• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Venda je pěknej macek :slight_smile: Co dát Jiráskovy sady? Zase mají být tropy :stuck_out_tongue_closed_eyes: nebo se můžeme pozvat k bebulce :wink:
7. črc 2010 ve 14:11  • Odpověz
autor
@kryserka taky gratuluji ke kontrole :wink:
jestli někdy budeme mít ten srazík vezmeš mi jí tam??? Nám to stačilo 1x natřít a krusta byla pryč, tak bych jí to natřela a doma pak umyla hlavu :grinning:

Holky kdo jste zvědavé na dnešní kontrolu tak se podívejte ke mě do pasu :grinning:
7. črc 2010 ve 14:26  • Odpověz
Gratuluju :slight_smile: to byl dr bystrozrakej :slight_smile:
7. črc 2010 v 15:46  • Odpověz
Holky, klidně přifrčte, terasa je hotová, tak už se nebudeme muset bát, že děti sletí dolů... bazén je napuštěný...
jen dejte vědět den dopředu, abych si přeorganizovala plány. Zatím teda jen makám na zahradě a to zruším ráda :grinning:
7. črc 2010 v 18:59  • Odpověz
@kinsli až mi ji kámoška vrátí, tak ti ji určo půjčím, jen čert ví, kdy to bude......

do sadů půjdu ráda, Kubánec si to tam užívá :slight_smile:
7. črc 2010 ve 20:24  • Odpověz
autor
@lenkabu : To byla Musilová :wink: ta mě to řekla i u Kačenky :wink:
7. črc 2010 ve 20:52  • Odpověz
Mně nabízela říct pohlaví v 16 tt ta vidí dobře :slight_smile:

Kdy se vám hodí sraz? mně je to teď celkem jedno,co příští týden?
7. črc 2010 ve 21:41  • Odpověz
autor
jj příští týden, pak odjíždíme :wink:

jinak taky jí věřím, jsem říkala u Kačenky jste se trefila tak to zkuste teď taky a ona říká, bude to další holčička :grinning: :grinning: :grinning:
No ona těch prcek a pindíků viděla už určitě tisíce, néli desetitisíce :grinning: tak předpokládám, že jí můžu věřit :grinning:
Teď stejně nic nakupovat nebudu a na tom 16tt si to nechám raději ještě potvrdit :wink:
7. črc 2010 ve 22:01  • Odpověz
@lenkabu my příští týden nic zatím nemáme, jen v pátek dopolko jedu s Kubou na Synflorix
@kinsli Ty vydržíš nenakupovat, jo? :grinning:
7. črc 2010 ve 22:04  • Odpověz
autor
@kryserka: já toho k nakupování moc nemám :wink:
monitor dechu, - tam je pohlaví jedno :grinning:
autosedačku a hrací deku. Jinak mě už nic nenapadá :grinning:
Oblečení mám :grinning: takže pak už snad jen kosmetiku, hračky tu jsou po Káťě, no fakt není nakupovat co :wink:
a hrací deku chci tuto: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=32146597&tab=1
a autosedačku tuto: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=13150087&tab=3
tak na to ještě chvíli vydržím :grinning: chlapeček by v růžové moc IN nebyl :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2010 ve 22:19  • Odpověz
autor
jo a kolíbku včetně veškerého vybavení jsem koupila už před týdnem :grinning:
jednu jsem viděla a byla to láska na první pohled :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2010 ve 22:21  • Odpověz
my taky příští týden můžem a pak odjíždíme :grinning: na týden na chaloupku k Liberci

Musilová mi taky vnucovala, že mi řekne co to bude a vnucovala mi to už někdy na 12.tt tak jsem sestru požádala, aby mi na kartu napsala červeně s vykřičníkem, že to prostě nechceme vědět a basta, ale Musilka má dobrý oči. Pak když se Adéla narodila, tak mi řekla, že to viděla dobře :grinning:
U Matýska mi to zase vnucoval Hodík a i se zástupem mediků a strašně se divili, že ot nechceme vědět.
8. črc 2010 v 09:38  • Odpověz
Tak co úterý ženy? Mně se Musilová smála jak jsem jí řekla že to nechci vědět a ve 20 tt jí říkám tak paní doktorko končíme je to kluk? (intuice mně v tomhle těhotenství zradila :grinning: )
8. črc 2010 v 10:33  • Odpověz
autor
Já tušáka na holčičku měla, protože těhu jsem měla jak přes kopírák :wink: Fakt stejný i co se týká jídelníčku :wink: Teď už se mi pomalu i strácí ty nechutný boční špeky :confounded: určitě úplně nezmizí ale o proti tomu jak jsem vypadala ještě před měsícem je to luxus :grinning: :grinning:
Teď už pomalu začínám jíst normálně, tak se těším do Lípy na svíčkovou :grinning: :grinning: :grinning:
Jedeme dnes s holkami do Častolovic, tak se pak stavíme cestou zpět na večeři :wink:
Káťa dnes překvapila snědla k obědu celé stehno ( myslím kuřecí čtvrtku :grinning: )
ale s kaší se nezatěžovala :grinning:

Další týden jdu na ten zátěžový test na cukr tak to bude zase moje smrt :confounded:
ale co jsem měla na 12tt krev tak tam to bylo ok, tak doufám, že to vyjde dobře, ale i tak budu muset ještě jednou na tom 28tt

úterý klidně může být a od kolika???
8. črc 2010 ve 12:27  • Odpověz
ať si řekne bebul :wink:
8. črc 2010 ve 12:36  • Odpověz
autor
a k bebul nebo do Jiráskových??? Já včera pochopila, že chcete jít do Jiráskových sadů :wink:
8. črc 2010 ve 13:13  • Odpověz
Já se pozvala k bebul páč má bazén a bude 35 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: Jiráskovy bych dala až teplota trošku klesne :wink:
8. črc 2010 ve 13:20  • Odpověz
autor
ok :wink:
8. črc 2010 ve 13:23  • Odpověz
holky, je mi to jedno, manža je od rána do 3 v práci, tak my se přizpůsobíme. Klidně přifičte dopolko, obídek dáme nějaký lehčí a přes polední palermo posadíme děti k počítači a uložíme do hajan.
Stan na zahradě je taky k dispozici :grinning:
8. črc 2010 ve 22:02  • Odpověz
autor
@bebulka1: My kdyby to nevadilo tak by jsme dojely až okolo 15:30h
já ty vedra až tak moc nemusím a aby se Kačka doma ještě vyspala. U tebe by neusnula :wink:
8. črc 2010 ve 22:15  • Odpověz
bebul já bych dojela dopolko, vedra na zahradě přežívám ráda :slight_smile: Vanda u tebe taky asi spát nebude ale tím líp aspoň půjde večer v osm a ne v jedenáct :wink: tak v úterý tak v 10? je to odhad,ještě nemám vypravování obou dětí moc vychytaný. upeču aspoň nivovej zákusek ať tě zase nevyžerem :grinning:
9. črc 2010 ve 12:20  • Odpověz
Leni: Ok budu se těšit, v tom vedru si myslím na nic nebude chuť, spíš zajdem do konzumu pro nanuka a vykoupem je v bazénu. Odpolko je humáč, všechno rozpařený a i na tý zahradě je vedro, odpolko vylézáme až kolem té 3 a to na rychlou koupačku a pak zase frrr domů na pohádky, dobře je pak až kolem 6 spíš 7.
Zahrada je vyprahlá, i když denně 2x zalévám
9. črc 2010 v 19:34  • Odpověz
Je holky vy se mate :dizzy_face: ,hned bych se nekam prijela zchladit,ale Naty ma laryngitidu :frowning2: a teda noce snad nejsou noce ale masakr :pensive: . Snad bude brzo lepe,jsme zavrene v panelaku a teda to je vyhen :rolling_eyes:
Ty vedra jsou desny,zlate pocasi kolem 25 stupnu,to jako asi letos nebude :rolling_eyes: ,nejdriv desna zima a najednou horka.
Az budeme zdrave tak bychom bebul taky prijeli :wink: - teda jestli budete doma :slight_smile:
11. črc 2010 v 11:19  • Odpověz
Ted jsem docetla,byli jsme totiz nejakou dobu bez netu :wink:
Koukala jsem ze resite dovci,my pojedeme hl. kvuli Naty k mori do Italie,penizky moc nejsou,tak jsem rada ze to vyslo,chceme aby byla u more kazdy rok,kdyz ma ty velke problemy s dychacim a koznim systemem. Chudinka ma uz sesta ATB a nema ani rok :pensive: :cry: Terka je proti ni v pohode,jen jedny ATB od narozeni a to v zime aby to preslo co nejdriv a ona nenakazila Naty a stejne se nepodarilo a prskla to na ni :unamused:
V tehlech vedrech chodime uz max. dop na mlhoviste za Mandysku,je tam malo deti a odp. na hriste kam nesviti slunicko a je tam fajn,tatka pracuje dlouho a cely den na slunicku,takze ten se tesi az bude zavreny doma :grinning: a dostat ho ven je velky problem,ale slibil ze vezme Terezku v pondeli na koupalko :wink: Ja s ni zajdu mozna dalsi odpoledne,chudak Naty musi byt doma,bere ATB a na slunicko ma zakaz,ale ven ji asi uz vezmu nekam do stinu,doma je to uz taky tezky neco vymyslet,i kdyz ona je je milacek,dostane Pet lahev a hraje si s ni i hodku :dizzy_face:
11. črc 2010 v 11:37  • Odpověz
Ahojda
hlásím že jsme dneska ve 02:30hod. vrátili od moře. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
11. črc 2010 ve 12:47  • Odpověz
autor
@madlina Jéé povídej a přeháněj, jak jste se měli??? My to pořád zvažujeme, Kačka už teď ječí skoro i ve vaně :sweat_smile:
Když jsme včera jeli do Třebechovic na koupák tak o nás museli vědět celý Třebechovice :grinning:
To jen vidí bazén a už řve bojím, domů :grinning: :grinning:
Tak to jsem zvědavá na dnešek. Ona jinak se cáká v bazenkách a to v pohodě. Byly jsme u kámošky tam měla vody po prsa a skákala a vejskala jako prdlá :grinning: tak nevím v čem má problém :rolling_eyes:
11. črc 2010 ve 13:54  • Odpověz
autor
@kacici : To je fakt pech s tou Natálkou :frowning2:
my máme doma fakt hezky, ale třeba u mamky je to k nežití :unamused:
byli jsme u ní na obědě a jak normálně moc nepiju tak tam jsem vyžahla za cca půl hodiny litr.
Fakt tam se to nedá. Teď dost uvažujeme, že na dovolené se vyprdneme a koupíme si chatičku :wink:
budu další 3 roky doma tak na to léto by to bylo super :dizzy_face:
Holky by tam měly nějakou houpačku, domeček, skluzavku, pískoviště a hlavně mega obří bazén :grinning: :grinning: :grinning:
tak by se zabavily :wink: Už ani to chození na brouzdálko mě nebaví. Teď tam není ani noha, nevím jestli jsou všichni po dovolených nebo po chatách :confused:
11. črc 2010 ve 14:00  • Odpověz
Tak jsem dnes byla celý den s dětma na stříbrňáku. Doma je sauna ukrutná, teď je půl osmé a v kuchyni máme 36 stupňů :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Filda měl u vody kámoše a Bláňa si nejdřív pořád hrála na mělčině s konvičkou a že do vody ne, bojim bojim. Ale i ji to vedro donutilo, voda byla jako kafe. Dala jsem ji rukávky a vozila ji na nafukovacím dinosaurovi a byla nadšená, chechtala se, ale pak uviděla maličkou holčičku co měla taky rukávky a normálně plavala, tak ji chilku pozorovala a pak hned mamí, mamí a natahovala se, že chce taky sundat, tak jsem to zkusila a nejdřív mě teda držela kolem krku, ale asi za pět minut se pustila a držela se mě jen za ruku a plavala. Takže super, ikdyž jsem tam byla sama bez manžela, tak jsem si i zaplavala :slight_smile:
12. črc 2010 v 19:40  • Odpověz
konjo to máte doma hnus teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: máš u mně pořád ty kalhoty pro Bláňu,ať z toho nevyroste :wink:

kaci teď je nechutný počasí na laryngitidu a ani ten nanuk jí ještě dát nemůžeš :confounded:
12. črc 2010 ve 20:01  • Odpověz
autor
My máme 29,5 c a je to fakt hnus :confounded: ale mamka tam má tak k těm 36c takže jsem ráda za necelou třicítku. Potím se ale jako prase :confounded:
12. črc 2010 ve 20:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.