• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
tak jsem něco nafotila:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=145062

Ta zebra se mě strašně líbí, z druhé strany je jen veliká šklebící se zebří hlava. Já jsem ujetá na zviřátka :sweat_smile:
24. únor 2009 v 17:32  • Odpověz
ahoj,
marky - gratuluju - pěkný míry!!! Jsou na tom s Máťou stejně, teda Deniska je o 1 cm delší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
jinak na burzu jsem chtěla jít taky, ale nakonec jsem nakoupila jinde a už by to Máťa nestihl všechno unosit :wink:
24. únor 2009 v 17:49  • Odpověz
autor
lenkabu: já jsem nakonec ráda, že jsem nezaplatila, stejně bych to nakonec musela nechat propadnout :frowning2:
konja: Věcičky jsou moc hezký :dizzy_face: nejvíc se mi líbí se mi ten červený kompletek.
24. únor 2009 v 19:40  • Odpověz
Kinsli: jj, ten je kouzelnej. A nejhezčí na něm je, že je úplně novej, ještě s cedulkou z obchodu a stál 60,- :grinning:
24. únor 2009 ve 20:15  • Odpověz
Ahoj holky!
jsem se tu už teda pěkně dlouho neukázali. Jsme teď na Moravě - původně jenom na týden, ale už jsme tu týdny čtyři. Nám totiž onemocněl tatínek, tak se jel léčit a my jsm eještě zůstali v péči babičky a dědečka. To je tak fajn, když člověk není na toho prďolu přes den sám.

Dívám se, že se tady řeší golfky - taky přemýšlím, které a asi zůstaneme věrni značce inglesina a pořídíme tohle:
http://www.detskyraj.cz/zbozi/3056-inglesina-espresso
Ještě jsem je teda neviděla v reálu, tak třeba změním názor, ale zatím jsem rozhodnuta pro tyhle. Mám požadavek, aby měly spojenou rukojeť.

Jinak u nás nic nového - stále jsme bezzubáci, nelezeme, ale stát, to by se mu líbilo. Jsme doma zprovoznili 35 let starý babyhup, tak v něm řádí :slight_smile:
24. únor 2009 ve 20:19  • Odpověz
ahoj maato :slight_smile: spojenou rukojeť taky upřednostňuju,inglesiny vypadají dobře :wink:
25. únor 2009 v 08:10  • Odpověz
autor
Já zatím nijak moc nekoukala, ale chci něco obyč. jsem maximálně spokojená s x-landerem, takže golfky se budou pořizovat, jen na cesty :wink:

http://www.mimibazar.cz/foto_detail.php?id=15018281&tab=4
25. únor 2009 ve 12:43  • Odpověz
marky:jste na školičce omluvený i na příště a ten další týden to taky není bo jsou prázdniny :wink: A příště je karneval,kdo chce má do něčeho navlíct dítě.....já teď volám mamce a snažím se to hodit na ni,ať Vandě cosi ušije bo nemám nápad :sweat_smile: A navíc za to tak trochu můžu bo se úča ptala jestli chcem karneval a já že jo a tak teda bude...ostatní matky se po mně jen znechuceně ohlídly :sweat_smile:
25. únor 2009 v 17:21  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme dnes byli na osmiměsíční a nějak to nemůžu rozdejchat, mame 76 cm a 10450g a to jsem mu davala oběd až po doktorce,no,ještěže tak
25. únor 2009 v 18:06  • Odpověz
Leni - :astonished: :angry: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: no vzhledem k tomu, že šít neumím, tak budu muset něco najít a koupit :slight_smile:

Krys - to je ale chlapák :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2009 v 19:12  • Odpověz
25. únor 2009 v 19:14  • Odpověz
marky:to je příští týden když budete v alpách :wink:

krys:to jsou úctyhodný míry,jsem ráda že v tom Vanda neni sama :grinning:
25. únor 2009 v 19:39  • Odpověz
autor
kryserka: Gratulace k prohlídce, Kubík je pořádný chlapák :wink:
25. únor 2009 v 19:49  • Odpověz
Krys, v klidu. Myslím si, že za měsíc budeme hlásit podobné míry :slight_smile:
25. únor 2009 ve 21:14  • Odpověz
autor
maato78: Vše nej Tobíkovi k 7 měsíčninám :dizzy_face:
25. únor 2009 ve 23:09  • Odpověz
kryserka: to je ale pašák, nic si z toho nedělej, my na tom na 10 měsících byli podobně u obou dětí.

Kinsli: x lander je i naše značka a jsem spokojená, golflky jsme pořídili v bazaru za 300,- BaB a nové stojí kolem 800,- a stejně používáme x landera, protože malá je zvyklá v něm spinkat a v golfkách neusne a my když se někam vypravíme, tak je to na dlouho.

Matěj měl včera ve školce karneval, tak mě mrzí, že jsem byla v práci (jen jeden den) nemohla jít s ním a udělat pár fotek, doufám, že fotily učitelky a pak to hoděj mezi rodiče. Hlídala babička důchodkyně :wink: a prej dobrý. Jen co jsem přijela domů, tak se mi Adéla pověsila na krk, prej čáááááááu, přinesla si polštářek na kojení, strčila mě do křesla a servala ze mě věci, dračice jedna.
26. únor 2009 ve 12:49  • Odpověz
autor
bebulka1: Kačka je taky moc spokojená :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , že by musela sedět a někde počumovat, tak to u ní nehrozí, kočárek má více méně na spinkání, takže golfky, chci fakt jen na cestování :wink:

Teď jsem objednala Ergo, už se na něj těším i když bych ho chtěla vytáhnout fakt až na narozky, ale to nevím jestli vydržím :sweat_smile:
26. únor 2009 ve 13:14  • Odpověz
kinsli:tak Vanda musí z kočáru vidět a i tak je nespokojená..ale trochu se to zlepšilo,možná jak začíná chodit tak oceňuje jízdu :grinning: :grinning: :grinning: Já s ergem pomalu končím bo ji neunesu,jsem urvaná jak pes když ji má nést 15 min,to nemám zapotřebí..možná v létě až nebude tak oblečená.
26. únor 2009 ve 13:24  • Odpověz
Já už jsem rozhodnutá pro Jané carreru,už se na ně těším :slight_smile:
26. únor 2009 ve 13:24  • Odpověz
autor
Dostala jsem doporučení. Prý je super, jak perfektně skladný, tak odpružení a jízda na 1*
Cena taky naprosto v pohodě :slight_smile:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=13337919&tab=1
26. únor 2009 ve 13:58  • Odpověz
autor
lenkabu: objednala jsem si to samé co máš ty :wink:
26. únor 2009 ve 14:01  • Odpověz
kinsli: tak u nás by tohle neprošlo. |Máme tu dost špatný terén na cesty a ty dvě malá kolečka v předu by za chvíli dojezdila. Navíc x lander je vlastně to samé, jen o trošku robusnější. Když už jedu s kočárem, tak potřebuju maxi úložný prostor. Pokud jdu jen pro Matýska do školky, tak stačí ty golfky, ale na víc jak hodinu jezdíme x landerem. :wink: . Občas se nám do košíku propasuje i pes :grinning:
26. únor 2009 ve 14:58  • Odpověz
kinsli:to má brácha na neteř :wink: řekla bych že na tu cenu jsou dobrý
26. únor 2009 v 17:06  • Odpověz
autor
bebulka1: Prý v pohodě zvládají i horší terén. Právě jsem psala, té kámošce, že potřebuji něco hodně skladného a i do terénu :wink: na dovči :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2009 ve 20:12  • Odpověz
Tak se mě podařil super průůůůůůs.e! Filip má v neděli karneval. Chce jít streašně moc za piráta. Fascinuje ho ta klapka přes oko atd. No tak jsem mu slíbila, že mu vyrobím kostým a na MMB jsem našlá nádhernou pirátskou sadu s šátkem, klapkou, vlajkou, klapkou a bambitkou. No kluk oihned, že to moc, moc chce a tak jsem mu to objdenala. Bylo to už někdy minulý týden a tak jsem čekala, že balíček musí každou chvílí přijít. No ale ono pořád nic a tak jsem šla překontrolovat účet, kdy že jsem přesně poslala peníze abych to mohla paní napsat.A v tom mě málem piclo!Já ji ty peníze neposlala!!! :fearful: Já jsem už tak ze všeho zblblá, že jsem žila v představě, že jsem to určitě poslala a přitom ne! Takže v neděli je karneval a já nemám NIC! Tak se půjdu oblékat a budu muset s Blankou oblítávat hračkárny a doufat, že něco za rozumnou cenu seženu! Fakt krásnější ráno si neumíte představit. Bych se v prd.li viděla radši! :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
27. únor 2009 v 08:22  • Odpověz
konja: klapku na oko máme, klidně půjčíme, jen se ozvi, že jo. Dneska vezu Matěje na plavání na Štefánikovku, tak ji klidně přibalím a půjčíme. Šátek, prouhatý triko snad doma máte, ne??
27. únor 2009 v 10:43  • Odpověz
bebulka1: díky za nabídku, už jsem to sehnala. Prouhatý triko i kalhoty, které mu roztřepím doma mám připravené. Šlo jen o tu klapku a ten šátek. Je to asi zvláštní, ale šátek na hlavu (aninic z čeho bych to vyrobila) doma nemám :sweat_smile: Ale sehnala jsem nakonec docela levný šátek i s lebkou. Tak snad bude malej spokojenej :sweat_smile:
27. únor 2009 ve 14:59  • Odpověz
autor
Holky musím se pochlubit jakou má Kačenka šikovnou tetu :grinning: :grinning: :grinning:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=2451716#navigator
27. únor 2009 v 19:49  • Odpověz
Holky nemáte někdo zájem? Budu kupovat Filipovi. Paní má i v jiných velikostech a má i spoustu dalšího zboží. Mohly by jsme se podělit o poštovné :wink:
28. únor 2009 v 19:41  • Odpověz
kinsli:pěkný :slight_smile:

konja:nechybí ti tam odkaz?
28. únor 2009 ve 20:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.