• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Konečně mám chvílu klid.ryhcle napíšu něco o dovče.Samosebou jsme si ji všichni tři užili.Nádherný počasí,osvěžující moře a kopce zmrzliny.A když píšu kopce,tak to opravdu byli kopce.ne jako tady že dostanete mini kopeček a ještě púrodavačka tu naběračku utře aby vám náhodou nedala víc.Takový mega zmrzliny zvládla Adél tři denně a to jsme ji museli krotit.Stejně tak si užívala moře.nejdřív se jí tam moc nechtělo ale po 5minutách jsme ji museli tahat ven násílím .Jsem si už připadala jako slaneček Zaplatili jsme si fischpiknik.nejhodnější dítě na lodi bylo to naše.jen jsme vypluli,tak do 15minut usnula a spala celou plavbu která trvala asi 2hodinky.vysadili nás na Hvaru,tam jsme se vycachtali na písečný pláži,dostali jsme na lodi makrelku,postavili jsme z písku Trosky a nějakou přehradu,a plulo se zpátky.A nejhodnější dítě na lodí? Asi ani nemusím psát.No aspoň byla chvílu v klidu a rodiče se mohli kochat okolím .Dovolená se prostě vydařila.celkovej dojem jen kazila cesta.Vypadalo to,že pojedem zhruba 10-10hodin.nakonec se z toho vyklubalo hodin 18 .První kolona byla ve Slovinsku.Tam jsme zkejsli 4hodiny a popojížděli maximálně o 2metry.No a další dvě byli v Chrvatsku ale ty byli tak hodinový.Spátky to bylo podobnýod hotelu jsme vyjížděli v sobotu v 9:30 a doma jsme byli v neděli ve 02:30.

Mám pocit že jsem se ještě nezastavila co jsme doma.Hned v neděli jsem vyrazili na chalupu do bazénu.Dneska jsme byli taky celej den naložený ve vodě.Z chalupy jsme jela za mamkou k babičce,trochu ji psychicky podpořit.Byla tu už včera a loupli jsme lahvinku červenýho.S dědou to nevypadá moc dobře a momka s tetou se tam střídají ve dne v noci.Od babičky rychle do krámu,domů,hodit poslední várku ručníků na vyprání,dát péct maso abych ho mohla vzít zítra s sebou na chalupu.Ještě že Petr s Adél tam budou vegetit celej tejden,tak budu mít trochu klid.Kromě toho že musím od zítra do práce .jak mě se nechce.

dočítat nebudu.Asi bych tu seděla do vánoc.Jo a pokusím se hodit do alba nějaký fotečky.Za kvalitu se omlouvám ale nejsou ještě upravený.

uf,jsem se nějak rozepsala.
12. črc 2010 ve 22:00  • Odpověz
madli to zní nádherně :slight_smile: a já hlasuju pro leteckou dopravu jak to jen trochu jde,cenově to už vyjde stejně :wink: já bychpo cestě autem musela mít další dovolenou :grinning:
12. črc 2010 ve 22:46  • Odpověz
Ta oblázková pláž je super :slight_smile:
12. črc 2010 ve 22:47  • Odpověz
Však jsem taky řekla,že púříští rok jedině letecky.Fotky ještě přidám ale nějak mi to blbne,tak na to dneska už kašlu.
12. črc 2010 ve 23:04  • Odpověz
lenkabu: jj, já se polepším, ale v tomhle vedru teď nejsem moc schopná fungovat a někam chodit :sweat_smile:
13. črc 2010 v 07:46  • Odpověz
konjo v pohodě já je asi dám na kočár,jsem tuhle viděla na hřišti tvýho manžela a mohla mu je dát kdybych je měla venku
13. črc 2010 v 11:45  • Odpověz
autor
Holky mám prosbičku nevíte která banka má nejnižší úrokovou sazbu???
Zkusili jsme Wustenrot to je katastrofa, teď jsme byli v KB to bylo o moc lepší.
zatím nejmíň jsem našla 6,2%

Zkusím zajet do Ge money, České spořitelny, ČSOB

napadá vás ještě někdo??? Předem moc díky :wink:
15. črc 2010 ve 14:34  • Odpověz
Kinsli: my máme u wustenrotu stavebko a vzali jsme si překlenovák a máme 3,5.
Ale zkus ještě M bank, ta je na rohu u malého teska jak byli sigma pumpy směrem k nádraží na rohu. Ta vychází poměrně dobře, ale nevím jaký mají teď úrovkový sazby.
Do spořky ani nechoď, tam nám nabízeli úrok před 3 rokama a byl 7,4 a stále zdražujou, tak pochybuju, že nabídnou něco slušného.

Leni: dorazíte zítra??? v kolik cca
15. črc 2010 ve 21:34  • Odpověz
Jé bebul já ti zapomněla napsat........můžeme to nechat na příští týden?Já si budu na 11 vyzvedávat zboží z MMB a v 15 mám jet k našim na víkend,tam bych to těžko vecpala :wink: Potkala jsem dnes kacici a říkala že by příští týden mohla taky.
15. črc 2010 ve 21:37  • Odpověz
Holky,
ok zítra si uděláme odpočinkový bazénový den doma a začneme konečně balit. Matěj si přál zítra kola a výlet na mašinku a zmrzlinu, tak mu to spnlím.
příští týden jsme na dovče. Huráááá už se těším, sice v Čechách a za hubičku, ale už se fakt po těch letech moc a moc těším. Pojedeme tam s partičkou lidí a dětí, takže program zajištěn. Bereme s sebou kola a jeden den určo skončíme v Liberci v Babylonu, tak už jsme jak malí caparti a nemůlžeme se dočkat.
15. črc 2010 ve 22:20  • Odpověz
autor
@bebulka1: Moc díky :wink: U nás vyšel whustenrod úplně nejhůř 8,1% úrok
při hypošce 500.000,- byl přeplatek za 8 let 213.000,- tak to jsem říkala, že mě fakt nehrozí :angry:
Zatím nejlépe vychází Ge money je tam při 8 letech přeplatek 105.000,- a my to ani na 8 let splácet nechceme,
Chceme si dát tu fixaci na 5 let a za pět let to doplatit do těch 8 let jednorázovým vkladem :wink:

M bank zkusím :wink:
15. črc 2010 ve 22:26  • Odpověz
kinsli jestli je to kvůli hypošce tak doporučuju vzít si finančního poradce ať udělá tuhle práci za vás :wink:

bebul já zapomněla na dovolenou :grinning: tak až se vrátíte :wink: Babylon je super,zajděte i do IQ parku je to hned vedle bazénu,super :wink:
15. črc 2010 ve 22:30  • Odpověz
tak už balím a jsem z toho docela otrávená, v tom vedru a ještě přemýšlet.... manža s Adélou vytuhli a Mates si staví z lega a chce se jít koupat, tak asi jdem svlažit těla. Nejspíš skončíme pod sprchou, bo bazén už je zase jako kafeeeee
16. črc 2010 v 16:03  • Odpověz
Tak jsem měla včera s dětma zajímavý zážitek. Tchýně byla v pondělí v Pardubicích na gyndě na operaci a včera ji propouštěli, tak jsem pro ni i s dětma jela. Jelikož tchýně je extrémně "rychlý" člověk, čekaly jsme na ni skoro 40 minut, než si oblékne kalhoty a rozloučí se s celým oddělením :rolling_eyes: No, ale nejlepší bylo, když se asi po deseti minutách našeho čekání otevřel výtah a vylezl pán s paní, pán evidentně na čápa, paní obrovský břicho a hledali porodnici. Manžel zmizel někoho hledat a paní zůstala stát kousek od nás a evidentně to už přestávala dávat. Opřela se tam o zábradlí, nohy od sebe, vystrčený zadek a hekala a sténala. Jako, já ji chápu, podle odhadu měla bolesti už skoro nepřetržitě, protože za těch pár minut co tam stála, přestala sténat asi jednou tak na deset sekund, ale děti to moc nepobraly :sweat_smile: Bláně to teda bylo ještě jedno, ale Filip na ni třeštil oči a pak se mě nešťastně ptal - mamko, ta paní umře? Měl chudák strach, že když tak naříká, že je jí něco vážnýho :sweat_smile: Ještě, že to aspoň řekl až když byli pryč, že to neřekl před ní :sweat_smile:
17. črc 2010 v 08:29  • Odpověz
Konji krásnej zážitek :grinning: :grinning: :grinning: .
Já šla s Adél po přechodu a púřed náma dvě důchodkyně o holích.No a naší madam nenapadlo nic jinýho než spustit na celej Hradec : na přechodu pro chodce,drtí Tatra důchodce.Drtí dtrí drtí,důchodce se vrtí." A hezky nahlas.Bych se v pr....viděla. :sunglasses:
19. črc 2010 v 11:07  • Odpověz
19. črc 2010 ve 12:47  • Odpověz
Holky dobre zazitky :grinning: :grinning: :grinning: ,jen jak jsem byla unavena a cetla co zpivala Adelka,tak jsem v prvnim okamziku byla v soku,ze si to zpivaly ty duchodkyne,pak me docvaklo,ze jen Adelka jim dopravala super pisnicku a ony to asi stejne neslysely :wink: :grinning:
19. črc 2010 ve 20:14  • Odpověz
No snad ne,páč nereagovali.Naštěstí :grinning: :grinning: :grinning: .
20. črc 2010 ve 12:33  • Odpověz
Ženy,kde jste všechny?
22. črc 2010 v 11:14  • Odpověz
autor
Zdravím holky, posíláme pozdrav z Krkonoš. Je tu krásně, vůbec se mi nebude do těch tropů zpět chtít :unamused:
Tady je okolo 24c tak si to fakt užívám. Příspěvky super fakt jsem se moc pobavila :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2010 v 15:05  • Odpověz
24 stupňů,ty mně týráš :grinning: :grinning: :grinning: já jsem ráno a večer venku,mezitím doma,opruz,doufám že zítra přijde to ochlazení konečně. :wink:

ženy nevíte kam s dětma když nechci být venku na slunci? zkoušel jste někdo staronový Barbánek?nevíte kolik je tam teď lidí?nechci moc Alici někam tahat,ale jen doma a kolem baráku už mně celkem sere :sweat_smile:
22. črc 2010 v 16:41  • Odpověz
leni: my zdecháváme doma ... na lodžii manža udělal pískoviště 1,2x1,2m, nafouknul bazének, hodil mu tam tabuli na křídu a vegetíme tam i s Mako :slight_smile: od 13h je tam stín a docela i dýchatelno ... ven chodíme až po 18,00 nebo pošlu samotný kluky alespoň do Hrušky :grinning:

Ale jinak bysme asi byli v Třebechovicích na chatě ... je to tam mezi stromama, velký bazén a minimálně o pět stupňů míň ... chystáme se tam na druhou půlku srpna, protože Hradec už mě fakt sejří :sweat_smile: :slight_smile:

Ještě to docela ujde v Jiráskáčích .... hřiště ve stínu, pod stromama ... ale člověk se tam musí stejně dostat přes tu městskou výheň ...
22. črc 2010 v 17:54  • Odpověz
markyt my máme balkon na západ od 13 do 21 bysme tam zhebli :stuck_out_tongue_closed_eyes: a hlavně mně prudí pobyt doma :wink: jiráskáe už jsme prubli,je to fajn,ještě hledám další možnosti
22. črc 2010 v 19:13  • Odpověz
@konja nevím kdo byl dneska s tvýma dětma na hřišti ale má kalhoty pro Blanku :grinning: :grinning: :grinning: jsem pořád koukala že to dítě na lavičce bude Blanka ale cizí paní a cizí kluk mně přesvědčovali o tom že neni ale pak jsem viděla Filipa a bylo mi to už jasný :grinning:
22. črc 2010 v 19:18  • Odpověz
To byla moje mamka a synovec :grinning: Moc děkuju :slight_smile:
22. črc 2010 v 19:49  • Odpověz
@konja - tak dortik je bezvadny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,nasi se na nej chteli vrhnout uz vcera :grinning: a Ales videl fotecku a pry parada :wink: Slavime zitra,tak jsme zvedava,melo to byt u segry na zahradce,ale je osklive,takze budeme asi nakonec doma u nas
23. črc 2010 v 08:53  • Odpověz
kaci to už je dvojitá oslava holek? dej pak fotky :wink:
23. črc 2010 ve 12:37  • Odpověz
autor
@kacici: Přejeme holkám vše nej nej :dizzy_face: :dizzy_face:
Užjte si dvojtou oslavičku :dizzy_face:
Já jsem teď zabitá, doma bude bordel a chlív, vzala jsem si v práci odpolední abych alespoň něcoudělala.
Hotové to ještě není, snad další týden to už kluci dodělají :wink:
Tak snad začátkem toho srpna by jsme se urvaly a přijely Vám popřát :dizzy_face:
Holky nevím jak v hraci, ale tady je to fakt paráda. Pěkně kalhoty a tričko s krátkým a pohoda jazz :grinning:
Doma v bytě bych asi chcípla :confounded:
Teď mě fakt sluníčko vůbec nedělá dobře, takže fakt jakmile vykoukne schovávám se pod slunečník nebo nějaké stromy :grinning:
No jo asi už stárnu, dřív jsem si v těch tropech libovala.
Teď je moje teplota do těch 25c a pokud možno pod mrakem. :grinning:
23. črc 2010 ve 13:45  • Odpověz
Leni ,novej Barbánek,teď Budulínek je super.Krásná herna s hlídáním,takže si v klidu vychutnáš kávičku a přelouskáš nějaký čtení.A hlavně super obsluha.Chodím tam teď raději než předtím.
23. črc 2010 v 16:25  • Odpověz
lenkabu - Barbánek je fajn, když jsme tam byli s Dandou, tak tam skoro nikdo nebyl. A obsluha Ti v případě zájmu objedná jídlo v Santošce, což je super. Jen my jsme tam měli čest s kousacím chlapečkem. Furt jsem tam koukala, proč se ten kluk po Dandovi válí a když pak přišel, tak byl poškrábanej a měl pořádné dva kousance na rukách. Úplně jsem se divila, že nebulí, ale on to bral asi jako hru a nechal si v klidu ubližovat, trdlo jedno :fearful: .
23. črc 2010 v 18:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.