• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
@konja vím kde, moc díky :slight_smile:
30. zář 2010 v 19:09  • Odpověz
ženy jestli to neznáte tak zkoukněte ale varuju že to ořvete,já jsem starej cynik ale dostalo mně to.....návrat vojáků z mise

http://www.youtube.com/watch?v=FMT34a21i2g
30. zář 2010 ve 20:04  • Odpověz
@lenkabu - Leni ti dik :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,rvu tu jak zelva a to jsem videla prvni tri minuty a vypla to,zas brecet cele vecer nemusim :sweat_smile: ,ale teda jsem si rikala,ze me jen tak neco nedostane,ale tohle me dostalo :sweat_smile:
30. zář 2010 ve 20:18  • Odpověz
já prořvala celej 10 minut poctivě........ta malá holčička asi v 1:40 jak sedí na Santa Klausovi a pak běží k tátovi a objímá ho a říká daddy i miss you i love you.........to byla síla teda
30. zář 2010 ve 20:23  • Odpověz
leni to jsem viděla je to tak měsíc zpátky ... jj, taky nejsem žádná sračka, ale tohle mě dostalo :sweat_smile: :slight_smile:
30. zář 2010 ve 21:37  • Odpověz
autor
@lenkabu moc hezký, ještě, že mě nejde zvuk :slight_smile: Stačilo mě to i bez zvuku :slight_smile:
30. zář 2010 ve 21:54  • Odpověz
autor
Holky ta naše Kačka je, ale tele. Byla jsem v kuchyni a dělala večeři. Ta za mnou přišla a říká
" Maminko bolí julča" Tak kouknu na Kačku a vidím že jí kouká z palhotek nějaký papír. Stáhla jsem jí kalhotky a ona si na prcku přilepila intimku :slight_smile: To mě fakt pobavila.

Nebo dnes jsem byli na zahrádce a Kačka přerovnávala dřevo z jedné strany na druhou a najednou z pozarohu slyším:
" ach jo já se z toho snad posevu"
1. říj 2010 v 18:48  • Odpověz
Po dlouhé době jsem se dostala ke vložení nových fotek, tak můžete mrknou na Fildu na dnešním turnaji
3. říj 2010 v 15:36  • Odpověz
Ahoj tety,
než poctivě dočtu,poprosím vás o hlásky pro Adélčinu školku.

http://www.kiri.cz/galerie/strana-7/?kiribot=60

Moc děkujem.
4. říj 2010 v 15:37  • Odpověz
autor
@madlina Máte od nás holky 2 hlasy :slight_smile:
4. říj 2010 v 16:02  • Odpověz
Od nás taky :wink: A házím odkaz na ty naše fotky, nějak jsem na něj zapoměla :grinning: http://www.modrykonik.cz/fotoblog/konja/album/nova-zivotni-etapa-filda-uz-je-skolak/5578766/
4. říj 2010 ve 21:05  • Odpověz
Holky jste zlatíčka,děkujeme.
4. říj 2010 ve 21:27  • Odpověz
Konja,fotečky jsou super.
4. říj 2010 ve 21:29  • Odpověz
Holky tak mě letos burza nehrozí.V pondělí si jedu do Sanusu pro eskymáčky a pak 14dni v klídku.I když s Adélkou nevím,nevím.
8. říj 2010 ve 20:32  • Odpověz
autor
@madlina tak tfuj, tfuj, budeme moc, moc držet pěstičky :slight_smile:
8. říj 2010 ve 20:33  • Odpověz
@madlina hodně štěstíííííííííííí :wink:
9. říj 2010 v 07:06  • Odpověz
Kamarádka co čekala mimčo se nechala fotit a teda musím říct, že hezčí fotky jsem snad neviděla. Hodila jsem dvě do albíčka, tak můžete kouknout. Lituju, že už nejsem těhu, hned bych do toho šla :dizzy_face:Fotí to Martin Horký
internetové stránky www.anoano.cz
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/konja/album/nova-zivotni-etapa-filda-uz-je-skolak/5598233/
9. říj 2010 v 07:18  • Odpověz
Krásnou sobotu,,

holky díky za podporu.Zítra budou volat jak jsou eskymáčci kvalitní a kdy mám přijet.

Konji,koukala jsem na fotečky a má to moc hezký.Dokonce je ten fotograf snad můj spolužák.Teda aspoň podle jména.Musela bych ho samozřejmě vidět.
9. říj 2010 v 08:59  • Odpověz
Martin nám taky fotil svatbu, když si prohlídnete ty jeho stránky, sekci svatky, tak nás tam máme fotku :grinning:

madli: držíme palce
9. říj 2010 v 11:02  • Odpověz
Ahoj,holky.Omlouvám se,že Vám sem lezu,jen jsem Vám chtěla říct: Zítra otvírám kavárnu s dětským koutkem v Pardubicích v Pyramidě,v prvním patře(výtah,eskalátory tam jsou) -9*5,5metru,bude hotovej během tohohle týdne,tak kdyby jste měli cestu,jste zvané.Mám už i stránky,zatím bez fotek (dodám),ale prej hezký,říkali holky. www.kavarnaumaminy.cz Těším se.Papa. :slight_smile:
10. říj 2010 v 11:37  • Odpověz
Sice nejsem z Pardubic ale mám to kousek tak se prijedem podivat.Díky za info.
10. říj 2010 ve 13:07  • Odpověz
Zítra si jdu pro mimíska.Mám tam sice jen jednoho ale o to to bude větší bojovník.Doufám.
10. říj 2010 ve 13:12  • Odpověz
Budu se těšit. :dizzy_face:
10. říj 2010 v 16:43  • Odpověz
madli tak to držím moc palce :wink:

mamina dík obdivuju tvůj elán s tříměsíčním miminem a těmi ostatními :grinning: do pic jezdívám zajdu :wink:

konjo během zítřka bych se stavila pro seznamy na burzu,jak se ti to hodí nebo chystáš se na hřiště?

jsem zpět z týdenní dovolené,5 matek a 8 dětí,úžasnej relax psychicky,jen fyzicky jsem troska a děti taky :grinning:
10. říj 2010 v 18:46  • Odpověz
autor
@madlina budeme moc, moc držet pěstičky :slight_smile:

@lenkabu : Tak povídej jak bylo a hoď nějaké fotky :slight_smile:
10. říj 2010 ve 21:32  • Odpověz
@madlina držíme pěsti :slight_smile:

@lenkabu ... jo, občas mám pocit, že největší mise dne je utahat staršího a jsem z toho pravidelně na odpis spíš já :grinning:
10. říj 2010 ve 21:58  • Odpověz
Jo byla jste už některá v Budulínkovi? ... nějaké recenze? :slight_smile:
10. říj 2010 ve 21:59  • Odpověz
@lenkabu zítra se klidně zastav, budeme doma, ale ven snad taky půjdeme :grinning: . Tak se buď ozvy ty až budeš někde pochodovat venku a nebo ti dám vědět já, že jdem na hřiště. Určitě se dohledáme :wink:
11. říj 2010 v 06:43  • Odpověz
Hoj hoj,
za držení palečků moc děkuju.

Marky v Budulínkoj jsme už byli.Líbí se mi to o moc víc než to bylo dřív.Adél to tam má taky moc ráda.Teď jsme byli raději venku dokud bylo krásně ale jen co se pokazí počasí,budem tam pečený vařený. :slight_smile:
11. říj 2010 v 09:20  • Odpověz
Budulínek doporučuju moc

@kinsli nějaký fotky jsou tady

http://caligula.rajce.idnes.cz/vopici_cesky_raj_4.-10.10.2010/

ve čtvrtek po yamaze bych ti vrátila chůvičky budete dopoledne doma?

@konja já vylezu ven někdy odpoledne až byla jsem teď na zavedení tělíska a docela mně bolí břicho a taky musim uklidit byt který týden obýval jen manžel :grinning:
11. říj 2010 v 09:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.