• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Dnes jsem dělala dort pro Fildu na zítřek do školy, zítra má poslední den, tak snad se bude líbit. Jen nevím jak ho tam zvládnu dopravit :sweat_smile: http://truhlarovi.rajce.idnes.cz/Dorty/#IMG_3620.jpg
29. čer 2010 ve 20:43  • Odpověz
Konji,ten je nádhernej. Škoda ho sníst.
29. čer 2010 ve 21:44  • Odpověz
autor
@konja super dortík :wink: tedy ty jsi akční :dizzy_face: :grinning:
29. čer 2010 ve 22:57  • Odpověz
Kinsli: mě už to taky začíná lézt pomalu krkem, na sobotu jsem dělala dva,m na pondělí jeden, teď toho hastrmana a když jsem si říkala, že budu mít teď pár dní klid, tak se večer ozvala známá, že potřebuje nutně na pátek :sweat_smile: Jestli to takhle půjde dál tak se vybodnu na školství a po mateřský si založím cukrárnu :sweat_smile: :grinning:
30. čer 2010 v 07:15  • Odpověz
autor
@konja: To by vůbec nebyl špatný nápad .... " žrát " se bude pořád :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2010 v 09:52  • Odpověz
Právě jsem se vrátila z Tesca a mají tam obrovské slevy na fotoalba. Pokud někdo sháníte, tak určitě vyražte. Já nakoupila pro celou rodinu, různé druhy, samolepící i s okýnkama a nechala jsem tam 114,- za 8ks. A jsou to velká fotoalba od 100 fotek víš :wink:
30. čer 2010 v 11:37  • Odpověz
konjo ta moje kamarádka z prahy co pekla pro Vandu si na to pravděpodobně udělá ži vnosťák a do práce už nepůjde :wink:
30. čer 2010 v 11:54  • Odpověz
Pozoruju nový obsazení vlády a mám radost........ministr zdravotnictví je p.Heger,býv. ředitel fakultky :slight_smile: Pod jeho vedením fakt vzkvétala,kéž by se mu tak zadařilo i na ministerstvu.
30. čer 2010 ve 12:20  • Odpověz
konja: jako v HyperTescu nebo v Tescu na Moravském? :slight_smile:

lenka: já jenom tak nějak nerada vidím toho Johna ... fakt mi nesedí :sweat_smile:
30. čer 2010 ve 14:20  • Odpověz
John mi nevadí spíš nějak nevim co si o něm myslet,uvidíme.
30. čer 2010 ve 14:34  • Odpověz
markyt jak se nakupuje s dvojkočárem a příp dvěma řvoucíma dětma? :grinning: se chystám večer krátce do Alberta už teď z toho mám trochu pupínky :grinning:
30. čer 2010 ve 14:35  • Odpověz
leni: nakupuje se super :slight_smile: má obrovský koš, takže si risknu i cestu do Alberta :grinning:
A malá je zatím vyloženě kočárková, takže vzpouzející vztekající se dítě mám jen jedno a to se dá :grinning: :grinning: :grinning:

John mi nesedí, možná jsem spíš ovlivněná tou jeho zmedializovanou nevěrou a rozvodem po pětadvaceti letech ... zvlášť mě to asi sere pro to, že se to samé děje u nás, respektive rodičů, tak to je mi potom zle z každýho takovýho kurevníka co nechá ženskou po čtvrt století kvůli nějaký čubce :wink:
30. čer 2010 v 16:02  • Odpověz
Jo to se manželce nedělá :grinning: On teda s tou čubkou jen spal a udělal jí kdysi dítě, jen to neutajil :sweat_smile:
30. čer 2010 v 16:12  • Odpověz
autor
@lenkabu : Taky jsem na něj slyšela chválu, že se pod jeho vedením měly sestřičky jako prasata v žitě :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2010 v 16:13  • Odpověz
To potvrzuju, nemocnice v zisku a část se rozdělovala mezi zaměstnance :slight_smile: Ono už ten pojem"nemocnice v zisku" se opravdu nevidí.
30. čer 2010 v 16:14  • Odpověz
Madlina: Že si dnes byla s Adélkou v mekáči? :wink:

markytkaaa: byla jsem v Tescu na Moravském :wink:

30. čer 2010 ve 20:07  • Odpověz
Byla jsem odhalena konjou. :grinning: .Vytáhla mě tam kámoška tak jsme vyjímečně šli.Tys tam byla taky? Tos do mě měla kopnout. :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2010 ve 20:45  • Odpověz
leni: jak jsi zvládla nákup? Já si teda pokaždý říkám, že s oběma dětma už nejdu nakupovat nikdy :grinning:
30. čer 2010 ve 22:02  • Odpověz
krys dobrý ani jedna nespala ale ani neřvala,ovšem nakupovala jsem velmi rychle pro jistotu :slight_smile:
30. čer 2010 ve 22:03  • Odpověz
Dobré ráno,
teda dámy,klobouk dolů.Já mám problém jít nakupovat s jedním ditětem :grinning: .
1. črc 2010 v 08:01  • Odpověz
@madlina jj, seděli jsme kousek od vás. Mávala jsem na tebe, ale asi sis nevšimla :grinning: To nic, já jsem taky kolikrát slepá jak patrona a pak se lidi urážej že je nezdravím :sweat_smile:
1. črc 2010 v 09:39  • Odpověz
Moooooc se omlouvám ale opravdu jsem si tě nevšimla.jak říkaám,musíš do mě kopnout abych si všimla.Opravdu to nebylo naschvál.Teď budu vypadat jak blbec.
1. črc 2010 v 10:04  • Odpověz
autor
@madlina V pohodě, táta si stěžoval asi před rokem babičce, že ho ani nepozdravím, prý jsem šla proti němu a jak jsem ho viděla tak jsem přešla na druhou stranu :grinning: :grinning: :grinning:
No fakt nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2010 v 11:02  • Odpověz
To jsem ráda že to není jen u mě :grinning: .
1. črc 2010 v 11:06  • Odpověz
@madlina v pohodě :wink:
1. črc 2010 v 11:27  • Odpověz
autor
@madlina Od kdy máš dovolenou??? Já už jdu dnes naposledy , jupííí :grinning:
1. črc 2010 ve 13:02  • Odpověz
autor
@markyfrana Už je Ti lépe???
1. črc 2010 ve 13:04  • Odpověz
autor
Holky tak už mi začal Hawai do 25.7. :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2010 ve 22:14  • Odpověz
@lenkabu tak u nás řvou většinou pro jistotu oba :slight_smile: Včera jsem se stavila v Atriu ve vesně a koupila jsem kanafas, takže už si budu gatě pro kluky ala nohavice šít sama :grinning:
2. črc 2010 v 05:44  • Odpověz
ahoj
dlouho jsem tu nebyla, ale nějak teď nestíhám. Dneska odjíždíme na dovolenou. Jedeme pod stan do Itálie na Lago di Garda (jako každý rok). Takže teď balím, vařím, peru...
Jinak co se týče těhu, začíná mi být lépe. Od včerejška už je to docela v pohodě, ale vždy večer už mi je zase zle, ale naštěstí už ne, že bych zvracela. Jenom od včerejška mě brutálně bolí kyčel, bolest vystřeluje do ledvin nebo až do konečků prstů na noze, no hrozná bolest. ségra mi říkala, že je to, že se roztahuje pánev, ale u denisy jsem to teda neměla. sice mě to trochu bolelo, ale tohle je děs, včera jsem nemohla ani chodit - no prostě nejkrásnější období ženy - to mohl říct jenom chlap!!!!
12.7. jdu na KO, tak doufám, že je vše v pořádku, neboť tohle prožívat znovu, tak by mě švihlo :slight_smile: červenec budu mít samý ultrazvukový :slight_smile:, 12. u svý dr, 13. screening, a v 18tt genetický utz (kvůli cystické fibroze), tak snad bude vše Ok.

Leni jak to zvládáš? co holky, jsou hodné? jaký to je mít 2 děti??? si pořád říkám, jestli jsem nebyla blázen, že jsem 1 večer zatoužila po miminku :grinning: :grinning: :grinning: a teď to nezvládnu. no vůbec tohle těhu je úplně jiné, mám hrozný depky, nic mě nebaví a pořád se mi chce brečet - já která v životě nikdy moc nebrečela, vždycky všechno v sobě dusím a teď tohle, no se vůbec nepoznávám :slight_smile:

dočítat vás nebudu, :grinning: je toho dost co jste nakecaly :slight_smile: tak doufám, že se všichni máte dobře, Kinsli, že u tebe je všechno OK, žádné nevolnosti nebo tak :grinning:
2. črc 2010 v 07:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.