• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
To stresujou už takhle malinký děti? :grinning: :grinning: :grinning: .Mě mrzí že nás vítání občánků minulo :frowning2: .Si pamatuju když se před 23rokama narodila ségra a byli jsme na vítání.V obřadní místnousti přednášeli pionýři v krojích jakýsi básničky.
27. říj 2010 v 19:43  • Odpověz
Vandu taky minulo tak aspoň využije grátis vstupenku do Draku co dostala Alice :slight_smile: v tý naší skupině bylo 10 dětí a Alice jediná holka,tam byla za hvězdu a rozdávala kolem úsměvy,modelka a že poblije půl divadla to jako nic :grinning:
27. říj 2010 v 19:54  • Odpověz
Dáma kačdým coulem :grinning: :grinning: :grinning: .
27. říj 2010 ve 20:05  • Odpověz
autor
@lenkabu Já bych novou radní nezatracovala. Divíšek pro HK žádný zázrak nedokázal, krom zavedení parkovného na 30 let a teď abych nekecala, ale myslím 8 násobné daně za nemovitost.
27. říj 2010 ve 23:20  • Odpověz
házím odkaz na fotky z promoce http://truhlarovi.rajce.idnes.cz/promoce/
28. říj 2010 v 09:59  • Odpověz
kinsli já ji nezatracuju předem jen nečekám od levicového vedení radnice žádný zázraky :wink:

konjo moc ti to slušelo :wink:
28. říj 2010 v 10:53  • Odpověz
autor
@lenkabu No necháme se překvapit :slight_smile:

Jinak se musíme domluvit na těch chůvičkách :slight_smile: Kačka je v Urbanicích pořád hledá a chce spát nahoře v patře u nás
a oni ji tam bez chůvičky spát nenechají, dávají ji spát u sebe v ložnici z čeho já kvetu, protože sosedí s obývákem kde se vedou bujaré oslavy a debaty a tohle já fakt nemám ráda. U nás když se spí tak je klid :slight_smile:
28. říj 2010 v 10:59  • Odpověz
@kinsli Jste dneska doma?My vyrážíme ven jak se vzbudí Alice
28. říj 2010 v 11:01  • Odpověz
autor
@lenkabu jaký má Alice délku rukávu u kombinézy - bundy?? Já malému koupila alespoň jednu bundu, aby pořád nebyl v kombinéze, ale okometricky mě to příjde velké.
28. říj 2010 v 11:46  • Odpověz
autor
@lenkabu To zase nemusí být hned :slight_smile: Jinak doma budeme co děláte třeba navečer?? Že by jsi se s holkami zastavila?? Alespoň by se vyblbly :slight_smile: Kačenka vstává většinou okolo 17h. Jak kdy. Včera v 16h den před tím ji Lukáš v 17:15h budil.
28. říj 2010 v 11:49  • Odpověz
autor
@lenkabu Kačenka je vzhůtu, tak my vyrazíme někam ven :slight_smile:
28. říj 2010 v 16:11  • Odpověz
@kinsli sorry Alice se vzbudila nějak hystericky a než jsme odešli tak jsem si nevzpomněla.....měli jsme plavání od 16 a Vanda pak odpadla :wink: můžu se stavit s chůvičkama zítra nebo v sobotu :wink: rukávy nevim,změřim
28. říj 2010 v 18:07  • Odpověz
autor
@lenkabu když tak prosím přeměř :slight_smile:

Jasně, my teď do Urbanic nepojedeme :slight_smile:
28. říj 2010 v 18:56  • Odpověz
Konji moc ti to slušelo.Ještě jednou gratuluju.
28. říj 2010 ve 20:27  • Odpověz
@madlina Děkuju :slight_smile:
29. říj 2010 v 08:18  • Odpověz
Tak teď kdyby k nám přišla sociálka tak si na nás smlsne. Blanička si hrála v obýváku se stavebnicí a já si dělala něco v kuchyni a říkám si, že je tam najednou nějaké ticho a klid, tak kouknu a Bláňa leží natažená jak hadr na podlaze a spí :grinning: Pod hlavou má kostičky a vůbec ji to netankuje :grinning:Tak to jsem ještě nezažila :sweat_smile:
1. lis 2010 ve 14:46  • Odpověz
@konja - Moc pekne fotecky z promoce :dizzy_face: a teda fakt ti to strasne moc slusi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: To museli zirat maminka dvou deti a cerveny diplom :grinning: :grinning: :grinning: Jsi fakt borka :slight_smile:
Jinak Blanicka musela vypadat desne roztomile,asi si ji nevyfotila,vid? :grinning:
My mame za sebou dnes prvni den ve skolce :dizzy_face: ,nakonec nam Terezku vzali do Vekos,pred tydnem nam zavolali,jedno mistecko bylo volne a dnes byla uz za detmi a je max. spokojena a stastna :slight_smile: No ja jsem vdecna za ty Vekose,maji tam deti totiz rozdelene a triletym se moc pekne venuji,pomahaji jim se vsim,protoze vedi,ze deti jsou male :dizzy_face: Nejak vaham zda ji pristi rok vubec hlasit do Pohadky :unamused: ,co jsem slysela tak nic moc :zipper_mouth: Asi ji tam nechame a pak tam pridame jen Natalku,jasny je to na konci HK,ale zatim me to prijde fajn skolka :wink: No uvidime co bude za rok,dva,ze?Treba budu taky nadavat :grinning:
1. lis 2010 v 15:21  • Odpověz
Jé,@kacici,vy chodíte k nám do školky.Adélka chodí do Amálek.Jste v ježečkách nebo v motýlkách?
1. lis 2010 v 15:29  • Odpověz
Neplánujete některá v sobotu lampionový průvod?
1. lis 2010 v 15:31  • Odpověz
autor
@madlina My jdeme :slight_smile:

jinak do Věkoš taky budeme dávat přihlášku, mám to busem kousek :slight_smile: a staví mě to u baráku :slight_smile:
1. lis 2010 v 15:35  • Odpověz
autor
@konja čekala jsem nějakou jobovku, jako třeba malba po stěnách, sadačce :slight_smile: U nás ten časový posun taky udělal divy :frowning2: Snad se brzy srovná.
1. lis 2010 v 15:37  • Odpověz
Madli - chodi do jezecku :dizzy_face: a ten lampion. pruvod bych sla moc rada,ale nevim zda me bude uz dobre :unamused: ,ale chtela jsem loni a taky jsme nesli,tak ted to snad uz klapne :wink:
1. lis 2010 v 15:41  • Odpověz
Vekose jsou fakt fajn :dizzy_face: ,skoda ze jsou na druhem konci HK :unamused:
1. lis 2010 v 15:42  • Odpověz
Lampionový průvod pořádá Sion a už mně lákali jestli nechci pomoct s organizací :grinning: my budeme asi mimo hk v sobotu.

kaci to je super se školkou.........já bych do dobrý klidně dojížděla,vůbec netuším kde skončíme až se přestěhujem ale jestli budu v Sionu spokojená tak tam Vanda zůstane a budu ji holt vozit.Mám to tak i s doktorama,tady na Moravským nemám jedinýho,prostě dojíždim tam kde jsem spokojená za ty km navíc to stojí.
1. lis 2010 v 16:30  • Odpověz
@kinsli ve středu a ve čtvrtek dopoledne mám cestu na Slezský,dovezu ty chůvičky,budeš doma nebo to mám nechat u sousedky?
1. lis 2010 v 16:37  • Odpověz
@madlina Na průvod jdeme určitě, jen silně uvažuju, že půjdem jen s Fildou. Blanička je teď nějaká pořád vztekavá a v kočárku už nechce vůbec sedět, ale pěšky moc daleko nedojde, zastavuje se vysloveně u každého ho.na :rolling_eyes: Tak ji asi zkusím někde udat :grinning:
@kacici Děkuju za pochvalu, s červeným nás tam bylo jen pět z téměř osmdesáti a až na jednu jsme byly všechny dálkařky. Tak spíš mají ty děti pozitivní účinek, víc tě to nutí učit se a zvládnout všechno napoprvé :grinning:
@kinsli škoda, že jsem to nefotila, ono to bylo úžasný jak lůežela. Vypadala jak natažená mrtvola a od dveří byly vidět jen nohy. Mě to úplně připomělo takovéty brutál fotky typu - zabil družku sekyrou a nechal ji ležel v kuchyni :sweat_smile: :grinning: Ona byla fakt natažená jak bačkora :grinning:
1. lis 2010 ve 20:18  • Odpověz
autor
@konja :slight_smile:

Jinak jsem koukala do fotek a Blanička je čím dál větší kočka :slight_smile:
Ty vlasy a zuby dělají strašně moc :slight_smile: Neboj vztek přejde, když tak si musíš hodně někde
stěžovat a ono fakt jako zázrakem se to otčí.
hlavně Vy jste fakt v těch telecích měsících, vydrž bude líp. Já si postěžovala asi po ježiš vůbec netuším nemám pojem o čase, 2-3 měsících dítěte na zabití a od dalšího dne to bylo jen lepší :slight_smile:
Tedy včera se předvedla, ale to bych spojila se změnou času, byla fakt KO. Dnes byla k sežrání ( jako fakt v pohodě ) ,
tak snad mě to zase zítra nepředvede :slight_smile:

@lenkabu když by jsme nebyli doma tak bude určitě někdo ze sousedu. Ve středu musíme na magistrát a pak někde do města pro lyžičky. ve čt chci na ten UZ, ale to je akce na chvíli :slight_smile:

@kacici : Kačka je se školkou úplně úžasná, my nemáme den, aby se nezmínila. Dnes třeba jsem ji dala spát a slyším z pokojíčku takový divný zvuk jako když trháš izolepu. Tak po chvilce mě to nedalo, tak jsem tam nakoukla, Kačka svlečenou plínu, vyčůraná, vykakaná kouká na mě a říká " Kačenka se nepočůrala, šikovná holka, do školky pujdu?? " :slight_smile: :slight_smile:
1. lis 2010 ve 21:43  • Odpověz
@kinsli Kačenka je šikulka. U nás je to s nočníkem zase jak na vahách. Pořád na něj chce chodit, ale klidně se postavi vedle nočníku a řekne čůrám :sweat_smile: :angry: Nejhorší je, že to snad dlá naschvál, kouká při tom na mě takovým šibalským kukučem a evidentně má radost, že udělala něco co se nemá :rolling_eyes: Nechávám to být, rozčilovat se nemá cenu. Snad ji to brzy přejde :unamused: No a kočka to je, hlavně parádivá. Už má víc kabelek než já :grinning: A pořád chce nosit moje šperky :grinning: Jen ty vlásky jsou neštěstí, učesat ji je občas horor. Zrovna včera jsem už myslela, že vezmu nůžky a ostříhám ji na ježka :grinning:
2. lis 2010 v 06:42  • Odpověz
autor
@konja Kačenka je bez plen od 18,5m přes den, ale na noc ( spánek ) to fakt bez pleny nedá. V Urbanicích se kolikrát chlubili, že se jim nepočůrala, jenže to je o tom, že oni ji před spaním narvou kaší a napít ji nedají, tak po čem by jako měla čůrat. Vím, že kamarádka to dělala taky tak, od 17h nedostala malá na pít. Ale tohle já odmítám. Na noc dostane 400 ml mlíčka + než jdu spát tak ji tam dám ještě flašku s pitím, kdyby se v noci vzbudila tak, aby se mohla napít. Není kumšt dítěti nedat napít a říkat je plně bez plen, ale to, aby se na čůrání začala budit nebo prostě vydržela až do rána. Já se taky vzbudím a jdu se napít, tak nebudu sušit svoje dítě jen kvůli nějaké hloupé plíně :slight_smile:

Koukám, že jste taky ranní ptáčata. šouplo se Vám to posunem času?? Nám fakt o tu hodinu. doufám, že se brzy srovná. Dnes tedy to bylo už lepší, vstávala v 7:10h. Odpoledne mě to pěkně točí, já ji dám spát okolo 12:30-13h
jak stíhám oběd a než se vzbudí tak už je tma :frowning2:
2. lis 2010 v 07:47  • Odpověz
@kinsli u nás se stávat musí kvůli Fildovi do školy, jinach bych se ještě válela :grinning: Ale já musím vstávat brzo abych si stihla uvařit kafe a trochu se probrala, takže já vstávám dřív než děti :wink: Ale Blanička dneska taky vstala dřív než běžně vstává, zato večer je to teď paráda :grinning:
2. lis 2010 v 08:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.