• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
@velrybous : tak ty už máš 2 autosedačky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
12. zář 2010 ve 13:42  • Odpověz
@kinsli mám 3, ještě jednu casualplay, půjčenou a tu bledě modrou dneska zainzeruju :slight_smile:
12. zář 2010 v 15:23  • Odpověz
autor
ty jo tak ty netroškaříš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
my teď nejsme doma, ale večer určitě vložím co jsem koupila :grinning: :grinning: :grinning:
12. zář 2010 v 15:25  • Odpověz
autor
Leni tak Lukyn má noční :wink: Takže někdy navečer by se s tím u tebe zastavil :slight_smile:
12. zář 2010 v 15:45  • Odpověz
@kinsli no to víš..mám pocit, že toho mám málo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. zář 2010 v 17:36  • Odpověz
kinsli večer není problém tak od 19 jsme doma vždy
12. zář 2010 v 18:30  • Odpověz
autor
@lenkabu Super :wink: vyřídím a ještě jednou děkuji :dizzy_face:
Kde jste ji koupili??? Taky budeme na jaře kupovat. Ta tvoje je super, příjde mi fakt bytelná :dizzy_face:
žádný rozhrkaný verk :grinning:
12. zář 2010 v 19:26  • Odpověz
autor
@velrybous : Jo tak to mám zase s hadrama, když ono je tolik krásných věcí :dizzy_face: Už máme 4 kombinézy :grinning:
12. zář 2010 v 19:27  • Odpověz
v Krtkově ráji asi za 1100 :slight_smile:
12. zář 2010 v 19:27  • Odpověz
@kinsli no právě...sice říkám, že už nic kupovat nebudu, ale nedá mi to..kombinézu mám jednu zatím.. :slight_smile: ale chci zavinovačku do autosedačky a do fusaku ho v kombinéze asi dávat nebudu.. :slight_smile: no jsem zvědavá jak ho budu oblíkat chudáka malýho, kdyby věděl co ho čeká :slight_smile:
12. zář 2010 v 19:35  • Odpověz
@kinsli pěkný jména, měla jsem favorita Honzíka a Kubíka, blbý je, že se tam teď jmenuje každý první.. :slight_smile:
12. zář 2010 v 19:35  • Odpověz
autor
@velrybous nevím jak teď ale s námi co jsem rodila tak byla 70% Honzíků, to byl fakt děs :grinning:
já chtěla hrozně Vojtíška, ale to mě neprošlo :confounded:
12. zář 2010 v 19:47  • Odpověz
hlasuju pro Filipa :slight_smile:

velrybous já mám Vandu v březnu a byla pak dost zima i sněžilo a byla v kombinéze ve fusaku,ty mimina fakt nedrží teplotu :wink:
12. zář 2010 ve 20:00  • Odpověz
autor
@velrybous pomóóc to je haluz to jsem netušila, že je to tak strašný :frowning2:
a to jsem si myslela, že Filip není vůbec nějak extra dávané jméno. Tak asi aby jich nebylo 10 ve třídě tak to bude
muset být .... no teď mě žádná příšernost nenapadá :slight_smile:

@lenkabu : Kámoška zase řekla, fuj Filip to je jak na teplouše :slight_smile:
12. zář 2010 ve 22:28  • Odpověz
autor
Byli jsme dnes v Urbanicích tak jsem si přivezla pórek a mrkev, tak jsem akčně šla hned dělat polévku. Je fakt výborná, kachtě bude zítra spokojené :slight_smile: Já musím ráno na krev, do práce, do banky, ke kadeřnici tak se jen tak domů nedostanu.
12. zář 2010 ve 22:30  • Odpověz
@kinsli je to docela mazec s těma jménama, no to je statistika tuším za leden, za zbytek si myslím, že to bude tak nějak stejně..:frowning2:...a nějaké cizí nebo nezvyklé jméno teda rozhodně dávat nechci, kamarádka má Filípka :slight_smile:
12. zář 2010 ve 22:58  • Odpověz
autor
@velrybous To já taky ne, jukni do alba, dala jsem konečně fotky :slight_smile:
12. zář 2010 ve 23:33  • Odpověz
@kinsli nádherný věcičky..a autosedačka je super :slight_smile:)))))))))))))))))))))))))))))))))
13. zář 2010 v 09:42  • Odpověz
autor
@velrybous : díky :wink: ještě tam pak dodám kombinézky. Jinak jsem už na PN vycházky mám super 9-18h,
ale asi je až tak moc využívat nebudu :frowning2: To blbý břicho mě docela bolí a nejlíp mi je stejně když ležím :grinning:
13. zář 2010 v 10:10  • Odpověz
@kinsli :slight_smile:), no já taky, a vycházky mám dost .......9-12 a 13-18...ta polední pauza mě dojímá...no mě bolelo nebo bolí když delší dobu chodím..teď je to zatím OK
13. zář 2010 v 10:14  • Odpověz
autor
@velrybous mě bere žlučník :unamused: a čekám teď na výsledky z jaterek
hodinová polední pauza :grinning:
13. zář 2010 v 10:57  • Odpověz
@kinsli taky bych si měla zavolat jak dopadly výsledky na krev, svědí mě často tělo, tak jestli to není játrama..:slight_smile:
no mě moc do smíchu nebylo když jsem to viděla a ani jeden ze 4 dr mi nechtěl napsat nemomezené vycházky..
13. zář 2010 ve 12:10  • Odpověz
Mně tvrdila dr že nelze psát neomezené ale vím že někdo je má...........
13. zář 2010 ve 12:11  • Odpověz
jj přesně...nevím proč s tím mají takový problém, nebo napsat od rána do večera a ne s hodinou přestávkou, to snad může napsat jenom .........................
13. zář 2010 ve 12:28  • Odpověz
autor
@velrybous tak já výsledky ukázkové :grinning:
Vím že celodenní vycházky jsou, taky by mě bodly :wink: Né, že bych někde pořád cajdala, ale když jdeme do Urbanic tak tam jsme třeba i přes noc :zipper_mouth:
13. zář 2010 v 17:34  • Odpověz
@kinsli já se tam stavím zítra, tak uvidíme..no tak super, ne??? :slight_smile:
no mě by teď stačilo zrušit tu polední pauzu, kdy musím být doma...nemá cenu se ale rozčilovat.. :slight_smile: jj přes noc bych to taky brala abych mohla jet k našim
13. zář 2010 v 17:41  • Odpověz
autor
@velrybous jasně super, dr. říkala, že jsem zdravá jak ta řípa :grinning:
super, že jaterky jsou v pořádku, s Kačenkou byly děsný, ale ten žlučník mě fakt sere :sweat_smile:
13. zář 2010 v 17:45  • Odpověz
@kinsli no to si myslím...mě bolí občas žaludek no a to svědění jinak mi vlastně ani nic moc není :slight_smile:)))))))))))))))))))))))))))))))))
13. zář 2010 v 17:56  • Odpověz
Já jsem při prvním těhu na neschopence normálně jezdila i na víkendy k našim :wink: k těhulím kontroly nechodí imho, takže žádné strachy :wink:
13. zář 2010 v 17:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.