• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
lenkabu: Ježiš....já skoro zapomněla, vždyť Vandička má zítra rok, tak to přejeme Vše nej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jo Leni, počítáš dnes s námi???
3. bře 2009 v 11:46  • Odpověz
kinsli:dík :slight_smile: Počítám,jen určitě nejezděte dřív než v 17:30,máme hudební školičku a dnes dokonce karneval,Vanda bude za ducha :sweat_smile: Páč růžovou princeznu jsem rezolutně odmítla :grinning: :grinning: :grinning:

Jsme se v březnovkách dohodly že na rok svých dětí popíšeme znovu porody a v časech jako před rokem...takže mně čeká popis od půlnoci do 4:44 :sweat_smile: :grinning:
3. bře 2009 v 11:49  • Odpověz
Včera jsem chtěla Vandě zkusit šaty kt. jí dám na narozky...donesla jsem troje co jsem koupila výhodně během zimy,vše 86...dvoje jsem hned vyřadila,není jí to :sweat_smile: A ty co dostane jsou nádherný patchwork od nextu a jsou jí akorát,takže v létě už ne...no nevy.rala bych se na to? :sweat_smile:
3. bře 2009 v 11:50  • Odpověz
autor
lenkabu: Nexty víš kam přihrát :grinning: :grinning: :grinning:
Nám 86 budou podle mě veliký, máme 6-9 měsíců :sweat_smile:
Teď jí jsou krásně jak v létě nevím, ale budu doufat, že si zachová svůj štíhlý pas :grinning: :grinning: :grinning:

Kačka už od 9:15h chrní, tak mám veget :D
3. bře 2009 v 11:54  • Odpověz
3. bře 2009 v 11:58  • Odpověz
autor
Já už na Kačku prakticky nic moc nepotřebuji, akorát slabší mikinku, tu už jsem si objednala. a pak jsem chtěla toto kraťáskové body, na dovču ideální, a až bude přes 30c tak i tady :wink:
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=2823131
ještě jsem si vybrala v Tescu s Minnie, tak se pro něj musím zastavit :grinning:
3. bře 2009 ve 12:01  • Odpověz
kinsli:přihraju,je v létě už to půjde,jsou manšestrovo-riflový,nenatáhne se to tak to Kačce bude :wink:
3. bře 2009 ve 12:15  • Odpověz
Kinsli - pani si saticky vzala a mela velkou radost :wink: :slight_smile:
Terezka mela na roce 77cm a 9700kg,talze si myslim,ze za pul roku se docela vytahla a pribrala :grinning: ,ale cekala jsem tezsi vahu,protoze na plavani je nejtezsi ze vsech :sweat_smile:
Leni - k zitrejsim narozeninam prejeme Vandicce vse nej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Uzijte si karneval :wink: - u nas probehl naprosto skvele,ze zacinam premyslet,ze tam Terku snad budu pokazde brat v masce :sweat_smile: .Poprve byla v klidu a nedelala prusvihy :grinning: Ja taky odmitam vily,princezny apod.,ale holcicky v tom byly vazne sladke :dizzy_face: . No my jsme sli za saska v masce po me,takze taky dobry,zatim si nevybira a do ceho ji obleknu tak je spokojena :grinning:
3. bře 2009 ve 12:30  • Odpověz
Jo Leni,ja mam doma sehnanou safari kolekci pro Tercu ve vel.92 a samo,ze ji to asi bude v lete male :angry: Taky bych se na to nejradeji vy.......Byla jsem moc iniciativni,ale vsude maminky pisou jak jim to vydrzelo do 2,5 let,no tak jsme zvedava :sweat_smile:
3. bře 2009 ve 12:33  • Odpověz
Lenkabu: dokuď bude Vanda malá, tak je to super, ale počkej až z toho dostane rozum - to už se nejspíše prinzecnám a vilám nevyhnete. Teď si tohle období prožívá moje sestřenice.Mají čtyřletou holčičku a to jew posedlost!Vše co se blejská musí mít, doma nechce chodit v ničem jiném než v princeznovském, pořád se češe, má dětské šminky atd.Sestřenka šílí, též vždy s manželem (dvoumetrovej fousatej motorkář) prohlašovala, že u nich růžové princezny nikdy nebudou.No a jak dopadli :grinning: Anejvíc jsem se musela smát když Nela přiběhla k tátovi, skočila mu kolem krku, dala mu pusu a povídá - tatínku, miláčku, prosím,prosím já bych táááák moc potřebovala ty zlatýýýýý střevííííčky a mrkala jak mrkací panenka. No jasně že je koupil!Ty nejsladší co se daly koupit :grinning: :grinning: :grinning: Je to s nima těžké. Filip zase pořád chce chodit za spidermana :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale to zas odmítám já. Na každém karnevalu je jich min. osm!!! Zatím se ale naštěstí vždy nechal ukecat na něco jiného... :sweat_smile: Teď byl za piráta, fotky dám do alba, myslím, že byl docela povedenej :slight_smile:
3. bře 2009 ve 13:12  • Odpověz
konja:mně je to jasný,proto ji do toho neoblíkám dokud to můžu ovlivnit...miloš se děsí až si řekne o růžovej pokojíček,on to prej malovat teda nebude. :sweat_smile:

kacici:ten safari komplet od tebe koupím jestli Terce nebude :wink: Vanda bude v létě v 92 určitě,jsem myslela původně že už tak neporoste a bude stačit 86....a pendrek,tepláky s laclem 92 jí dávám už teď a ty trika od zusmy taky :sweat_smile:
3. bře 2009 ve 13:36  • Odpověz
autor
lenkabu: tak to jste pěkně narostly :grinning: Kačka fakt ve vel. souhlasí. teď má z 90% vel 80 :wink:
3. bře 2009 ve 14:11  • Odpověz
Holky neděste mě s těma velikostma :confused: Je fakt, že já už si nepamatuju co mě nosil Filip v jakém věku, ale myslela jsem si, že tak ta osmdesátka na roce bude akorát. No a jak koukám tak asi pěknej prd :sweat_smile: Podle toho jak je Bláňa žravá, tak nám to bude zarič malé :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Tak už jsem hodila malého piráta do alba, tak můžete mrknout.Ikdyž jsou tady skoro samé holky, takže jako inspirace to moc neposlouží :sweat_smile:
3. bře 2009 ve 14:18  • Odpověz
konja:pirát krásnej....my jsme eď přišli z karnevalu a taky tam byl mrňavej pirát,jsem si na tebe vzpomněla,večer hodím fotky...
3. bře 2009 v 17:43  • Odpověz
konja: nebyli jste na karnevalu na Novým Hradci? :slight_smile: Jsme tam kočárkovali a zrovna zpívali Královské regéééé :slight_smile: jinak pirát povedený :slight_smile:
3. bře 2009 v 17:54  • Odpověz
Jinak už máme na cestě golfky :slight_smile: Nakonec to bude Solar - http://www.kocarky-lvicek.cz/Kocarky/golfove-hole/Kocarek-Solar v zelené barvě :slight_smile: vyšla mi aukce, takže oproti tomuto eshopu vyšel na polovic :slight_smile:
3. bře 2009 v 17:57  • Odpověz
lenkabu: pirát je pro kluky celkem vděčnej, je to "akční" jak pro mrňouse tak pro velký chlapáky :grinning:
markytkaaa: na karnevalu jsme byli u babičky v Roudnicu, ale teď je karnevalová sezóna, tak jich bude všude spousta. Jinak moc hezký golfáče a jestli se ti je podařilo sehnat za polovinu tak to je super :wink:
3. bře 2009 v 18:02  • Odpověz
konja: no byla to haluz :slight_smile: končila aukce v neděli v podvečer a myslím, že holčina co se se mnou přehazovala trochu uchrápla :grinning:
3. bře 2009 v 18:07  • Odpověz
no já taky občas bojuju na nějaké té aukci a tak vím co je to za nervy.Občas u toho teču. A nejlepší bylo, když se mě minutu před koncem když jsem se chystala přihodit zasekl počítač :angry: :grinning:
3. bře 2009 v 18:42  • Odpověz
markyt:golfky krásný a vypadají bytelně,žádnej hadr na tyči :wink:
3. bře 2009 ve 20:04  • Odpověz
lenka: to je hrozný jak to letí ... nedávno jsem furt sondovala zda už jsi porodila, teď bude Vandě rok :slight_smile:

A já jsem si uvědomila jaká jsem vostuda, že sem chodím tak dlouho a ještě jsem se nedokopala na sraz s vámi :grinning: holt do toho vždycky něco vlítlo :grinning: už se těším, až se budete srážet někde venku, v parku nebo na hřišti, abych pravdu řekla, tak herna mě moc neláká :sweat_smile: ale venku by to bylo fajn, navíc už nám konečně začne přát počasí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. bře 2009 ve 21:41  • Odpověz
markyt:venku se to konalo většinou v jiráskových sadech nebo na Biřičce a jak bude teplo tak zase začnem
3. bře 2009 ve 22:16  • Odpověz
lenka: už máš bolesti nebo jsi ještě ok? :wink: :slight_smile:
3. bře 2009 ve 22:36  • Odpověz
autor
markytkaaa: Ještě je ok :grinning: :grinning: :grinning: vypukne to až po půlnoci :grinning: :pensive:
Tak přejeme Lendě dobrou noc, to my už budeme dávno v klidu spát :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2009 ve 22:44  • Odpověz
autor
konja: pirát super :wink: a Bláňa taky kočka :wink:

markytkaaa: golfky vypadají bytelně, ale já chci fakt něco skladného :wink: takže ten http://www.mimibazar.cz/foto_detail.php?id=14506777&tab=1 vyhraje :wink:
3. bře 2009 ve 22:49  • Odpověz
markyt:sladce spím a netuším co se stane o půlnoci :slight_smile:
3. bře 2009 ve 22:56  • Odpověz
kin: na tenhle jsem koukala na benešovce ve Finese ... mě to nějak nezaujalo a pokud si vzpomínám, skládá se to né do nudle jako klasický golfky ale do čtverce ... a navíc mě tam strašně štvaly ty papundeklový záda ... ale v zelený se mi moooc líbil jako vizuálně :wink:
3. bře 2009 ve 23:02  • Odpověz
lenka: tak už toho moc nenaspíš viď :grinning: já nevím jestli jsi to tady už psala ... možná mám okno :grinning: ... co máte pro Vandu k narozkám? :slight_smile:
Já nevím jestli má smysl řešit nějakým brutus způsobem zrovna první narozky, kdy z toho má mimčo fakt ještě prd :grinning: ale nějaký odstrkávadlo by asi nebylo špatný :slight_smile:
3. bře 2009 ve 23:03  • Odpověz
lenka: tak přeju klidný porod :wink: brou :grinning:
3. bře 2009 ve 23:21  • Odpověz
autor
markytkaaa: na živo jsem ho ještě neviděla, ale slyšela o něm samou chválu :wink:
Já se na něj zajedu někdy podívat do chicca. Já to nijak neřeším, fakt ho chci na dovolený, jinak budu používat x-landera :wink:

my k narozkám koupujeme toto:

http://www.nejenprodeti.cz/ergo-baby-carrier-hawai-550
( to jsme původně chtěli, mám ho objednaný na březen/duben, ale možná ještě upravím objednávku. našla jsem teď toto :grinning: :grinning: :grinning:
Na mě je to sladký, ale je mi to bližší než v zelené barvě :wink:
http://www.nejenprodeti.cz/ergo-baby-carrier-heart-rose-692

mamka ( babička ) kupuje toto
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=18231305&tab=8

jinak tu máme takový drobnější dárky, co už jsem kupovala někdy v září ve výprodejích na léto :grinning: :grinning: za hubičku :grinning: :grinning: :grinning:
jako bazén, věci na písek, první plastový kočárek ...
hlavně chci koupit nějaký knížky, už mě přijde, že docela chápe " když chce " tak bych jí mohla pomalu začít něco učit. Když chce tak už zvládne, pápá - mává, plác-plác - bouchá mě do dlaně, ukazuje jak je veliká a Lukáš teď učí indiána :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2009 ve 23:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.