• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Ahoj Baru,jsme si na tebe zrovna dneska vzpoměla.Buť ráda že jsou děti ve školce spokojený a domací práce ty neutečou.Nebo ne aspoň ty míň důležitý.Vždyť jsi taky jenom člověk,ne?
Mám doma ještě ty kalhoty od tebe.Musím ti je někdy hodit.Jsou netknutý páč naše droběnka z nich vyrostla dřív než je stihla oblíknout. :grinning: :grinning: :grinning: .
12. lis 2010 v 19:51  • Odpověz
@bebulka1 ahoj :slight_smile: taky jsem na tebe myslela jak zvládáš :slight_smile: věřím že je to masakr,ale snad to může být jen lepší jak budeš v práci dýl a děti porostou :wink:
12. lis 2010 v 19:58  • Odpověz
autor
tak se holky hlásím z procházky. Venku nic moc, Kačenka v koutku opět mega spokojená, akorát vždycky přinese nějakou hlášku. Dnes třeba něco dělala už nevím co a říká " mámo, maminko... já se z toho picnu :D "
nikdy před tím to neříkala tak předpokládám, že to tam pronesl někdo v koutku. Jinak v Interspáru mají akci na měření glikémie, tak jsem tam hned zašla a v 17h kdy je z celého dne nejvyšší jsem měla 4,7. Takže fakt nádhera :slight_smile:
Alespoň fakt vím, že po cukru prcek fakt neroste :slight_smile:

Baru, asi si pleteš obvod hlavičky Kačka měla 42 cm na roce. Porodní měla podle průkazky 35 cm a dopadlo to jak to dopadlo. dítě s obvodem 43 cm by ze mě nikdo nedostal.
Jinak super, že se v práci líbí, ze začátku to bude hoňka, ale ono se to podá, neboj :slight_smile:
12. lis 2010 ve 20:26  • Odpověz
autor
jo dnes a zítra je akce 25% v Interspáru na veškeré koj jídlo, čaje, mlíčka, no všechno k hamu :slight_smile:
12. lis 2010 ve 20:26  • Odpověz
Kin: průkazku mám u Matesa a ten už spí, ale myslím, že se nepletu. Fakt to byl masakr a jen hlavu jsem rodila 3 hodiny, pak už jsem omdlívala, doktor si šel pro kleště, ale naštěstí nebyly třeba. Do cca roku a půl jsem na Matěje neoblíkla nic, co se mělo převlíknout přes hlavu, bodyčka jsem párala a dávala tam patenty... a hned po narození jsme kupovali čepičky 6-9 měsíců a jen ty hooodně pružný. No starosta hadr :grinning: Já si pořádně sedla až 3 měsíce po porodu a Matěj má jedště teď v 5,5 letech vzadu na hlavě ty porodní skvrny a to mi doktor říkal, že do roka zmizí - ale neřekl do kterého že??

lenkabu: taky jsem na Vás myslela jak to zvládáte, roste nám to a stárne že?? Je to mazec.

Jo holky taky doufám, že co nejdřív dám formality a papíry do pořádku a nějak se zajedem, domácnost už by to pořebovala, blíží se Vánoce.... Už to začíná jít, ale ty první dny v práci jsem si nestihla ani dojít na wc, vypít si kafe a už vůbec něco sníst. Tak už mám od září 5kg dole a libuju si. Začala jsem chodit na zumbu a kalhoty pomalu vlajou a už se vejdu do věcí před těhu, což beru jako velké pozitivum
12. lis 2010 ve 21:37  • Odpověz
autor
@bebulka1 jéé tak to gratuluji, nějaké odtučnění by se mi taky hodilo :slight_smile: Ale to až po porodu :slight_smile:
ale já se toho nebojí s dvěmi dětmi :slight_smile: to půjde samo :slight_smile:
Co jsem koukala tak zlatá střední cesta je 34 cm a je myslím tolerance 32-38 cm. Jinak hlava při porodu se hodně zploští takže by neměla být větší jak 30 cm. Ohýnek má Kačenka taky a měl by zmizet do 3 let věku, ale už to má myslím světlé, ani nevím, má to zarostlé vlasy :slight_smile:

Holky taky by jsme někdy mohly vyrazit na véču :slight_smile:
12. lis 2010 ve 21:45  • Odpověz
bebul dobrý s hubnutím.........kinsli já hubnu pěkně při běhu kolem dětí a to si myslim že to žádnej vražednej masakr s nima neni. a 34 cm je ok,obě holky to měly :slight_smile:
12. lis 2010 ve 22:00  • Odpověz
Véču bych dala taky.Když seženu hlídání.
12. lis 2010 ve 22:03  • Odpověz
já vždycky do poslední chvíle nevim jestli půjdu Miloš se vrací domů v rozmezí 19-02 h :sweat_smile:
12. lis 2010 ve 22:07  • Odpověz
autor
@lenkabu 19h je ok, ale obávám se, že v 02 už nikde nevaří :slight_smile:
13. lis 2010 v 08:09  • Odpověz
Kolem 19h je to super ale na druhou v noci by se mi vztávat asi nechtělo :grinning: .Tak ještě vybrat nějaký den.Mě je to celkem jedno páč jsem doma.Jen to musím vědět dopředu abych si zařídila hlídání kdyby byl Petr v práci.
13. lis 2010 v 11:14  • Odpověz
autor
@madlina Kačí chtěla vyrazit v úterý, ale Lukáš má odpolko, tak co holky někam zajít jen na kávu?? Třeba v Interspáru když to dáme od 17h, klidně i dřív kdo by jste mohly, tak do 19h funguje koutek :slight_smile: Kdo by neměl hlídání.
Nebo bych musela poprosit mamku, aby přišla hlídat kdyby jste chtěly až od těch 19h.
13. lis 2010 ve 12:43  • Odpověz
autor
kdo by jste mohli na rychlovku dnes tak jsem volná :slight_smile: Lukáš je s Kačkou v Urbanicích.
13. lis 2010 ve 12:45  • Odpověz
Mě by spíš vyhovovalo to úterý .Mám momentálně průvan v peněžence. :frowning2: V to úterý klidně i odpolko.A co zajít do Budulínka?
13. lis 2010 ve 13:47  • Odpověz
autor
@madlina To mě moc neláká, já myslela tročku klidu :slight_smile: Aby jsme my poseděly a pokecaly a né lítaly kolem dětí :slight_smile:
13. lis 2010 ve 14:45  • Odpověz
Mě je to v celku jedno.Příští dýden můžu kdykoli.maslela jsem že v Budulínkouj to mají taky hlídaný.Ale byl to jen návrh a přizpůsobím se.Taky mi jedno odpoledne v klidu bodne.
13. lis 2010 v 16:01  • Odpověz
autor
@madlina No Kačce se tak stratila z hlídaného koutku Terezka, tak tam bych to zrovna neriskovala :slight_smile:
ale asi fakt poprosím mamču a zajdeme někam v klidu večer :slight_smile:
13. lis 2010 v 17:59  • Odpověz
Věřím že naše čírtě by taky samovolně odešlo.Asi se domluvíme na tom večeru.Aspoň si to v klidu užijeme.
13. lis 2010 v 18:41  • Odpověz
autor
@madlina přesně tak :slight_smile:
zejtra jdu k mamce na oběd tak se ji rovnou zeptám :slight_smile:
Zatím pořemýšlejte kde dobře vaří :slight_smile:
Mě třeba strašně, strašně, strašně chutná v černigovu :slight_smile: dole v číně,
ale tam asi ne tam je to zbytečně moc drahý a jdeme tam za 14 dní :slight_smile:

Mohli by jsme vyzkoušet třeba čínu na náměstí, tam není tak drahá. Byla jsem tam tedy jen jednou a už je to mrtě dlouho, ale chutnalo mi :slight_smile:
13. lis 2010 v 19:13  • Odpověz
S kámoškou chodíme do Atlanty na saláty.Nebo jsme byli s Petrem u číňanů v Avionu a taky dobrý.
13. lis 2010 v 19:15  • Odpověz
autor
tak tam jsem ještě nebyla :slight_smile: Mě je to tak nějak jedno, přizpůsobím se :slight_smile:
13. lis 2010 v 19:54  • Odpověz
bacha ženy hlavně vy z moravskýho

http://www.novinky.cz/krimi/216742-muz-se-v-parku-v-hradci-kralove-ukajel-pred-divkami.html

se mi z toho lehce neudělalo dobře,jsem právě šla na naprostý tmy za panelákem mezi křovím,spící Vandu na kočáru a Alici v sedačce v ruce,to bych těžko vyjednávala s úchylem,snad bych se mu eklovala když už nejsem dívenka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2010 ve 21:16  • Odpověz
já uvidim u mně to fakt neni jistý.......v Budulínku je to hlídaný dokud je dítě v koutku,když odejde tak už je vaše
13. lis 2010 ve 21:18  • Odpověz
autor
@lenkabu mě odkaz nejde otevřít, každopádně jednoho ujeťáka na Slezkém máme taky. Prý má přezdívku šmidliboy :grinning: :slight_smile:
13. lis 2010 ve 21:43  • Odpověz
Tenhle se pokoušel jednu holku i někam odtáhnout,nebude neškodnej
13. lis 2010 ve 21:47  • Odpověz
Tak to jemazec .Ode dneška se bez pepřáku nehnu ani za bílího dne.
14. lis 2010 ve 14:01  • Odpověz
Jinak mi přišli penízky,tak můžem vyrazit. :wink:
14. lis 2010 ve 14:01  • Odpověz
autor
@madlina neboj už jsi moc stará :slight_smile: Ale popis by i seděl na toho ze Slezského. I když koženou bundu a rifle nosí kde kdo a když mu je okolo 60 let je tak je logický že je šedivej.

Jinak mě penízky nedorazily, tak doufám, že na mě nezapomněli :sweat_smile:
14. lis 2010 v 16:39  • Odpověz
Peti stará,jo? No dovol :grinning: :grinning: :grinning: .Ale koukám že v určitých situacích je to přednost :grinning: :grinning: :grinning: .
14. lis 2010 v 18:54  • Odpověz
autor
@madlina :grinning: :grinning: :grinning:

hlídání mám domluvené :wink:
14. lis 2010 ve 20:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.