• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Ahoj jsem kousek od HK a hledám někoho s kým bych mohla taky pokecat o mimču, zajít na kávu atd.. Jsem na MD se17.měsícnim chlapečkem.Tak kdyby se tu našla nějaká mamina která by byla ochotná tak budu jen ráda. Diky :slight_smile:
1. zář 2010 ve 12:30  • Odpověz
Velrybous,odkud jsi z Hradce? Zdáš se mi podle fotky nějaká povědomá.Jinak fotečky jsou kouzelný.Kolikpak si kamarádka účtuje?
1. zář 2010 ve 12:35  • Odpověz
Vítej mazi nás.Tady drbeme o všem možným a nemožným tak se klidně přidej.
1. zář 2010 ve 12:38  • Odpověz
Jen se tu moc nevyznám tak nevim kde hledat jestli nekdo napsal nebo ne :frowning2:
1. zář 2010 ve 12:41  • Odpověz
Většinou se poslední odpověď objeví v seznamu témat.Nebo si dej tenhle pokojík do blíbených a pak na foru klikneš na oblíbený a ukáže se ti to tam.Neboj,taky jsem ze začátku tápala.Hlabně když "koníka"pozměnili.
1. zář 2010 ve 12:47  • Odpověz
@madlina moravské předměstí... :slight_smile: jo tak to nevím, můžu ti na ni dát kontakt jestli chceš..:slight_smile: je z Prahy, ale sem jezdí na víkendy.. :slight_smile:
1. zář 2010 ve 13:08  • Odpověz
Taky pocházím z moravskýho. bydlela jsem v Kejzlarovy ulici. Na tu cenu jsem se ptala jen orientačně.
1. zář 2010 ve 13:18  • Odpověz
@madlina :slight_smile: já tu cenu nevím, ale moc to nebude..fotí spíš tak pro radost.. :slight_smile: a taky asi podle toho co a kolik.. :slight_smile:
1. zář 2010 v 15:51  • Odpověz
čus nováčci :slight_smile: taky jsem z moravskýho :wink:

maminadarina Viktor je pěkný jméno,měli jsem ho jako mužskou variantu pro Vandu
1. zář 2010 v 17:41  • Odpověz
ahojda :slight_smile:

Já jsem na Moravským každý víkend, jinak bydlím ve Farářství :slight_smile:

Jinak holky nevíte o nějaké pěkné kavárně nebo restauraci s hracím koutkem? (jen skluzavku neberu jako hrací koutek :grinning:) :slight_smile:
1. zář 2010 v 17:58  • Odpověz
markytkaa: chodili jsme s Matýskem do kavárny u malého teska, je to internet kafe, ale je pravda, že mají jen to kafe, restaurace to není, ohřejou pizzu, udělají toust, ale toť vše.
SLušná kavárna, herna... kde to není olezlý, špinavý... mi tu taky chybí, kéž by tu byla Ikea :grinning:

Jinak v práci dnes děti senzační, super... ale problémy s organizací práce... už jsou tu, tak nevím buď se to dá dokupy nebo pápá. Dělat za 3 za jeden plat a ještě být psychicky vyždímaná to fakt nee. Dneska jsem si nestihla dojít ani na záchod a kafe jsem si dala až v půl 2 kdy odešly děti
1. zář 2010 v 18:37  • Odpověz
bebul držím palce at se to zajede :wink:

markyt taky bych o něčem ráda věděla
1. zář 2010 v 18:38  • Odpověz
bebu: O téhle vím ... to je tak to jediný ale :slight_smile: by se právě pro podzimní dny šiklo něco více :slight_smile: Něco jako mají v Práglu Človíčkov :dizzy_face:
1. zář 2010 v 19:02  • Odpověz
@markytkaaa nevím sice o ničem z čeho bych si vysloveně sedla na zadek, ale s manželem rádi zajdem do restaurace Mana mana. Je to vedle velkého Tesca (Carefoure), směrem na Brno. Mají vevnitř celkem velký koutek a výhodou je, že není v prostorách hlavní restaurace, ale v salonku, kde není problém si sednout, zavřít dveře a vypustit dravou zvěř. Cenově mě to tam přijde ok, chodíme tam na oběd. Je to jediná restaurace, kde se i s dětma v klidu najíme, protože děti si tam krásně hrajou. No a když je teplo, tak je tam velká zahrádka s velký pískovištěm, domečkem a houpačkama, takže je to tam fajn :dizzy_face:
2. zář 2010 v 06:27  • Odpověz
Markytko,hezká kavárna je bývalý Barbánek.Teď se to jmenuje Budulínek a je to moc hezký.Mají tam i hlídací tetu která se dětičkám věnuje zatím co maminy drbou,popíjejí kávičku a nebo čtou noviny.Za to že ti dohlídnou na ditě se nic neplatí .Pěkný prostředí a milá obsluha.Teda aspoň my jsme tam spokojený.

Bebul,přejeme Adélce všechno nejlepší k svátku.A v práci se to srovná neboj.
2. zář 2010 v 08:36  • Odpověz
restauraci Mana Mana znám, taky jsem tam chodila pravidelně na obědy a dětský koutek je tam pěkný :slight_smile:)))
2. zář 2010 v 09:20  • Odpověz
Kdopak se chystáte v sobotu na staráč na Elišku? Já jen abych věděla po kom se mám dívat abych nevypadala že nezdravím. :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2010 v 10:06  • Odpověz
ahoj
holky, tak se hlásím z dovolené. Bylo to parádní, jenom asi budu teď minimálně týden trávit všechno to jídlo, co jsem tam zbouchala :slight_smile:. Raději ani nevstupuji na váhu :stuck_out_tongue_closed_eyes: jak budu mít chvilku, tak hodím nějaké foto.
2. zář 2010 v 10:55  • Odpověz
marky foto nahoď a jen se najez :grinning:

to je dobrý jak si to tu přečtu tak mám program na sobotu,takže oběd v mana mana a pak na elišku :slight_smile:
2. zář 2010 v 10:59  • Odpověz
taky přemýšlím nad Eliškou, manžel bude do večera v práci a já uvažuji, že děti šoupnu babičce a půjdu si to tam procourat sama. Ješě nikdy jsem tam v klidu nebyla, tak to letos asi změním :grinning:
2. zář 2010 ve 13:25  • Odpověz
Já jdu za chvíli sama se projít ven,to bude luxus :slight_smile:
2. zář 2010 v 17:29  • Odpověz
Marky: vítej zpátky :wink: Já myslím, že Ty se váhy bát nemusíš :wink: Už se těším na foto :wink:

Leni: tak co? Jaká byla prochajda? To je jak balzám na duši, viď? :wink:

u nás jdou v sobotu odpolko chlapi na letadla, tak možná taky zajedu na Elišku, abych nemusela být s Vendelínkem zavřená doma, vy půjdete všechny s chlapama? navečer tady pak máme dětský den, tak se tam chcem jít na chvíli podívat
3. zář 2010 v 07:37  • Odpověz
@kryserka procházka super,mám každý čtvrtek večer na chvíli volnoa většinou chodím do posilovny ale včera se mi nechtělo :slight_smile: na Elišku jdu s Milošem jen a´t hlídá Vandu :slight_smile:
3. zář 2010 v 08:55  • Odpověz
Ahojda,
My jdem zítra dopolko celá famílie na letadla a odpolko razím s Adél na Elišku.Mě letadla moc neberou a Adél nemá ráda velkej rámus.
3. zář 2010 v 09:03  • Odpověz
Holky vy jste tady psaly že k nám do podniku nastoupil něčí příbuznej?
3. zář 2010 v 09:05  • Odpověz
Moji chlapi jdou dopo na Ciaf a odpo asi vyrazíme na Elišku :slight_smile: Ono to jinak začíná už dnes žejo? :slight_smile:
3. zář 2010 v 10:16  • Odpověz
Jestli to začíná dnes tak bych tam i zašla, denně dělám jen tour de hřiště a už mně to moc nebaví.
3. zář 2010 v 10:19  • Odpověz
Myslíš Elišku? dneska snad navečír nje nějakej program a večer ohňovej průvod.Petr se tam chystá s Adél.Už má připravenej lampion.nechtěla jít do školky dřív než jsem ji ho připravila.Já možná uvidím jen ohňostroj až pojedu z práce.Ale zítra si to o to víc užiju :wink: .
3. zář 2010 v 10:20  • Odpověz
@madlina ahojda, tak 500-1000 podle toho co a kolik..:slight_smile:)))
3. zář 2010 ve 13:54  • Odpověz
markytkaaa: já už na Ciaf nemusím, dnes jsem jela k tátovi na zahrádku a užila jsem si stíhaček až moc, byla to málem moje smrt. Jela jsem přes most u skladištní a říkám si - hernajz co je to za divnej zvuk a najednou kravál a nad autem mě prolítla stíhačka. Málem jsem dostala infarkt. Nechápu jak můžou lítat takhle nízko, vždyť já málem viděla pilota v kokpitu :sweat_smile: :rolling_eyes:
3. zář 2010 ve 14:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.