• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
@markytkaaa nemáš to holka vůbec jednoduchý. Mě Kačka taky moc nejedla, ale když už nic tak alespoň vždy pila mlíko. Teď už se rozjedla, ale je to fakt chvilka, takže možná je to jen nějaká její dobrá chvilka a zase začne s nežravostí. Ale i tak nejí přiměřeně k svému věku. Slovo rohlík, chleba u nás pouze slovem zůstává. neláká jí nic co není v tekutém stavu. Takže k obědu dělám převážně omáčky. Jednou se mi i stalo, že sežrala pytlík rýže :slight_smile: To jsem fakt nechápala, jinak knedlíky si dá s klidem tři :slight_smile:
19. říj 2010 ve 22:31  • Odpověz
autor
@lenkabu díky :slight_smile:
19. říj 2010 ve 22:32  • Odpověz
autor
tak jsem schválně teď koukala kolik měla na 2 letech a přibrala
za půl roku 1,5 kg a vyrostla o 5 cm. To mě příjde velice slušný :slight_smile:
19. říj 2010 ve 22:36  • Odpověz
autor
@lenkabu nechceš půjčit koj. váhu, aby jsi viděla kolik si bere???
19. říj 2010 ve 22:37  • Odpověz
kinsli dík nechci,jestli bude chtít a já nebudu mít co dát tak jí prostě dám UM :wink: v opačným případě nebudu nic řešit :slight_smile:
19. říj 2010 ve 22:40  • Odpověz
@kinsli :grinning: :grinning: :grinning:

u nás je žrádlo prostě nějaký zakletý ... ač rodiče vypadají, že nestrádají, děti jsou jak zdachau :grinning: ... úplně zase né, postavičky mají krásný, Páťa je svalouš se 13kily, Mako má na stehýnkách super špíčky a má 6kilo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
knedlík to ani náhodou - zvrací jen se podívá ... z normálního jídla jí maso, přírodní plátek, řízek, kostky ... ok, bez přílohy, tu prostě do něj nenarvu ... když už příloha tak těstoviny s kečupem, hranolky :sweat_smile: rohlík jí suchý, nemá ho rád s čímkoli, když už tak jen samotné - šunku třeba, sýry nejí, ovoce má rád téměř všechno, zeleninu taky může, je schopnej sníst čtvrt kila cherry rajčátek klíďo ... když uvařím omáčku dá si do pusy a zvrací (asi jsem fakt dobrá kuchařka :grinning:), rýži, brambory, brambr kaši ... to samé ...
čas od času sní koláč nebo buchtu ... nerad makový :grinning: a většinou je stejně jenom vyprstí :grinning: občas mu šoupnu skleničku ... ale když už sklenku, tak bez kousků - zvrací ... mlíko ani náhodou, ani kakao nebo ochucená mlíčka, ani kravské mléko, kašomlíčka, mléčnou kaši ... jsem ráda, že bere na milost jogurt ...
Zcela upřímně mohu říct, že když sní párek, skáču metr vysoko, i když vím, že to není právě to pravé ořechové, ale jsem ráda, že něco do tý huby strčí a nevyblije ... :pensive:
Podle dr. je to citlivou záklopkou ... ale já nevím jestli jsme mu v tom nějak nepovolili uzdu nebo co, a je to capouch. Věřím, že ho školka naučí, že až uvidí "hromadně" jíst děti, tak se přidá k davu ... :slight_smile:
19. říj 2010 ve 22:44  • Odpověz
to je román :grinning: jo jak jde o žrádlo tak mám skutečně co říct/napsat :grinning:
19. říj 2010 ve 22:46  • Odpověz
já můžu tak leda říct že Vanda nevyblije ani kombinaci Sunar+kyselá okurka,nicméně je mlsná. Alice zase vyblije kde co a zásadně na mně.
19. říj 2010 ve 22:54  • Odpověz
autor
@markytkaaa ty jo ten má blok už když to žrádlo jen vidí, ne?? Já jsem byla prý děsný smrad, viděla jsem lžičku a už jsem hystericky řvala. Kačka chce dost do školky, což chtít může já to nijak neovlivním, ale fakt se snaží, když je líná se svlíknout, tak jí řeknu, že takhle do školky nemůže. A to by jsi měla vidět tu rychlost jakou je svlečená :slight_smile: Někdy se tedy zabejčí a vzteky to hází po chodbě, ale mě to žíly nerve, stejně jí to pak pošlu uklidit. Stejně tak s jídlem, nebudeš jíst sama?? Dobře nakrmím Tě, ale takhle nemůžeš do školky :slight_smile: tak se tady zabejčí a jí, ale je fakt děsně tvrdohlavá a vzteklá. Pokud jí řekneš, že se něco nedělá, tak o to víc to bude dělat. Oni se třeba děsně mlátí s Lukášem. Ale to ona už od mala ho mučila :slight_smile: Děti naštěstí ne. No jo dětičky, my je nemít tak ani nevím co bych dělala :slight_smile:
19. říj 2010 ve 23:18  • Odpověz
autor
Kačka taky nezvrací a ani nezvracela ( samozřejmě pokud nemá střevní chřipku ) ale musím zaklepat co si pamatuji tak poslední jsme měly před půl rokem.
19. říj 2010 ve 23:20  • Odpověz
holky já vám závidím to vaše kojení/nekojení. U nás UM neprošlo ani náhodou, kaše měla úspěch tak tři měsíce. Jinak stále kojení :stuck_out_tongue_closed_eyes: Večer bez něho neusne, v noci se také jednou vzbudí aby si cucla. Obávám se, že budu kojit navěky :rolling_eyes: Je to k zbláznění, pokoušela jsem se s tím přestat už x-krát, ale příšerný řev mě vždy přinutý ustoupit :pensive: Ale zase jinak jí naprosto všechno, je to všezřout :grinning: Tohle jsem zase neznala u Fildy. Ten byl sice v půl roce už na flašce, ale zase skoro do dvou let bojkotoval lžičku a byl téměř úplně na tekuté stravě. Nic co by mělo větší kousek nepozřel :stuck_out_tongue_closed_eyes: No je to sranda,no. Člověk se s dětičkama rozhodně nenudí :grinning:
20. říj 2010 v 06:57  • Odpověz
konjo prostě se jednou na.ereš a přežiješ řev a bude odstaveno :grinning: to je dobrý u mimin že si na tu flašku v pohod zvyknou, já se přiznám že mně kojení moc nebere a i ta flaška byla pro mně pohodlnější no,snad za to nepůjdu do pekla :grinning:
20. říj 2010 v 10:56  • Odpověz
když já se ten řev pokoušela přežít již několikrát, ale Bláňa má prostě delší výdrž než já a naši sousedi :grinning:
20. říj 2010 ve 14:01  • Odpověz
autor
@konja tak se seber a odjeď někam na víkend třeba s kámoškami :slight_smile:
20. říj 2010 ve 14:39  • Odpověz
ahoj
tak jsme už 14 dní ve školce a musím říct, že paráda. Denisa se tam těší, je tam ráda a já mám na celé dopoledne klid. Sice jsem většinou v práci, ale jednou týdně si udělám radost a jsem sama doma :slight_smile:.

koukám, že tu řešíte jídlo, tak mi docela dobrý, je trochu vybíravá, ale více méně sní všechno. Samozřejmě nejraději párek, knedlík a buchtu. Ale více méně sní všechno. Na mlíku jsme taky, cca 2x denně 150ml. Co se týče váhy, tak teď měla 11,5kg, výšku odhaduji na 85cm, neb nosíme vel. 92.

konja - přesně tak, prostě nebuď doma, nebo to holt musíte vy i sousedi vydržet. Sousedka to takhle měla do 2,5 roku a pak se naštvala a prostě ji nic nedala. říkala, že to trvalo 3 noci a byl naprostý klid. My jsme to takhle udělali kolem 9 měsíce a po týdnu taky klid. V noci se nebudí, spát chodí sama, že nám dá v 8 pusu a jde si sama do pokojíčku lehnout, nechce abychom s ní chodili. Jenom ji pak za cca půl hodiny jdu zkontrolovat jestli je dobře přikrytá, což většinou je :slight_smile:.
20. říj 2010 v 15:37  • Odpověz
autor
@markyfrana Teď se budu zbavovat kalhot ve vel. 92 nechcete nějaký??

Jinak školka super, Kačenka by byla taky nadšená :slight_smile: Snad nám to výjde od září.
20. říj 2010 v 15:46  • Odpověz
@markyfrana tak nakonec školku jo? :slight_smile: chodí i Ála?já se těším až půjde Vanda :grinning: a byly nějaký scény okolo toho?
20. říj 2010 v 15:52  • Odpověz
@kinsli Tak víkend opravedu nezabere, Blanička byla týden pryč s moji mamkou a nebylo to nic platné. Jen co mě po týdnu uviděla tak křičela máma dudí a bylo vymalováno :grinning:
20. říj 2010 v 17:27  • Odpověz
@markyfrana Já chci tvoje dítěěěěěěěěěě :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2010 v 17:29  • Odpověz
autor
@konja tak pak už jedině nedat :slight_smile:

ale já třeba brala Kačence dudlíka na 20m a všichni říkali, že je to brnkačka, že za 3 dny o ničem nebude vědět
a prd. Né že by jsme to měli nějak drastické i spala v pohodě, ale prostě nezapoměla, nevím jak dlouho, ale fakt mrťě dlouho se po něm ptala a hledala ho. Teď usíná s flaškou, ale né jako že by dudala, spíš vypije mlíčko, odloží ji a usne.

O víkendu jí děda říká, ty jsi odstuda, dudák je fuj, a Kačenka na férovku, není maminka umyla :slight_smile:
( myslím dudák na flašce )
20. říj 2010 v 17:59  • Odpověz
Konji a co počkat na mikuláše a dát dudlíka mikulášoj.A nebo jsem četla že hodili dudlík přímo popelářům do auta když vyváželi popelnicw,a dudlík už prostě nebyl.
Adél ho vyhodila z balkona,že si ho jako veme nějakej pejsek.Jen co dopadl dolů,tak povídá "tak a teď pro něj půjdem".
20. říj 2010 v 19:53  • Odpověz
madli konja řešila že ještě kojí ne dudlík :wink:
20. říj 2010 ve 20:15  • Odpověz
@lenkabu ahojda, je možné, že jsem tě dnes ve dvě viděla pod strání??? :slight_smile:))
20. říj 2010 ve 21:12  • Odpověz
mám prosbu, nemáte někdo na půjčení nebo k prodeji proutěný koš na mimi????
20. říj 2010 ve 21:13  • Odpověz
@velrybous je to možné,jestli jsem měla černý kočár a ječela na batole na first biku :grinning: košík mám starý po mně ale ještě dlouho ho budu využívat
20. říj 2010 ve 21:58  • Odpověz
autor
@lenkabu A jak to vidíš s kyblíkem???
20. říj 2010 ve 22:33  • Odpověz
kinsli jestli neporodíš do konce roku tak já bych ráda až v prosinci a nechat tam Alici do půl roku :wink: jo a jste zítra doma?končí nám yamaha o půl jedenáctý že bych ti dala chůvičky
20. říj 2010 ve 22:37  • Odpověz
@lenkabu jo černý kočár jsi měla a ještě jsi měla jedno dítko vedle.. :slight_smile: ... jen mě to napadlo sem napsat, kamarádka má taky po sobě a ještě ho používá.. :slight_smile:
20. říj 2010 ve 22:41  • Odpověz
autor
@lenkabu Já asi ne, mamka mi hlídá tak si zajdu po poradně rovnou na cukr. Když tak se za mnou zastavte na pokec v laborce :slight_smile: Nebo kdyby byla malá proti tak Můžeš zazvonit na paní Zemanovou, ( to je sousedka ) a nechat je u ní :slight_smile:

Jinak kyblík dřív jak v lednu potřebovat nebudu :slight_smile:
20. říj 2010 ve 23:48  • Odpověz
@madlina kdyby šlo o dudlík, tak jsem vysmátá jak beruška a ať si ho klidně dumlá ještě za rok, nás se bohužel týká dudlík, který zahodit jen tak nejde :grinning: tím dudlíkem jsem já :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. říj 2010 v 06:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.