• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
markyfrana: já jsem tohle měla u Fildy. Kolikrát jsem šla po ulici a vystřelila mě z kyčlí taková bolest, že jsem si málem na zadek sedla a pak se belhala jak postižená. Taky jsem se na to ptala doktora, ale je to prý opravdu od toho, že těhotenstvím, se celý spodek roztahuje a povoluje, takže se to musí vydržet :pensive: Byl to hnus... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2010 v 08:08  • Odpověz
autor
@markyfrana: Užijte si dovolenou :wink: U nás se ještě stále zvažuje tak uvidíme. Určitě " něco na začátek září protože pojistí jen do 23tt tak, aby jsme to stihli. A buď jak píšeš něco " normoš " spíš do bungalovu s Kačkou
nebo sobecky Kačku nechat doma a dát třeba Řecko, Turecko - letecky :wink:
To bych Kačku nebrala, ona hodně spí, tak by jsme z toho nic neměli :grinning: To by jsme byli tak na hotolu nebo v jídelně :grinning:
A asi bych se i bála třeba do Turecka ji brát. ( Kvůli vodě )
ale @konja byli v Tunisku a taky to Bláňa přežila :grinning: :grinning: :grinning:

@markyfrana : Jinak jak píšeš dobře mi je od včerejška :wink: Zle jako tobě mi určitě nebylo, spíš jsem měla problém, že bych žrala, ale nevěděla co :wink: a většinu jídel jsem do sebe rvala násilím, že mi nic nechutnalo :wink:
Jinak těhu mám úplně stejné jako s Kačenkou, včetně jídelníčku :wink:
a hlavně včetně těch nechutných bočních špeků které se mi udělaly hned asi na 6-7tt :angry:
2. črc 2010 v 09:15  • Odpověz
Kinsli: Byli jsme v Egyptě :wink:
2. črc 2010 v 09:33  • Odpověz
kinsli - my byli v řecku, když byl denise 1, v egyptě - to ji byl 1,5 roku a pokaždý super. Na podzim (září-říjen) se opět chystáme do řecka i s denisou. užila si moře, písek. prostě parádička :slight_smile: já bych ji vzala, být vámi. :slight_smile:
2. črc 2010 v 09:50  • Odpověz
@markyfrana Marky, nechcci tě strašit, mě u druhýho těhu ty kyčle bolely brutálně celý těhu, poprvý až na konci a teď hrozně brzy a furt se to jen zhoršovalo. Kéž bys to měla jiný :wink: úplně jiné těhu, že by tam byl pindík? :wink:
2. črc 2010 v 09:52  • Odpověz
Ahojda,
tak máme zbaleno,tačky čekají v autě,odpolko si skočím ke kadeřnici a večer huráááááá směr Chorvatsko.
2. črc 2010 v 10:00  • Odpověz
autor
@markyfrana: V říjnu už Tě nikdo nepojistí. Nejdýl musíte v první polovině září :wink:
Zatím teď jedeme na týden do Krkonoš a teď jsem si vyhlídla na 4 dny do Liberce do hotelu :wink:
Tak by jsme se určitě zastavili v babilonu :grinning:
Jedeme do Liberce i od práce, je tam myslím babilon, nějaká floristická výstava a ZOO :wink:

Jinak mě zatím nebolí ni a nevím, že by mě u Kačenky něco bolelo :wink: Občas jen cítím dělohu jak se roztahuje :wink:
2. črc 2010 v 10:04  • Odpověz
autor
@madlina : Je holky vy se máte :grinning: taky bych hned jela :wink:
2. črc 2010 v 10:05  • Odpověz
autor
@markyfrana: Přes koho máte tu Itálii??? Já koukala na aukro kde nabízejí přímo k sobě do apartmánů. Jinak jsme jezdili se Sanou, ale tam letos ne je to moc daleko a jsou tam obr vlny, to bych do vody stejně nevlezla :unamused:
2. črc 2010 v 10:07  • Odpověz
Klíďo můžeš.Měli s náma jedt známý ale bohužel to museli srušit.Malej je nemocnej .
2. črc 2010 v 10:07  • Odpověz
autor
@markyfrana Koukám, že Deniska je cestovatelka :grinning: Kde jste s ní všude byli??? My zatím jen 2x Itálie jinak po čechách. Většinou Orlický nebo Krkonoše :wink:
2. črc 2010 v 10:08  • Odpověz
autor
@madlina : To říkáš docela pozdě :grinning: Lukáš už by si neměl jak vzít dovolenou :frowning2: Já už jí mám odedneška, tak by o mě ani nešlo :wink:
2. črc 2010 v 10:10  • Odpověz
Tak příště. :wink:
2. črc 2010 v 10:10  • Odpověz
autor
@madlina: Příští rok chci v září řecko už ve čtyřech :grinning: :grinning: :grinning:
Prcek by měl být lednový tak snad stihneme 2 roky po sobě dítě zdarma :grinning:
tak toho musíme využít :wink:
Některé cestovky to mají za dítě 5000,- což se mi zdá ok, ale někde jsem viděla i 10.000,-
a to už mě přijde fakt hodně, třeba za 3 leté dítě :unamused:
2. črc 2010 v 10:23  • Odpověz
Tak to je teda mazec :confounded:
2. črc 2010 v 10:24  • Odpověz
autor
@markyfrana Jsem zvědavá jestli čekáš chlapečka, fakt bych Ti ho přála, aby jste ten babinec přerušili :grinning: :grinning:
Já chci moc holčičku, chtěla jsem se nechat překvapit, ale nakonec si to necháme říct.
Jsem říkala, že kdyby to byl chlapeček tak to musím nejdříve vstřebat a pak se začít těšit :grinning:
2. črc 2010 v 10:26  • Odpověz
Zvědavost je silnější než ty? :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2010 v 10:28  • Odpověz
autor
@madlina: To není zvědavost jen bych si prostě víc přála holčičku a nerada bych se dozvěděla až na porodním sále, že Verunka má pidíka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2010 v 10:29  • Odpověz
autor
ale jinak samozřejmě hlavně zdraví :dizzy_face:
2. črc 2010 v 10:30  • Odpověz
@markyfrana zatím je vše v pohdoě,Alice je klidný miminko a Vanda nežárlí takže nezlobí víc než předtím :wink:

Všem hezkou dovolenou :wink:
2. črc 2010 ve 13:39  • Odpověz
kinsli - my nejezdíme přes cestovku. já jsem akorát rezervovala místa (plac) na stany přes telefon, přímo to toho kempu a to je všechno. Nás letos jede poměrně dost, takže jsme potřebovali 3 místa. Přes cestovku jenom lítáme, ale ani letos nepoletíme přes cestovku do řecka. Budeme kupovat letenky a ubytování zvlášť.
2. črc 2010 ve 14:47  • Odpověz
ono to vyjde o dost levněji zařídit si to sám a pokud je to v rámci evropy tak je to i bezpečný :slight_smile: já když jsem loni kupovala letenky přes net tak jsem zírala za jakou cenu se dají sehnat v akci :slight_smile:
2. črc 2010 v 15:04  • Odpověz
marky co ten hematom,už se vstřebal?
2. črc 2010 v 15:05  • Odpověz
Leni nevím, neboť jsem teď u dr nebyla. ale říkala, že když do 14tt nezačnu krvácet, tak by už neměl dělat neplechu, že ho tělo vstřebá. klid rozhodně nedodržuji :unamused: tak snad to bude v pohodě.
2. črc 2010 v 15:52  • Odpověz
Tak když se nic neděje,je to asi v pohodě :wink:
2. črc 2010 v 15:56  • Odpověz
markyfrana, Kinsli: taky si nemůžem stěžovat na dovču s Bláňou. Sice moc nechtěla do bazenů, řvala, že studí, ale zase se vyblbla na pláži, hrála si s pískem a v moří, které bylo hróóózně dlouho mělké se ráchala a pozorovala ptáčky jak loví všelijakou havěť a lezoucí poustevníčky atd. Jen ten klid si člověk moc neužil, večer jsme nikam nemohli, max. na balkón nebo každý zvlášť což je na prd. Takže příště chceme zase bez dětí, aby jsme taky měli čas na sebe :sweat_smile:
3. črc 2010 v 08:59  • Odpověz
autor
@konja: Našla jsem si Španělsko s dítětem do 3 let zdarma 8-15.9. Tak uvidíme :wink:
Spíš mám strach něco takhle dopředu kupovat, když nevím jak mi bude zítra natož jak mi bude za 2 měsíce :frowning2:

Další víkend by jsme chtěli sem :wink:
http://www.ubytovani-sec.cz/websec/ubytovani.htm

pak tedy 18.7.-25.7. ta foměnka - Velká Úpa

na srpen bych chtěla jen na víkend do Liberce

a v září tedy někam k tomu moři :grinning:
3. črc 2010 v 10:31  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak se hlásím :grinning: :grinning: :grinning:
Venku vedro, jezdíme se koupat na koupaliště, fakt paráda, jen jsem z toho unavená :rolling_eyes:
Holky musím se podělit o včerejší zážitek. Jen tak jsem seděla na dece a čučela co kolem lítá a co nevidím :sweat_smile:
U stromu stáli dva kluci, tak 6 a 7 let. fakt malý. No a ten starší si "ho" mačkal ( to si pak až všiml Lukyn )
protože říkám, taťko koukej, tomu chlapečkovi stojí :sweat_smile:
Když jsem se rozhlížela okolo tak ženská část žasla a jen zírala :grinning:
Fakt klukovi bylo tak 7 let a myslím, že kde jaký třicátník by mu mohl závidět, to byl fakt mazec :sweat_smile:
4. črc 2010 v 19:26  • Odpověz
autor
@bambik prosím nemáš ještě tu mastičku na krustu??? Kačence se zase udělala docela dost a nechce se mi kvůli tomu letět k dr. je to myslím na předpis :frowning2:
7. črc 2010 v 09:40  • Odpověz
Ahoj holky :wink: tak dopolko jsme byli u dr, Venoušek už má 7 kilo :slight_smile:
Leni: dr mi hend hlásila, jaká je Alička pěkná baba :slight_smile:
Kinsli: tu mastičku kopupíš i bez předpisu, stojí asi 80 korun, nedávno jsem ji kupovala, teď ji má kámoška
7. črc 2010 ve 13:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.