• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
@lenkabu já budu muset když už tak vyrazit dopoledne, odpoledne se nechytám, Kačenka dnes vstávala v 17:15 :slight_smile:
a čekáme Kačičí s holkami :slight_smile:
18. říj 2010 v 17:42  • Odpověz
autor
holky, tyhle boty vypadají dobře :slight_smile:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=37173889&tab=5
18. říj 2010 v 17:47  • Odpověz
@lenkabu tak to je fajn, že to pomohlo. Já myslela, že mě klepne z toho množství. Měla jsem tam paní co přišla hodinu před zavíračkou a když jsem ji dopsala, tak už bylo deset minut zavřeno :rolling_eyes: V půlce už jsem se musela silou vůle ovládat abych na ni nezačla řvát ať už si ty hadry strčí do prd.le! :rolling_eyes: :grinning:
@kinsli myslím, že výběr tam je víc jak velký, takového množství věcí jsem tam ještě naviděla :grinning:
19. říj 2010 v 08:08  • Odpověz
Já jsem se tam rozšoupla už včera, nechala jsem tam skoro dvanácet, ale myslím, že to stálo za to :grinning: Blanička má dve zimní bundy, Filda lyžařské kalhoty wolf a lyžařskou helmu, na oba mám spoustu vyteplených kalhot, na oba mám zimní botky a i hračky jsem tam nějaké koupila. Takže spokojenost :grinning:
19. říj 2010 v 08:14  • Odpověz
autor
@konja Tak to je super, že jsi tak hezky nakoupila :slight_smile: Já to fakt nedávám :frowning2: Tak třeba příště.
19. říj 2010 v 10:05  • Odpověz
Peti,příště se tam rozšoupnem spolu.Letos jsem to odpískala.Odpolko vezu mamku na otočku do Hořic a Zpátky,takže to bude stačit,na to že mám klidovej režim.Ale mám využít vycházku k courání venku nebo k jízdě autem.To je úplně jedno.
19. říj 2010 v 11:14  • Odpověz
autor
@madlina Jasně, na jaře já už půjdu splasknutá a ty řádně nakulená :slight_smile:

Volala jsem k dr. a naštěstí mě sestřička přeobědnala na čtvrtek :slight_smile: Měla jsem jít zítra, ale nemám hlídání,
a chodím stejně raději k Rešlové :slight_smile:
19. říj 2010 v 11:20  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: .Si tam budu pupkem rozrážet cestu :grinning: :grinning: :grinning: .Doufám

Ona se Rešlová v ordinaci s někým střídá? A jaká je? Já u ní byla zatím jen asi 2x.
19. říj 2010 v 11:23  • Odpověz
autor
@madlina : Rešlová je super :slight_smile: ta je tam po-ut, a čt-pá a ve středu je tam dr. Musilová ta dělá UZ 13tt, 20tt, 30tt

Lenka třeba chodila celou dobu u Alice k ní.

Mě osobně vyhovuje doc. Rešová, takže pokud to není akutní jako velký UZ tak se tam ve středu neženu.
navíc nemám na středu hlídání a když jsem vzala kačenku jednou ve středu s sebou, byl problém,
když byla s semnou ve čtvrtek žádný problém nebyl. Tak asi tak no.
19. říj 2010 ve 13:16  • Odpověz
autor
@madlina Neboj určitě se už prcek žádně zakousává :slight_smile: Budu se těšit na testík s // :slight_smile:
19. říj 2010 ve 13:17  • Odpověz
Burza super taky jsem pěkně nakoupil a achválím organizaci,Vanda v herně a řvoucí Alici mi uspala nějaká paní abych mohla v klidu nakoupit :slight_smile:

madlina obě dr jsou super tam si nevybereš :slight_smile: já šla asi 3x k Musilové i s Vandou ale tropila takovou hysterii když na mně dr sáhla že jsem pak sháněla hlídání a chodila už bez ní.ale nikdo nic neříkal,to mně bylo trapně a chtěla jsem slyšet co říká dr :slight_smile: Osobní sympatie máme trochu víc s Rešlovou,jako že kecáme i o jiných věcech než je těhotenství.
19. říj 2010 ve 14:13  • Odpověz
autor
@lenkabu jako dr. je určitě super, ale sympatická mi není vůbec. Ale od toho tam samorřejmě není, aby se na pacoše řehnila. Co mě třeba vadi, že neukazuje UZ. Já byla na 26tt na žlučníku a měla jsem z toho docela zážitek. mě by ani nenapadlo, říkat ať jukne na prcka, to dr sama měla zájem natočila mě obrazovnu a říkala co kde je. Mě by třeba zajímalo jaký má prcek obličej. já ho fakt snad ještě asi neviděla. akorát ty první UZ s Rešlovou, ale tam na těch 5 cm nebylo co vidět. Mám v paměti obličejíček Kačenky na 30tt a ta byla úžasný syslík :slight_smile:
19. říj 2010 ve 14:43  • Odpověz
tak pediatričku mám nakonec Trlicovou ve Foerstrovce, co jsem si zjišťovala, tak je dobrá..a dneska jsem byla okouknout burzu, mazec..půlku košíku jsem vyndala a pak zase něco přihodila..příště půjdu dřív.. :slight_smile:))) a včera jsem tam byla dát pár věcí, fronta až skoro ven a to jsem přišla lehce po páté..příště si vezmu seznam a budu připravená.. :slight_smile:
19. říj 2010 v 16:21  • Odpověz
@velrybous máme také Trlicovou a jsem opravdu spokojená ... teď mají i novou sestřičku né tamtu laktační psychopatku :grinning: :grinning: :grinning: sestřička dokonce dělá ve fakultce na šestinedělí u novorozenců :wink: takže ji tam třeba potkáš :slight_smile:
19. říj 2010 v 17:27  • Odpověz
@markytkaaa jj to jsi psala...no nazdar..:slight_smile: jj sestřička byla moc milá..:slight_smile:
19. říj 2010 v 17:51  • Odpověz
@kinsli a já zas na Musilovou nedám dopustit, si se mnou chudák na těch ultrazvukách co týden užila a řekla bych, že jsme si fakt sedly. Mě normálně monitor natočila, ani jsem si nemusela říkat. pak mi i navíc přeměřovala Venouška, ikdyž by to měli dělat až v porodce. úplně mi pak bylo líto, že už k ní nebudu chodit, jak jsem si na ni zvykla. A to jsem ale s rešlovou taky spokojená, v pondělí tam musím, že se mi teda chce :frowning2:
19. říj 2010 v 17:52  • Odpověz
autor
@kryserka jasně, neříkám, že je špatná, prostě jsme si nesedly.
19. říj 2010 v 18:25  • Odpověz
Mně teda Musilová ukazovala ultrazvuk pokaždý,mně přijde trochu rezervovanější než Rešlová ale to už je fakt o tom že s Rešlovou jsme si hodně sedly osobně,ona byla i u nás na odd kdysi než jsem otěhotněla,natáčela jsem jí spánkový sonograf :slight_smile: Co se týká péče tak nemůžu říct půl slova křivýho na žádnou.

markyt laktační psychopatka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no ze mně by se posrala asi,hodlám to utnout po 6 měs páč mně to už zase vytáčí,zlatá flaška :sweat_smile:

na plavání jsem potkala dnes jakousi ženu....no ženu.........jako já vim že s dětma třeba člověk poleví v péči o zevnějšek ale zase vocaď pocaď,na použití deodorantu se snad zmůžem všechny :sweat_smile: a jak dorazil za náma Miloš s Alicí tak se zjistilo že je to nějaká jeho známá ale ta byla silně vypatlaná,mu vyprávěl ajak už je 5 let doma aužív si dětičky a že to menší ještě kojí a do Velikonoc bude..........jsem mu ten hovor přála evidentně měl z ní dost :grinning: :grinning: :grinning: no nevim,já potkat starýho známýho tak mu asi necpu svoje (ne)kojení :sweat_smile:
19. říj 2010 v 18:28  • Odpověz
autor
@lenkabu mě ho neukázala nikdy, ale to máš fuk, když budu chtít tak si UZ zaplatím u toho dr ve Věkoších :slight_smile:
19. říj 2010 v 18:39  • Odpověz
autor
@lenkabu Jo tak ten rozhovor musel být hustý :slight_smile:

Jinak já potkala Miloše tak před 2 měsíci ve městě tak jsme pokecali. Když to vezmu teď a tak před těmi třemi lety nebo jak je to dlouho co dělal v Tesle tak je to fakt mega rozdíl.
19. říj 2010 v 18:52  • Odpověz
jj to je tím že teď dělá s lidma tak musí umět hovořit s každým o všem a vypadat u toho inteligentně :grinning:
19. říj 2010 v 19:02  • Odpověz
autor
@lenkabu přesně tak :slight_smile: fakt má to vyjadřování úplně jiné, a i gesta prostě všechno, myslím, že baby mu podepíšou téměř vše :slight_smile:
19. říj 2010 v 19:09  • Odpověz
baby jsou 50 % obyvatelstva to se budeme mít dobře :grinning:
19. říj 2010 v 19:42  • Odpověz
19. říj 2010 ve 21:46  • Odpověz
autor
Byly jsme fotit tak můžete juknout :slight_smile:

http://kinsli.rajce.idnes.cz/JE_PODZIM_PADA_LISTI_-/
19. říj 2010 ve 21:46  • Odpověz
@lenkabu ta by tě žrala :grinning: já kluka kojila šest neděl a začal totálně odmítat mlíko až v sedmým měsíce a holku a čtrnáct dní a ta odmítá mlíko od třetího měsíce... :sweat_smile: :grinning: :grinning:
19. říj 2010 ve 22:02  • Odpověz
autor
@markytkaaa Jéé a čím ty děti krmíš??? Kačka je stále na mlíku, ale už dávám max 2x denně, ale plnou flašku, tu největší cca 380 ml.
19. říj 2010 ve 22:12  • Odpověz
autor
holky tak to je docela úlet :slight_smile:

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=6177822
19. říj 2010 ve 22:13  • Odpověz
fotky jsou povedený :slight_smile:

markyt tak to je mako vostrá a co teda jí? :grinning: Vanda je mlíkofil doteď ale holt jí chutnalo až UM a mám takovej dojem že Alici přestávám postačovat,přibírá docela málo od porodu a jenějak neklidná teď,počkám na převážení a podle toho se uvidí.
19. říj 2010 ve 22:14  • Odpověz
@kinsli Páťa má odpor k mlíku od Vánoc 08 a od té doby ho neměl ... nabízela jsem mu kde co, opovrhuje i kašomlíčkama :wink: pindulína to samý ... jedeme zeleninu, ovoce, kaše ... od pátého zkusím i jogurt, potřebuju do ní nějak to mlíko dostat, ale je to mazec :grinning: láhev už nemáme tři týdny, to se vztekala až do modra, zalykala, plivala ... takže lžíce, když už jí dám lžičkou mlíko, tak ho vyblije i s tím co měla předtím ... takže leda huštěné a to si samozřejmě taky nenechá celé, minimállně půlka jde ven ... mám broučky ohledně toho žrádla ... k sežrání občas fakt :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2010 ve 22:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.