• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
konjo takhle já jsem vyrostla,naši mají barák cca 4 km vzdušnou čarou od letiště v pardubicích a až do revoluce tam lítali stíhačky furt,nízko páč se nestihnou zvednout za ten kousek,sklenice se nám klepali,filmy jsem sledovali s pauzama ve zvuku a ten kravál děsnej........ale prej jsem u toho v klidu spali jako mimina :sweat_smile: teď tam občas něco přelítne a Vanda má z toho fobii z letadel :sweat_smile:
3. zář 2010 v 17:25  • Odpověz
ježiš jsem už debil........sklenice se klepaly samozřejmě :sweat_smile:
3. zář 2010 v 17:26  • Odpověz
Konji ,já taky letadla moc nemusím.Hlavně Adél vadil ten kravál,A mě taky.Byli jsme tam jen dopoledne ale ani tak mi to nic neřeklo.
5. zář 2010 v 09:55  • Odpověz
Snad na miliontej pokus se mi podařilo vložit pár foteček,tak jukněte.
5. zář 2010 ve 14:40  • Odpověz
Konji prosim taky o formular na burzu,moc dekuju :wink:
My se vratili v sobotu z Caorle,bylo tam hezky,tak akorat pro holky,jestli chcete mrknete do albicka :slight_smile:
O vikendu jsme nebyli nikde,nejak jsme poklizeli a davali se do kupy po ceste a musim rict ze me ani jedna akce nenadchla . na Ciafu je hluk a to s detmi by bylo narocne a na Elisce tolik lidi,ze me prechazi chut se nekde tlacit :sweat_smile:
Ciaf bez deti je fajn,chodila jsem pravidelne,ale ted uz ne.
Konji nevim jak s dortem,snad jsi ho nezacala delat o tom jak jsem psala na zari pro sebe - jelikoz neni s kym slavit moje 30 narozeniny :sweat_smile: ,tak ho potrebovat nebudu :wink: S Alesovou rodinou to neslavime(oni ani nevedi,ze budu mit kulatiny :sweat_smile:) a s moji nemluvim od cervence a vypada to na pekne dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Oslavim to jen se svou rodinou a kamarady v hospudce
6. zář 2010 ve 14:00  • Odpověz
My byli na CIAFu i na Elišce ale obojí bývalo lepší.Asi stárnu či co.A Adél vadí hluk z těch letadel takže jsme tam byli jen dopolko a úplně mi to stačilo.

Kacici,já ti s dortíkem klíďo pomůžu :grinning: :grinning: :grinning: .
6. zář 2010 v 15:28  • Odpověz
@kacici co blbnou ty vaše rodiny? to tvoje rodiče nevídají holky?

Já byla vsobotu v Praze a v neděli v Pardubicích, přesně jak píšete,na Elišce moc lidí a Vanda se bojí letadel takže Ciaf padl hned. Bez dětí bych ale šla ráda :grinning:
6. zář 2010 v 16:50  • Odpověz
Leni s nasima jsem se pekne rafla ohledne holek,proste kdykoliv jsem mamku pozadala o pomoc nemohla,nehodilo se to apod.,druha strana tchyne je to same,takze holky maji babicku jen pani na hlidani. Svagrova je v pohode i svagr a jejich holky,stara babicka taky,ale tchyne je proste sva a ma rada svuj klid.Ona se nikdy nenabidne sama :sweat_smile: No ale od mych rodicu to byla vylozene podpasovka,kdyz furt slysis jak se tesi na vnoucata a pak aby ses pomalu vnucovala,za to me to fakt nestoji :frowning2: ,no nic,bohuzel mame smulu na vlastni babicky,takze davam Terezku na to hlidani k pani,ona ji ma desne moc rada a rika ji babicko,tak aspon nejaky vzor hodne babicky ma :wink: a byla tam uz i Natalka :dizzy_face:
A napsala jsi to trefne moji rodice holky nevidaji,jen te to zamrzi,kdyz ve svem okoli vidis jak se babicky predhani ktera bude mit driv vnoucata u sebe a tem nasim jsem se musela stale vnucovat a doprosovat az me dosly nervy a uz se neptam,paradoxne se mi ulevilo,protoze od nich uz necekam vubec nic :sweat_smile: Jo a se segrou to bylo to same,zastavala se rodicu,pry tady nejsou od toho aby hlidali,pry jsme s Alesem sobci a ona si poridi dite az se na to bude citt a nikomu ho davat na hlidani nebude - no co k tomu rict,jen ze dite asi nikdy mit nebude se svyma nazorama :pensive:
6. zář 2010 v 17:11  • Odpověz
kaci to je divný, znám málohlídací babičky ale je divný když někdo nechce vnoučata vůbec
6. zář 2010 v 19:00  • Odpověz
kacici: v pohodě, čekala jsem zda se ozveš, takže nic rozdělaného nemám :wink: A z těch babiček si nioc nedělej, vím, že to člověka musí strašně mrzet, ale zase, žijeme jen jednou a tak si tím nenech kazit život :wink: nestojí to za to! A sestra také pozná až bude mít vlastní děti, bezdětné se to super říká, ale realita ji ukáže...
6. zář 2010 ve 20:25  • Odpověz
Mně nehlídat máma tak mám Alici tak o 4 roky dýl :sweat_smile:

konjo dnes jsem potkala na hřišti v Trebši tvoje děti manžela a dědečka :slight_smile: jak se líbí Filipovi ve školce?
6. zář 2010 ve 20:28  • Odpověz
kaci: U nás něco podobného, jen s tchýni ... byla u nás od narození Kristýnky jednou ... a to na férovky prohlásila, že jsem moc náročná (prý vyberte si naušničky, já je zaplatím), když jsem si vybrala naušničky za 19stovek a moje hospodaření celou naší rodinu dostane do sraček, ze kterých nám pak bude pomáhat ... no pak za dva dny se ještě vydala za manželem do práce, vrazila mu ty dva tisíce, prohlásila, že jsem nevychovanej spratek, co nemá úctu ke starším a že se mnou končí ... co na to říct? :slight_smile:
V říjnu bude slavit pade ... ale nepojede tam ani nevychovanej spratek a už vůbec né děti toho spratka :wink: :slight_smile: :grinning:
Ale u nás fungovala tato druhá babička pořád stejně - třikrát do roka (Vánoce, její svátek a její narozeniny) se půl hodiny věnovala Páťovi :slight_smile:

Moje mamka jako babička funguje bezvadně. Bere si Páťu na do rána, na víkend a tak ... jako nemít mamku tak druhý dítě až za patnáct let :grinning: :slight_smile:
6. zář 2010 ve 20:54  • Odpověz
markyt co to máš za tchyni? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: moje je teda taky kráva ale tohleto je síla,jsem se normálně nasrala jen to čtu
6. zář 2010 ve 20:57  • Odpověz
leni kdyby to byla první třenice tak to beru, sklopím vocas a přilezu jakožto mladší ... ale fakt to nebylo poprvé no :frowning2:

poprvé to bylo před svatbou - pozvala mě do cukrárny, kde mi řekla, že na jejího syna jsem příliš světem protřelá a až moc zkušená (prosím já kráva si vzala prvního co mi vběhnul do cesty žejo :grinning:), že ví, že je to jen o sexuální přitažlivosti, ale fungující rodinu z toho nikdy neuděláme ...
pak dobrý, nějaký vošívačky, když mi diktovala kolik budu mít dortů na svatbě, jakou kytku a prsteny máme zbytečně drahý, protože chirurgická ocel stačí ... (na svatbu přispěla 5000,- ... ale my neznáme hodnotu peněz, takže nám to přijde málo).
pak byly dlouho jen drobnosti ve stylu co chcete k Vánocům? dřevěnou lavici na balkon x dřevěné poličky, postýlku Páťovi (prvnímu vnukovi) x stará místy plesnivá postel včetně prochcané matrace z půdy, polohovací židličku x dřevěnou židli co si do ní skřípal prsty snad ještě Gottwald :grinning: ... ale to se dá s lehkým úsměvem či úšklebkem přejít ...
pak přišla tato návštěva ... a následně mi psal bývalý přítel mé švagrové, že už mu prý o nic nejde a rád by si promluvil o mé situaci na znepřáteleném území ... čuměla jsem ... samozřejmě to, že Jirku cpu a nutím ho sedět na prdeli, aby tloustnul, protože jsem tlustá já a nesnesu vedle sebe hubeňoura ... to pominu, že se na mě sesedávala rodinná rada ve stylu "jak na ní" to už je trochu víc no, ale kecičky že si pojišťuju chlapa dětma mě celkem dostala do kolen ... manžel třeštil oči, ale je to stále jeho matka, jako já jsem matka svýho syna ... tak to je, nikdo jí hranice neurčí, všichni ji jdou na ruku, protože to se psychicky nemocným lidem dělá ... je na antidepresivech a již deset let se vzpamatovává z rozvodu ...

ale jinak zlatá žena co :grinning:
6. zář 2010 ve 21:22  • Odpověz
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: bliju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ty seš svatá žena páč u mně b yskončila po schůzce v cukrárně a to se považuju za nekonfliktního flegmatika :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. zář 2010 ve 21:26  • Odpověz
Marky,nemáš svatozář?
6. zář 2010 ve 21:57  • Odpověz
já jsem spíš než svatá asi úplně blbá, že si nechám srát na hlavu ... ale věřím, že tímhle už si jasně stanovíme hranice. Já od ní ani snad nečekám omluvu ... je jí padesát roků, jsem o půlku mladší ... bude mi stačit, když normálně přijede k nám na návštěvu a omezí se na slušné chování :slight_smile:
Jirka je pak jak mezi dvěma kameny ... i když takhle, od té doby neměl potřebu matku navštívit ... ale na ty narozeniny jistě pojede a vymyslí si, že jsou děti nemocné nebo tak něco, aby jí nemusel říkat tvrdou pravdu ...
6. zář 2010 ve 21:57  • Odpověz
@markytkaaa - Market ty mas extra prisernou tchyni :frowning2: a nosis svatozar :wink: :dizzy_face:
Ja je neresim,nechybi me :pensive: ,chybi me jen pes a tatka,ktery za nic nemohl,ale mama ho do toho zatahla a tak me vzkazal at jdu do prdele a ze uz mi nikdy nepohlida :sweat_smile: Po tomhle me nejak presla chut kontaktovat aspon jeho,vim ze si to nemam tak brat,ale paradoxne od nej to boli vic nez od vlastni mamky,paradox co :sweat_smile: Fakt me prislo ze on se na holky tesil a mel z nich radost :frowning2: Jenze ja mam svou hrdost a prvni nebudu kdo prijde.Mama ani segra me nechybi a doufam,ze nikdy chybet nebudou
7. zář 2010 v 08:58  • Odpověz
Kacici, markytkaaa: holky DRŽTE SE! Na to nejde víc říct, to je v slušných mezích nekomentovatelné :pensive:

Lenkabu: Filda je ve škole nadšený a já taky. Až budu mít chvilku času, tak popíšu jak vypadal první den, bylo to nádherný :dizzy_face: A kdy jde Vanda do školky?
7. zář 2010 v 09:15  • Odpověz
Vanda jde v březnu nebo v dubnu,jsem na ni zvědavá teda :sweat_smile:

kaci to je děsný od vlastních rodičů to si neumim ani představit jak by mně bylo :rolling_eyes:
7. zář 2010 v 10:07  • Odpověz
ženy jsem jednodětná :slight_smile: teda jen s Alicí skoro bezdětná :grinning: Vanda teď Miloše moc neviděla takže ráno spustila pláč jak šel do práce,obouvala si boty že jde s ním až nevydržel a vzal si ji do kanceláře s sebou,snad to tam klienti přežijou :grinning:
7. zář 2010 v 11:37  • Odpověz
autor
Zdravím holky tak jsme zpět z caorle. dovolená super, Kačenka cestu dala v pohodě, jen když nespala tak tu pusu nezavřela, tak chudáci lidi :grinning: přijeli jsme v 5h, Lukynův taťka nás dopravil domů, a my hned zalehli. Kačekla byla zlatá spala do 10h. tak jsem docela ok, jedeme jí koupit kolo a pak vyrazím do práce. Nechce se mi, ale už mám jen 3 dny dovolené :frowning2:

Kačko, přejeme vše nej k 18-ti nám :grinning: :grinning: :grinning:

Co se týká holky těch Vašich babiček a dědečků, tak to je maso :confounded:
nemám problém ani na jedné straně :wink:
9. zář 2010 v 11:45  • Odpověz
Ahojte, můžu se zeptat, jestli tady v HK není nějaké šikovné cvičeníčko pro malé děti?
9. zář 2010 ve 13:16  • Odpověz
ahoj mamky, potřebovala bych poradit nějakého dobrého pediatra v HK, musíme se někam přihlásit..díky za tipy..:slight_smile:)
9. zář 2010 ve 13:25  • Odpověz
@velrybous Nejlepší je asi ten ke kterému jsi chodila ty jako malá (pokud vyhovoval). Jinak ve které části HK bydlíš? Já asi moc neporadím, s dcerou nechodíme k mudře moc dlouho...
9. zář 2010 ve 14:10  • Odpověz
@jitrulka já jsem chodila do Opočna, tady bydlím asi 10 let :slight_smile:...moravské předměstí, slyšela jsem, že je dobrá nějaká dr. ve Foerstrově ulici..
9. zář 2010 ve 14:13  • Odpověz
jitrulka: tak to bohužel nevím, ale kdyby jsi něco šikovného a za rozumný peníz objevila tak dej vědět, přidala bych se :wink:
9. zář 2010 ve 14:29  • Odpověz
@velrybous Tam jsem jako malá chodila já. Ale moje (vynikající) paní doktorka je už v důchodu. Nicméně tam bývali vždy 2 dětské ordinace a dost se chválí.
9. zář 2010 ve 14:35  • Odpověz
@konja Jdu se za chvíli podívat do té nové haly v Třebši, známá mi radila že snad berou už od 2 let. Pokud něco zjistím, dám vám vědět :grinning:
9. zář 2010 ve 14:37  • Odpověz
Já jsem z Moravskýho ale dr mám na Slezským,Dr Špačkovou a jsem spokojená
9. zář 2010 v 15:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.