• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Čusík ženy,

Jak byste napsaly plnou moc k vyzvednutí dítěte ze školky.Mám to sice napsaný ale ptám se pro jistotu abych nevypadala jak blbec a ségře vůbec Adélu dali.
30. zář 2010 ve 12:27  • Odpověz
Konji díky za info.Určitě tam zajdu.Loni jsem koupila hromadu knížek a nechala tam jen 18 kaček.
30. zář 2010 ve 12:29  • Odpověz
autor
@madlina Uděluji plnou moc tomu a tomu narozeného toho a toho data, bytem ...... k vyzvední dcery ( jméno ) .... narozené ...... bytem ....
z mateřské školky dne ....

v Hradci Králové dne ....

podpis

Takhle se běžně píše plná moc pro úřady :slight_smile:
30. zář 2010 ve 12:49  • Odpověz
Holky nechcete některá pro dětičky kolo.Je to ta nejmenší velikost.
30. zář 2010 ve 12:51  • Odpověz
jsou k němu i pomocný kolečka.
30. zář 2010 ve 12:51  • Odpověz
Péťo díky.A fakt tam musí bejt i bydliště? Já to učitelce stejně ráno řeknu tak jen aby měla ségra nějakej papír v ruce.
30. zář 2010 ve 12:52  • Odpověz
kinsli to má správně,bydliště a rodný čísla :wink: nebo datum narození
30. zář 2010 ve 13:05  • Odpověz
@konja já jedu v pondělí na týden pryč,zastavila bych se hned v pondělí 11.10,ok? mám taky asi 10 věcí :wink:
30. zář 2010 ve 13:06  • Odpověz
autor
@madlina my už jsme kolo koupili :slight_smile: nebo lépe řečeno first bike, ale dá sek němu spodek dokoupit :slight_smile:

Jinak holky, chtěla bych někoho moc poprosit kdo jste již pořizovaly nebo budete pořizovat lyžičky + boty
tak jesli by jste nám je někdo na 1-2 dny nepůjčily. ( jak nasněží )

Než zainvestuji tak bych ráda vyzkoušela jestli vůbec bude chtít jezdit. Aby jen někde nestála a neřvala jako tur :slight_smile:
30. zář 2010 ve 13:32  • Odpověz
Madli my kolo mame :slight_smile: ,dokonce jak first bike,tak normalni
Peto nevim jestli bude nekdo porizovat tak brzo lyze,my jeste tenhle rok ne,mame ty pidi midi detsky(jak se davaji na zimni boty),ale to je na nic,i brusle kacenky jsou o nicem :rolling_eyes: ,furt to pada,Terku to nebavilo a po 5min rvala,jeste ji to nechame na tuto zimu a pak Natce a pak to pujde z baraku,fakt je to takovy nedomysleny,deti to pak nebavi. Spis si jen zvykaji ze neco na nohach maji,ale ucel to abs. nesplnilo :unamused: :rolling_eyes:
30. zář 2010 ve 14:09  • Odpověz
Ja prave zvazuju pujcovnu,stejne se pojede max. jednou na hory a to by stacilo,za rok bude potrebovat vetsi a takhle stale dokola,pokud tam nebudeme jezdit pravidelne a fakt casto,tak me to prijde desne drahe a zbytecne :sweat_smile:
30. zář 2010 ve 14:11  • Odpověz
Vanda neni na pohyb :sweat_smile: first bike má a neumí na něm a ani ho moc nechce,lyže jsem letos zavrhla.
30. zář 2010 ve 14:16  • Odpověz
autor
@kacici taky jsem si říkala, že si můžeme někde půjčit. Možná to sky centum u čedoku??? Nevím kde tu jsou půjčovny.

@lenkabu: Tak to já si myslela taky že first bike, nedá, když na něj sedla poprvé tak vypadala jako připosraná a tak po první delší vycházce už lítala jako ďas :slight_smile:
Nejlíp jí to jde když se vzteká :slight_smile: Je taky líná, takže nějaké dlouhé výlety s ní nehrozí, ta je nejspokojenější když se vzbudí, čapne si peřinu a polštář a nakýbluje se do obýváku na gauč a čučí na krtečka.
30. zář 2010 ve 14:38  • Odpověz
autor
@kacici Co chata v dalším týdnu??? Počasí vypadá nadějně :slight_smile: Sluníčko už vykukuje :slight_smile:
30. zář 2010 ve 14:39  • Odpověz
Vanda má first bike už asi 4 měsíce a ještě na něm neumí :sweat_smile:
30. zář 2010 ve 14:40  • Odpověz
Jo nase Terezka je taky pekny lenoch :grinning: ,ale proste ma smulu a vzdy ji vytahnu ven aspon na chvilku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Na first bike konecne umi :slight_smile: ,ale tak dva mesice ji to teda trvalo :sweat_smile:
Peto ja nevim jak na tom bude Naty :frowning2: ,takze radsi nic neslibuju. Ma pekny kasel :frowning2: Spis bych dojela s Terezkou nejake odp. na navstevu :wink:
No ja jsme si rikala,ze maji pujcovny na horach,tak tam,ale mozna by bylo levnejsi tady v HK :wink:
ja se z nich dneska opupinkuju,Terka nespi vubec,ale Naty spala jen v Manduce co jsme sli pro obed - grrrrr :angry:
30. zář 2010 ve 14:46  • Odpověz
autor
@lenkabu asi protože jste nejezdili před tím na motorce :slight_smile: Neboj do dalšího léta se nezkazí :slight_smile: a pak už bude lítat jako divá :slight_smile:

@kacici : Tak udidíme jakou bude mít Lukáš směnu. Máš stejně u mě bundu a kalhoty :slight_smile:
30. zář 2010 ve 14:56  • Odpověz
Peto jasne,ja vim :slight_smile:,vsak na bundicku si myslim od te doby co ji pro nas mas :grinning: Jen muzu pristi tyden pondeli az streda,pak je Ales pryc na 4 dny :sweat_smile:
30. zář 2010 v 15:03  • Odpověz
kinsli no ona nechtěla ani tu motorku :sweat_smile:
30. zář 2010 v 15:06  • Odpověz
@kryserka všechno možný. Já tam minule nakoupila strašně moc knížek pro děti. Jsou to teda všechno starší kusy, ale dají se tam najít moc hezké knížky. Minule se prodával kus myslím za 2,-
30. zář 2010 v 15:09  • Odpověz
@konja to je parada,ja bych potrebovala taky nejake detske knizky :grinning: ,chodime i do detske knihovny,ale kdyby je mely doma,bylo by to lepsi :grinning:
30. zář 2010 v 15:13  • Odpověz
@lenkabu ok, tak jak budeš mít volno, tak se pro to stav :wink:
30. zář 2010 v 15:29  • Odpověz
@kacici není problém, papíry budou u mě, tak si je můžeš vzít klidně až o víkendu těsně před :wink:
30. zář 2010 v 15:30  • Odpověz
kacici: já tam chodím strašně ráda, protože většinou tam jsou knížky co se už běžně v knihkupectví nekoupí, nebo jen velice zřídka a hlavně ta cena!!!! Ale je to děsný hrabák. Nevím jak to teda bude vypadat na tom nábřeží, ale dřív když to bylo ještě na náměstí, tak to bylo různě nakupený v několika vrstvách na stolech nebo na židlých v přepravkách a člověk se v tom musel pěkně prohrabat, ale s výsledkem jsem teda byla vždy spokojená :grinning:
30. zář 2010 v 15:34  • Odpověz
autor
@kacici jo to není problém :slight_smile: Já musím v pondělí na katastr, ale to můžu klidně až odpoledne a v úterý do banky, ale taky asi spíš odpoledne :slight_smile:

uvidím s čím příde Lukáš z práce ( co bude mít další týden za směnu )
30. zář 2010 v 15:48  • Odpověz
autor
@konja kdy že je ten výprodej knih??? Já tedy žádný čtenář nejsem, ale klidně bych mrkla
30. zář 2010 v 15:55  • Odpověz
autor
@lenkabu : Jo díky za postýlku :slight_smile:
30. zář 2010 v 15:55  • Odpověz
@kinsli - Peto ja muzu ale jen odpolko,Naty je nastydla a tu bych urcite netahala. Tak pak pisni - od pondeli do stredy odp. muzeme :wink:
30. zář 2010 v 15:58  • Odpověz
autor
@kacici já debil to asi blbě pochopila. tak až budu znát Lukáše směnu tak písnu :slight_smile:
30. zář 2010 v 17:39  • Odpověz
@kinsli 18.-22.10 od devíti do šesti na Eliščině nábřeží (rohový dům naproti muzeu)
30. zář 2010 v 18:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.