• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
Jasně hlavně zdraví to je jasný :dizzy_face: Jen je to mega boom, s kterým fakt nikdo nepočítal :frowning2:
takže to nezkousnul nikdo :frowning2:
Dokonce ani Lukáš ne, který kluka fakt moc chtěl, ale prostě už s ním nepočítal a těšil se na Verunku :pensive:

Chtěla jsem se objednat na UZ, jako jinam a zaplatit si ho ale nevím kam. V sanusu mi řekli, že dělají jen obličej a
jinak co jsem dostala jedno doporučení tak tam sestra říkala, že fakt neví, že "šéf" tam bude až v úterý.
Chtěla jsem jen aby mě někdo jiný řekl, že je to chlapeček, nebo není. Vždyť na 17tt mi ukazovala dr. stytké pysky :pensive:¨
jedině, že by tam byly dvě děti a točily se :grinning:
26. srp 2010 ve 14:01  • Odpověz
kinsli: já v Sanusu byla a doktor mě dělal celkový ultrazvuk, miminko prohlédl, vše si proměřil a potvrzoval mě pohlaví. Takže to nebylo jen šup, tady máte 3d a zbohem. A pokud by jsi jim tam řekla, že ti jde i o potvrzení pohlaví, tak si myslím, že by neměl být problém :wink:
26. srp 2010 ve 14:27  • Odpověz
autor
@konja : Já to říkala do telefonu a tam mi sestra řekla rovnou - pouze snímky obličeje. Nechápu proč, ale vím, že už to sem psala i jedna holčina když jsem čekala Kačenku, že tam byli a pouze obličej, pohlaví odmítli říct a nic jiného než obličej nenatáčeli, nefotili :wink:
26. srp 2010 ve 14:42  • Odpověz
Mně tenkrát taky jasně upozornili že se jedná o komerční ultrazvuka bude jen obličej,sestra byla velmi nesmlouvavá,čubka protivná.
26. srp 2010 ve 14:47  • Odpověz
autor
super jsem objednaná na pondělí do Věkoš :grinning: Pán byl strašně milý a řekl si 100,- - směšné :grinning:
26. srp 2010 ve 14:59  • Odpověz
za kilo jo?to se mu koukne tak na nohu ne :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2010 ve 22:19  • Odpověz
ale tak pokud mu koukne na tu důležitou nohu tak není co řešit :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2010 ve 22:51  • Odpověz
tak jsem asi měla štěstí na doktora, mě vážně dělala komplet ultrazvuk
27. srp 2010 v 05:33  • Odpověz
Tak jsem si dnes byla vyzvednout papír o ukončení studia a málem mě švihlo! Lidičky, já mám červený diplom! Já tomu nemůžu uvěřit! Aspoň nějaké uznání a odměna po těch letech nervů a stresů :grinning:
27. srp 2010 ve 12:20  • Odpověz
autor
holky tak jsem zpět z UZ, bylo to fajn, docela dlouhý, všechno nám ukázal :grinning: vysvětlil, co kde má :grinning:
fakt hezký. Má super ordinaci a naproti lůžku má televizi jako LCD takže vidíš všechno v přímém přenosu :dizzy_face:
No, abych nenapínala je to fakt kluk, naději mi nechal, ale myslím, že ani nemusel, nejsem slepá :grinning:
je fakt, že byl prdelí dolů a ještě byla hned u rozkroku pupeční šńůra
ale holku s koulema jsem ještě fakt neviděla :grinning: no a nějaký ten pidi pindík tam taky vidět byl. Doufám, že za těch 20 týdnů, ještě doroste, to by byl jinak docela chudák :sweat_smile:
27. srp 2010 ve 13:56  • Odpověz
konjo se dvěma dětma....to jsi borec :slight_smile:

holku s koulema :grinning: :grinning: :grinning: neboj než to bude potřebovat tak to doroste :grinning:
27. srp 2010 ve 14:08  • Odpověz
autor
@lenkabu :grinning: :grinning: :grinning:

holky koukněte do tesca mají do 31.8. 30% slevy na kojenecké a dětské oblečení. nakoupili jsme toho nega moc :grinning:

jinak všechny věcičky co měly být pro Verunku do světa nepůjdou, jukněte na Kachně v tomto kompletku :grinning:
no není k sežrání??? A to je vel. 3-6 měsíců :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/kinsli/album/nas-maly-snehulacek/5477371/

27. srp 2010 ve 22:15  • Odpověz
no to si děláš prdel? :grinning:

do tesca kouknu,moje Droběna už jaksi nemá zase co na sebe :slight_smile:
27. srp 2010 ve 22:19  • Odpověz
autor
@lenkabu: No jo nechtělo se mi s ním loučit tak jsem ho vyzkoušela Kačence :grinning:
V tescu fakt super, nabrala jsem toho spousty pro Lukáška, jelikož jsem fakt tu měla prd :wink:
jako myslím, body, kr.dl. rukáv, overaly :wink:
Kačence jsem koupila bundu jukni na to je hned za tím kompletem. Vyšla na 203,- :grinning: :grinning: :grinning:
ale tu už jsem tedy brala poslední :unamused:
27. srp 2010 ve 22:32  • Odpověz
Já potřebuju tepláky a trika s dlouhým rukávem ale musim se ovládat chystáme s holkama ještě objednávku z gapu :slight_smile:
27. srp 2010 ve 22:35  • Odpověz
Holky 18. a 19.10 bude v Mediu zase burza. Kdyby jste chtěl někdo něco prodat, tak mě napište a můžu vám zajistit domů papíry na vyplnění, takže tam pak nebudete muset stát frontu na sepsání, ale jen to tam dáte a pomažete :wink:
28. srp 2010 v 08:10  • Odpověz
@konja já je beru dík moc :wink:
28. srp 2010 v 08:22  • Odpověz
Ok, bude ti stačit jeden list nebo radši dva? Ještě přesně nevím kdy budou k vyzvednutí, to mě přijde meilem. Pak ti dám vědět, ale počítám s tebou :wink:
28. srp 2010 v 16:18  • Odpověz
jeden určitě dost schovávám pro Alici ale něčeho se ráda zbavim :wink:
28. srp 2010 ve 22:45  • Odpověz
@lenkabu dobře, dám vědět až je budu mít :wink:
29. srp 2010 v 08:10  • Odpověz
@kinsli kdybys nějaká bodýčka a overálky chtěla, tak já po Venouškovi prodávám už všechny věci
30. srp 2010 v 08:32  • Odpověz
Dobré ráno
30. srp 2010 v 09:37  • Odpověz
Ahojda,
hlásím že víkend byl super.Počasíčko akorát na výletování.Až budou stažený fotečky,hodím ňákou na chlubení.

Konji ,já bych prosím prosím měla zájem o ten formulář na burzu.
30. srp 2010 v 09:59  • Odpověz
Baru a jak je vlastně v práci.Vítej v klubu.
30. srp 2010 v 10:36  • Odpověz
30. srp 2010 v 10:53  • Odpověz
@madlina Ok, ozvu se až je budu mít :slight_smile:
30. srp 2010 ve 12:14  • Odpověz
Moc děkuju.
30. srp 2010 ve 12:29  • Odpověz
konja: taky se hlásím, už jsem v pracovním procesu a tak čím míň času tam ztrávím tím líp

Jinak zítra naostro s dětičkama, tak jsem mírně nervozní, ale zvládnout to musíme že??? ať žije improvizace
31. srp 2010 v 19:12  • Odpověz
Bebulka1: uvidím kolik se mě jich podaří sehnat, snad jich bude dost. Holčina se mě zatím neozvala, tak jsem trošku nervózní, ale ona má teď nějak termín porodu, tak třeba rodí a proto nepíše :grinning:
Jinak nás to zítra taky čeká, Filda jde do první třídy :sweat_smile: Tak už se nemůže chudáček dočkat - to je ještě ta krásná mladická nerozvážnost :grinning:
31. srp 2010 v 19:26  • Odpověz
@konja taky prosím o formulář..díky
31. srp 2010 ve 21:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.