• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Bebul,gratulka k řidičáku na motorku.A neboj,v práci to zmákneš.

Ženy,potkám některou z vás dneska odpolko na Flošně?
22. srp 2010 ve 13:28  • Odpověz
bebul taky gratulka :wink:

tady je naše dovolená,je tam 100 fotek tak komu se nechce počkejte si dám nějaké menší album i sem

http://caligula.rajce.idnes.cz/Dovolena_Cesky_raj_16.-22.8.2010/
22. srp 2010 v 18:17  • Odpověz
lenkabu: krásný fotky, je vidět, že jste si to užili :o) Byli jste ubytovaní na Blatech?
22. srp 2010 v 18:52  • Odpověz
Byli,paní je super,už jsem se dohodli že zase přijdeme :wink:
22. srp 2010 ve 20:12  • Odpověz
@lenkabu Hezoučký fotečky, spokojenost z vás jen cáká :wink: .
Hele a ona je Vanda pěknej chameleon co? Když je vedle Tebe, tak říkám ta je ale celá mamina a když je vedle ní táta, tak zase říkám, hele ona je spíš na tatínka a malá Ali taky. Nebo jste si s chlapem podobní.

Zítra první den v práci, tak na mě myslete.
22. srp 2010 ve 21:13  • Odpověz
Myslím :wink:

Vanda vypadá jako já,naživo je jasný že ta je z našeho rodu už začíná být podobná mojí mámě taky. A Alice je zatím spíš muž.
22. srp 2010 ve 21:29  • Odpověz
bebul,zítra na tebe budu myslet.Ať ti ten první den v práci uteče.

Jinak naše Adél je taky pokaždý jiná.Když ji lidi viděj semnou,tak je pry celá já.No a když je s Petrem,tak je to zase celej on.
22. srp 2010 ve 22:27  • Odpověz
ženy v tchibu mají výborný oblečení do deště.........já byla dnes ve Sparu a mámpro Vandu klučičí verzi páč už tam nic jinýho v její velikosti nebylo ale měli ještě holčičí 98/104

http://www.tchibo.cz/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/cz/-/CZK/TdCzBrowseCatalog-Start;sid=5BiCJtRf1BKCMZgtji-IQtfDwrM7wTuTOB8=?CategoryName=phase_1&kw=3310
23. srp 2010 ve 14:35  • Odpověz
A ještě jedna novinka u nás........Vandu vzali do školky do Sionu od dubna,bude chodit zatím na dopoledne :slight_smile:
23. srp 2010 ve 23:45  • Odpověz
@lenkabu Leni, to je super, že Ti Vandu vzali :wink: až budu mít chvilku, juknu na fotky :wink: A jak zvládala dovču malá? my jsme si o dovolený totálně rozhodili spaní :frowning2:
24. srp 2010 v 08:12  • Odpověz
@kryserka malá zvládala super protože doteď žádnej režim nemá :sweat_smile: mně to tak vyhovuje přízpůsobim ji našim potřebám :wink:
24. srp 2010 v 10:34  • Odpověz
Dnes večer se půjdu strašně opíííííííííííííííííííííííííííííííííííttttttttttttt :grinning: Dodělala jsem poslední státní zkoušku z matematiky
(kupodivu za jedna :sweat_smile: ) a mááááááám hotovóóóóó :grinning: :grinning: :grinning: Takže už nejsem obyčejná megera, už na to mám papír :grinning: :grinning: :grinning: Huráááááááááááááááá
24. srp 2010 ve 12:49  • Odpověz
autor
@konja : Moc gratulujeme :dizzy_face:
24. srp 2010 ve 13:38  • Odpověz
Já viděla jako poslední příspěvek gratulaci konje a říkám si že je snad těhotná :grinning: a ona je megera :grinning: tak to moc gratuluju taky :slight_smile:
24. srp 2010 v 15:41  • Odpověz
Ahojky ,jste tu všichni přímo z HK nebo i okolí?a jen těhulky nebo i maminky?
25. srp 2010 ve 14:05  • Odpověz
autor
@karolina20 : hradečačky a sem tam někdo s okolí HK. Maminky i těhulky :wink:
25. srp 2010 ve 14:49  • Odpověz
autor
@lenkabu : Krásný fotky :dizzy_face: nějak jsem úplně přeskočila půl stránky :sweat_smile:
Objevila jsem to a dočetla teď :wink:
25. srp 2010 v 15:06  • Odpověz
@kinsli tak koukám, že to máte zase 50 na 50 :sweat_smile: Tak se nechte překvapit :wink: Miminko to bude určitě :grinning:
25. srp 2010 v 15:15  • Odpověz
Jak dorostl pindík? :grinning: :grinning: :grinning: Holka je potvrzena 2x ne?
25. srp 2010 v 15:37  • Odpověz
autor
@lenkabu ,
@konja : Jo holky je potvrzená dvakrát a dnes mi na drzáka řekla, že je tam pindík.
Jinak řečeno: Víte co čekáte, já suveréně ano holčičku a Musilová chvíle ticha a pak chlapečka.
a pak mi řekla já myslela, že budete mít radost, když máte doma holčičku, tak jsem jí hned řekla, že radost fakt nemám :unamused:
25. srp 2010 v 15:54  • Odpověz
no Musilová vidí dobře :sweat_smile: a kdo ti řekl holku tenkrát?si zvykneš do porodu :wink:
25. srp 2010 v 16:22  • Odpověz
Konja: velikáááánská gratulace, jsi prostě hvězda, tak užívej užívej.

Lenkabu: gratulujeme ke školce, to je fajn.

Kinsli: jo Musilová vidí moc dobře a pindík nedoroste, ale sestoupí a stává se to doooost často. Takže si začni zvykat a prodávat růžové :grinning:

karolina20: jsem z HK, teda zatím, doufám že se Březhrad konečně trhne chichichi. a já už matka v pracovním procesu a těhulkování přenechám jiným.

švagrovka konečně těhulkuje, snad to půjde správným směrem a má potrvrzený 8.tt, minulý týden druhá švagrovka porodila chlapečka Jarouška a je to děsný prcek 2,37g a 43cm
25. srp 2010 v 17:16  • Odpověz
bebul a jak v práci?Jaký to je po tolika letech? Já se bojim že až zase jednou vkročim do nemocnice tak budu za dementa :sweat_smile: U vás to koukám taky populačně kvete :slight_smile: v naší rodině se to za poslední 3 roky zbláznilo, 6 dětí už na světě a 7. bude v září u bratrance :slight_smile:
25. srp 2010 v 18:54  • Odpověz
@kinsli a nevíš zda je tu nějaká Třeba z Třebechovic,nebo tak?
25. srp 2010 v 19:48  • Odpověz
autor
@karolina20: u nás v diskuzi určitě ne :wink:
25. srp 2010 v 19:49  • Odpověz
autor
tak jsem si dnes udělala alespoň radost a koupila Kačence kombinézu :dizzy_face:

http://www.modrykonik.cz/fotoblog/kinsli/album/nas-maly-snehulacek/5470580/
25. srp 2010 ve 20:27  • Odpověz
@kinsli nebuď hloupá ... přeci nejde o pohlaví, ale o zdraví :wink: :slight_smile: kluci jsou náhodou super, stejně super jako holky :wink: je fajn prubnout obojí :slight_smile: tož za mě gratulace :slight_smile: :dizzy_face:

@karolina20 já jsem z Třebechovic vždy tak měsíc v roce :grinning: momentálně třeba jo :slight_smile:
26. srp 2010 v 00:18  • Odpověz
@kinsli Markytka má pravdu. Já když čekala druhé, tak jsem si pořád říkala, že chci holčičku, hlavně aŤ je to holčička atd. a pak jsem právě před velkýmk ultrazvukem (mě to Mareška dřív nechtěla říct) v nemocnici chytla docela nerva, že to bude určitě kluk, že takové štěstí určitě nemám atd., načež jsem si pak musela sama šíleně vynadat, že ať tam bude holčička nebo chlapeček, tak na prvním místě je, aby bylo miminko v pořádku. Protože Kinsli, není nic horšího než nemocné miminko , já si pak představila dětičky od nás z Danety a musela si vynadat ještě víc, protože radši budu mít deset zdravých a krásných kluků než jednu nemocnou holčičku. Co se má stát, to se stane, miminko je dar a uvidíš, že i z toho chlapečka budeš nadšená, vždyť kluci jsou príma :slight_smile: A navíc - než se to narodí, tak není jistého nic :wink:
26. srp 2010 v 07:02  • Odpověz
Mně to bylo podruhý docela jedno,ale přikláněla jsem se k další holce a právě proto nevěřila že bych mohla mít tolik štěstí a otěhotnět hned a ještě holka, tak jsem se ptala Musilové je to kluk že a nevěřila vlastním uším když odpověděla :grinning: já i kupovala všechno v klučičím do té doby :grinning:
26. srp 2010 ve 12:46  • Odpověz
Já se trochu bojím mít kluka páč jsem byla svědkem jakse naši pokoušeli vychovat bráchu a neúspěšně a to dělali co mohli,tak mám trochu obavu abych neměla něco podobnýho,máma se doteď raduje s každé vnučky a vnuka si ani moc nepřála se bojí že bych zažila to samý :sweat_smile: ale logicky vím že je to blbost,to je jasný
26. srp 2010 ve 12:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.