• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Děkuju :slight_smile:
22. únor 2009 v 07:24  • Odpověz
bambik: patníct stupňů? Mě taková zima nepřišla. Teda, mě přišlo že je docešla teplo. Ale nejspíš to bylo tím, že jsem byla od nervů celá rozhycovaná :grinning: :grinning: :grinning: Já jsem strašný nervák a vždy se to na mě projevuje tím, že mě je vedro a hoří mě tváře :sweat_smile: Tak to asi bylo tím. Taky jsme uvažovali nad obřadem venku, v Chlumci to je moc krásné,ale naštěstí jsme tam obřad viděli, zrovna v den co jsme to tam přijeli domlouvat. No nejdřív jsem byla nadšená a říkala si, že přesně tohle chci,ale pak přilétl páv, sednul na větev téměř nad oddávajícího a začal kejhat! Kejhal jim do té krásné hudby skoro celý obřad! Nevěsta už z toho chudák dostávala pomalu tik do oka. Pořád po tom pávovi nas..ně koukala! :sweat_smile: Tak to mě vyléčilo. Kejhajícího páva jsem opravdu nechtěla :grinning: Tak jsme měli obřad vevnitř a je to tam moc krásné. Hlavně velké. Původně jsme uvažovali nad Hrádkem u Nechanic, ale právě kvůli tomu, že je to tam strašně malé tak to vyhrál Chlumec. A je tam úžasná akustika. Já jsem si vybrala hudbu pro celý obřad a bylo to fakt paráda. Škoda jen, že to tak rychle uteklo :slight_smile:
22. únor 2009 v 09:51  • Odpověz
Ahoj holky, nedáváte některá kaši Humana? já je Kubovi nakoupila a on je nechce :frowning2: Tak kdybyste je některá chtěla? Mám tady jednu pohankovou s hruškou a dvě třešeň/banán
22. únor 2009 v 17:31  • Odpověz
Krys - my dáváme jenom Hami nebo Sunarek :confounded:
22. únor 2009 v 18:31  • Odpověz
Leni vse nej k svatecku :dizzy_face: ,opozdene ale preci :sweat_smile:
22. únor 2009 v 19:18  • Odpověz
krys:já kaše skoro nedávám,byla by 20ti kilová :grinning:

Kejhající páv :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

kacici:dík :slight_smile:
22. únor 2009 ve 20:19  • Odpověz
Ty jo včera jsme byli u našich, Páťa po týdnu usnul odpoledne a doma ... spal asi deset minut a soused přímo do té samé zdi začal vrtat :frowning2: Páťa se vzbudil s takovým hysterákem, co jsem ještě nezažila ... ještě jdu zaklepat na souseda, jestli by to mohl o půl hodinky posunout, že když on měl malé dítě, tak jsme byli všichni jako myšky ... a byla jsem hrubě odbyta :sweat_smile: :zipper_mouth: A začal vrtat jako debil ještě čtvrt hodiny ... Fakt tyhle kretény jakožto sousedy miluju k zbláznění :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
23. únor 2009 v 10:00  • Odpověz
V pátek jsme s marky nakously téma golfky...jaký máte nebo plánujete?

Mně se líbí tyhle....drahý jsou dost,ale jinak boží

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20333155&tab=1

a pak tyhle..láká mně do nich kamarádka a hodně se mi líbí ta spojená rukojeť

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20684596&tab=1

a pak tyhle...ale do těch určitě nejdu,je to jen hadr na tyči a na moje obří dítě nic moc.ale barva krásná

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=11196799&tab=1
23. únor 2009 v 15:57  • Odpověz
23. únor 2009 v 15:58  • Odpověz
Leni ty posledí peg perego - jsou mým favoritem, ale pořád nevím nevím :slight_smile: jsou hodně drahý, a ty Jané carrera jsou taky pěkný
23. únor 2009 v 16:38  • Odpověz
lenka: na mě to jsou celkem palby :slight_smile: My bysme chtěli něco takovýho ... levnějšího :grinning:

jen očumuju, v sobotu se jedeme podívat do Dětskýho ráje do Pcí, tak snad budeme chytřejší - je tady v HK vůbec nějaký pořádný obchod s kočárky? Vím jen o John Nell ...

http://www.ecipisek.cz/detail/golfovy-kocarek-jet/1/11/3934/
http://www.ecipisek.cz/detail/kocarek-city-/1/11/2477/
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20058438&tab=0
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20111313&tab=0
23. únor 2009 v 18:49  • Odpověz
markyt:ty tyrkysový jsou hrozně hezký :slight_smile:

marky:ty peg perego i inglesiny jsou super ale hrozně drahý,já půjdu asi do jané carrera,navíc kamarádka prodává nový dovezený z německa za 3500...
23. únor 2009 v 19:17  • Odpověz
Ahoj holky,my mame Jane Energy a jsme max. spokojena. To jsou ty co Leni nechces porizovat :grinning:
Pouzivala jsem je od dubna do rijna a stale jsou super. Kdyz nekam jedu jsou super,da se do nich dat i univerzalni fusak od Emitexu,takze je ditko v teple i v tehlech mrazech.Ale ja ted jezdim se starsim sportakem(kvuli snehu),na druhe mimi chci novy kocarek,lehci a kvalitnejsi :wink: .Ono holky jestli mate kvalitni sportak,tak bych brala golfky nejake levnejsi a dobre skladne,ale samozrejme je to kazdeho vec.Terezka je ted mnohem radeji stale ve sportaku(ma tam vic mista a vetsi pohodli) a kdyz jedu do mesta beru lehke golfky
23. únor 2009 v 19:19  • Odpověz
Leni carrera jsou super - u nas tenkrat pri porizovani rozhodovala cena a za tuhle peknou cenu bychom golfky vazne nesehnali :confused: :wink: Jen ty nase Energy staly necely 4000Kc
23. únor 2009 v 19:21  • Odpověz
Carrera byly asi kolem 7000-8000Kc
23. únor 2009 v 19:22  • Odpověz
kaci:já nemám moc kvalitní sporťák,ten prodám a pořídím lepší golfky a ty si pak schovám...
23. únor 2009 ve 20:08  • Odpověz
Leni tak nevahej a bez do lepsich golfek :wink: ,Jane Carrera jsou podle me moc fajn :dizzy_face: . My mame desny sportak,ale Terezka ma uz smulu,ta se bude muset naucit jezdit na skatu u kocarku :sweat_smile:
My na kocarku dost setrili,nebyly penize,ale ted si to chci vynahradit u druheho mimca.Ja ted taham skoro 40kg - kocar ma sam o sobe 17kg,Terka 13kg,do toho zimni fusak,Terka narvana,nakup dole :unamused: .Kdybych v tom mela jeste vozit miminko,tak asi nekde umru :grinning:
23. únor 2009 ve 20:28  • Odpověz
My na kočárech taky šetřili,sice jsem nebyla vysloveně nespokojená ale lepší to být může...tak aspoň ty golfky budou pořádný. :wink:
23. únor 2009 ve 21:10  • Odpověz
Já mám právě dobrý sporťák a tak jsem si říkala, že golfky, pokud je budu kupovat, tak koupím použitý. Sehnala jsem Inglesiny za 3500 - tak možná do nich půjdu :slight_smile:
24. únor 2009 v 07:58  • Odpověz
marky:ty inglesiny budou suprový :wink:
24. únor 2009 v 08:27  • Odpověz
tak jsme dneska byly na 10.měsíční KO a Deniska má 7,3kg a 70cm :grinning: Čaryfuk - kolik, že to měl Máťa??? myslím, že hodně podobně, ne????
24. únor 2009 ve 13:19  • Odpověz
To je prcek :grinning:
24. únor 2009 ve 13:25  • Odpověz
autor
markyfrana: Gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
máte naše šetiměsíční míry :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2009 ve 13:28  • Odpověz
Leni prosím tě, omluv nás z dnešního zpívání, začíná mi kašlat, tak ať se nám to nerozjede a prosím ještě omluvit na příští týden - budeme v alpách. Děkuji :grinning: :grinning: :grinning:

jinak děkujeme :slight_smile: a kde jste všichni??? taky je pořád ticho...
24. únor 2009 ve 13:31  • Odpověz
autor
lenkabu: Vy jste nakonec nejely na ten týdenní pobyt???
24. únor 2009 ve 13:38  • Odpověz
markyfrana: stejně jak píše kinsli: toto je téměř naše šestiměsíční váha :grinning: Ale naše Bláňa je nenažranec nenažranej :grinning:

Tak jsem byla ráno na té burze. Manžel mě zase sprdne až to uvidí :grinning: :grinning: :grinning: Ale letos jsem toho nepřinesla až zas tak moc. Minule jsem byla horší :grinning: Byl tam někdo z vás?
24. únor 2009 ve 13:40  • Odpověz
autor
markyfrana: taky bych hned vyrazila na lyže, snad nám to ještě letos výjde :dizzy_face:
24. únor 2009 ve 13:40  • Odpověz
autor
konja: Ani jsem si nevzpomněla :frowning2: , ale ani tak bych nedorazila. Copak jsi si přinesla hezkého???
24. únor 2009 ve 13:42  • Odpověz
konja:já nakonec taky ne :wink:

kinsli:nakonec se nám trochu zkomplikovala situace doma tak jsme nejely :wink:

Vanda měla v 6 měs už přes 8 kg :sweat_smile:
24. únor 2009 ve 13:58  • Odpověz
kinsli: no na kluka jsem nabrala hlavně tepláky na lítajdu a dvoje super nezničené rifle.Chtěla jsem ještě trička, ale ty tam tentokrát na kluky moc neměli :unamused: Ale na Blanku jsem se docela vyřádila. Nějaké čepičky, kloboučky na léto, bodíčka - některé obyč na doma na krmení a některé fakt hezké.No a pak dvoje kalhoty - jedny na dobu až se bude učit chodit a bude neustále šoupat zadkem o zem a druhé hezoučké, nextové, ale spíš na kluka. Ale to je celkem fuk, mě se líbí a malé to je ještě jedno :grinning: No a pak ještě jedny lacláčky s letadlem a dvě soupravičky - tričko s kalhoty a lacle s kalhoty. Ty jsou přímo k sežrání. Zkusím něco nafotit :slight_smile:
24. únor 2009 v 15:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.