• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Ahojda,

@konji,tak se tam třeba potkáme.Ale v tom množství lidí by to byl zázrak.A neboj,takovejch vztekacích období ještě bude :frowning2: .Máme zrovna jedno takový a přijde mi,že to snad nikdy neskončí :frowning2: .Neposlechne,všechno se musí říct snad 100x a k ničemu.A navíc se snaží všechno si vydupat a vynutit a vyvztekat.Prostě hrůza.Čekám kdy na mě sousedi zavolaj sociálku že tu týrám dítě.

@kinsli,to stou plínou mě teda pobavilo :grinning: :grinning: :grinning: .Jsou to hlavičky ty dětičky.
2. lis 2010 v 09:17  • Odpověz
autor
@madlina nestraš, počítám s tím, že to bude jen a jen lepší, tak mi neber iluze :slight_smile:

@konja Vidíš to to mě vůbec nenapadlo :slight_smile:

@madlina Do kolika hodin musí být děti nejdéle ve školce??? Myslím ráno :slight_smile: ( příchod )
2. lis 2010 ve 13:45  • Odpověz
@kinsli,maslím že do 8:30.

Bohužel to není strašení ale fakt.Teda aspoň u nás.A nebo by to mohlo být i tím,že Adél vůbec nerozumíme a nevíme co chce.To mi řekla jednou Petrova mamka :confounded:
2. lis 2010 ve 13:48  • Odpověz
autor
@madlina No tak myslím, že zrovna Adélka má slovní zásobu na 1* takže Tím, že by jste ji nerozuměli to asi nebude.
Já se teď snažím scénám vyhýbat. Takže třeba pokud vyloženě nepotřebuji něco nakoupit tak chodíme na procházky zadam :slight_smile: Když je to předem tak to musí být zastávka v lékárně prolízátko, v pekárně pro jupína. + jí určitě něco ještě napadne. Teď se chudinka vzbudila, debilové tu dělají kravál s cirkulárkou, slzy jako hrachy tak jsem ji přenesla do ložnice ( tam máme okna na druhou stranu, hodila bok a vypadá to, že hned usnula :slight_smile:
2. lis 2010 ve 13:59  • Odpověz
@kinsli ,slovní zásobu to má opravdu na 1.Je z ní teď hubatice hubatá :slight_smile: .Babička to spíš myslela tak,že to s ní neumíme.
2. lis 2010 ve 14:12  • Odpověz
autor
@madlina jo jako, že by to mělo být, to víš, že můžeš, to víš, že ti koupíme, no to by byl pěkně rozmazlený spráťa :slight_smile:
2. lis 2010 ve 14:14  • Odpověz
autor
@lenkabu přeměř mi prosím ten rukávek. Dnes mi bunda přišla a nepříjde mi to zase až tak velké to na fotce vypadalo hůř. délka od kapuce je 27 cm.
2. lis 2010 ve 14:35  • Odpověz
@kinsli,tak přesně nějak tak :frowning2: .Ono stačí že kdzž jsme u nic a já něco po Adél chvi,tak ji omlouvají a nemusí to udělat.Prostě ji ukazují jak nás může ignorovatVšak jsem se taky pokaždé pořádně ozvu ale opět jsem ta špatná.
2. lis 2010 v 17:34  • Odpověz
@kinsli od ramenního švu je to 24 cm, vel 74

madli Vanda se chová jak nechutnej spratek u mámy a neposlechne ani mně,holt babička neni důsledná a nevydrží a "zachrání ji" vždy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2010 v 19:43  • Odpověz
autor
@lenkabu já to měřila od kapuce, no snad mu to bude. Ale ona není vyloženě zimní, takže klidně ji může mít na jaře kdyby nedorost :slight_smile: Kačenka byla třeba obřík, ale zimní komplet vel 0-3m měla asi do 7m.
Teď jsem zrovna koukala na holčičku co se narodila na 30tt a měla 720g. Tak to jsme měli na 23+3tt
mazec no.

@madlina Nezbývá než doufat, že je to brzy přejde. Dneska jsem fakt hotovka, tak se přesouvám do postele :slight_smile:

Jinak jak si nepamatuji, že by měl někdo ke mě připomínky za mateřství tak dnes jsem to schytala 2x a mohla jsem 3x :slight_smile:
První bába na poště Kačka si stoupá vždycky na ten odkladací prostor a čeká na balíky. Dnes to samé a pošťačka, když mi namaluješ obrázek tak Ti dám bombón a Kačka se jen špetila tak říká tak třeba kolečko, tak namalovala kolečko, pošťačka ji dala bombón a vedle u okýnka se ozvalo, to je krásná holčička, jestlipak má sebou maminka hadr. Já to nepobrala, myslela jsem, že myslí na koleno, protože ho měla ušpiněné protože upadla a já říkám, no to nemám a paní říká, no a my si pak na to dáváme tažky. Tak mě to pak svaklo, že nějaké koleno ji nebere :slight_smile:

Večer jsme byly na nákupu, Kačka letěla k rohlíkům a vzala jeden do ruky a hodila ho spátky. Já stála u jiné bedny ruhlíků a dělala jako že nic. Viděla jsem koutkem oka, jak paní po ní né moc lichotivě kouká, ta se ovládla a nic tedy neřekla. Pak jsme průběžně nakupovaly až jsem se dostaly k sýrům. Kačka vzala nějaký špalek cihly v celku tak jsem jí ho vzala a hodila spátky a říkám, ten ne krájený. Jenže ona mi to udělala ještě 3x načež paní co stála vedle to už nevydržela a říká, kdyby si ten sýr nebrala tak by ho maminka nemusela házet spátky ono je to totiž jídlo. vzala jsem první krájený co mě padl do ruky a vypadla. Babě se to kecá v jedné ruce košík v druhou odstrkuji dítě a vracím tam sýr. Si myslí, že jsem asi storučka. Měla jsem jí říct, že se jako hluboce omlouvám, že příště vezmu vodítko a přivážu ji před obchoďákem.
2. lis 2010 ve 20:22  • Odpověz
kinsli já ty lidi trochu chápu,teda poštu ne,ale na jídlo v obchoďáku by fakt sahat neměli :wink:
2. lis 2010 ve 20:24  • Odpověz
Já většinou rohlík kterej Adél asahá,tak vezmu.Ale u balenejch věcí bych to asi tak neřešila.Sem stála jednou v tesku frontu u salátů.Adél byla chvíli tam,za chvílu zase jinde,nebo jsem ji vůbec neviděla.No hrůza děs.Neposlechla,tak jsem na ni zvýšila hlas a paní co stála předemnou mě napomenula abych byla v klidu.Jsem teda Adél říkala ať je u mě protože paní asi nebyla nikdy nakupovat s malým dítětem v plným krámě.
2. lis 2010 ve 22:35  • Odpověz
autor
rohlík taky chápu, ale z plné bedny fakt nemám tucha který zrovna měla v ruce. Navíc před ní ho už osahalo sposty lidí. Přeci nevěříte tomu, že si kupujete rohlík co nikdo před vámi nedržel v ruce. A dvouleté dítě to je to nejmenší. My když vcházely do Ochoďáku, tak před námi šla banda cca 20 cikánů (kopáčů), a předpokládám, že pro pečivo si byli také.

@lenkabu jedeme na magistrát jinak budeme od 10h určo doma, Lukáš něco říkal, že jde ještě na melouch.
3. lis 2010 v 08:23  • Odpověz
@kinsli jasně že na to sahají lidi,mně jde o princip,neučit je to :wink: já mám být o půl jedenáctý u dr tak potom bysme přišly :wink:
3. lis 2010 v 08:25  • Odpověz
autor
@lenkabu jasně super, my tam byly zrovna včera zaregistrovat prcka :slight_smile:
3. lis 2010 v 08:30  • Odpověz
autor
Od mamči, z práce kolegovi se narodila holčička je jí měsíc a už vybírají rakev. Naprosto strašný. Měli ji doma 14 dní a a za tu dobu stihli chytit meningokoka a nějakého stafilokoka. byla pak cca 3 týdny na jipce v HK, nejdřív řekli, že nepřežije, pak že snad jo, ale když ji žačali budit z umělého spánku a udělali ji nějaký rentgen mozku, tak zjistili, že z mozku ji skoro nic nezbylo :frowning2:
To by mě zajímalo kde k takovému hnusu mohli přijít :frowning2:
3. lis 2010 v 08:37  • Odpověz
Ahojda,
@kinsli,tak na to není co říct :frowning2: :frowning2: :frowning2: .
3. lis 2010 v 11:46  • Odpověz
autor
Byla teď u mě sousedka s malou, a já že jí vždycky vidím v počárku tak mě to nepřišlo, ale když ji donesla, tak říkám, ježiš ta je maličká. Ona má na 13m 7 kg a nosí vel. 68
to mě fakt pobavilo, Kačka ji nosila tak od 2 měsíců. Na šestinedělí měla 62 cm.
3. lis 2010 v 19:33  • Odpověz
Vanda mi tu vypráví že Kačenka vyplivla bonbon,jí nejde do hlavy jak může někdo něco takovýho udělat :grinning:
3. lis 2010 v 19:36  • Odpověz
autor
@lenkabu :slight_smile: :slight_smile:

no to je borka, já jsem dala Kačenku spát a ška uklízet. přesypala jsem křupky do jiného talíře a bomon vyhodila. Kačka vstala v 16:50h takže docela spala dlouho, vlítla do obýváku smutně koukla na talíř a říká maminko není bombón. Tak to jsem fakt čučela jakýho mají pamatováka. Já když někde něco položim tak pomalu za 5 min. nevím kam jsem to dala :slight_smile:
3. lis 2010 ve 20:35  • Odpověz
Lidičky já jsem tak nasraná!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vlezla jsem u nás na Benešovce k vietnamcům, naschvál jsem zaparkovala kočárek přímo proti pokladně, vyndala Blaničku z fusaku a šla jsem se kouknout na nějakou blbost co Leoš shání. Stála jsem dva metry od pokladny a od kočárku a protože neměli to co jsem chtěla, tak jsem se otočila a chtěla jít pryč a za těch 5 sekund mě někdo z kočárku ukradl fusak!!!!!!!!!!!! Já jsem toho hajzla vietnamskýho málem zabila!!! Nikdo jinej kromě něho a ještě jednoho prodavače co tam rovnal regál v tom obchodě nebyl, takže to museli ukrást oni!!! A myslíte, že to z nich vypadlo? Jenom na mě štěkal - nerozumím, nerozumím, jaký kočárek?Žádný kočárek, já nerozumím! Bejt chlap, tak mu snad zmaluju fasádu :angry: Nakonec jsem teda prákla dveřma a s pocitem, že mám určitě infarkt jsem odešla, ale manžel za pár minut přijde domů a chystá se na ně vlítnout ještě on s tím, že když ho nedaj, tak na ně zavolá policii :rolling_eyes: Šmejdi jedni!!! Kdo jste z Benešovky, tak něchoďte k těm velkým vietnamcům!
4. lis 2010 v 16:55  • Odpověz
konjo který to jsou?tam je jich mrtě..........je to teda síla,to fakt museli vzít oni :confused:
4. lis 2010 v 19:23  • Odpověz
Lenkabu: Jsou to ti největší, jmenuje se to centrum rodinného nákupu nebo tak nějak :angry: Nakonec nepohodil ani manžel, dokonce na ně vytáhl služebák aby si mysleli, že je od policie, ale já nerozumím, kočárek nebyl, nerozumím :angry:
4. lis 2010 v 19:42  • Odpověz
autor
ty vogo to je síla :frowning2: to bych asi vraždila, já mám fusak na kočárku tak 3 dny a kupovala jsem Kačce nový 3v1 od emitexu.
je velká tak už se do toho co jsme měli loni nevejde. U mě by ale větnamec nepochodil, já když někam jedu tak nechávám Kačenku v kočárku. ( myslím když jdu do těchto menších krámků, kde ji mám na dohled. )

Dnes jsem chtěla dát Kačenku do dětského koutku a jako na potvoru měli zavřeno. Tak zítra vyrazíme na nákup večer hodím ji alespoň na hodinku do koutku a v klidu si zajdu nakoupit :slight_smile:
4. lis 2010 ve 21:28  • Odpověz
autor
Dnes jeden pán v Interspáru měl super hlášku, moc mě to pobavilo :slight_smile: šli jsme na pokladnu pro 5 ks zboží + pro těhotné a invalidy. Něměli jsme žádný velký nákup, ale ani malý, no taková klasika. pán co byl za námi říká, neumíte číst cedulku, to je do 5 ks zboží. A Lukáš, tak si ji přečtěte celou až do konce. a dědek si pořád trval na svém a fakt se tam dlouho s Lukynem dodadovali. Až Lukáš nevydržel a říká, je tam napsáno, že pokladna je pro těhotné a děda říká, co mě je po tom, vy si jako uděláte dítě a myslíte si, že klůli tomu to já budu čekat :slight_smile: :slight_smile:
No to mě fakt pobavilo.
4. lis 2010 ve 21:33  • Odpověz
tak to byl hustej dědek :sweat_smile: :grinning:
4. lis 2010 ve 22:33  • Odpověz
autor
Teď je týden plný perel :slight_smile: Zrovna jsem volala do jídelny jestli máme oběd a dovolala jsem se řediteli :slight_smile:
Nechápu proč má na netu číslo pod školní jídelnou.
5. lis 2010 v 11:26  • Odpověz
Teda holky,vy tento tyden nikam uz nechodte :sweat_smile:
U nas vse o.k.,konecne jsme vsechny zdrave :grinning: ,jen Terezka nam dnes rano poprve plakala ve skolce a samozrejme tatinek na to cely den musel myslet a neni mu z toho nejak dobre,pry tohle teda neda psychicky :unamused: No ja si pro ni jedu,tak dostanu z ucitelky jak dlouho to trvalo a zda je vse o.k.
5. lis 2010 ve 12:42  • Odpověz
Ahojda,
@konji tak na to není co říct.Nechápu jak tu můžou provozovat obchod,když neuměj česky.Petr s etakhle dohodoval s jednejma na slezským kvůli reklamaci bot.Prej jsem si to udělala sama protože jsem v těch botech chodila.No síla.Nakonec tam Petr vlítnul se služebákem a že jim tam zavolá čoiku.Ste měli vidět jak najednou reklamaci uznali.

5. lis 2010 ve 12:49  • Odpověz
autor
@kacici tak to je super, že jste holky zdravé :slight_smile: další týden někam vyrazíme :slight_smile:
Potřebuji dnes už koupit to lego dokud ho v Intersparu mají, tak šoupnu Kačku do koutku a
pak hodím info, jaké to tam je :slight_smile:

Jinak Terča třeba neměla svůj den :slight_smile: nebo jí došlo, že doma s mamčou to až tak špatný nebylo :slight_smile:

Potkala jsem včera kámošku z pískoviště, mají 2 měsíčního chlapečka a říkala jak jí to malá dává pořádně sežrat.
že naprosto strašně žárlí a to je ve věku Terezky.
5. lis 2010 ve 14:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.