• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
@jitrulka Děkuju :slight_smile:
9. zář 2010 v 16:14  • Odpověz
@jitrulka no jedna je tady starší přímo pod strání četla jsem si recenze na znamylekar a dobry a i ta v te foerstrovce..no ještě mám čas na hledání.. :slight_smile: a hlavně, aby taky brala.. :slight_smile:
9. zář 2010 v 18:08  • Odpověz
Jitrulko,my chodíme k Hanouskovi a jsme moc spokojený.
9. zář 2010 v 19:15  • Odpověz
@madlina Děkuju, ale já nehledám Mudru. Se svou jsem zatím spokojemá, jen jsme ji zatím moc nepotřebovali, takže nevím jaká bude v krizovkách. Je to Mudra MM.

Já spíš hledala to cvičeníčko :grinning: Ve sportovní hale Třebeš jsem nepochodila (500,- za 10 hod. fakt nedám) a tak hledám dál.
9. zář 2010 ve 21:37  • Odpověz
Jé to se omlouvám.Mělo to být pro velryboušku.

My chodíme s Adélkou cvičit ve Věkoších do sokola.Platíme asi 500,-kč na rok.
9. zář 2010 ve 21:43  • Odpověz
Mudru mohu doporučit Trlicovou ve Foerstrově, chodím tam s oběma dětmi :slight_smile:
jako dítě jsem chodila k Hanouskovi, ale když mě ještě ve 14stále houpal na klíně, přešla jsem k Šikýřový k malému Tescu :slight_smile: :grinning:
9. zář 2010 ve 21:58  • Odpověz
Houpal na kolenou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hele ten sídlí někde ve středu města ne?já mám dojem že nastřeloval Vandě náušnice
9. zář 2010 ve 22:01  • Odpověz
@madlina díky :slight_smile: za tip
9. zář 2010 ve 22:02  • Odpověz
no houpat na klíně nepotřebujeme.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. zář 2010 ve 22:04  • Odpověz
v Habrmance ... jo bylo to hustý ... já už pětky prsa viď ... no bylo mi hloupě :grinning: :grinning: :grinning: a on se u toho vždycky tak slizce usmíval :grinning:
9. zář 2010 ve 22:16  • Odpověz
autor
@velrybous Jukla jsem Ti do alba, fotky super, moc se mi líbí ta čb, teď nevím jestli se šnekem nebo beruškami, ale obě jsou super.
Jinak co jsi měla ve výběru jané tak my budeme mít z této kol. autosedačku :wink:
Už by měla být na cestě k nám :wink:
9. zář 2010 ve 22:24  • Odpověz
@kinsli jj mám šikovnou kamarádku :slight_smile:
autosedačku máme nakonec maxi cosi a myslím, že jsem udělala dobře.. :slight_smile:
jané se mi líbil moc, ale..... :frowning2: starší kolekce, bez záruky..za tu cenu mám nový kočárek+autosedačku :slight_smile:
10. zář 2010 ve 22:33  • Odpověz
autor
@velrybous: Tahle byla za super cenu :D tomu nešlo odolat :D ani jsem se nesnažila, jen jsem přihodila na ní v aukci a odjela do Itálie. Když jsem přijela tak jsem koukala jako puk, vyhrála jsem ji za 405,- :D
Tohle není strará kol. je to listopad 2008 to ještě jde :slight_smile:
10. zář 2010 ve 22:49  • Odpověz
autor
maxi cosi jsem měla pro Kačenku, ale až tu 9-18 kg.
10. zář 2010 ve 22:51  • Odpověz
@kinsli no tak to je mazec.. :slight_smile:
10. zář 2010 ve 23:39  • Odpověz
@kinsli to si chci pořídit asi romera.. :slight_smile:
10. zář 2010 ve 23:40  • Odpověz
autor
@velrybous Já ještě uvidím, ale určitě nějakou vytuněnou a hlavně polohovací :slight_smile:
ta maxi cosi byla super, ale pro nás dost nízká, měnili jsme jí už ve 2 letech. v zimně když byla nabalená tak už jí kousek čouhala hlava :(
11. zář 2010 v 08:51  • Odpověz
autor
@velrybous Užij si nákupy, my budeme muset taky vyrazit :slight_smile:
11. zář 2010 v 08:53  • Odpověz
@kinsli nejradši bych si šla lehnout a ne zase někam jet :frowning2: navíc se mi udělal opar, to bude den.. :slight_smile:
11. zář 2010 v 09:08  • Odpověz
autor
@velrybous A kam frčíte??? My potřebujeme do Ikei
11. zář 2010 v 09:28  • Odpověz
@kinsli jsou dny Marianne, takže babypark a pak asi Letňany a nevím na co mi ještě zbydou síly..jo Ikea byla v plánu, ale to nedopadne... :slight_smile:
11. zář 2010 v 09:53  • Odpověz
autor
@velrybous no jo to chtělo vyjet hned ráno :slight_smile:
11. zář 2010 v 10:44  • Odpověz
autor
@lenkabu Kdy chceš dovést postýlku??? Lukáš má další týden odpolední.
11. zář 2010 v 10:45  • Odpověz
@kinsli jak se mu to hodí jen čtvrtek určitě nemůžu,ať dá vědět. Koukám že jdeš na neschopenku a je ve hře víc jmen :slight_smile:
11. zář 2010 ve 20:30  • Odpověz
autor
@lenkabu Ano přesně tak, od pondělí jdu na neschopenku :slight_smile: zlobí mě žlučník a asi jaterky nebudou nic moc, v pondělí jdu na krev. Tak já se domluvím s Lukynem kdy se mu to hodí a dám Ti vědět :slight_smile:
11. zář 2010 ve 20:57  • Odpověz
Péťo,koukala jsme ,že jste byli ve Šťastný zemi.Kdypak? Já tam byla s Adél taky.
11. zář 2010 ve 21:44  • Odpověz
@kinsli no to mi povídej, 2,5 hod v babyparku, masakr, teď jsme přijeli...:frowning2:((((, ale něco jsem ulovila..
11. zář 2010 ve 22:06  • Odpověz
autor
@velrybous Je tak se pochlub s úlovky :slight_smile: já se dnes překonala a vše nafotila. Fotky jsou obří ukádalo by se to 2 hodiny, tak to zítra zmenším a hodím do alba :slight_smile:

@madlina: v půlce srpna :slight_smile:

konečně jsem zadala fotky z caorle tak kdo chcete tak jukněte :slight_smile:
strašně mě vadí na koníku ta neostrost fotek tak už to snad budu ukládat na rajče tam jsou ok :slight_smile:
11. zář 2010 ve 22:11  • Odpověz
@kinsli tak jsem to tam přihodila a ještě musím najít fusak.. :slight_smile:)))..na fotečky mrknu zítra, dneska padám za vlast.. :slight_smile:
11. zář 2010 ve 23:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.