• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Bubli jedem do Itálie - Santa Catarina. Už jsme tam byli před dvěma rokama a je to penzion přímo u sjezdovky, proto jsme to letos vzali, že se nemusí nikam dojíždět atd. my jsme taky jezdili každý rok, akortá loni jsem musela vynechat už jsem byla trošičku "koule" :grinning: :grinning: :grinning:
23. led 2009 ve 20:37  • Odpověz
markyfrana: prosím, zkonkretizuj pojem "aby mohla capkat ve sněhu" :grinning: :grinning: :grinning: beru to jako, že holčičky jsou čilejší ... ale mám pocit, že jsme jakési brzdičky :grinning: i když mudra se snažila najít na Páťovi špek (na mě by ho našla hned a hledat by teda nemusela vůůůbec :grinning:), že má samý svaly ... ale tak nějak to vysportovává v leže filuta nebo v poloze na šukálistu :grinning:
23. led 2009 ve 22:49  • Odpověz
markyt - s chodítkem už chodí a když ji mám za ruce, tak taky :grinning:, (což nedělám, abych pak s ní nemusela pořád chodit za ruku) ale sama vůbec, vice méně sama nestojí, jenom opřená, ale nebaví ji jenom stát u nábytku, takže ho začala pomalu obcházet :grinning:

To ségry Alenka - to je čipera, ta už si sama popojde :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2009 v 08:16  • Odpověz
Holky jsou čiperný obě dvě :slight_smile: Vanda teda stojí sama chvíli,xluna to viděla včera v herně :grinning: Kolem nábytku trošku popojde ale tak 2 kroky a s chodítkem nevím,to nemám.
24. led 2009 v 08:27  • Odpověz
Pondělí nemůžu,Miloš bude pryč :frowning2:
24. led 2009 v 08:28  • Odpověz
V pondělí, bohužel, taky nemůžu. Petr má odpolední. Můžu pouze sudé týdny. :wink:

Vanda včera krásně sama stála, je to šikulka. :slight_smile:
24. led 2009 ve 13:34  • Odpověz
Teď nevím jestli se někoho nedotknu,snad ne,ale přijde vám tohle normální?

http://www.super.cz/clanek/29311-saudkova-tehotna-pritelkyne-kojila-dvouleteho-syna-na-verejnosti.html
24. led 2009 v 15:10  • Odpověz
leni je to hustý :slight_smile:, ve 2 letech bych ho takhle na veřejnosti nekojila :slight_smile: a když už, tak bych se trošku něčím zahalila. ale to jsou saudkovi, tam je všechno možné....
24. led 2009 v 15:19  • Odpověz
Mně na tom přijde divný že dvouletý dítě snad může dostat přesnídávku nebo něco,proč ho musí venku kojit?A ona je v 7.měsíci...to dává tělu hodně zabrat.
24. led 2009 v 15:53  • Odpověz
leni to je prostě mazec ... dvouletý dítě a závislák na koze :fearful: doma ať si kojí do puberty, ale na veřejnosti, už je to divný, když klučík co mluví si jde říct o prso, že by si dudnul :grinning:
24. led 2009 v 18:28  • Odpověz
autor
lenkabu: Proti gustu :grinning: v Tv přeci byly maminky co kojily ještě 13-leté děti :sweat_smile:
To už mě přijde naprosto nenormální.

Jinak na horách super, hned bych jela zase :grinning: Jen mě přišlo líto, že jsem si skoro nezalyžovala :frowning2: :pensive:
Lukáš říkal, že se domluví s taťkou, aby si vzal na některý den volno a jel si se mnou zalyžovat a Lukáš by byl v Hk s Kačenkou.
25. led 2009 ve 13:19  • Odpověz
autor
maato78: My měli na 6 měsících
70 cm a 7350g :wink: o 2 kg jste nás předehnali :grinning:
My budeme mít vaši váhu možná tak za půl roku :grinning: :grinning: :grinning:
Teď má na 9 měsících cca 7800g.

Půjdu vložit nové foto :wink:
25. led 2009 ve 13:30  • Odpověz
autor
lenkabu: ta nabídka se mi moc líbí, kdyby někdo jel s námi tak bych určitě jela :wink:
ty jsi psala že jedeš se švagrovou tak už máte pokoj obsazený. V tvojlůžáku by to byl se 3 dětmi asi masakr :sweat_smile:
25. led 2009 ve 14:15  • Odpověz
kinsli:klidně se zeptej třeba v květnovkách, nemusí to být maminky z HK :wink:
25. led 2009 v 19:41  • Odpověz
autor
lenkabu: nechodím tam, ale pojede snad kámoška :wink:
25. led 2009 v 19:49  • Odpověz
Aha,já myslela že chodíš...to je fuk, přihlásit se máme nejdýl 14 dní předem.
25. led 2009 v 19:51  • Odpověz
autor
xluna: Už jsem si Tě dala do přátel :wink:
Hoď tam nějaký fotky :wink:
25. led 2009 ve 20:29  • Odpověz
ahoj,
teď v pondělí nemůžu, ale někdy jindy bych na véču zašla :wink:
jinak Máťa podél nábytku už začíná taky dělat pár krůčků :dizzy_face: :wink:
25. led 2009 ve 20:56  • Odpověz
autor
caryfuk: Máťa je šikula :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. led 2009 ve 21:10  • Odpověz
to je šikulka....Vanda popojde když před sebou tlačí hrazdičku a kolem nábytku se dneska hodně rozchodila,čekám že bude brzo chodit,to padnu na prdel až začne :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2009 ve 21:23  • Odpověz
jj, až začnou chodit sami, tak to bude hukot :slight_smile: už se těším v létě na srazy :grinning: :grinning:
25. led 2009 ve 21:27  • Odpověz
autor
lenkabu: Dvoulůžkový pokoj máš 2 maminky a 2 děti nebo matka + dítě????
25. led 2009 ve 21:40  • Odpověz
kinsli:2 matky a 2 děti...pro prcky by to chtělo cestovní postýlku,mám dojem že je tam na dítě jen přistýlka.
25. led 2009 ve 22:15  • Odpověz
Holky,nejste některá účetní?Kamarád by potřeboval udělat uzávěrku v podvojném účetnictví pro občanské sdružení. Nabízí 5 000. Nabízel to mně,ale já z účta maturovala před 7 lety a nikdy to nedělal,tak bych to zprasila :sweat_smile:
25. led 2009 ve 22:40  • Odpověz
autor
lenkabu: Beru ho pro mamku hned, dělá to snad 100 let :grinning: :grinning: :grinning:
Shání kšefty na doma :slight_smile:
Tel. posílám do IP
25. led 2009 ve 22:50  • Odpověz
autor
lenkabu: tak nic, mamka dělá podvojný pro s.r.o.
25. led 2009 ve 22:58  • Odpověz
kinsli:myslíš že by to neuměla pro o.s.?to bude lehčí...
25. led 2009 ve 23:04  • Odpověz
autor
lenkabu: Prý je to úplně něco jiného.
26. led 2009 v 00:09  • Odpověz
Dobré ráno maminy :slight_smile:
tak jsme to s bubli přehodily na středu, tak kdyby se chtěl někdo přidat :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak v sobotu jsme byli na plese a dali jsme Denisu spát k tchýni, bála jsem se, jak to zvládne. Bála jsem naprosto zbytečně. Zvládly to spolu na 1 a my si je vyzvedli až po obědě a vůbec ji to nevadilo :grinning: Jenom jak jsme přišli, tak se tak krásně tulila....

Caryfuk: Máťa je šikula :slight_smile:

já jsem přes MMB koupila chodítko od Fisher Price (použité), a Denise to strašně líbí, pořád s tím capká. Jenom ji to musím přidržovat, protože to na našem linu hrozně rychle jezdí - koberec by byl lepší.
26. led 2009 v 07:46  • Odpověz
lenkabu: Tak jsem psala kámošce ohledně toho pobytu a shodly jsme se, že letos by jsme to asi ještě nezvládli. Příští rok by jsme ale jeli, to už budou děti chodící a bude to větší pohoda.Kámoška totiž ještě s malou ani moc nejezdí mimo domov, protože je to pro ni moc náročný (nechce na vveřejnosti kojit atd.,takže pobyt v cizím prostředí v tom případě je značně omezený :sweat_smile: ). Tak to necháme za rok, snad to bude taky.

Jinak jsme se včera vrátili z hor.Bylo to naprosto super. Blanka krásně spala v kočárku na sáňkách (dám do albíčka fotku kočárkosáňek) a Filip lyžoval v lyžařské školičce. Je to sice strááááášně drahý, ale fakt se to vyplatí. Až budete mít větší dětičky, tak je tam dejte. Na jedno dítě je jeden instruktor a dítěti se fakt max. věnuje. Klukovi jsme zaplatili tři hodiny. Stál na tom úplně poprvé a v půlce třetí hodiny už zvládnul s instruktorem vyjet na velkým vleku a sjet pod jeho dohledem velkou sjezdovku. Sice jsem málem umřela hrůzou (mám prostě pořád strach aby si něco neudělal :sweat_smile: ), ale zvládnul to skvěle. Letos ještě určitě pojedeme. :slight_smile:
26. led 2009 v 08:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.