestou z porodky páč Vanda se těšila na šaty s kapucou :grinning: chodíte k lachtanovi? já hned ráno a pak až večer ale kdybyste šli,tak stačí zavolat a já bych ti je kdyžtak hodila z balkonu :wink:
29. čer 2010 ve 12:22  • Odpověz
hojda,
taky blahopřejeme Alici k prvotýdeninám :grinning: .
Jojo tchánovce mám dvojmo a žádné pozitivum v tom nevidím :grinning:, možná mi i brzy lupnou nervy a budu za semetriku.

madlina: no vidíš, manža se snažil a ty ho ani nepochválíš :wink:, ale lepší manža o kousek, než děti a úplně na pleš, ne??? Ber to z té lepší stránky.

včera jsme byli na mlhovišti v labský a cca po půl hodině tam přikvačila horda menšiny, začali se tam koupat, vyměšovat a brali dětem hračky.... tak jsme se zase sbalili a jeli domů. Tady na zahradě v bazénu se nemusím bát, že chytíme žloutenici, vši.... Bylo to teda docela nechutný. Potkala jsem se tam s kamarádkou a té se infekční cikánka se žloutenkou vyblila do kočáru na 2 měsíční dítě :angry: - karanténa, odběry - celá rodina. Už mě ten přístup k nám coby rasistům pěkně štve, co jsou oni???

Bazén je v plném proudu, tak se klidně přijeďte ošplouchnout k nám :wink:
29. čer 2010 ve 12:35  • Odpověz
bebul bleju jen z tý představy,té paní bych asi ublížila :stuck_out_tongue_closed_eyes: zlatý mlhoviště u lachtana a jinak souhlasím není nad bazén na zahradě. já se časem určitě pozvu,zatím se placatíme jen za barákem,uvidim kdy se odvážim vyvézt děti dál :grinning:
29. čer 2010 ve 12:46  • Odpověz
autor
@bebulka1: No to je humus :confounded: mě naskakují žíly jen je vidím a stát se mi něco takového tak
to bych asi neprodejchala :rolling_eyes:

Jinak bazén super, my ho máme na balkóně :grinning: a druhý v Urbanicích :wink:
29. čer 2010 ve 12:53  • Odpověz
Já bych ji asi taky chytla pod krkem a u nadávek by nezůstalo, ale je pravda, že bych asi měla plné ruce práce obstarat mimi a nenechat ho v těch bli.....
Jen mě štve hygiena a město, že o tom vědí a nic nepodnikají. Prostě nucená karanténa, očkování a pro všechny děti po Hradci očkování zadara, protože nevíš kde se s tím potkáš.

Lenkabu: klidně přijeďte. Stín tu je taky, takže kočárek s mimáskem můžeš bezpečně odložit do stínu pod borovici.
29. čer 2010 ve 14:05  • Odpověz
bebul rozhodně využiju :wink:

já vážně uvažuju že nechám Vandu naočkovat proti hep A, v hexe je nesmyslně B,ale oni to áčko chytí hned,zatímco B až začnou souložit nebo fetovat :sweat_smile:
29. čer 2010 ve 14:07  • Odpověz
lenkabu: tak možná dneska tam vyrazíme. Filda ale chce abych pro něho šla do školy až na půl pátou, chce tam být poslední :sweat_smile: Tak bych pak cinkla :wink:
29. čer 2010 v 15:11  • Odpověz
Volej,mně teď obě spí a ven chodíme až tak na 18,tak bych to viděla na ten hod z balkonu...ale neboj jsme 1.patro :grinning:
29. čer 2010 v 15:56  • Odpověz
Ahojda,

já vím že to tatínek myslel dobře a odpustila jsem mu to :wink: .

Leni,Adé má první vakcínu proti A za sebou.nechali jsme ji očkavat než odjedem.
29. čer 2010 v 16:07  • Odpověz
Chtěla jsem napsat Adél.Dneska jsem perlila už v práci. :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2010 v 16:07  • Odpověz
Taky se připojujeme k řadě gratulantů.
29. čer 2010 v 16:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.