• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
dík :wink: já už tam byla těhotná jde mi hlavně o to kolik tam teď chodí lidí :wink:

bambik to je Danda borec,Vanda by měla hysterák jen by na ni někdo sáhnul,o kousnutí nemluvim
23. črc 2010 v 18:54  • Odpověz
Kacici: to jsem ráda, že se líbil :slight_smile:

Tak jsme včera měli super odpoledne. Stála jsem na balkóně a volám na Filípka, pojď se podívat, je tu hasičské auto. Tak byl nadšenej a ještě se ptal proč tady jsou hasiči, tak mu chytře říkám, že si třeba pan hasič šel domů pro svačinu. Ale nešel... Jen co jsem to dořekla, tak jsem uslyšela takový divný zvuk ze záchodu, tak si říkám, že asi někdo na záchodě spláchnul, ale je to nějak moc hlasité. Tak jsem chtěla jít kouknout, ale málem jsem si zlomila nohy, podlaha v předsíni celá mokrá a smekalo se to jak blázen, tak jsem otevřela dveře od záchodu a dostala jsem sprchu. Stoupačkama a stropem se valil vodopád, všechno promáčené, než jsem to vytahala, tak jsem byla jak myš :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ve čtvrtém patře bouchlo něco ve stoupačce, lidi nebyli doma, tak museli přijet policajti a byt otevírat, no sranda... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. črc 2010 v 09:05  • Odpověz
@konja - Danco moc ti dekuju za dortik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: - neuveris,ale byl to ten nej darecek pro holky. Terka furt chodila a rikala jak se jmenuji figurky na dortu,az nam bylo skoda to snist,ale snedla se pulka dortu a zbytek jsme si rozdelili.Fakt moc dekuju,protoze obe byly nadsene a nejen ony,ale i cela rodina :wink:
Budes zitra odpoledne,spis navecir doma?Stavila bych se vratit ty vecicky :wink:
24. črc 2010 ve 20:07  • Odpověz
Jo a fotecky jsou zde,jsou tam dve oslavy,ale rozdil je poznat,dnes jsme slavili doma,coz bylo sice fajn,ale venku by to asi bylo lepsi,no snad bude pocasi prat pristi rok :grinning:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/kacici/album/natalka-1-rok-terezka-3-roky/
24. črc 2010 ve 20:08  • Odpověz
@kacici To jsem moc ráda :slight_smile: Zítra určitě navečer doma budeme, dnes jsme byli pryč a já chytře nechala telefon doma :sweat_smile: Mám na tebe dotaz - kde jsi koupila ten domeček s kuličkou a za kolik a to samé ten vláček? Blaničku slavíme za týden a babička se dnes ptala co koupit, že je bezradná a mě taky moc nenapadlo, ale tohle by se ji určitě taky líbilo :dizzy_face:
Jinak holky jsou parádnice, moc jim to slušelo :dizzy_face:
24. črc 2010 ve 20:48  • Odpověz
@konja - ten domecek je koupeny na Benesovce jak je ten obchudek,kde se prodavaji drevne hracky :wink: Mamka chudaka pani uhnala aby ho objednala,protoze nase Terezka tam vzdy vlitla a hrala si s tim :grinning: Myslim,ze jsem ho videla i za vylohou :wink: ,ale cenu presne nevim :unamused: ,mamka to kupovala jako prekvapeni
A vlacek jsem obj. na MMB tady a pani byla velice ochotna,spechala jsem na ni,aby to doslo do patku,aby byl vlacek na oslavu a vysla me vstric :wink:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=32221667
24. črc 2010 ve 20:52  • Odpověz
A zitra se urcite zastavim,predtim bych napsala sms :wink:
24. črc 2010 ve 20:53  • Odpověz
Ahojda,
ženy musím se vám přiznat.jsem závislák.A to hroznej.Minulej týden byla Adélka pryč s jednou babičkou,a tenhle týden je u druhý babičky.Si nedovedete představit,jak mi chybí.Nikdy by mě nenapadlo,že to tak těšce ponesu.
26. črc 2010 v 17:24  • Odpověz
Tak 14 dní je dost :wink:

Ten obchod s dřevěnýma hračkama je nebezpečnej :slight_smile: Byl dřív vzadu a teď se přestěhovali tak že ho minout nemůžu :grinning:
26. črc 2010 v 19:40  • Odpověz
autor
dřevěné hračky jsou super. kámoška měla na dovče sebou spousty her a fakt super. Kačenku třeba moc bavilo "předpekseso" je to jako klasické pexeso, ale obrázek je jen jeden který je otočený směrem k tobě, ty máš kartičky na kterých ty zvířátka jsou, ukážeš dítěti třeba housenku a musí jí v těch kostičkách najít :wink:
kostiček je myslím 30 cet :wink:
27. črc 2010 v 07:51  • Odpověz
holky posílám pár fotek z dovolených :grinning:
http://markyfrana.rajce.idnes.cz/Lago_di_Garda_7.2010/ - dovolená pod stanem v Itálii na Lago di Garda
http://markyfrana.rajce.idnes.cz/Penzin_Blata_7.2010/ - prodloužený víkend v Českým ráji, Štastná země, Prachovské skály, ubytování penzion Blata. Musím říct, že ubytko v tomto penzionu také teď budu doporučovat. Neuvěřitelnej přístup, paní perfektní, cítíte se tam jako doma. Moc díky za doporučení :slight_smile:) jenom už nevím komu :grinning: :grinning:
27. črc 2010 v 16:09  • Odpověz
marky jsem ráda že děkuješ,my tam jedeme v srpnu :slight_smile:
27. črc 2010 ve 22:13  • Odpověz
A první Blata doporučila konja :wink: V Itálii jste byli u nějakýho jezera? Vypadá to velmi dobře :wink: A co Šťastná země? Taky tam chceme jet.
27. črc 2010 ve 22:18  • Odpověz
markyfrana: super, že se vám tam líbilo, já byla z penzionu taky nadšená :dizzy_face: Letos letní dovolenou nezvládáme, ale příští rok přemýšlím, že tam také znovu vyrazíme. Je to tam super
28. črc 2010 v 08:18  • Odpověz
Holky kamarádka hledá ke koupi byt, nejlépe 2+1 do 1400000, kdyby jste někdo věděl, dejte mě vědět, je to dost akutní. Diky :slight_smile:
28. črc 2010 ve 14:39  • Odpověz
Byli jsme u jezera, které se jmenuje Lago di Garda, je to v Italských alpách, příroda nádherná :slight_smile: jezdíme tam každý rok, ale pokaždý jinam, abychom ho viděli z jiné strany :slight_smile:.
štastná země je taky super, spousta atrakcí, nevíš kam se vydat dřív, určitě tam jedte, Vanda si to fakt užije a ještě doporučuji navštívit Staré hrady a dát aspoň 1 dětskou pohádkovou prohlídku. Denisa z toho byla na větvi :slight_smile:
28. črc 2010 v 16:54  • Odpověz
konjo v HK? to se do tý částky asi nevejde nebo to bude naprostá ruina :wink:

marky dík zahrnu to do plánu na dovolenou :wink: Jsem koukala že ti už roste pupek co? Teda jsi focená rafinovaně ale zdálo se mi že už je cosi vidět :grinning:
28. črc 2010 v 17:03  • Odpověz
konja - sdílím stejný názor jako lenka. Bude to ruina :angry:
leni roste, je to hrůza, mám velký pupek a to jsem teprve 16tt, nevím co budu dělat 40tt :wink:
28. črc 2010 v 18:41  • Odpověz
lenkabum, markyfrana: tak žádný zázrak nečeká, ale ona je narozdíl od nás svobodná matka bez alimentů a pomoci rodičů :unamused: takže má dvě možnosti - buď byt nic moc, ale vlastní, který si může dávat postupně dokupy nebo nějaký podnájem kde nemůžeš na nic šáhnout, protože to není tvoje a nevíš kdy se budeš muset odstěhovat. :unamused:
28. črc 2010 ve 20:44  • Odpověz
konja a vadila b y jí nějaká vesnice?tam se dá sehnat
29. črc 2010 ve 14:02  • Odpověz
lenkabu: na vesnici nechce, našla jsem ji za 1290000 3+1 v Březhradě a taky nechtěla, že je to z ruky. Ona nemá auto. Ale teď mě volala, že se jde zítra kouknout na byt v Durychovce za cca 1350000 , je to teda 2+kk kolem 45m2, ale ji by to stačilo, lepší než drátem do oka :slight_smile: Já ji na vrhovala ten Březhrad, že je to krásný byt, po celkové rekonstrukci,je velký, náklady na bydlení velice rozumné a zase tak hrozně z ruky to také není, ale ona prostě nechce, no moc to nechápu a myslím si o tom svoje, ale je to její rozhodnutí :zipper_mouth:
29. črc 2010 ve 14:07  • Odpověz
Březhrad je v pohodě :wink: Já tam taky koukala ale co chci tam nemají.
29. črc 2010 ve 14:49  • Odpověz
lenkabu: taky by mě Březhrad nevadil. Než jsme sehnali byt na Benešovce, tak jsme velice vážně uvažovali nad 3+1 právě v Březhradě, prodávala ho tam známá co se rozváděla, ale pak jsme přišli na náš byt a bylo rozhodnuto :slight_smile:
29. črc 2010 v 16:41  • Odpověz
Miloš chtěl na Benešovku,jsou tam teď docela levný byty,asi kvůli tomu že se má předělávat.........já bych radši něco jinýho,uvidíme.
29. črc 2010 v 16:59  • Odpověz
Leni a kam ty bys chtěla?
29. črc 2010 v 17:46  • Odpověz
Ahojda holky,
zdravím vydovolenkovaná. Bylo to supeeeer a chci ještěěěě aspoň 14 dní...

Jinak k tomu Březhradu, díky tomu že tu bydlím, tak do Březhradu a do bytovek bych fakt nešla ani za zlatý prase. Jsou tu hrozné tahanice o změně územního plánu a hnedle u bytovek chtějí postavit fabriku s 24 hodinovým provozem, hluk do okolí 80 dB, čili mazec. Jestli ta kamarádka má trošku informace o budoucnosti Březhradu, ani se jí nedivím. Je tu depo PPL,... provoz jak .... během dne se někdy ani nedá přejít přes silnici.
Autobusem jednou do hodiny a o víkendech jen k nádrží a dál ani ťuk, když je bus plnej důchodců, kterým za 5 minut jede další končící v Jungmance ale staví až za rohem a ne před barákem, tak se klidně 2 hodiny do autobusu nedostanete a od Teska bus jede do Březhradu prázdný. Fakt jestli tohle ví, tak se jí ani nedivím, že do Březhradu nechce
My jsme v domečku na okraji a taky nadáváme a to ten hubmuk nemáme přímo u nosu.
29. črc 2010 ve 20:38  • Odpověz
bebul: když to si nevybereš. U nás zase neustále seděj fetky, minulý týden jsem volala měšťáky, že se nám u vchodu válej použitý stříkačky. Navíc každý den sedí před našim vchodem a čekají až otevře lékárna a skoro každý den je tam incident. Jednou, když jsem vedla děcka do školky, tak jsem málem dostala dveřma, jak se rozlítly od lékárny a feťák se s řevem odtamtud vyřítil ven, pak tam kopal do výlohy, řval, že to tam všechno postřílí nebo podpálí atd. Takže ono má všechno svoje. Když mě to ze strany té kamarádky spíš přijde, že neví co chce a čeká, že za peníze co má sežene zámek. Na všem něco vidí. Teď se jde podívat na byt v Durychovce, chtěj za něj 1350000,-, je to 2+kk, ale velikej, po celkové rekonstrukci, luxusní kuchyň se spotřebičema, nové podlahy, vyzděné jádro, manželská postel dělaná na míru v patře, komora předělaná na šatnu. prostě krásný byt a ona na tom řeší, že má balkón v mezipatře! Už mě trochu přestává bavit to s ní řešit, protože ona prostě pořád frfňá absolutně na vše :unamused:
29. črc 2010 ve 21:01  • Odpověz
marky nemám konkrétní lokalitu,chci něco v klidný části hradce a nebráním se ani nějakýmu kraji jako je Březhrad,Slatina apod a byt aspoň 80-100 m2,3+1 nebo 4+1.Ale už ne velký sídliště................a asi to neexistuje :grinning:

konja to je za krásný peníze ten byt, kámoška přebere brzo
29. črc 2010 ve 21:55  • Odpověz
lenkabu: já taky nechtěla velký sídliště, na Benešovce jsem vyrostla a pak když jsem čekala Fildu, tak jsme se nastěhovali do bytu po mé babičce ve Věkoších. To je dobrá lokalita, jezdí tam čtyři autobusy, je tam klid, obchod,... bohužel byt tam byl malej a tak jsme sháněli větší. Pořád jsem si říkala jen ne moravský, jen ne benešovku, ale pak jsem našla 4+1 za 1500000! A bylo rozhodnuto! :sweat_smile:
S kámoškou se jdu dneska na ten byt podívat a jsem připravená, že už ji asi sprdnu aby se probrala, ještě uvidíme realitu, ale na fotkách ten byt vypadá nádherně, jsem na něj zvědavá. V takhle řešeném bytě b ydlela kamarádka a bylo to dobré bydlení, až jednou zůstanem s manžou sami, tak by mě takový byt vyhovoval. Pro dva lidi úplně ideální.
30. črc 2010 v 07:07  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak o sobě dávám vědět :wink:
U nás stále chlív, bordel, ale do neděle by to tu mělo být v cajku :grinning:
Už se na to fakttěším, padám již na ústa :angry: :confounded:
Dnes pojede Kačenka k babičce a dědovi na víkend, tak alespoň budeme mít o starost méně.
nastěhovat věci určitě o víkendu nestihnu, u sousedky toho máme mrtě moc, ale snad za po-út by to mohlo být komplet.
Zítra příjdou ráno malíři, tak odpoledne se položí koberce a večer se může nastěhovat nábytek. V něděli už jen Lukyn smontuje ložnici a konečně to tu bude trochu k bydlení :grinning:
Jinak včera jsem byla na tripple testech, výsledek bude za týden.
Taky jsem to zvládla s glukózou tak to mám konečně za sebou. Pro výsledek jsi jdu dnes.
Nebylo to nic moc, ale dalo se to. U Kačenky mě z toho bylo zle mnohem víc. Vycucli ze mě 9 zkumavek
a nebylo mě nic :grinning:
Byla jsem i na UZ, Verunka je v pořádku :slight_smile:
30. črc 2010 v 07:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.