• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Ahoj holky,
tak se musíme pochlubit, Anička dnes udělala první dva krůčky sama, stála u sedačky a šla ke mě. Myslím si, že se ji to povedlo a teď zase chvíli nic nebude, ale potěšilo to.
28. únor 2009 ve 20:20  • Odpověz
to je šikovná :slight_smile: Vanda je srab,za ruce lítá,ale jak má jít sama tak řve že se bojí...dnes 3 kroky ale to si neuvědomila :grinning: :grinning:
28. únor 2009 ve 23:08  • Odpověz
Lenkabu: chybí :grinning: Já už včera skoro spala, tak jsem si toho ani nevšimla :grinning: :grinning: :grinning:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=17142448
1. bře 2009 v 08:26  • Odpověz
my už je máme....měli je ve sparu za 99 v akci :sweat_smile:
1. bře 2009 v 08:29  • Odpověz
autor
konja:Na to kašli je to fakt předrařený :confounded: oklem 100,- stojí i na slezském v galantérce, nebo já jsem koupila od HM a jsou super, tyhle jsou moc široký, Bláňa by v nich byla jako lachtan :sweat_smile: a až by se postavila tak by se někde přerazila :zipper_mouth:

lenkabu: ok, tak úterý, středa .... napiš jak se Ti to hodí :wink:
1. bře 2009 v 10:21  • Odpověz
Téééééda, to jsou holčičky šikulky a Kuby jaký je kus!! To Danda lítá za hrochem přes celou místnost jako šílenej, jen ho vždycky na konci otáčím, ale sám se do chůze zatím nepustil. Když ho chytnu za jednu ručičku, že jdeme, tak si na protest sedá :grinning: :grinning:

kin - já myslela, že budete pořizovat Tobinu? Ale potah vypadá jako originál, pěkná práce :wink: .
1. bře 2009 ve 14:28  • Odpověz
Kinsli: já je chci pro Filipa, ne pro Blanku :wink: V galanterce jsem na ně nekoukala, je fakt, že na to prostě nemám čas :sweat_smile: Jestli tam budu mít někdy cestu tak mrknu.Díky za typ :wink:
1. bře 2009 v 19:03  • Odpověz
kinsli:úterý :wink: nejdřív v 17:30 :wink: Potah je moc hezkej.

bambik:Vanda má za sebou dnes a včera asi 3 samostané kroky ale jen když si to neuvědomila, za ruce lítá a za jednu řve jak prorvaná co to po ní chci :sweat_smile:

Jsem řekla Milošovi že se mi pro kluka začalo líbit jméno Tadeáš a víte co mi to pako řeklo? "to z něj uděláme buznu" :sweat_smile: má několik let na to aby si zvykl :sweat_smile: :grinning:
1. bře 2009 ve 20:29  • Odpověz
autor
lenkabu: ok :wink:

bambik: my jsme jen myslely, aby se brzy neojezdily, jinak to ničemu nevadí :wink:

Jinak my už bravurně stojíme :grinning: :grinning: :grinning: cca týden, ale zatím jen v postýlce ( a umí si i ze stoje sednout :grinning: )
takže žádné řevy nejsou :wink:
2. bře 2009 v 09:51  • Odpověz
autor
Teď mě psala jedna holčina, fakt mazec :sweat_smile:
" kopíruji "

Ahoj posíláme nové fotky Honzíčka, dneska má 6 měsíců, je to náš malý šikulka, museli jsme v postýlce dát dolů rošt nebo se sám dokáže postavit, sám sedí, a leze po čtyřech ( zatím jen dozadu ) je velký čipera.
Má 8200 g a 80 cm roste jako z vody.
Honzíček posílá všem pusinku a napište jak se máte
ahojky
2. bře 2009 v 10:21  • Odpověz
autor
My jsme se začaly v 6m kutálet :sweat_smile: :zipper_mouth:
a to byl úspěch :sweat_smile:

kámoška má chlapečka 10,5 m a začíná se plazit. Podle dr. by měl na roce lést a na roce a půl chodit.
2. bře 2009 v 10:23  • Odpověz
Ahoj holky,
Leni ja chtela Tadeaska nebo Theodora - ani jeden neprosel :unamused: .Pak se me libil Lukasek a Tomasek,skvele se hodi k nasemu prijmeni a to pry ani nahodou :angry: . No a ted zacina frflat i na Daniela a Olivera,my musime mit fakt Natalku,jinak se neshodneme :sweat_smile:
Jemu se libi Alexandr nebo Andreas,ale to zase nechci ja :grinning:
Je to tezky.U Terezky jsme vedeli hned,ze to bude Terezka,ale ted se hadame. Ja chtela Elenku,on Moniku. Pak vyhraly jmena Adelka,Natalka a Zuzanka.S Natalkou souhlasil,tak snad holcici jmeno mame a do leta klucici vymyslime. Snad je v brisku holcicka :sweat_smile: - hodne by nam ulehcila rozhodovani se :grinning:
Moc gratuluju k pokrokum u deti.Mala zacala chodit az na 13.mesicich a kamaradky holcicka az ted na 18.mesicich a rekla bych ze je trosku klidnejsi nez to nase "ero"
2. bře 2009 ve 12:18  • Odpověz
autor
kacici: Však už brzy budeš vědět kdo se v bříšku schovává :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2009 v 15:32  • Odpověz
autor
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21010061&tab=0

kočka :dizzy_face: sluší jí rozhodně víc než nám... no jo, hold je vlasatá :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2009 v 16:27  • Odpověz
kin: za kolik prodáváš paruku? Babička je teď po chemo a celá skleslá, že je plešule, nechodí ani nakupovat ... nechává si všechno vozit, že prej, až zase obroste tak to nebude problém ... jestli by byla za nějakou rozumnou kačku :wink:
2. bře 2009 ve 23:27  • Odpověz
autor
markytkaaa: nechci jí prodat, přišlo by mi fakt nechutný na něčem takovém těžit. Ráda Ti jí půjčím, až babička obroste :grinning: tak mi jí vrátíš a já ji pošlu dál :wink:
2. bře 2009 ve 23:48  • Odpověz
autor
Z babičky by byla mladice :grinning: , typ účesu je podle mě 40-55 let :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2009 ve 23:49  • Odpověz
kac:u nás rozhoduju o jménech já a miloš má hlas poradní :grinning: ale ten tadeáš mi dá zabrat :grinning:

Vám musím napsat co se mi včera stalo...normálně mi ty ku.vy z čezu vypli proud bez upozornění a že prý jim dlužím z ledna 400.....zaprvý je to kravina a zadruhý nechápu jak si můžou dovoloi to udělat bez jakýkoliv upomínky nebo něčeho.Takže to hodlám pěkně rozmáznout...za znovuzapojení jsme platili skoro 2000 :angry: A jestli mi nevrátí prachy a neomluví se,klidně to zveřejním.
3. bře 2009 v 08:00  • Odpověz
autor
lenkabu: tak to bych byla fakt vzteklá :angry:
Ale při té hrůze jste měli romantický večer :wink: :sweat_smile:
3. bře 2009 v 08:44  • Odpověz
lenkabu: tak to bych byla taky pěkně vytočená. Myslím si, že bez upomínky na to nárok vůbec nemají. My jsme jednou zapomněli zaplatit pojistku a hned nám přišlo, že nám ji ruší ještě chtěli spoustu peněz doplatit a když to nezaplatíme, tak nás čeká exekuce. Hned jsem tam šla, že jsem sice zapomněla, ale oni mají povinnost posílat upomínku, tak mi bylo řečeno, že to byla chyba úřednice, že ji neposlala. Naštěstí to vzali zpět a chybu přiznali.
A ještě k tomu ČEZu, jednou nám stáhli měsíční splátku dvakrát (máme inkaso) to aby si je člověk pořád hlídal.
3. bře 2009 v 09:14  • Odpověz
kin: zase aby to nebyla úplná omladina ... loni ji bylo 70 :grinning:
3. bře 2009 v 09:21  • Odpověz
lenka: hele já si zase doma neprosadím Stellu ... už od mala jsem si vysnila dcerušku Stelinku a nevím jak toho docílit, pro chlapa to je tuk na pečení nebo lahváč :unamused: :grinning:
3. bře 2009 v 09:22  • Odpověz
autor
markytkaaa: Stelu má mé kolegyně z práce dcera :wink:
Jméno se mi líbí, ale po pravdě se mi taky vybaví tuk na pečení :sweat_smile:

Jinak já bych chtěla Vojtíška, když už by to měl být kluk, ale raději bych holčičku :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2009 v 09:40  • Odpověz
autor
xluna: Jdeš pro oběd???
3. bře 2009 v 09:40  • Odpověz
Stella je pivo,ale jméno je to krásný...a má svátek na Vandiny narozky :grinning:

Jinak moje nasrání je stále větší bo mi to ještě pořád nezapojili...jsem napíchnutá na kabel z vedlejšího bytu po babce :sweat_smile:
3. bře 2009 v 09:57  • Odpověz
autor
lenkabu: Mazec :sweat_smile:
3. bře 2009 v 10:26  • Odpověz
Leni,nechci ti brat iluze - ale jsou tam fakt magori a nic neposilaji.Alesovi se to taky jednou uz stalo,ale kdyz to zaplatil tak ho pripojili a uz neplatil nic navic :confused: .Ale to jeste bydlel sam a zapomnel na slozenku.Bylo to pred 3lety,mozna dyl.
Jinak Vojtisek je moc pekne jmeno :dizzy_face: a Stelinka taky,ale ta by neprosla :unamused:.
Jo a pohlavi se snad dozvime ted ve ctvrtek,pokud miminko nebude stydlin :grinning: .Ja si preju holcicku,manzel kluka a Terezce je to uplne jedno :grinning: Samozrejme na prvnim miste je zdrave detatko,ale ja si vzdycky prala dve holcicky,mam totiz segru o dva roky a je to moc fajn :wink:
Jinak jsem se vratila z 18.mesicni prohlidkky a jsem prekvapena,Terezka vazi "jen"12kg a meri 84cm,myslela jsem ze bude mit vic,protoze nosi obleceni 92,nekdy 98
3. bře 2009 v 11:35  • Odpověz
kacici:no připojili mně zrovna když jsem řvala na nějakýho chudáka na infolince co to jako je a kdy mně hodlají zapojit :sweat_smile: A ještě tvrdí že jsem "zákazník s dobrou platební morálkou" tak mi poslali upomínku jen obyčejně...nic nedošlo samozřejmě.

Vanda bude skoro tak velká jako Terezka :sweat_smile: Obávám se 12 kg a těch 80 cm už asi má :sweat_smile:
3. bře 2009 v 11:38  • Odpověz
autor
kacici: To jste drobínci :fearful: a kolik měla na roce???

váha je ok, ale jinak je prcek :grinning:, tedy nemůžu soudit, oni už po tom roce tolik nerostou, ale my budeme mít určitě víc. Teď na roce počítám 79 cm / 8500-8700g
3. bře 2009 v 11:41  • Odpověz
autor
kacici: jak jste se domluvily s tou paní na těch šatičkách??? Vzala si je???
Ona mě totiž paní dohodila super kšeft :grinning: :grinning: :grinning: a všimla jsem si, že ty šatičky shání, tak jsem jí to chtěla alespoň trochu oplatit :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2009 v 11:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.