• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
@madlina v kolik jdete zítra na průvod???
5. lis 2010 ve 14:51  • Odpověz
autor
Tak v Interspáru v koutku je to moc hezký paní mi sice volala asi po cca 45 min. že si mám jít pro Kačenku, že brečí, ale když jsem tam po 5 min. dorazila tak už nebrečela. O nic nešlo, jen že schodila nějaký komín a jakási holčička ji okřikla tak se cítila ublíženě, ale když jsem ji dávala botičky tak už hlásila, kdy zase půjdeme do koutku :slight_smile:

Jsou tam dvě mladé holčiny cca okolo 30 let a vypadaly mile :slight_smile: Co jsem pochopila tak kdo chce může zůstat s dítětem v koutku.
5. lis 2010 v 18:50  • Odpověz
@kinsli,budem se snažit tam na pátou bejt ale nevím jak to stihnem.Jdeme k mamině na oběd,pak domů a hurá na průvod.Kdyžtak se budu hlasit :slight_smile: .Jo a kdyby něco,tak máš povolení do mě strčit když se k tobě nebudu hlásit.
5. lis 2010 ve 20:58  • Odpověz
autor
@madlina nezačíná to dřív?? Já mám zato, že jsem viděla leták a tam bylo od 16h prodej lampionů, jinak začátek od 16:30h.
5. lis 2010 ve 21:00  • Odpověz
U nás v kalendáři píšou od 17:00. Ale juknu do Radnice jestli to tam je.
5. lis 2010 ve 21:03  • Odpověz
Tak jo.prodej lampionů od 16:30 a začátek v 17:00.
5. lis 2010 ve 21:05  • Odpověz
autor
@madlina jé tak to je super, čím dýl tím líp :slight_smile: Kačka dlouho spí :slight_smile:
5. lis 2010 ve 21:24  • Odpověz
Tak to Adél poslední dobou spaní po obědě bojkotuje. :frowning2:
5. lis 2010 ve 21:37  • Odpověz
Taky jdeme na průvod. Budem tam už určitě na tu půl pátou,protože nemáme lampion, tak musíme něco splašit :sweat_smile: A taky se mě podařilo udat Blaničku k mamce, tak snad to bude v klidu, bez řevu a vztekání :grinning:
6. lis 2010 v 06:58  • Odpověz
autor
no jo, lampion ještě musím vyzkoušet jestli z loňska funguje :slight_smile:
6. lis 2010 v 09:07  • Odpověz
My máme lampion ještě z lo'nska.jenom je trochu natrženej.Ale ještě bude dobrejpáč to není moc vidět.Hlavně aby se nám nzkazilo počasí a nezačalo pršet.
6. lis 2010 ve 12:06  • Odpověz
To náš lampion skončil nevím kde :rolling_eyes: Prohledala jsem všechny možný skrýše, ale nikde nic, tak musíme pro nový :rolling_eyes:
6. lis 2010 ve 13:21  • Odpověz
autor
Já naštěstí věděla kam jsem ho minulý rok strčila :slight_smile: Je v pohodě, svítí dokonce i baterky to přežily :slight_smile:
Uvidíme jak se vzbudí Kačenka, kdyby dýl tak najdeme průvod autem a někde nás taťka vyloží :slight_smile:
6. lis 2010 ve 14:10  • Odpověz
Tak ještě, že jsem včera sebou netáhla Blaničku, lampión nám celý promok, takže je na vyhození, ale Fildovi se to líbilo. Jen to čekání na začátek pro něj bylo dlouhý a dělal blbosti jak se nudil :rolling_eyes: Ale byla to srandahlavně s mým taťkou, který se k nám připojil, když šel z jedné narozeninové oslavy v trochu picnutém stavu a tak měl tendence vykřikovat hesla typu ku předu lévá, zpátky ani krok :grinning: Jako, vůbec jsme se za něj nestyděli :grinning: Leoš ho měl chuť umlátit jeho berlí :grinning: Když jsme míjeli policii, tak začal vyvolávat chceme svobodu a navrhoval jít skandovat před radnici :sweat_smile: No prostě trapas jak má být :grinning: :sweat_smile:
7. lis 2010 v 07:38  • Odpověz
autor
My jsme průvod v dešti vzdali a jeli jsme na návštěvu :slight_smile:
7. lis 2010 v 09:16  • Odpověz
Já bych se na to taky radši vyprdla,ale Filda by to ořval :unamused: Malý děti se daj ještě vočůrat :wink:
7. lis 2010 v 11:45  • Odpověz
My taky na průvodu nebyli.Jsem ráda že se Adél konečně zbavila rýmy,a nechtěla jsem to znovu pokoušet.Večer jsme koukli z okna na ohňostroj a bylo.Ani nic neříkala že nikam nepůjdem.
7. lis 2010 ve 14:33  • Odpověz
Holky my taky nesli,ale kdyz tu Dancu tak docela lituju :grinning: :grinning: :grinning: Mohla byt fakt sranda,ale Terezka taky trochu pokaslava,takze jsme radsi zustali v teple :slight_smile:
Ted mame trosku navic problemy se skolkou,no taky na nas doslo :frowning2: ,nechce se ji,place,ale ono je to i ze strany ucitelky,ze pry je spatna komunikace s nasi Terezkou,tak snad do mesice to bude o.k. a szijou se .No asi by potrebovala trosku jiny pristup :sweat_smile: ,je divocejsi,vsak vite,no snad to pujde vsechno nejak casem urovnat :wink: jen si pro ni musim jezdit driv a tak od 14.00 travime cas cestovanim MHD :sweat_smile:
7. lis 2010 v 17:31  • Odpověz
autor
@kacici My byly dnes v koutku a Kačka byla strašně spokojená. fakt jsem si pro ní přišla, tam řechot, házela si s nějakou holčičkou míčem, a prostě, že domů nepůjde :slight_smile:

S tou školkou to jistě Terezka zvládne :slight_smile: asi to chce čas. Před tím byla jen u jedné paní a teď se to kolem ní moc hemží :slight_smile: V týdnu se domluvíme a někam vyrazíme :slight_smile:
7. lis 2010 ve 22:02  • Odpověz
Tak jsem dnes vyslala Blaničku ven na procházku s dědou a teď se vrátili s dětskou židličkou a motorkou (odrážedlo)! Šli kolem popelnic a nějaká paní to vyhazovala, vůbec nic tomu nebylo, tak si to hned vzali. Není nad to, když je člověk ve správný čas u správné popelnice :grinning:
8. lis 2010 v 11:49  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: konjo já je potkala na Benešovce ale ještě bez motorky a židličky :grinning:
8. lis 2010 ve 12:19  • Odpověz
tak to šli teprve na lov :grinning: Bylo to prý někde za Benešovkou směrem do Třebše. Prý toho bylo víc,ale nebyli jediní kdo si toho všimnul, přiživily se i další kolem jdoucí maminky :grinning: :grinning: :grinning:
8. lis 2010 ve 12:56  • Odpověz
Jéééé,to to ten někdo nemohl vyhodit minulej týden když jsem byla na Benešce? :grinning: :grinning: :grinning:
Jsme takhle loni našli u popelnic skoro nový sáňky.
8. lis 2010 ve 13:00  • Odpověz
Lidičky, to snad není pravda, já jela autem na nákup a schválně jsem to vzala kolem těch popelnic, to víte, kdyby náhodou :grinning: :grinning: :grinning: A ještě jsem se napásla - dvě modré židličky z Ikey mamut (půjdou k dědovi na zahrátku) a holčičí princeznovský stoleček z plastu s kamínky, na takových ozdobných nožkách a s obrázky princezen :grinning: Ze mě se snad ještě stane popelnicový maniak :grinning: :grinning: :grinning:
8. lis 2010 v 15:36  • Odpověz
Já chcíííííííí,takýýýýýýýýý.
8. lis 2010 v 15:58  • Odpověz
autor
@konja dobré úlovky :slight_smile:
9. lis 2010 v 08:20  • Odpověz
autor
Zdravím holky z poradny, psycho, psycho, psycho :frowning2:
ze slova obr, jsem si dělala srandu, ale po přeměření mě bylo dost do pláče, do smíchu rozhodně ne.
Máme 2110g a odpovádáme 34tt. Takže o měsíc, prostě fakt mazec, v pátek jdu do rizikové poradny.
Budu se s nimi snažit domluvit na císaři, tohle to já prostě fakt rodit nebudu. To by byl hazard s dvěmi životy a
kdyby měl být opravdu na 40tt tak by měl okolo 5 kg. Ale to je prostě nesmysl, to nikdo soudný mi nemůže nechat rodit takového slona.
10. lis 2010 ve 12:01  • Odpověz
kinsli to je drsný teda........ale já myslím že tě v pohodě říznou, zdůrazňuj ten porod s Káčou a neni o čem mluvit :wink:
10. lis 2010 ve 14:22  • Odpověz
autor
@lenkabu no budu doufat. Nebo ať vyvolávají od 36tt jako u Kačky, to by měl mít okolo 4 kg a to se porodit dá :slight_smile:
Každopádně epíno nastartuji do provozu už tak za 14 dní :slight_smile:
10. lis 2010 ve 14:51  • Odpověz
kinsli to je mazec,
my máme odhad 1550kg a odpovídá 31tt. Ale když to srovnám s Denisou, tak to jsem byla na utz od týden dýl ve 32tt a měla 1950kg a odpovídala 33tt. a termínu (40tt) měla 3500kg.
10. lis 2010 v 15:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.