• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
Holky jinak k tomu bytu, mě to na Slezském vyhovuje, leč je to taková polovesnice tak vše máš u nosu :grinning:
školky, školy, zdravotní středisko, bus, obchody, no co víc si přát :grinning:
30. črc 2010 v 07:43  • Odpověz
autor
@markyfrana Fotky moc hezký :wink: My už se asi letos nikam nedostaneme, tak snad další rok :wink:
30. črc 2010 v 07:49  • Odpověz
kinsli dobrý zprávy :wink: co to vlastně doma všechno děláte? a tripply moc neřeš když máš dobré NT :wink:

Mně zrovan Slezský přijde jak klasický sídliště :grinning: Já právě toto nechci....byt v paneláku u silnice nebo u dalšího paneláku,což je většina bytů. Teď bydlíme výborně co se týká lokality,ale je to malý no.

konja něco jako Věkoše bych si představovala ,dřív jsem tam nechtěla ale když mám auto tak je to pro mně ideální.
30. črc 2010 v 11:50  • Odpověz
lenkabu: Věkoše se dají zvládnout i bez auta. Na to, že je to okraj města, tak tam jede 14, 13, 15 a 25, takže se odtamtuď dostaněš do všech koutů HK. Mě se tam líbilo, ale bylo to na nás malé :unamused:
30. črc 2010 ve 12:28  • Odpověz
autor
@lenkabu Je fakt že když jsi u silnice a otevřeš okna tak je to rachot, ale jak zavřeš okna tak je stejně klídek :wink:
Mě to tu tak nějak vyhotuje, jsem tu už zvyklá :wink: Věkoše jsou taky fajn, ale nevidím mezi tím rozdíl se Slezkým.
Krom toho, že je tam tak jedna jednota, a tady máme vše o nosu :grinning:
Jinak tady snad sídliště ani nejsou, když by jsi to brala jako brouzdálko, tak tam je asi 5 paneláků
jak něco málo jak se jdu k dopraváku, a pak až zase u Interspáru.
Jinak tu jsou více méně cihláky a hlavně rodinné domky :wink:
když otevřeš okno tak ti kdákají slepice :grinning:

Byla jsem dnes u Rešlové pro výsledky, a k mému překvapení cukr naprosto ok :grinning:
fakt jsem to nečekla, když berou jen krev tak tam si věřím že cukr v krvi nenajdou, ale u toho zátěžového
testu jsem si fakt nevěřila. Ta glukóza musí být pro tu slinivku fakt síla :unamused:
No ještě půjdu jednou za 2 měsíce a pak doufám, že budu mít pokoj :wink:

Doma jsme dělali v dětským, obýváku, ložnici elektriku
pak klusi stavěli tu příčku :wink:
všude jsme koupili nové koberce, světla, zítra se bude malovat :wink:
obývák zůstave stejný a ložnici jsme kupovali fungl celou novou. Tu bude Lukáš stavět tak v sobotu večer nebo v neděli dopoledne. Takže Kačenka už přijede do hotového :dizzy_face:

Ty jo to už je zase hodin, za čtvrt hoďky letím do práce :confounded:

jinak jak jsme tu psaly o těch hypotékách tak nejlépe asi vychází m-bank 3,85%
za smlouvu ani vedení účtu nic nechtějí :wink:

A co Alice??? Je hodná? Asi jo co, druhá Vandička to snad není :grinning: :grinning:
30. črc 2010 ve 13:14  • Odpověz
My bydlíme ve Farářství v Jungmannce už tři roky a pořád si nějak nemůžu zvyknout ... pro mě je srdeční záležitost Moravaský :slight_smile: Pro to tam jsem víkend co víkend :grinning: :slight_smile:

kin: gratulace k výsledkům a k potvzené druhé cácorce :slight_smile:
30. črc 2010 ve 23:23  • Odpověz
autor
@markytkaaa : Každý je někde zvyklý :wink: Předpokládám, že jsi tam před tím, žila. Já bych zase benešovku volila jako poslední variantu :wink: příjde mi to do města daleko, spojení nic moc a mraveniště :grinning:

Ale holky byla jsem dnes v bytě na proti pohotovosti, a to byl fakt luxus :dizzy_face:

Vůbec nevím, že něco takového tu existuje, ale oni něco říkali, že to tam předělávali takže původně to bylo taky o něčem jinem.
Bylo to perfektně řešené, nic půchzího, velká prostorná chotba a z ní jednotlivé vchody do pokojů. Typla bych to na 4+1

jinak děkuji za gratulaci
:wink:
30. črc 2010 ve 23:36  • Odpověz
kin: já jsem do první třídy žila v centru na pěší zóně ... vzpomínám si jen na byt a dvorek ... ale bylo to fajn :slight_smile: a pak až do jednadvaceti na Moravským hned u Benešovky ... a já to tam fakt žeru :slight_smile: obchody, Tesco, kino, MŠ, ZŠ, Poliklinika ... prostě všechno u ryponě :slight_smile:

Tady máme Hrušku, dvě trafiky, sekáč a pár hospod ... je to tedy kousek do HyperTesca pohodlnou cyklostezkou a kousek k řece na prochajdu ... je to takový víc klidnější než na Moravským to určitě jo :slight_smile: No fakt je to o zvyku ... Pro nás bych jako poslední variantu volila Slezský a Pražský předměstí (cestu od nádra k Hypernově) a Kukleny ... mi to přijde takový dost černý ... a na Slezským ta blackstreet mě děsí už jenom když projíždím autem :sweat_smile: :grinning:
31. črc 2010 v 00:05  • Odpověz
autor
@markytkaaa jo, jo to máš pravdu, cikánov :grinning: :grinning: od nás nejsou tak daleko, ale asi je spíše táhne město, protože na naši stranu se fakt nestahují :wink:
Já nemám dobrý pocit ani z bílejch natož černejch :grinning:
Neříkám, že bych se nějak extrémě bála když jdu z odpolední domů, ale ty prázdné ulice mi taky příjemné nepříjdou :confounded: Jdu jako by od bývalého pracáku bočními uličkami, pak míjím obi, mekáč, kaufland no a pak kolem lidušky za barákami domů.
no nic jdu makat, nějak se mi do toho tady nechce :confounded: příjde mi ten chlívek nekonečný :angry: :angry: :angry:
31. črc 2010 v 17:41  • Odpověz
Tak jsme dnes slavili dvojité narozeniny- Filda 7 a Blanička 2. Dávám pár fotek z oslavy :
http://truhlarovi.rajce.idnes.cz/narozeniny_Blanka2_Filip_7/
31. črc 2010 ve 20:59  • Odpověz
konjo nádherný fotky :slight_smile: jak se Blance líbí first bike? Vanda z něj měla velkou radost když ho Miloš koupil a te´d na něm skoro nejezdí,je líná :sweat_smile:

k bydlení.......Hradec je docela dobrej celej,tady člověk asi málokdy šlápne úplně vedle, souhlasím s markyt že na Moravskýmje vše u čumáku,do města vlastně vůbec nemusíme. Ale mně se chce trochu změnit prostředí,už jsem 6 let na stejným místě a asi mně pálí dobré bydlo :grinning:
1. srp 2010 ve 13:51  • Odpověz
autor
Fotky super, my máme kolo, tak asi sundáme jen šlapky a účel to splní stejný :grinning: :grinning: :grinning:
ale to až další rok :wink:
1. srp 2010 ve 14:46  • Odpověz
lenkabu:first bike dobrý, ale absolutně nedosáhne na zem :sweat_smile: Takže až tak za rok. Píšou, že je to pro děti od dvou let, ale Blanka není žádný mrňous a nemá šanci, chybí ji tak 10 cm. Teď všude taháme odrážedlo, bez toho nedá ani ránu, takže tohle zatím počká ve sklepě.

kinsli: oddělaný šlapky jsem taky hodně viděla, proč by taky ne, ono je tenhkle vynález příšerně drahej. Blanka to dostala od babičky, která to dostala vlastně zadarmo za body za vyplňování nějakých nákupních deníků. Jinak bych ji ho taky asi nekupovala a spíš oddělala šlapky.
1. srp 2010 v 16:50  • Odpověz
autor
@konja My máme dvě kola :slight_smile: jedno je po klukách od lidí od kterých kupujeme zahráku a říkali, že kluci se taky učili jezdit na tom kole bez šlapek. že to má kola traktory, takže se na tom dobře naučí držet rovnováha :wink:
1. srp 2010 v 17:11  • Odpověz
autor
@konja Ta pamemka v dortu byla nádherná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. srp 2010 v 17:22  • Odpověz
Tu jsem koupila na MMB http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=32555750 a teda musím říct, že naprostá spokojenost za ty peníze, je perfektně vymakaná. Ručičky jsou na kulatým kloubu, takže jdou otáčet všemi směry, hlavička je pod vláskama obarvená na černo, takže nikde nic neprosvítá, botičky drží na nohou jak přišité, takže se jen tak nestratí a ten ptáček s králíčkem jsou k sežrání. Je to opravdu kvalitní panenka za mslím, že dost dobré peníze. Já nechtěla kupovat panenku miminko, protože tu už má a zase na barbinu je ještě malá a tohle je myslím ideální, tak akorát a je opravdu super :dizzy_face:
1. srp 2010 ve 20:38  • Odpověz
First bike hodnotím taky jako příšerně drahej vynález,ale nebudu Milošovi bránit viniciativě když chce něco koupit dceři :grinning: :grinning: :grinning: konjo a nemá ten váš posuvný sedátko? my jsme to Vandě štelovali na míru....ale ona je hodně velká.
1. srp 2010 ve 20:39  • Odpověz
lenkabu: má, ale ikdyž jsme je dané až dole, tak je to málo :sweat_smile:
2. srp 2010 v 08:24  • Odpověz
tak velké překvapení - je to KLUK!!! :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2010 v 15:08  • Odpověz
First bike nemáme ... bojujeme i s odrážedlem, radši jde po svých a sbírá kamení, klacky ... sem tam vajgl, však to znáte :grinning: :slight_smile:

marky: ohromná ale mega mega gratulace, že to u vás v rodině konečně někdo rozsekne! :slight_smile:
2. srp 2010 v 18:00  • Odpověz
marky: gratuluju k párečku :slight_smile:
2. srp 2010 v 19:36  • Odpověz
@markyfrana - velikanska gratulace k chlapeckovi :dizzy_face:
Firts bike mame - a vetsinou ho nosim v ruce :angry: ,nase Terezka ho musi mit za kazdou cenu,venku vydrzi 15minut a uz je dole. Nastesti plati finta,ze ji reknu,tak tu kolo nechame jinym detem a fakt od nej odchazim,v tu ranu ma amok a bezi pro nej zpatky a jede. A od te doby kdyz se zeptam jeste nahore vezmeme kolo,je odpoved ne :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2010 ve 21:13  • Odpověz
Konji krasny dorty :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a neboj Blanicka na kolo doroste :wink:
2. srp 2010 ve 21:14  • Odpověz
marky no to čumim,gratuluju :slight_smile: Robin zíral co? :grinning:
3. srp 2010 ve 12:26  • Odpověz
Ahojda,
hlásím že žiju.Jen nějak nemám čas.Dneska jsem byla dopolko u sousedky a za chvílu valím do práce.

K tématu sídlišť.Taky se přikláním k Moravskýmu.Bydlela jsem tam od školky a hned bych se tam vrátila.Taky jsem tam zvyklá.Tady je sice klid alůe dostat se busem do města nebo z města je umění.Jezděj nám sem sice 4 autobusy .Jeden na Moravský a tři do města.Jenže jedou ve stejnou dobu.Takže když ti jeden ujede,zaručeně ti ujedou i ty ostatní.

Konji,krásný dortíky.

Marky gratuluju k chlapečkovi.

Holky First bike nebo něco podobnýho,jsme měli půjčený.Adél na něj sedla a lítala hned jak drak.Teď už jezdí na kole bez postranních koleček.
3. srp 2010 ve 12:42  • Odpověz
autor
@markyfrana : moc velká gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Dnes mi zrovna volala sosedka, že taky čekají chlapečka :dizzy_face:
My máme pro Kačenku sestřičku a všichni jsme mega moc spokojený. Jediný kdo chtěl chlapečka byl Lukáš, jinak všichni doufali v další prcku :grinning: :grinning:

3. srp 2010 v 15:04  • Odpověz
Moje máma má takový zážitky z výchovy bráchy že pokaždý chce další vnučku abysme toho byly ušetřeny :grinning: :grinning: :grinning: Vnučky má už tři,uvidíme kdo zvládne toho kluka aby dokázal že jsou vychovatelný :grinning:
3. srp 2010 v 17:41  • Odpověz
Leni tak se dočká do třetice,co? :wink:
4. srp 2010 ve 12:50  • Odpověz
Oprava,bylo to myšleno na Péťu.
4. srp 2010 ve 12:51  • Odpověz
autor
@madlina : myslíš Lukáše?? Tak to už asi ne mě, dvě treperendy v bohatě stačí :wink:
na třetí dítě nemáme ani prostory. Teď je to tu pro čtyři akurátní :wink:
jak je to nový tak je to krásný, ale obávám se, že tu budu akorát tak lítat se štětečkem :unamused:
už máme v ložnici dva obtisknuté prstíčky.

Jinak jsme měli docela kliku, původně jem si myslela, že bede vedle kolíbky ještě tak 13 cm místo a prd. Poněkud jsme zapomněli na topení a pěkně jsme spařili. Včera jsme tu vyrvávali lišty co jsou okolo parket a bojovali o každý centimetr. Snad to bude ok, je tam navíc 1,5 cm. tedy doufám, řídím se mírami od výrobce :confused:
4. srp 2010 ve 14:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.