• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Když chci dát dítě do školky od září tak je zápis kdy, v lednu? .. a to se taky platí tyhle hluchý měsíce?
14. zář 2010 v 18:59  • Odpověz
markyt zápis je v dubnu a neplatíš nic

kinsli dyk jo mně jen vytáčí když vynakládám úsilí a je to o ničem :grinning:
14. zář 2010 v 19:01  • Odpověz
aha ... tak to nechám na ten duben :slight_smile: třeba bude bez plín :dizzy_face: ... ale o tom pochybuju, kluci jsou trochu větší čuňáci než holčičky :wink: ale taky do toho časem určitě dozraje :grinning: :slight_smile:
14. zář 2010 v 19:03  • Odpověz
Leni ze by to do dubna odchodila Terezka za Vandu :grinning: ,zbytecne vyhozene penizky a pak bychom vam prenechali mistecko :grinning:
My jsme plne bez plen,ale nehoda jednou za mesic je jasna :unamused: . Na noc vypije taky kolem 500ml tekutin,ale chodi si hezky na nocnik 2x za noc,nekdy uz jen jednou :wink: Nocni plinky dala az tesne pred tretim rokem :wink:
Basnicky me obcas doplni,ale na mluvene slovo je teda pomalejsi,potrebovala by byt vic v kolektivu a zapojit se do detske diskuze :wink: No a jidlo je des - za den si da jogurt nebo kostika,pulku rohliku,u obeda si zobne brambory,k svace si da nejake ovoce,max. presnidavku po Natce,k veceri mliko :sweat_smile: Jo bonbonky ,cokoladku ty by jedla rada a hodne,ale ma smulu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Vim ze by me snedla treba hranolky,spagety s kecupem,ale zase aby to jedla kazdy den :unamused:
14. zář 2010 ve 21:54  • Odpověz
Vanda miluje hranolky to vypadá mezi lidma že jí tim cpu pořád páč furt křičí chci hranolky,příp chci sušenku :sweat_smile:
14. zář 2010 ve 21:58  • Odpověz
@lenkabu - hranolky deti miluji,Terka by mohla byt jen na nich :sweat_smile: ,ale prave proto ji chci doprat i neco jineho.Ale kecam miluje cherry rajcatka,dokaze snist dva talire rajcatek :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2010 ve 22:03  • Odpověz
já hranolky peču tak to nebude zae takovej humus........i když upřímně ty smažený jsou 100x lepší :grinning: ale já si na jídlo nemůžu stěžovat Vanda je žravá
14. zář 2010 ve 22:04  • Odpověz
autor
tak Kačka není hranolková vůbec :slight_smile: ale já taky ne raději si dám brambory než hranolky :slight_smile:
14. zář 2010 ve 22:50  • Odpověz
@kinsli nepůjdete v sobotu na Dožínky? že bys mi tam předala mikču a bodyna a já prašule :wink:
16. zář 2010 v 10:49  • Odpověz
autor
@markytkaaa jasně, že půjdeme :dizzy_face: podle počasí buď dopolko nebo odpolko :wink:
16. zář 2010 ve 12:31  • Odpověz
autor
@markytkaaa : Měla jsem docela štígro, než si toho všimli admini a smazali album tak se mi prodala tak 70% věcí za necelých 5.000,-
ale ještě i tak tu tak půl pytle mám :wink: Nechám je chvilku vycukat a pak to zkusím znovu :grinning:
na bazárek nemá smysl to dávat, tam je návštěvnost téměř nulová :confounded:
16. zář 2010 ve 12:33  • Odpověz
autor
@kacici Kačenko máš tu bundičku :dizzy_face: je naprosto Luxusní :dizzy_face: přijde mi hezčí než máme my :zipper_mouth:
fakt krásná svítivá barva :dizzy_face:
16. zář 2010 ve 13:24  • Odpověz
@kinsli Peto strasne moc dekuju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Parada,mozna ji bude nosit Terka i tuhle zimu :slight_smile: Zase musim za holkama,samozrejme Naty spala jen 20minut,ach jo :rolling_eyes:,jenze kdyby byly aspon holky v klidu,ale uz jsou zase v sobe :sweat_smile:
Jinak penizky ti muzu dat v hotovosti za bundicku - mam nejake korunky jako darek :grinning: :grinning: :grinning:Sice me kazdy rikal,ze je to pro me,ale od jiste doby co me dva pidizvici rikaji mami na sebe moc nemyslim :sweat_smile: a stale myslim na ty dve priserky :grinning:
16. zář 2010 ve 13:29  • Odpověz
autor
@kacici IP :wink:
16. zář 2010 v 16:11  • Odpověz
Holky tak 20.9. si večer jdu vyzvednout seznamy na burzu, ale vypadá to, že dostanu jen dva (+jeden pro mě) po dvou, max. třech listech :pensive: Nějak letos šetří :rolling_eyes: Tak až je budu mít v ruce, tak napíšu kolik se na jeden seznam vejde věcí a kdo jste měl zájem, tak si zatím spočítejte kolik máte věcí na prodej. Mohlo by se to udělat tak, že na jeden seznam si napíše věci více lidí. Asi to nebude zrovna super, ale co se dá dělat. :wink:
17. zář 2010 v 08:33  • Odpověz
konjo dík já budu mítjen pár věcí :wink:
17. zář 2010 v 09:05  • Odpověz
autor
@lenkabu Budete dnes navečer doma, že by jsme Ti hodili tu postýlku?? Nebo někdy v dalším týdnu? To bude mít Lukyn noční :slight_smile:
17. zář 2010 v 10:02  • Odpověz
@kinsli dneska budu doma dost pozdě, někdy kolem 21 se musem chtít asi nebude :grinning: klidně příští týden
17. zář 2010 v 10:25  • Odpověz
autor
@lenkabu jasně tak další týden :slight_smile:
17. zář 2010 v 11:10  • Odpověz
@kinsli tak jak zítra, vezmeš to s sebou a někde se tam potkáme? ... my asi vyrazíme nějak po o :slight_smile: mají tam být Zelenáči, tak na ty bych fakt ráda, ty jsou teda až někdy po třetí :wink:
17. zář 2010 ve 21:57  • Odpověz
autor
@markytkaaa jedete autem nebo busem??? Že by jste se když tak u nás proto stavili :slight_smile:
Netuším v kolik tam půjdeme dns Kačenka vstávala v 16:40h
jako fakt mazec a to šla spát v 12:30h.
17. zář 2010 ve 22:34  • Odpověz
@kinsli aha takhle ... no my vyrazíme s golfkama a s manducou ... takže bych to kdyžtak nechala na týden a buď srazka ve městě, nebo pro to pošlu manžela přímo k tobě na slezský jo :slight_smile:
17. zář 2010 ve 22:41  • Odpověz
autor
@markytkaaa Jasně :slight_smile:
17. zář 2010 ve 23:07  • Odpověz
autor
@markytkaaa ale od parku to máte už k nám jen tak 10 min. max :slight_smile:
17. zář 2010 ve 23:07  • Odpověz
autor
já bych Ti to skočila dát, ale my budeme mít pryč tatínka :frowning2: ten přijede až večer.
17. zář 2010 ve 23:08  • Odpověz
autor
a sousedi jsou všichni na chalupách tak nemá kdo pohlídat :frowning2:
17. zář 2010 ve 23:08  • Odpověz
autor
kdyby jsme se vzbudily nějak " normálně" tak Ti písnu :slight_smile:
17. zář 2010 ve 23:09  • Odpověz
Tak kdyžtak napiš teda :slight_smile: já vím, že je to pak kousek, ale přes Blackstreet a to se mi moc nechce s oběma prťatama :wink: :slight_smile:
18. zář 2010 v 00:02  • Odpověz
autor
@markytkaaa: Jasně :slight_smile:
18. zář 2010 v 00:21  • Odpověz
Blackstreet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já tady cikána nepotkám jak je rok dlouhej,už vimkde teda jsou :grinning:
18. zář 2010 ve 12:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.