• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
@lenkabu : fotky projdu až bude Kačka spát teď máme fofry.

ve čtvrtek netuším, ale nespěchám na ně, už nám přišel monitor dechu a u toho když tak chůvičky mám :slight_smile: Kdybych náhodou potřebovala :slight_smile:
11. říj 2010 v 09:57  • Odpověz
mám seznamy na burzu od konji tak jestli někdo chcete..........
12. říj 2010 ve 14:15  • Odpověz
@konja prosímtě jak je to časově s burzou,od kolika tam můžu to oblečení odnést?a chápu dobře že 18.10.se tam zanese a 19.10.se nakupuje a vyzvedává neprodané?
12. říj 2010 v 19:43  • Odpověz
Holky můžu poprosit o hlásek? Pokud vám to půjde.Děkuju.

http://www.kiri.cz/galerie/strana-16/?kiribot=60
12. říj 2010 ve 21:45  • Odpověz
12. říj 2010 ve 21:48  • Odpověz
Díky.
12. říj 2010 ve 21:55  • Odpověz
@lenkabu jj, chápeš to dobře :wink: zkopíruju sem přesné informace z jejich stránek:

BURZA PODZIMNÍHO A ZIMNÍHO DĚTSKÉHO OBLEČENÍ A SPORTOVNÍCH POTŘEB

KDY: v říjnu

PO 18.10. 2010 PŘÍJEM věcí 14,30 - 17,30 hod.
ÚT 19.10.2010 PRODEJ 9,00 - 15,30 hod.
ÚT 19.10.2010 VÝDEJ neprodaných věcí 17,30 - 19,00 hod.

Pravidla burzy
Čtěte pozorně PRAVIDLA BURZY!

V průběhu konání burzy se nekonají pravidelné kroužky v MC Žirafa a není také možné využívat hernu pro pobyt rodičů a dětí. Děkujeme za pochopení.

PRAVIDLA BURZY:

Přijímáno bude zboží pouze zachovalé, v dobrém stavu. Pořadatel si vyhrazuje právo výběru zboží (oblečení, odstrkovadla, sedátka na kola, přilby, kol.brusle, hračky apod.) V prodeji jsou již věci od kojeneckého věku ( nové nebo velmi zachovalé). Ceny jsou mnohdy nižší než v bazárcích. Pro nedostatek místa nepřijímáme do prodeje kočárky!

Vstupné na burzu činí v den prodeje 10,- Kč/os. Za každou přijatou věc je stanoven poplatek 2,- Kč. Cenu zboží si každý určuje sám dle svého uvážení. Při výdeji věcí je odečítáno 10% z celkové prodejní ceny prodaného zboží.

Jelikož nemáme skladové prostory, budou věci nevyzvednuté v den VÝDEJE odvezeny do charity a peníze propadají ve prospěch MC Žirafa. Věci do charity přijímáme jen od prodávajících!!!!

Pro pohodlnější příjem věcí můžete využít „Rychlokasu“ do max. 10 ks. Rychlokasu lze využít pouze jednou v průběhu burzy. 1 os. = 1x. max. 10ks)

Nákup věcí (vstup do prodejních prostor) je možný pouze s nákupním košíkem! Košíky Vám budou k dispozici u vstupních dveří. Zboží ke koupi ukládejte do košíků, ne do vlastních tašek!

Prosíme, abyste dodržovali časy stanovené pro příjem, výdej a nákup věcí. Po tomto čase již nebudou věci přijmuty, vydány, ani prodány!

Po dobu nákupu je v herně Mateřského centra možnost hlídání dětí (15,-Kč/dítě). Upozorňujeme, že herna je určena pouze k tomuto účelu. Není možné v jejích prostorách zkoušet dětem oblečení nebo zde odkládat věci (tašky, oblečení apod). Pro případné vyzkoušení věcí je vyhrazen prostor před toaletami.

V případě jakýchkoli dotazů se obraťte na naše pořadatele, kteří jsou označeni cedulkami s logem MC Žirafa.

Děkujeme za návštěvu a doufáme, že budete s burzou v našem MC spokojeni.
13. říj 2010 v 07:35  • Odpověz
@madlina Máš tam od nás další, jen už bohužel nemám víc meilových adres :sweat_smile:
13. říj 2010 v 07:42  • Odpověz
Hoj,hoj,
holky normálně se stydím.Dneska jsem lezla z postele až v 10hodin :pensive:
13. říj 2010 v 11:47  • Odpověz
@madlina a za co? To je přeci krásné :dizzy_face: tiše závidím, já mám od 1.září pravidelný budíček v 6:15 :rolling_eyes: A až mě začne práce bude ještě hůř :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2010 ve 13:01  • Odpověz
Já do práce na ranní vztávala v 5:00hod.A Adél normálně vztává v 6:15.I o víkendu :frowning2:
13. říj 2010 ve 13:07  • Odpověz
autor
@madlina Tedy to jste ale ranní ptáčata :slight_smile: Já už na 5h naštěstí pomalu měsíc nevstávám :slight_smile:
Už bych to asi ani nedala :slight_smile:
13. říj 2010 ve 14:32  • Odpověz
autor
@konja za kolik se cca pohybují na burze tepláky? Potřebuji větší množství nakoupit na jaro
13. říj 2010 ve 14:33  • Odpověz
autor
@lenkabu V kolik máte ty zpívánky??? My budeme doma tak do 9:30h.
13. říj 2010 v 15:59  • Odpověz
kinsli tepláky seženeš klidně za dvacku :wink: my máme od 9:30 tož to asi nestíhám,předtím se těžko vykopem ale můžu se o to pokusit
13. říj 2010 v 16:13  • Odpověz
autor
@lenkabu když nevykopete tak nevadí :slight_smile: Máte to do kdy??? My máme být na 10h ve městě, ale jak se moc zdržíme netuším. Ono jestli víš kde je statika tak to můžeš hodit i tam Lukášové mamce :slight_smile: Je to když projedeš tou ulicí rovně od Severu, tak první odbočka je k nám, tu by jsi projela a hned ta druhá je u statistiky :slight_smile:
13. říj 2010 v 16:22  • Odpověz
autor
@lenkabu Kdybych se na burzu nedostala, koupila by jsi mi tam nějaké?? Poslala bych Ti délku :slight_smile: až bych změřila ty co máme teď. Za 20,- by byly super, ale i kdyby do 50,- tak by to šlo. Potřebuji tak cca 15 ks. Kachně klidně za den troje zruší. Dnes jsem první převlíkala po půl hodině a další už jsem neřešila, jen jsem jí pak svlíkla do punčochučků a bodyčka když jsme jeli domů :slight_smile:
13. říj 2010 v 16:25  • Odpověz
nemám tušení co je Sever a statika :grinning: :grinning: :grinning: to se radši stavim jindy :grinning: my se vyhrabeme tak o půl jedenáctý jestli budu kojit tak v 11. Tepláky koupim,pošli velikost ne délku páč přeměřovat tam nic nejde,minule jsem měly asi 10 nebo 15 min to tam prohrabat a měla jsem co dělat.
13. říj 2010 v 16:39  • Odpověz
kinsli: jak píše Lenka, dají se už za dvacku, do padesáti není problém :wink:
13. říj 2010 v 17:45  • Odpověz
autor
@lenkabu velikost 104, ale to je k ničemu, každý značka to má jinak, chce to najít jedny tepláky dobré délky a podle nich brát další :slight_smile: Kačka má teď vel. 98 a po něčem si šlape a něco jí je krátké. Takže podle velikosti se to asi fakt nedá. Proč jste na to měli 15 min.?? To máš na nákup jen 15 min. a pak musíš ven?? Teď má Kačka kalhoty 54 cm, takže na jaro těch cca 57-60 cm.
13. říj 2010 v 19:27  • Odpověz
je tam hodně lidí a všichni se nevejdou tak se to pouští po skupinkách a mají na to určený čas
13. říj 2010 v 19:48  • Odpověz
autor
@lenkabu aha tak to je blbé :frowning2: uvidím jestli bude Lukáš doma tak si tam sjedu, tahat Kachně se mi tam nechce :slight_smile:
13. říj 2010 ve 20:38  • Odpověz
přijď se podívatna tu komedii jak tam budu s obouma dětma.......myslim že budu ráda když koupim nějaký tepláky pro sebe :grinning:
13. říj 2010 ve 21:27  • Odpověz
autor
@lenkabu jedině, že bych si ji hodila do erga :slight_smile:
13. říj 2010 ve 21:37  • Odpověz
@kinsli pro děti je tam v provozu herna :wink:
14. říj 2010 v 06:59  • Odpověz
@lenkabu Leni, včera V. přinesl domů letáček místa v HK přátelské dětem a jsi tam s holkama na fotce z Budulínka :wink:
14. říj 2010 v 08:47  • Odpověz
autor
@konja díky, už jsem na to koukala :slight_smile: uvidím jak se vykopeme, chtěla bych tam dorazit na tu 9h, aby bylo když tak z čeho vybírat.Chci fakt jen obyčejné věci na zahrádku. Nejlépe šusťákové nebo tako vy lesklé, aby se to dobře pralo a nemuselo žehlit :slight_smile:
14. říj 2010 v 08:55  • Odpověz
krys no ježišmarja já myslela že jsem se uhnula :grinning:
14. říj 2010 v 11:56  • Odpověz
autor
@markytkaaa Moc děkuji za odkaz, epi-no již mám :slight_smile:
14. říj 2010 ve 12:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.