• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
@konja Vstáváme v 7:30h tak na půl devátou by jsme to stíhaly :grinning: :grinning: :grinning:
spíte ještě všichni po obědě??? Kačka teď spí tak cca 13h - 16:30 - 17:15h jak kdy
a pak jí dávám spát podle toho jak se vzbudí ze spánku po obědě mezi 20:30-21h

ještě do nedávna chodila spát v 19:30h - 7:30h ale po obědě spala jen 12h - 14:30h
teď si zkrátila noční spánek a natáhla si denní :unamused:
8. srp 2010 ve 14:44  • Odpověz
autor
jo ale když spí Kačenka s námi v posteli ( že jí ráno přendáme ) ten kdo vstane a jde do práce tak jí hodí tomu druhému do postele tak to fakt spí dlouho. teď s Lukynem v týdnu spala jeden den do 9h a druhý do 10h :grinning: :grinning:
ale když je sama tak kolem té půl osmě vstává. Max do 8h.
8. srp 2010 ve 14:47  • Odpověz
Vanda spí odpoledne 3 hodiny.ale chodí spát pozdě a brzo vstává tak si pak dopřeje přes den
8. srp 2010 v 17:20  • Odpověz
Paťuch dnes vstával v 10,15 :grinning: :slight_smile: spát po o nešel a doufám, že večer vytuhne do devíti :wink:

Má to jinak na střídačku - jeden den vstává v osm a pak spí od 12-13,30, večer usne kolem 22-23 :wink: a to je v postýlce, ale zpívá, povídá si, demoluje postel a ták :wink: a druhý den tím pádem vstává dýl ... i kolem desáté, před den nespí a spadne do postele v devět :slight_smile: a takhle pořád dokola :slight_smile:
8. srp 2010 v 19:10  • Odpověz
autor
@markytkaaa : ty jo kdyby mě chodila spát v 23h tak by mě asi švihlo :grinning:
já chodím spát v 21:30h :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teď mám odpolední tak můžu čučet na telku dýl :wink:
8. srp 2010 ve 21:29  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme po dovče zase doma, tak vás jdu pozdravit :wink:
@markyfrana gratuluju moc k pindíkovi, to bude asi nega megaoslava :wink: Kdybys chtěla nějaké klučičí věcičky, tak mi dej vědět :wink:

@kinsli: tý vogo, vy ještě furt tolik spíte? tolik mi toho nenaspí ani Vendelín
9. srp 2010 v 15:00  • Odpověz
krys kolik váží Kuba?já dneska ukecala Vandu na váhu a má 18 kg :sweat_smile:
9. srp 2010 ve 21:17  • Odpověz
autor
@lenkabu : My máme 12 Kg :sweat_smile: Čím jí prosím Tě krmíš :grinning: :grinning:

@markyfrana: Taktéž, kdyby jsi něco chtěla na kluka tak dej vědět, mám tu Next, modhercare, adams
myslím, že kompletní výbavičku na 0-3 m něco i 3-6m.
Budu to prodávat v září až mi potvrdí i holčičku na velkém UZ :wink:

@kryserka : Jo spinkáme pořád těch 15 hodin. v únoru-březnu ještě spala 17h denně :wink:
Tak doufám, že Verunka nebude pravý opak :sweat_smile:
9. srp 2010 ve 22:35  • Odpověz
ahoj
Kinsli, Krys díky moc, asi Vás všechny využiji a oblečení koupím :grinning: já jdu 20.8. na UTZ k Eliášovi, takže to budu už vědět na 100% jestli má pindíka nebo ne :slight_smile:. Doufám, že mu nezmizí :grinning: :grinning: :grinning: a pak bychom se domluvily. Kinsli ty to máš někde nafocené???

já denisu taky vážila a máme 11,5kg, teď se nám trošičku vytáhla neboť věci vel. 86 jsou ji menší, takže jsem minulý týden nakupovala 92!!!

Denisa taky dobře spí, vstává kolem 7 ráno, pak jde spát kolem 12,30 - 15h a večer ji po 20h dáváme do postýlky. Tam si zhruba ještě půl hodiny hraje a pak usne. takže dobrý :slight_smile: . ale kdyby chodila jako Páta kolem 23h spát, tak to bych nedala, taky chodím spát kolem 21,30h. ráno kolem 5h vstávám do práce...
10. srp 2010 v 07:21  • Odpověz
leni: Kuba má nějak kolem 16 kg :slight_smile: Sice jsem ho teď nevážila, ale myslím, že v poslední době moc nepřibral, spíš se hodně vytáhl, už mu hádají 4 roky :slight_smile: teda do té doby, než promluví :grinning:

marky: pěkný :slight_smile: Kubovi už jsou některé 98 malé, vršky má prakticky všechny 104, jen gatě může mít menší :slight_smile:

Kubánec je schopnej jít spát klidně po desátý a polední spánek vynechat úplně :frowning2: a vendelín mi pak vstává v půl šestý ráno, paráda, ne?
10. srp 2010 v 07:57  • Odpověz
autor
@markyfrana: Nemám to nafocené, Mám to ještě u sousedky. Do konce týdne to tu snad doděláme a věci od sousedky nastěhuji :wink:
My teď přecházíme z vel. 92 na 98 :wink:
Koupila jsem Kačence na zimu nádhernou Nextku, Myslela jsem na druhou polovinu zimy tak jsem vzala vel. 104
ale už okometricky mě příjdou rukávy mega dlouhé :frowning2:
Nevadí při nejhorším ji bude mít na další zimu :grinning:
10. srp 2010 v 08:22  • Odpověz
autor
@markyfrana Pak by bylo stejně jednodušší kdyby jsi si přijela přímo vybrat :wink:
Ceny mám všechny napsané v PC :wink:
nakupovala jsem jak na holčičku tak na chlapečka s tím, že pak to druhé prodám :wink:
10. srp 2010 v 08:24  • Odpověz
co dát ve čtvrtek odpoledne jiráskovy sady?? třeba kolem 4h nebo v pátek dopoledne??
10. srp 2010 v 08:32  • Odpověz
autor
@markyfrana: V pátek dopoledne by jsme mohli, odpoledne ne, mám odpolední :wink:
Stáhla jsem si fotky bundy tak se pochlubím :grinning: :grinning:
10. srp 2010 v 08:45  • Odpověz
Já radši čtvrtek ale i pátek bych dala :wink:

Tak ani Kuba to nezachránil :grinning: Vandě taky hádají 4 roky, o to divněji vypadá když ji vezu na kočáru :sweat_smile: a děti nepobírají ty její kecy o krtečkovi a ferdovi když se jí na něco ptají,páč čekají že bude reagovat normálně :grinning:
10. srp 2010 v 08:46  • Odpověz
autor
@lenkabu: Krteček u nás vede :dizzy_face: :dizzy_face:
Ještě mašinka tomáš a pošťák pat, ale to nevím kde mám sehnat DVD :frowning2:
10. srp 2010 v 08:49  • Odpověz
Nj .. včera vstávačka v 10 a lehnout si šel pod pohružkou násilí ve 22 ... mezitím nic :sweat_smile: Až na pár desetiminutových záchvěvů mu v tom Mako zdatně sekunduje :grinning:

S váhou je na tom kolem 13kg ... máme špatnou váhu a je to teda plus mínut dvě kilča asi ... ale víc mít nebude, nosí vel. 92 :wink: :slight_smile:
10. srp 2010 ve 12:02  • Odpověz
Já nekupuju nic pod 104 :grinning:
10. srp 2010 ve 12:03  • Odpověz
autor
Holky nevíte kde bych sehnala Mašinku Tomáše?? a Pošťáka Pata???

Jinak jsme dnes byly ve městě, Kačka si vybrala polštářek s krtečkem a je z něj pěkně vydřená :grinning: :grinning:
Musela s ním jít hned spinkat :grinning:
10. srp 2010 ve 13:52  • Odpověz
Ahojda,
no to jsou teda noviny.
Já dneska u doktora na tetanovce taky poměřila děti a asi jim ten metr měří divně. Matěj vyšel přesně 130 a Aduš 102. Matýsek má 26 kg a Adéla 16. Dnes jsem i kupoval a bačkůrky do školky a jsem spokojená. V CCC oboje za 248,- Adéla vel 28 a Matěj 32 :wink: .
Jinak s tím spaním fakt záááávidím. Ti moji nespavci. Včera šla Adéla spát v 21:00 usnula asi v půlu a vstávala jako kompletně vyspinkaná v 5 a přes den mi nespíííí. Matěj šel spát s ní a je pravda, že vstal v 5 s Aduš, ale ještě s tatínkem zatuhnul v posteli do 6.45. Včera to bylo zase obráceně.

Jinak oblečky snad konečně udám. Nechci to zakřiknout, ale švagrovka je snad po 2 letech snažení těhuleeee.
10. srp 2010 v 15:24  • Odpověz
@lenkabu tak jsem ho schválně zvážila a má 15 kg :slight_smile:

v pátek dopolko bych sady dala taky :wink:
10. srp 2010 v 17:01  • Odpověz
Tak je dáme v pátek :wink:
10. srp 2010 ve 20:26  • Odpověz
autor
snad se přidme, a v kolik??
11. srp 2010 ve 13:24  • Odpověz
hoky takže v pátek v 9,30 sraz v jiráskových sadech, pokud by pršelo tak v 9,30 v barbánku neboli budulínku :grinning:
11. srp 2010 ve 13:57  • Odpověz
autor
ok :wink:
11. srp 2010 ve 14:08  • Odpověz
Ok jen nezaručuju že stíhám na 9:30,záleží kdy holky vstanou páč vykopat někam ten zvěřinec pořád nestíhám pod hodinu a půl :sweat_smile:
11. srp 2010 ve 20:45  • Odpověz
Holky ouška jste holčičkám nechávaly píchnout u Mudry nebo nastřelit? Jsem slyšela, že nastřelení je mnohem méně bolestivější ... tak nevím :slight_smile: On je teda čas, doktorka chce určitě počkat po první hexe, ale malá ještě nemá ani zhojené ramínko po TBC ...
11. srp 2010 ve 22:16  • Odpověz
autor
@markytkaaa Určitě nastřelit. Nemělo by to bolet jen chvíli ucho brní :wink: Nemusíš se o to pak ani skoro starat je asi 2x denně na to kápneš tu vodičku co jsi měla na pupík :wink:
to píchání prý bolí a hravně to pak hnisá :confounded: Nastřelené máš myslím 3 týdny a pak je můžeš vyměni za klasické vysací, to už jsou pak dírky vyhojené :wink:
Zkus Myslím Urbanovou v Kuklenách, byla jsem spokojená a stojí to myslím včetně naušnic 300-350,-

holky znáte někdo epi-no???
11. srp 2010 ve 22:58  • Odpověz
@kinsli díky :slight_smile:
o epi-no jsem slyšela a moc si to chválí :slight_smile: kdybych měla přirozené porody rozhodně bych to vyzkoušela :slight_smile:
11. srp 2010 ve 23:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.