• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
@madlina nechávám si je zasílat z Anglie :slight_smile: Takže neodzkouším, ale kupuji stejné boty :slight_smile:
sněhulky minulý rok jsme měli UK 6, teď jsem vzala U8 ( rozdíl jen o 1,5 cm ) podle stélky by jí měli být malé
ale nožičky tam nijak nervu a nic neříká. tak jí je nechám do vánoc, kdyby jeli s Lukynem na hory, a ty UK 10 bude mít od nového roku :slight_smile: To už je snad využijeme :slight_smile:
Uvidíme jak prcek dovolí, ale ráda bych na hory občas taky vyrazila.
16. říj 2010 v 11:15  • Odpověz
Týýýýý jo,máte termín už v lednu,jo? To to tede letí.Letos se tam snad ještě podíváš. :wink:
16. říj 2010 v 11:18  • Odpověz
Tak jsem se teď vrátila z malého tesca, potřebovala jsem si koupit něco napromoci a málem to dopadlo tak, že jsem odešla bez hadrů na sebe, ale s e spoustou oblečení na děti :sweat_smile: Já tam prostě nemůžu chodit, ono to je tak nááááááááááááááádhernééééééééééééééé :grinning: Ale koukala jsem jak blázen jak malé tesco nahoře předělali. Já měla pořád vžité ty regály, malej výběr atd. a najednou mě spadla čelist, skoro celý hořejšek jsou hadry, obrovský výběr snad všeho, no paráda. Takže jsem řádila :grinning: Nakonec jsem si teda koupila černé kalhoty, ale Filda má košili, svetr, třičko a bláňa šatičky s punčocháčkama a kdybych měla víc peněz, tak to tam asi nechám :sweat_smile: Mě krvácelo srdce, když jsem viděla ty krásný hadříčky :sweat_smile: Proč nejsem milionář? :angry: :grinning:
16. říj 2010 ve 13:23  • Odpověz
Koukněte co jsem právě našla na MMB, mám chuť začít šít, moc se mě to líbí :slight_smile: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=411840
16. říj 2010 v 16:15  • Odpověz
autor
@madlina jo, jo letí to :slight_smile: do porodu se na hory už asi nedostanu, ale v únoru, březnu bych ráda vyrazila :slight_smile:
jako s ubytováním, že by prcek byl na chatě a střídali by jsme se s hlídáním. Uvidíme jak to půjde :slight_smile:
Jinak teď jsme byli se podívat v Asku, žádný zázrak jsem tam nenašla, koupili jsme jen hrníčky na chatu a prkýnka :slight_smile:Docela se návštěva prodražila, u nás hlídala mamka, a Kačka vymačkala plný krém od weledy do nočníku, tak nás ta sranda vyšla na 260,-
Lukáš chtěl ještě zítra, že by jsme vyrazili, ale pošlu ho samotného. Kačenka mamce nespala, pak tu ječela jako tur tak jsem jí dala spát, bude určitě spát tak do 19h a pak tu řádit do 23h. Tak to pro mě není žádná pomoc.
16. říj 2010 v 16:19  • Odpověz
autor
@konja to jsou aplikace z nextových kolkcí :slight_smile: Jsou hezké, paní je šikovná, jen já osobně nevím co bych s nimi dělala :slight_smile:
16. říj 2010 v 16:21  • Odpověz
Holky ,nebudete věřit jaká jsem trubka.Pomalu po týdnu jsem zjistila,že mám na neschopence napsaný vycházky.A to jsem se na ni podívala jen náhodou. A nesmějte se mi,slyším vás až tady :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
16. říj 2010 v 16:27  • Odpověz
autor
@madlina No jasně, že jsou na neschopence psané vycházky :slight_smile: Ty jsi si myslela, že jsi bez vycházek???
16. říj 2010 v 16:36  • Odpověz
naposledy když jsem měla ze Sanusu neschopenku,tak bez vycházek.Ale je pravda,že už je to asi sto let.
16. říj 2010 v 16:39  • Odpověz
autor
@madlina a jak máš vycházky?? Kolikátý jsi teď den??
16. říj 2010 v 16:42  • Odpověz
@kinsli já si říkala, že mě jsou povědomé :grinning: Nemuselo by být špatné je hodit třeba na nějaké jednobarevné tričko, mám tu několik tuniček, které jsou hezké, ale bez jakéhokoliv vzoru či obrázku, tak na to by to bylo docela hezké :dizzy_face:
16. říj 2010 v 16:58  • Odpověz
Mám to 11-13 a pak 15-17.takže bych mohla zvládnout i burzu.To zase bude Petr prskat. :slight_smile:
16. říj 2010 v 16:59  • Odpověz
Jo a jsem dneska 6 den.
16. říj 2010 v 16:59  • Odpověz
autor
@konja Na tunice by to určitě vypadalo hezky, a ty jsi šikovná tak bude Blanička vyfešákovaná :slight_smile:
Jí si včera koupila 18 ks triček tak teď čekám jaké mi vymrske poštovné. No to bude asi něco :slight_smile:

@madlina : Aha tak to jsem mimo, tomu nerozumím :slight_smile:
16. říj 2010 v 17:03  • Odpověz
autor
@madlina tak tomu už jo :slight_smile: Tak to jsi málo, šetři se, burza ještě bude tolikrát :slight_smile:
16. říj 2010 v 17:03  • Odpověz
autor
@madlina no nic tak už jsem to pobrala, to 11-13 a pak 15-17 byly vycházky :slight_smile:
16. říj 2010 v 17:05  • Odpověz
@kinsli na šití je šikovná spíš babička :grinning: já mám problém i s utrženým knoflíkem :grinning:
16. říj 2010 v 17:15  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: .Jo jo,t y čísla od do,jsou vycházky.
16. říj 2010 v 17:17  • Odpověz
autor
@konja tak knoflík bych ještě zvládla, ale o moc víc už ne :slight_smile:

@madlina: Tak to je taková ta klasika :slight_smile:
já mám 9-18h
16. říj 2010 v 17:52  • Odpověz
Taky si je nechám pak napsat neomezeně.
16. říj 2010 v 18:38  • Odpověz
autor
@madlina Ono to chce kvůli holkám :slight_smile:
Kačenka se dnes probudila jako ovečka , stáhnu to a hodím fotky :slight_smile:
16. říj 2010 v 19:52  • Odpověz
madli nevím jak tvoje dr ale moje říká že prostě nemůže práci neschopné ženě dát neomezené vycházky,i když to někteří dr dělají. :wink: kdy budeš vědět jestli to vyšlo? na burzu jdu taky,hned ráno,uvidim jak se vypravíme.

konjo kdybys chtěla začít šít látkový hračky apod tak na to jsem úchyl já,na fleru bych za to nechala majlant. a malý tesco nahoře je na hadry boží,já tam chodím úplně nejradši, carrefour má nejhorší výběr
18. říj 2010 ve 13:17  • Odpověz
kinsli pěkná ovce :grinning: na to jak neměla dobu vlasy. Vanda se budí spíš jako Einstein na tý jeho slavný fotce
18. říj 2010 ve 13:19  • Odpověz
Leni,nemocnejm ,to chápu.Ale když jsi těhotná,tak je to něco jinýho ne? Když jsem čekala Adél,měla jsem klasický vycházky ale byla jsem domluvená s dr.v Sanusu,že můžu ven kdykoli a kdyby přišla kontrola,tak mi napíše že jsem u ní byla.Jak to dělá s vycházkama gyndařka,to nevím.Změnila jsem ji tak uvidíme.
Na burzu bych se tyky chtěla podívat ale nevím jestli mě Petr pustí.
Jinak na krev jdu až 25.10. ale testnu doma dřív.Tak středa,čtvrtek?
18. říj 2010 ve 13:33  • Odpověz
já nevim jak je to po IVF ale já testovala až tak 4 týdny po oplodnění :wink: když rizikový těhotenství je nemoc,proto se nedávaj neomezený. já byla doma kvůli rizikový práci,těhu v pohodě ale dr říkala že diagnoza rizikové povolání není a když mně nepřeřadí v práci jinam tak mi musí vypsat rizikové těhu a tím pádem omezené vycházky
18. říj 2010 ve 13:58  • Odpověz
autor
@madlina Mě první čárka vyšla na 9 DPO, takže asi ten čtvrtek může být :slight_smile:
ale když by jsi vydržela do 12 dpo bylo by to lepší, já měla čárku na 9 dpo fakt slabou.
18. říj 2010 ve 14:18  • Odpověz
ty jo mně ani nenapadlo něco testovat bych nevěděla po kterým sexu to mám počítat :grinning: u Alice to bylo vůbec vtipný páč si říkám že očekávám ms a po rychlém počtu zjistila že jsem 30DC což je divný při cyklu kterej trvá tak 23 dní :grinning:

@konja díky moc za ty seznamy na burzu,ukecala jsem přijetí u rychlopokladny i s 18ti věcma,ale když viděly úhledně vyplněné seznamy a označené věci tak paní prostě neodolala a vzala mně :grinning: by mně jeblo stát tam s dětma tu frontu,přede mnou mělo asi 7 ženských plnou ikea tašku :rolling_eyes:
18. říj 2010 v 16:33  • Odpověz
autor
@lenkabu ty jo tak to tam asi bude zítra z čeho vybírat :slight_smile:

Uvidím jak se mi zítra bude chtít :slight_smile: Nějaké tepláky by se hodily, ale není to nic akutního. Koupila jsem si v UK
18 triček a s poštovným vyšlo jedno na cca 29,- a jsou fakt krásný, tak si nemyslím, že bych jinde koupila lépe či levněji :slight_smile: Jen ty tepláky se moc nevyplatí brát, protože jsou těžký. Ale legínek už máme spousty a taky tak do těch 30,- za kus a moc hezký :slight_smile:
18. říj 2010 v 16:40  • Odpověz
kinsli já byla loni kupovat až odpoledne a ještě toho byly mraky :wink:
18. říj 2010 v 17:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.